Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:29:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 103 104 [105] 106 107 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109928 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1560 na: Siječanj 06, 2014, 04:42:03 »

bas si funny  Grin
nisam funny ja sam budala ja priznam to a ti idi mastaj rekao sam ti na pp kako Grin Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1561 na: Siječanj 06, 2014, 04:53:08 »

bas si funny  Grin

e samo poruci manđi sad kad je kraj ere pa mogu reči kad se zabio u agu i samunja s porobima pogodi ko ih je sito tada Grin
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1562 na: Siječanj 06, 2014, 04:54:20 »

e samo poruci manđi sad kad je kraj ere pa mogu reči kad se zabio u agu i samunja s porobima pogodi ko ih je sito tada Grin

ti si neki za j eban igrač, ajde jednom napravi sva istraživanja za kate pa ćemo razgovarat  Grin Grin Grin
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1563 na: Siječanj 06, 2014, 05:00:31 »

ti si neki za j eban igrač, ajde jednom napravi sva istraživanja za kate pa ćemo razgovarat  Grin Grin Grin
vjezbaj za cs2 i idi popu kura kao i spavaj Grin Grin a ja cu se potruditi da igram ko na cs4 kad sam igrao Wink Wink da nam bude zanimljivo Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1564 na: Siječanj 06, 2014, 05:01:05 »

vjezbaj za cs2 i idi popu kura kao i spavaj Grin Grin a ja cu se potruditi da igram ko na cs4 kad sam igrao Wink Wink da nam bude zanimljivo Grin Grin

isto velik igrač  Grin
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1565 na: Siječanj 06, 2014, 05:01:57 »

isto velik igrač  Grin
Naravno gdje god se pojavimo dobijes cepice Huh? zar nije tako Huh? a prije ih nisi dobivao Tongue Tongue
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1566 na: Siječanj 06, 2014, 05:02:10 »

nemam toliko dija  Grin  ja igram opusteno  Cool  vrabec svaka ti čast bez tebe nebi bilo zanimljivo . cs4 sto smo prije ovog osvojili je bilo prelako ovdje si pruzio dostojan otpor , a to sto kazes da su lavovi imali spiju kod tebe onda su te dotukli tvojim oruzijem  *bravo*  ... a to je ono najslađe jer ti malo od čega prežeš trčeći ka zlatu . Ja ti kažem odigraj jednu eru pošteno bez špija samo na znanje osječaćeš se bolje pa makar i izgubio  Cool  tu prodajes maglu a 68bvp sto ti je doniro 800k kata to pojela maca ... i ostale spije sto smo ih pobacali tokom ere ? BUDI KUŠ što se toga tiče ne povlači za jezik ... ipak feštamo  Grin :hooray:
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1567 na: Siječanj 06, 2014, 05:04:44 »

nemam toliko dija  Grin  ja igram opusteno  Cool  vrabec svaka ti čast bez tebe nebi bilo zanimljivo . cs4 sto smo prije ovog osvojili je bilo prelako ovdje si pruzio dostojan otpor , a to sto kazes da su lavovi imali spiju kod tebe onda su te dotukli tvojim oruzijem  *bravo*  ... a to je ono najslađe jer ti malo od čega prežeš trčeći ka zlatu . Ja ti kažem odigraj jednu eru pošteno bez špija samo na znanje osječaćeš se bolje pa makar i izgubio  Cool  tu prodajes maglu a 68bvp sto ti je doniro 800k kata to pojela maca ... i ostale spije sto smo ih pobacali tokom ere ? BUDI KUŠ što se toga tiče ne povlači za jezik ... ipak feštamo  Grin :hooray:
pa coka07 je dobio ban radi ticurka jer ga je nasamario on i on ce da govori o postenju Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1568 na: Siječanj 06, 2014, 05:07:24 »

pa coka07 je dobio ban radi ticurka jer ga je nasamario on i on ce da govori o postenju Grin Grin

zbog mene ili zato jer je bio na 21313132 računa odnjednom?  Huh?

nemam toliko dija  Grin  ja igram opusteno  Cool  vrabec svaka ti čast bez tebe nebi bilo zanimljivo . cs4 sto smo prije ovog osvojili je bilo prelako ovdje si pruzio dostojan otpor , a to sto kazes da su lavovi imali spiju kod tebe onda su te dotukli tvojim oruzijem  *bravo*  ... a to je ono najslađe jer ti malo od čega prežeš trčeći ka zlatu . Ja ti kažem odigraj jednu eru pošteno bez špija samo na znanje osječaćeš se bolje pa makar i izgubio  Cool  tu prodajes maglu a 68bvp sto ti je doniro 800k kata to pojela maca ... i ostale spije sto smo ih pobacali tokom ere ? BUDI KUŠ što se toga tiče ne povlači za jezik ... ipak feštamo  Grin :hooray:

ti si se meni našao sad pametovat

Naravno gdje god se pojavimo dobijes cepice Huh? zar nije tako Huh? a prije ih nisi dobivao Tongue Tongue
Grin
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1569 na: Siječanj 06, 2014, 05:08:46 »

zbog mene ili zato jer je bio na 21313132 računa odnjednom?  Huh?

ti si se meni našao sad pametovat
 Grin
tvoj pulen giss ima slikicu sve je to tvoje maslo ticurak kurv* o postenju vojnik o skracenju Wink Wink
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1570 na: Siječanj 06, 2014, 05:10:16 »

tvoj pulen giss ima slikicu sve je to tvoje maslo ticurak kurv* o postenju vojnik o skracenju Wink Wink

ti bi treba razmislit da pređeš na jedan drugi forum jer te ništa ne razumijem... ajde mi prevedi
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1571 na: Siječanj 06, 2014, 05:11:40 »

ti bi treba razmislit da pređeš na jedan drugi forum jer te ništa ne razumijem... ajde mi prevedi
boli istina to znam Wink Wink sto uvjek dobijes cepice i po 2 put skidam junf hvala ti ticurak Grin Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1572 na: Siječanj 06, 2014, 05:12:14 »

zbog mene ili zato jer je bio na 21313132 računa odnjednom?  Huh?

ti si se meni našao sad pametovat
 Grin

oprosti 68bvp je isto bio na toliko racuna odjednom pa si mu isposlovo da nedobije ban ... on i coka07 su zajedno farmali farmvil savez cijelui eru jer je tamo mazda imo par racuna i na kraju mu okrene leđa i smjesti .... isto tako rade gis , hiper i jos neki igraju s vise racuna ... ja to nikad nebi ni mogo jer nemam toliko vremena meni jedan dosta  Grin ali da coka prođe gore od 68bvp ak mazde a radili isto i jos mazda davo acc rutu i podlom ... smjeh tica KUŠ sam reko izgubio si i gotovo došli smo u tvoj realm i dotukli te u tvojoj kuči sad se nauči nosit s tim !
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1573 na: Siječanj 06, 2014, 05:15:08 »

to vam je sve karma da mazda/rutu/podli nije napo ruku koja ga hranila najpoštenijeg igrača realma a možda i IO Sinjala možda biste imali šanse ... ovako kifla karma je gadna bitch
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1574 na: Siječanj 06, 2014, 05:15:32 »

oprosti 68bvp je isto bio na toliko racuna odjednom pa si mu isposlovo da nedobije ban ... on i coka07 su zajedno farmali farmvil savez cijelui eru jer je tamo mazda imo par racuna i na kraju mu okrene leđa i smjesti .... isto tako rade gis , hiper i jos neki igraju s vise racuna ... ja to nikad nebi ni mogo jer nemam toliko vremena meni jedan dosta  Grin ali da coka prođe gore od 68bvp ak mazde a radili isto i jos mazda davo acc rutu i podlom ... smjeh tica KUŠ sam reko izgubio si i gotovo došli smo u tvoj realm i dotukli te u tvojoj kuči sad se nauči nosit s tim !
ma navikao je on na cepice vidis da se i nebuni vise Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 103 104 [105] 106 107 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!