Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:57:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: mandjo35 - svijetzki prvak fun stranica :) (uskoro i blog)  (Posjeta: 6862 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #30 na: Kolovoz 17, 2013, 12:26:58 »

SP ne dipr te puno svaki vam je svjet prdimahovina Grin Grin Grin jedino ko je okej je onaj mrki od SP tak mi se cini Grin Grin a dobar je mandjo nadocice u voznji Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #31 na: Kolovoz 17, 2013, 12:28:12 »

ajd ti dodi u ovaj pastirski svijet da vidimo kolko ces opstat svi ste vi kolko vidim jaki na na jeziku dodes pa dokazes da je pastirski svijet a ne da tu sam pricas mando je dosao vam da igra pa nemoze da mrdne ubise ga sa svi strana a on je svijetski prvak cega svijetski prvak nezamjeri mando al kad gledam na serveru sta se desava moram ovako da pisem
Major i ako se bubamo moram se sloziti sa tobom podrzajem te tu sve sto si rekao Grin Grin Wink
Evidentirano
MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #32 na: Kolovoz 17, 2013, 12:30:03 »

Major i ako se bubamo moram se sloziti sa tobom podrzajem te tu sve sto si rekao Grin Grin Wink
ma ja sam pricam sta vidim a vid pun k.... ovi sto se pusu po forumu dodes i pokazes sta znas pa pisi a ne da mi tu pises po forumu ko da si izmislio imperiju vis pun k suplji prica na ovom forumu
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #33 na: Kolovoz 17, 2013, 12:32:30 »

ma ja sam pricam sta vidim a vid pun  Lips Sealed ovi sto se pusu po forumu dodes i pokazes sta znas pa pisi a ne da mi tu pises po forumu ko da si izmislio imperiju vis pun k suplji prica na ovom forumu
jap jap Grin Grin ima i ebeni igraca i na cs svjetovima Smiley Wink
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #34 na: Kolovoz 17, 2013, 12:38:54 »

ajd ti dodi u ovaj pastirski svijet da vidimo kolko ces opstat svi ste vi kolko vidim jaki na na jeziku dodes pa dokazes da je pastirski svijet a ne da tu sam pricas mando je dosao vam da igra pa nemoze da mrdne ubise ga sa svi strana a on je svijetski prvak cega svijetski prvak nezamjeri mando al kad gledam na serveru sta se desava moram ovako da pisem
stvarno me bubaju Grin sav se izmorio jadan Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #35 na: Kolovoz 17, 2013, 12:41:51 »

ajd ti dodi u ovaj pastirski svijet da vidimo kolko ces opstat svi ste vi kolko vidim jaki na na jeziku dodes pa dokazes da je pastirski svijet a ne da tu sam pricas mando je dosao vam da igra pa nemoze da mrdne ubise ga sa svi strana a on je svijetski prvak cega svijetski prvak nezamjeri mando al kad gledam na serveru sta se desava moram ovako da pisem
ajd šta ste svi uskokodakli kokoške jedne...nesmiješ se više ni zezat Grin...svi skaču kao krme na nož Grin Grin Grin
oladite dečki malo...nije imperija sve u životu...malo si presložite prioritete...zaigrajte neki malo bolji internazi svijet...srokajte bugare i brazilce pa će vam se onda tu klanjat na forumu...pomognite tamo našim ljudima koji se pate sami već godinama..a ne iz svojeg kokošinjica vikat kako si najbolji i najpametniji...kako tamo ubijaš svjetskog prvaka koji je došao tamo provocirat dječicu Grin
ma znate šta..osvojite vi SVJETSKO PRVENSTVO pa se onda recite mandji sve što vam je na duši...dotad pokažite malo kulture i respekta jer ako ništa,dečko je stariji..nekima bi mogao biti i otac..a tko zna možda i je....bio je divlji svojevremeno Grin
Evidentirano

MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #36 na: Kolovoz 17, 2013, 12:42:22 »

stvarno me bubaju Grin sav se izmorio jadan Grin
ja negledam na to tako kako ti  Lips Sealed  ipak si ti svjetski prvak ti treba da si glavni na serveru a ne da bjezis od ljudi po mapi to je ko da gruzija  pokaziva spaniji kako se igra nogomet sam kazem kolko se hvalite sa tim svjetski prvaci mislio sam da ste neki pro igraci da znate nesto sto niko nezna al kako vidim sam je bitno ko ce kolko dija izdvojit i nista vise i ko ce imati vise srece na kovcezima
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #37 na: Kolovoz 17, 2013, 12:44:22 »

ajd šta ste svi uskokodakli kokoške jedne...nesmiješ se više ni zezat Grin...svi skaču kao krme na nož Grin Grin Grin
oladite dečki malo...nije imperija sve u životu...malo si presložite prioritete...zaigrajte neki malo bolji internazi svijet...srokajte bugare i brazilce pa će vam se onda tu klanjat na forumu...pomognite tamo našim ljudima koji se pate sami već godinama..a ne iz svojeg kokošinjica vikat kako si najbolji i najpametniji...kako tamo ubijaš svjetskog prvaka koji je došao tamo provocirat dječicu Grin
ma znate šta..osvojite vi SVJETSKO PRVENSTVO pa se onda recite mandji sve što vam je na duši...dotad pokažite malo kulture i respekta jer ako ništa,dečko je stariji..nekima bi mogao biti i otac..a tko zna možda i je....bio je divlji svojevremeno Grin
ma pusti ih dac di su im bitke sto me bubaju  Lips Sealed es utvrdu srusiti pa takvih bubanja ja stalno imam na utvrde daj te nesto konkretno napravite vise Grin,mandjo je pokrenuo c10 eto koliko me bubaju Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #38 na: Kolovoz 17, 2013, 12:45:27 »

ja negledam na to tako kako ti  Lips Sealed ipak si ti svjetski prvak ti treba da si glavni na serveru a ne da bjezis od ljudi po mapi to je ko da gruzija  pokaziva spaniji kako se igra nogomet sam kazem kolko se hvalite sa tim svjetski prvaci mislio sam da ste neki pro igraci da znate nesto sto niko nezna al kako vidim sam je bitno ko ce kolko dija izdvojit i nista vise i ko ce imati vise srece na kovcezima
ma kakve dije ti nisi normalan Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #39 na: Kolovoz 17, 2013, 12:47:05 »

ma pusti ih dac di su im bitke sto me bubaju  :-Xes utvrdu srusiti pa takvih bubanja ja stalno imam na utvrde daj te nesto konkretno napravite vise Grin,mandjo je pokrenuo c10 eto koliko me bubaju Grin
lako je otvoriti u kovcegu 10k reske konjice i zapaliti mandju Grin ali mandjo nece da otvara tesku konjicu sta ce mi to Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #40 na: Kolovoz 17, 2013, 12:50:54 »

lako je otvoriti u kovcegu 10k reske konjice i zapaliti mandju Grin ali mandjo nece da otvara tesku konjicu sta ce mi to Grin

mandjo oce laku Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #41 na: Kolovoz 17, 2013, 12:52:54 »

mandjo otvara kate Grin da vam pomazim tu tesku konjicu Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #42 na: Kolovoz 17, 2013, 12:57:43 »

mandjo otvara kate Grin da vam pomazim tu tesku konjicu Grin

budi njezan Grin
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #43 na: Kolovoz 17, 2013, 12:59:06 »

ajd šta ste svi uskokodakli kokoške jedne...nesmiješ se više ni zezat Grin...svi skaču kao krme na nož Grin Grin Grin
oladite dečki malo...nije imperija sve u životu...malo si presložite prioritete...zaigrajte neki malo bolji internazi svijet...srokajte bugare i brazilce pa će vam se onda tu klanjat na forumu...pomognite tamo našim ljudima koji se pate sami već godinama..a ne iz svojeg kokošinjica vikat kako si najbolji i najpametniji...kako tamo ubijaš svjetskog prvaka koji je došao tamo provocirat dječicu Grin
ma znate šta..osvojite vi SVJETSKO PRVENSTVO pa se onda recite mandji sve što vam je na duši...dotad pokažite malo kulture i respekta jer ako ništa,dečko je stariji..nekima bi mogao biti i otac..a tko zna možda i je....bio je divlji svojevremeno Grin

npr x10 zaigrajte pa onda kvocajte,a sta su ti bodovi u x10 svijetu
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #44 na: Kolovoz 17, 2013, 01:00:46 »

npr x10 zaigrajte pa onda kvocajte,a sta su ti bodovi u x10 svijetu

prdek jel se aktiviralo odbrojavanje u megi Embarrassed
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!