Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:53:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 105 106 [107] 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109901 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1590 na: Siječanj 06, 2014, 05:42:15 »

idi tati da se igrate vlakića  Cheesy Grin Wink
kad sam se ja toga igrao ti si skakao iz jajeta u jaje Wink  Kiss
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1591 na: Siječanj 06, 2014, 10:41:17 »

evo jedan post od mene Grin

kao prvo cestitam mojim stormima na zasluzenoj zlatnoj medalji,lavovima na srebru i kao najboljim saveznicima koji neki savez moze imati ...svaka vam cast nisam imao priliku igrati neke druge svijetove gdje ste bili vi i stormi ali ovu ste dokazali kolika ste gospoda i dizem vam kapu

nazzazelu cestitam na bronci Grin ajde dobro je i to kad vec niste mogli do zlata sa nekoliko spija u savezu Smiley i svaka vam cast sto se niste predali do kraja uostalom tko bi se predao kad je skoro cijeli realm protiv 2 saveza ali to je sad nebitno ...ima i dobrih igraca tamo koji sute i igraju i s kojima sam imao cast igrati nekoliko svijetova ali dvojica su se iskazala mandjo koji je odrzao svoju rijec do kraja i na tome mu svaka cast i jos jedan gott taj covjek kad bi krenuo mjesec dana kasnije igrat od pocetka ere dosao bi u top20 sigurno i mislim jedini koji kada sam poslao napad ili nije odgovorio ili je razgovor bio normalan bez psovki i uvreda svaka ti cast nisi zasluzio da igras sa nekim igracima iz nazzazela.

A sad moji stormi Smiley
nigdje nema takve  ekipe kao tamo uvijek su za zaj*banciju i u najgorim trenucima
od prve ere tadasnjeg cro3 mislim da nije izbila nikakva velika svađa... pricajte vi sta hocete ali da vam je bar jednu eru odigrat za storme mislim da bi vam bila cast na kraju reci da ste igrali za njih ...
necu nikoga izvajati posebno jer za to nema potrebe mislim da su svi dali svoj max u ovoj eru i svatko je na svoj nacin zasluzio medalju
naravno da nismo imali vodstvo saveza na visokom nivou kada su bili napadi na okupljalista i dvorce zlato ne bi vidjeli sigurno
najvece pohvale dadi koja je sve ovo istrpila do kraja sa najboljim mogucim zavrsetkom ZLATNOM MEDALJOM
nije nikako lako biti vođa velikog saveza i ja joj se divim

vrapce mi da smo imali spiju kod vas tj.zapovjednika ti bi napisao kako se taj igrac zvao kad sam te pito zato muljaj nekog drugog
izgubio si izgubio priznaj poraz i dovedi ekipu u cs2 a ne se sad izvalcit imali ovo imali ono
imao si cijeli realm uz sebe jer si im obecao dija i poklone za Božić sa vojskom i resama koje su morali donirati tebi zato lagano odlepršaj ako se nečeš pomirit s tim da si izgubio od boljih

kako bi zuka reko:
hebo ga cevap  Grin Grin


 :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: STORMI :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1592 na: Siječanj 06, 2014, 10:57:17 »

evo jedan post od mene Grin

kao prvo cestitam mojim stormima na zasluzenoj zlatnoj medalji,lavovima na srebru i kao najboljim saveznicima koji neki savez moze imati ...svaka vam cast nisam imao priliku igrati neke druge svijetove gdje ste bili vi i stormi ali ovu ste dokazali kolika ste gospoda i dizem vam kapu

nazzazelu cestitam na bronci Grin ajde dobro je i to kad vec niste mogli do zlata sa nekoliko spija u savezu Smiley i svaka vam cast sto se niste predali do kraja uostalom tko bi se predao kad je skoro cijeli realm protiv 2 saveza ali to je sad nebitno ...ima i dobrih igraca tamo koji sute i igraju i s kojima sam imao cast igrati nekoliko svijetova ali dvojica su se iskazala mandjo koji je odrzao svoju rijec do kraja i na tome mu svaka cast i jos jedan gott taj covjek kad bi krenuo mjesec dana kasnije igrat od pocetka ere dosao bi u top20 sigurno i mislim jedini koji kada sam poslao napad ili nije odgovorio ili je razgovor bio normalan bez psovki i uvreda svaka ti cast nisi zasluzio da igras sa nekim igracima iz nazzazela.

A sad moji stormi Smiley
nigdje nema takve  ekipe kao tamo uvijek su za zaj*banciju i u najgorim trenucima
od prve ere tadasnjeg cro3 mislim da nije izbila nikakva velika svađa... pricajte vi sta hocete ali da vam je bar jednu eru odigrat za storme mislim da bi vam bila cast na kraju reci da ste igrali za njih ...
necu nikoga izvajati posebno jer za to nema potrebe mislim da su svi dali svoj max u ovoj eru i svatko je na svoj nacin zasluzio medalju
naravno da nismo imali vodstvo saveza na visokom nivou kada su bili napadi na okupljalista i dvorce zlato ne bi vidjeli sigurno
najvece pohvale dadi koja je sve ovo istrpila do kraja sa najboljim mogucim zavrsetkom ZLATNOM MEDALJOM
nije nikako lako biti vođa velikog saveza i ja joj se divim

vrapce mi da smo imali spiju kod vas tj.zapovjednika ti bi napisao kako se taj igrac zvao kad sam te pito zato muljaj nekog drugog
izgubio si izgubio priznaj poraz i dovedi ekipu u cs2 a ne se sad izvalcit imali ovo imali ono
imao si cijeli realm uz sebe jer si im obecao dija i poklone za Božić sa vojskom i resama koje su morali donirati tebi zato lagano odlepršaj ako se nečeš pomirit s tim da si izgubio od boljih

kako bi zuka reko:
hebo ga cevap  Grin Grin


 :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: STORMI :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
lepo receno bare Smiley 120 igraca dovede da doniraju vojsku protiv 40 igraca i opet nista ne moze Wink
Evidentirano
pijanac
Gost
« Odgovor #1593 na: Siječanj 06, 2014, 11:18:04 »

lepo receno bare Smiley 120 igraca dovede da doniraju vojsku protiv 40 igraca i opet nista ne moze Wink
Zuka koji ti to posao radis  ti si vjecito na imperiji?
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1594 na: Siječanj 06, 2014, 11:38:39 »

Zuka koji ti to posao radis  ti si vjecito na imperiji?
DILAM :p :p
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1595 na: Siječanj 06, 2014, 11:40:11 »

samo za dva pulena Ticu i giss

gisonja dobio si nogicu od ticurka Grin Grin

http://www.youtube.com/watch?v=GrEDrbjIko4
Evidentirano
pijanac
Gost
« Odgovor #1596 na: Siječanj 06, 2014, 11:50:37 »

DILAM :p :p
dilas spijunima na imperiji,podvaljujes u druge saveze itd
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1597 na: Siječanj 06, 2014, 11:56:28 »

dilas spijunima na imperiji,podvaljujes u druge saveze itd
hahaha pukli ste ko kokica sa tim spijama Wink Wink sad trazite razlog da se opravdate na forumu sto je ticurak na cs3 zehebao sa saveznom Wink Wink
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1598 na: Siječanj 06, 2014, 12:12:24 »

Jeste gotovi sa sustavnim vrijeđanjem?
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1599 na: Siječanj 06, 2014, 12:36:23 »

pa di si proxy nema te ko ni para .. mogo bi ko admin cestitat na zlatu mislim i da je to neki red i zakljucat ovo da se vise ne svađaju ljudi  Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1600 na: Siječanj 06, 2014, 01:50:57 »

pa di si proxy nema te ko ni para .. mogo bi ko admin cestitat na zlatu mislim i da je to neki red i zakljucat ovo da se vise ne svađaju ljudi  Grin

Čestitam na zlatu, a sad dokažite da je to zlato sjajno i dojdite uzeti zlato u idučoj eri cs2. Bit će zaključana ako se tenzije ne smire.
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1601 na: Siječanj 06, 2014, 01:52:32 »

da vidim da ces i ti tamo igrat ako se nevaram Grin e jos jedno pitanje sta se desilo da ja ko cuvar mogu covjeku kojeg cuvam prelazit u sve svjetove sto igra Huh? obavjesti nadlezne da poprave to
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1602 na: Siječanj 06, 2014, 02:11:01 »

da vidim da ces i ti tamo igrat ako se nevaram Grin e jos jedno pitanje sta se desilo da ja ko cuvar mogu covjeku kojeg cuvam prelazit u sve svjetove sto igra Huh? obavjesti nadlezne da poprave to
koba to je vec prijavljeno u ured davno
a znas da ured ne radi subotom i nedjeljom Smiley
dns tek mogu
Evidentirano
pijanac
Gost
« Odgovor #1603 na: Siječanj 06, 2014, 11:45:16 »

koba to je vec prijavljeno u ured davno
a znas da ured ne radi subotom i nedjeljom Smiley
dns tek mogu
počeo je cs3 i cs1,čini se da glavni savezi ipak neće zaozbiljno igrati već čekaju cs2 Huh? Huh?
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1604 na: Siječanj 07, 2014, 12:33:25 »

počeo je cs3 i cs1,čini se da glavni savezi ipak neće zaozbiljno igrati već čekaju cs2 Huh? Huh?

tako je,..malo odmora treba svima ,i pobjednicima i gubitnicima,...xd
cs2 ce cekati stormborn sigurno, a i vecina clanova istre,bar oni najaci,..
Evidentirano

 Str: 1 ... 105 106 [107] 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!