Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 01:25:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prvi dojmovi V6  (Posjeta: 13099 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #75 na: Kolovoz 23, 2013, 09:23:18 »

aga, i ti ga zasra sad do guše... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #76 na: Kolovoz 23, 2013, 09:27:41 »

aga, i ti ga zasra sad do guše... Grin

 *hahaha*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #77 na: Kolovoz 23, 2013, 09:34:16 »

pravi se javio...Grin
evo baš sam od tebe tražio repliku Grin..jel bi i ja sad trebao reći " pravi se javio" ili koji k si se uopće javljao Shocked....inače dopisivanje ili još bolje svađa sa samim sobom u većini slučajeva vodi...ti najbolje znaš Wink Grin
http://prntscr.com/1mzc06 tko će mi kupit premium? Grin
inače poslije ovoga ide samo sirova snaga i grillana pamet Grin pa da se vratimo u početke "srednjovjekovne strateške igre" i globalno NE razmišljanje o tome i bilo kojim dodacima vezanim za neko značajnije ulaganje u to,nazovimo užitak a posebno ovisnost koja se u zadnje vrijeme naglašava Grin
živjela v6! i konačni pad imaginarno-umnog-ropstva i 3,01 verzije reicha(rajha) Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #78 na: Kolovoz 23, 2013, 09:39:02 »

evo baš sam od tebe tražio repliku Grin..jel bi i ja sad trebao reći " pravi se javio" ili koji k si se uopće javljao Shocked....inače dopisivanje ili još bolje svađa sa samim sobom u većini slučajeva vodi...ti najbolje znaš Wink Grin
http://prntscr.com/1mzc06 tko će mi kupit premium? Grin
inače poslije ovoga ide samo sirova snaga i grillana pamet Grin pa da se vratimo u početke "srednjovjekovne strateške igre" i globalno NE razmišljanje o tome i bilo kojim dodacima vezanim za neko značajnije ulaganje u to,nazovimo užitak a posebno ovisnost koja se u zadnje vrijeme naglašava Grin
živjela v6! i konačni pad imaginarno-umnog-ropstva i 3,01 verzije reicha(rajha) Grin
znam ja da ti nemoš zaspat bez šamara (čitaj= mene)... Grin krkane slavonski...  Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #79 na: Kolovoz 23, 2013, 09:39:24 »

haha,.ma nisam,...nije ovo jedina igra koju ljudi igraju,...npr izlazi u septembru total war rome 2, i ja kad vidim onakve kockaste likove vojske pri opsadi utvrde sto ste vi objavili u bitkama,molim vas ,bolje kockice ostaviti,...jer kad vidis sta se nudi na drugom mjestu i za koju lovu ,ove su izmjene su smijesne,...a skupe,..al ja igram zbog ekipe i nekih drugih stvari,...i moze me prevariti samo neko kome ja dopustim,...( io)
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #80 na: Kolovoz 23, 2013, 09:47:37 »

haha,.ma nisam,...nije ovo jedina igra koju ljudi igraju,...npr izlazi u septembru total war rome 2, i ja kad vidim onakve kockaste likove vojske pri opsadi utvrde sto ste vi objavili u bitkama,molim vas ,bolje kockice ostaviti,...jer kad vidis sta se nudi na drugom mjestu i za koju lovu ,ove su izmjene su smijesne,...a skupe,..al ja igram zbog ekipe i nekih drugih stvari,...i moze me prevariti samo neko kome ja dopustim,...( io)
upravo to...većina tvrdi da je to "ovisnost" ali nije ovisnost o samoj igri..ovisnost je o ekipi s kojom igraš ili ju znaš godinama..
hoću reći da ima brdo igara a posebno ove tematike u kojima s minimalnim ulaganjima-čitaj premium- možeš isto tako biti top igrač ma šta to značilo...dok u ovoj zbrci nedovršenih programa,daltonističkih boja i ne razjašnjenih pravila još budeš n.a.g.u.ž.e.n za tu lovu Grin i to ne mislim u samoj igri,nego općenito Grin
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #81 na: Kolovoz 23, 2013, 09:48:31 »

pa mozda je rade za farmere Huh?
meni se osobno ne sviđa , zato jer građenje cesta i sađenje cvijeća oko utvrde po meni nikako ne spada u strategijsku igru.
ali kao sto vidim prdek uziva u tome Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #82 na: Kolovoz 23, 2013, 09:51:38 »

pa mozda je rade za farmere Huh?
meni se osobno ne sviđa , zato jer građenje cesta i sađenje cvijeća oko utvrde po meni nikako ne spada u strategijsku igru.
ali kao sto vidim prdek uziva u tome Grin Grin Grin
i ja farmanje je zakon  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #83 na: Kolovoz 23, 2013, 09:53:02 »

http://prntscr.com/1mzipt
ljudi uključite se i pomozite "uredu" Grin
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #84 na: Kolovoz 23, 2013, 09:53:27 »

i ja farmanje je zakon  Grin Grin Grin
dalmosu izgorio si mici sa sa sunca po danu Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2013, 12:05:41 od babagiga » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #85 na: Kolovoz 23, 2013, 09:54:21 »

http://forum.imperiaonline.org/v6/index.php
pomagajte drugovi Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #86 na: Kolovoz 23, 2013, 09:55:30 »

pa mozda je rade za farmere Huh?
meni se osobno ne sviđa , zato jer građenje cesta i sađenje cvijeća oko utvrde po meni nikako ne spada u strategijsku igru.
ali kao sto vidim prdek uziva u tome Grin Grin Grin
kako ne ako je neprijateljska vojska alergicna na pelud smanjuje im se moral i bjeze glavom bez obzira Grin radi samo toga cvijeca
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #87 na: Kolovoz 23, 2013, 09:57:01 »

samo mi nije jasno za svjetsko prvenstvo pobjedjuje ekipa koja vise cvijeca ima oko utvrda  Tongue
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #88 na: Kolovoz 23, 2013, 10:03:29 »

 Lips Sealed o me pas da ima v4 svijet x10 samo bi to igrao Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #89 na: Kolovoz 23, 2013, 10:05:20 »

upravo to...većina tvrdi da je to "ovisnost" ali nije ovisnost o samoj igri..ovisnost je o ekipi s kojom igraš ili ju znaš godinama..
hoću reći da ima brdo igara a posebno ove tematike u kojima s minimalnim ulaganjima-čitaj premium- možeš isto tako biti top igrač ma šta to značilo...dok u ovoj zbrci nedovršenih programa,daltonističkih boja i ne razjašnjenih pravila još budeš n.a.g.u.ž.e.n za tu lovu Grin i to ne mislim u samoj igri,nego općenito Grin

u potpunosti se razumijemo,...
ovo je trenutno VRH srednjovjekovne strategije po svim mogucim kriterijima,..igra ce kostat 54 eura,...

http://www.youtube.com/watch?v=i5v6hPr6L7U

io jest zarazan ,ALI ZBOG EKIPE,i sl stvari,,a ne zbog eto sad mogucnosti sadnje drveca, i cvijeca,...kockaste NOVE GRAFIKE; i sl gluposti,..
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!