Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 08:02:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prvi dojmovi V6  (Posjeta: 13110 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #120 na: Kolovoz 29, 2013, 06:58:42 »

Ma kakvi ova slika sučelja je ista kao farmwille na fejsu Grin samo što je tamo napravljeno u unisex formatu i puno jednostavnije i ugodnije oku...pa igraju svi Grin Grin Grin
Nego jel se netko sjeća uopće u čemu je bila draž ove igre??? Nikad nije bila bitna grafika jer da se po tome gledalo,bila bi jedna od gorih igara,bez obzira na novije verzije koje su nadolazile..uključujući i v5...
mislim halo,fontane? kipovi anđela? ženidba,udaja...,moguće incestuozne veze?? pedofilija?? možda? svašta je moguće...trebali su onda i ime promijenit u gayperia online..ili sapunicoperia brutal online?  Grin malo šale naravno ali i ne tako daleko od istine...
zaigrat ću i ja,ne kažem da neću Grin jel moram vježbat za novo SP i za potvrdu zlata Grin
Ali za svakog igrača koji je prošao par era i koji se "navukao" na IO,nije se sigurno zbog grafičkih "ne detalja" navukao...to je svima jasno..
Znači bazirat igru na onome kako se i zove-ratna strateška igra...i naravno regulirat potrošnju dija u pojedinim realmovima...što ne mislim ukinut dije nego smanjit razlike između onih koje troše kao ludi i onih koji manje troše...

Evo jedan primjer recimo imaš 10 realmova koji su iste brzine i koji počimaju istovremeno...osnivaš savez,skupljaš ekipu za ratove...ratovi lagano kreću,ekipa je odlična,dominirate u ratovima i onda se dogodi da više nemaš kome objavit rat,ili se razbježali ili jednostavno NEMAŠ...e onda fino imaš opciju prebaci carstvo u drugi svijet ili prebaci čitav savez u drugi svijet..sličnu opciju već imamo ,znači promjena pozicije carstva... i tamo nastaviš ratove ili ako je farmerski savez bježiš od ratnih saveza da bi nastavio u miru farmat...naravno sve to regulirat nekim vremenskim intervalima Smiley
Isto tako na neki način napravit da svaki savez mora imati određenu količinu dija u riznici,dobivenu na taj način da npr. na svakih 20 dija potrošenih od svih saveznika 1 dija idu u tu riznicu koja služi kao "ratna zaliha"  di savez napadač,u slučaju dobivenog rata dobiva neki postotak iz te riznice kao ,ovaj puta "pravi ratni plijen" a u slučaju izgubljenog rata da gubi veći dio tih dija iz svoje riznice...uglavnom ovo bi se dalo doradit i napravit jako dobro Grin

I još jedna bitna stvar za dije i škrinje, u škrinjama kako se znaju dobivat svi ingame resursi i vojska isto tako da u tim škrinjama se nekad zaleti i koja dija...mislim uzimaju kao linić a opet kao linić ništa ne daju nazad Grin
Uglavnom iz svega gore navedenog proizlazi da bi s takvim potezima (po meni) bilo da bi još više stimulirali potrošnju dija,čak povečali broj igrača koju vole strategije i total destruction feelings i učinili ovu igru dinamičnijom što znači i zanimljivijom...
Imam još takvih prijedloga ali neda mi se pisat a i moram na pivo Grin Grin Grin
dac sad posljednje upozorenje,LAKSE S DROGAMA.brate ovo sta ti pises je previse i jako dosadno za procitat,nije mi jasno kako nezaspes dok ovu knjigu pises  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #121 na: Kolovoz 29, 2013, 06:59:54 »

hbga nabavio sam dobrog bilog,bar mislim da je dobro Grin Grin Grin
a i brzo pišem Grin znači speed
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #122 na: Kolovoz 29, 2013, 07:02:06 »

hbga nabavio sam dobrog bilog,bar mislim da je dobro Grin Grin Grin
a i brzo pišem Grin znači speed
prodaj to u v6 vidis da nevalja  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #123 na: Kolovoz 29, 2013, 07:03:54 »

nemam kome,nisu zaintersirani....znači valja im v6...ja se recimo sjećam v2 eksera Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #124 na: Kolovoz 29, 2013, 07:05:07 »

hbga nabavio sam dobrog bilog,bar mislim da je dobro Grin Grin Grin
a i brzo pišem Grin znači speed
dodji ti kod mandje :d
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #125 na: Kolovoz 29, 2013, 08:04:38 »

dac kapa do poda !!!  :hooray:
 Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2013, 08:18:05 od Proxy » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #126 na: Kolovoz 29, 2013, 08:57:07 »

Evo jedan primjer recimo imaš 10 realmova koji su iste brzine i koji počimaju istovremeno...osnivaš savez,skupljaš ekipu za ratove...ratovi lagano kreću,ekipa je odlična,dominirate u ratovima i onda se dogodi da više nemaš kome objavit rat,ili se razbježali ili jednostavno NEMAŠ...e onda fino imaš opciju prebaci carstvo u drugi svijet ili prebaci čitav savez u drugi svijet..sličnu opciju već imamo ,znači promjena pozicije carstva... i tamo nastaviš ratove ili ako je farmerski savez bježiš od ratnih saveza da bi nastavio u miru farmat...naravno sve to regulirat nekim vremenskim intervalima Smiley
onda bi postavili samo jedan međunarodni svijet V6 za svaku brzinu svijeta , a zašto to ne naprave  .. možda zato da preveliki broj igrača ne sruši svijet Smiley
Evidentirano

Someone
Gost
« Odgovor #127 na: Kolovoz 30, 2013, 07:11:03 »

http://prntscr.com/1o94mj

 Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #128 na: Kolovoz 30, 2013, 08:22:05 »


znao sam!
di su pajceki i kokice? Smiley
Evidentirano

Someone
Gost
« Odgovor #129 na: Kolovoz 30, 2013, 11:05:51 »

znao sam!
di su pajceki i kokice? Smiley
Evo stavio sam da se radi Farma level 5 i 6 tako da očekujem i njih...Smiley
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #130 na: Kolovoz 30, 2013, 11:14:32 »

pa pajceki i kravice se secu odmah cim napravis ceste
to je moderno blago , nece po travi setat samo po putevima Grin:D
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #131 na: Rujan 02, 2013, 03:18:52 »

zar nisu najavili početak 02.rujna
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #132 na: Rujan 02, 2013, 05:37:45 »

sredinom desetog mjeseca će pustit... al sreća izlazi PES 2014 ranije...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
ubojica22
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #133 na: Rujan 02, 2013, 09:37:37 »

kad ce bit gotovo ? oce bit do 15.9 ?
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #134 na: Rujan 02, 2013, 09:39:00 »

Ne vrijedi vam čekat dečki, Lips Sealed
« Zadnja izmjena: Rujan 02, 2013, 09:54:36 od Proxy » Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!