Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:22:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: mandjo35 - svijetzki prvak fun stranica :) (uskoro i blog)  (Posjeta: 6895 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« na: Kolovoz 16, 2013, 01:25:37 »

Dragi moji ,
et imao sam dubinsku (preduboku Smiley ) želju da otvorim fun stranicu našega hvale vrijednog  Lips Sealed  oću reći manđe ... nadam se da će ovaj skromni dio prekrasnog cro foruma isto tako biti posjećen od  Lips Sealed  (  Lips Sealed  ) manđe i da će on svojom prisutnošću naučiti nas par nekim trikovima i sl. ... kako postati igrač kakav je on ... Nemoj da mi neko kaže nešto protiv mmm ... jel u suprotnom dolazim doma  ;D  *black_eye*
- - - raspali - - -  Kiss
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 16, 2013, 01:31:30 »

to care  Grin Grin Grin Grin Grin Grin ;D
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 16, 2013, 01:35:46 »

napominjem jos da ja nisam samo svjetski prvak nego sam i treci igrač svijeta po vojnim bodovima ,kad me vec spominjes deera onda me spomeni kako treba Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 16, 2013, 01:37:56 »

i nadam se da ce moderatori primjereno kazniti ovog provokatora koji naziva mene minđom a mnogi znamo sto to znaci ,hvala
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 16, 2013, 01:40:31 »

(uredništvo netom otvorene teme je upravo primilo info da smo izostavili jedan jako bitan podatak - naime, bigM je ujedno i 3 igrač po vojnim bodovima na neto završenom SP. Ovim putem se ispričavamo i nadamo se da u budućnosti neće doći do takvih previda)  *xxx*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 16, 2013, 01:41:45 »

(uredništvo netom otvorene teme je upravo primilo info da smo izostavili jedan jako bitan podatak - naime, bigM je ujedno i 3 igrač po vojnim bodovima na neto završenom SP. Ovim putem se ispričavamo i nadamo se da u budućnosti neće doći do takvih previda)  *xxx*
meni se cini samo da je tvoja zena jutros dobila po onom kako mene nazivas Grin http://prntscr.com/1ljhvi
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2013, 01:56:00 od mandjooo » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 16, 2013, 01:42:39 »

(uredništvo netom otvorene teme je upravo primilo info da smo izostavili jedan jako bitan podatak - naime, bigM je ujedno i 3 igrač po vojnim bodovima na neto završenom SP. Ovim putem se ispričavamo i nadamo se da u budućnosti neće doći do takvih previda)  *xxx*
niti imas obraza niti postovanja
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 16, 2013, 01:43:37 »

Lapsus je nesvjesna greška u govoru ili pismu. Po Freudu u njegovoj ranoj teoriji psihoanalize lapsus predstavlja djelo koje ukazuje na podsvjesnu želju.
U literaturi spominju se tri vrste lapsusa ovisno o načinu komunikacije:
Lapsus calami (izg. lȃpsus kȁlami): lapsus u pismu (tipfeler)
Lapsus linguae (izg. lȃpsus lȉngve): lapsus u govoru
Lapsus memoriae (izg. lȃpsus memòrie): lapsus memorije, sjećanja
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 16, 2013, 01:44:56 »

Lapsus je nesvjesna greška u govoru ili pismu. Po Freudu u njegovoj ranoj teoriji psihoanalize lapsus predstavlja djelo koje ukazuje na podsvjesnu želju.
U literaturi spominju se tri vrste lapsusa ovisno o načinu komunikacije:
Lapsus calami (izg. lȃpsus kȁlami): lapsus u pismu (tipfeler)
Lapsus linguae (izg. lȃpsus lȉngve): lapsus u govoru
Lapsus memoriae (izg. lȃpsus memòrie): lapsus memorije, sjećanja
dat cu ja tebi lapsus Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 16, 2013, 02:02:07 »

meni se cini samo da je tvoja zena jutros dobila po onom kako mene nazivas Grin http://prntscr.com/1ljhvi
Poštovani , BigM
ja sam presretan glede Vašeg pojavljivanja na fun stranici i ne mogu reći koliko mi je drago zbog toga ... cijelo uredništvo je u deliriju ... neki se smiju neki plaču do suza ... ipak , poštovani BigM ovo je stranica na kojoj se ne trebaju pojavljivati bitke tamo nekih ne znam ni ja ... ne potrebnih likova ... HVALA Smiley ps voljeli bismo kada bi Vaša veličina podijelila znanje ... ali , znam da je to teško i tražim nemoguće. Ipak, zamolio bih još jednom u ime svih onih koji ne znaju ili tek počinju sa igrom. Hvala Smiley
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2013, 02:05:13 od DeeRaa » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 16, 2013, 02:05:36 »

Poštovani , BigM
ja sam presretan glede Vašeg pojavljivanja na fun stranici i ne mogu reći koliko mi je drago zbog toga ... cijelo uredništvo je u deliriju ... neki se smiju neki plaču do suza ... ipak , poštovani BigM ovo je stranica na kojoj se ne trebaju pojavljivati bitke tamo nekih ne znam ni ja ... ne potrebnih likova ... HVALA Smiley
blago meni onda  Kiss
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 16, 2013, 03:06:30 »

Dragi moji ,
et imao sam dubinsku (preduboku Smiley ) želju da otvorim fun stranicu našega hvale vrijednog  Lips Sealed  oću reći manđe ... nadam se da će ovaj skromni dio prekrasnog cro foruma isto tako biti posjećen od  Lips Sealed  (  Lips Sealed  ) manđe i da će on svojom prisutnošću naučiti nas par nekim trikovima i sl. ... kako postati igrač kakav je on ... Nemoj da mi neko kaže nešto protiv mmm ... jel u suprotnom dolazim doma  ;D  *black_eye*
- - - raspali - - -  Kiss
  Svi znamo sta je m.... , posto si novi clan na forumu sad imas opomenu a drugi put ide ban naravno. Pazi da ne bude lapsusa opet Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 16, 2013, 03:26:16 »

Poštovani , BigM
ja sam presretan glede Vašeg pojavljivanja na fun stranici i ne mogu reći koliko mi je drago zbog toga ... cijelo uredništvo je u deliriju ... neki se smiju neki plaču do suza ... ipak , poštovani BigM ovo je stranica na kojoj se ne trebaju pojavljivati bitke tamo nekih ne znam ni ja ... ne potrebnih likova ... HVALA Smiley ps voljeli bismo kada bi Vaša veličina podijelila znanje ... ali , znam da je to teško i tražim nemoguće. Ipak, zamolio bih još jednom u ime svih onih koji ne znaju ili tek počinju sa igrom. Hvala Smiley
ja sam samo naveo primjer ko je u toj prici  Lips Sealed Grin i da je cuvas Grin da nebi i mandjo minđu zbusio Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 16, 2013, 03:26:43 »

ja sam samo naveo primjer ko je u toj prici  Lips Sealed Grin i da je cuvas Grin da nebi i mandjo minđu zbusio Grin
sad kad je to za opomenu molim da se i mene opomene
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 16, 2013, 03:28:23 »

http://www.youtube.com/watch?v=o25KoVBxSXQ a poznato je da mandjo dobro  Lips Sealed  buši Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!