Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 01:29:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110313 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1395 na: Prosinac 13, 2013, 01:39:47 »

ma nemas ti pojma Grin i ja ti ne igram imperiju dao sam acc pa posjecujte Grin zato i jesmo dobili taj rat i dobio 400 dija sto sam se zabio i ratni prihod i da dalje ne nabrajam znalac Grin
pa da ti nisam rekao pa  mandjo premjestaj ti je 2 i pol minute u ratu bilo bi jos tvojih zakuca al vidis bolje da sam ti rekao da mi je zanimljvije ratovat protiv tebe  Grin Grin Grin aha kuzim to kako ide zakucas se u nekog i onda primas naknadu za neznanje svaki put od 400 dija  Tongue
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1396 na: Prosinac 13, 2013, 01:51:43 »

pa da ti nisam rekao pa  mandjo premjestaj ti je 2 i pol minute u ratu bilo bi jos tvojih zakuca al vidis bolje da sam ti rekao da mi je zanimljvije ratovat protiv tebe  Grin Grin Grin aha kuzim to kako ide zakucas se u nekog i onda primas naknadu za neznanje svaki put od 400 dija  Tongue

ti si ovdje neki bitan faktor?  Grin

koji q..c se ti tico javljaš ... najjači si igrač na svitu a mi se doslovno sprdamo sa tobom i cilin tvojim (čitaj) ne savezom nego realmom ... pa ja san treći igrač na realmu i prvi časnik u mom savezu  a majke mi jedva da igran ... dije san zadnji x kupija sredinom 10 tog miseca ... pa koliko više kenjati moreš kad svi znamo da si jako limitiran igrač u vojnom pogledu.... pa još nissmo eru odradili da ti nismo poklali do zadnjeg vojnika što tvog što saveznog ... pa  Lips Sealed a te konj lavići su ti poklali cilu saveznu vojsku jer je nemaš sa čime hraniti ...

jesi ovako prirodno naraden ili je posljedica neka trauma iz djetinstva?

pa ako nisi vidio ne igram tamo 2 mjeseca već.. kakvi dera, dada i sl, pa takvi bi na intern. služili isključivo kao farme
Evidentirano

Vrapche
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1397 na: Prosinac 13, 2013, 01:52:17 »

pa da ti nisam rekao pa  mandjo premjestaj ti je 2 i pol minute u ratu bilo bi jos tvojih zakuca al vidis bolje da sam ti rekao da mi je zanimljvije ratovat protiv tebe  Grin Grin Grin aha kuzim to kako ide zakucas se u nekog i onda primas naknadu za neznanje svaki put od 400 dija  Tongue
nema sta prejak si Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1398 na: Prosinac 13, 2013, 01:53:15 »

pa  Lips Sealed  mu materina (evo mi bana opet ) mandji svaka čast na postignućima iako puno kaka i laprda ... dobar je igrač ali dedi ni do kolina

di ces uspoređivat ta dva igrača, to ti je ko da usporediš real i dinamo  Grin
Evidentirano

Vrapche
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1399 na: Prosinac 13, 2013, 02:11:26 »

ti si ovdje neki bitan faktor?  Grin

jesi ovako prirodno naraden ili je posljedica neka trauma iz djetinstva?

pa ako nisi vidio ne igram tamo 2 mjeseca već.. kakvi dera, dada i sl, pa takvi bi na intern. služili isključivo kao farme
tvoj faktor je da sletis na ovaj forum podrezanih krila ili podvijenog repa i to je to od tebe  Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1400 na: Prosinac 13, 2013, 02:17:02 »

daleko ste vi stormi od internacionalnih svjetova tamo igraju klase poput mene ,mrkog ,daca ,travolte,babe ,unce i drugih da sad sve ne nabrajam one koje nisam nabrojao neka se NE uvrede vi jos zganjaca morate da jedete a kad se dohranite slobodno onda zaigrajte do tada  Lips Sealed  zivot je takav Grin:D
neki se jos sjecaju blitza5 jel tako mandjo Grin
http://prntscr.com/2at6zr
i kako se tebi od toga  blitza 5 da vise igrati neki internacionalni Grin SP necu komentirat to mozes Grin

sebe uvijek stavljas na zadnje mjesto nauci se
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1401 na: Prosinac 13, 2013, 08:12:25 »

di ces uspoređivat ta dva igrača, to ti je ko da usporediš real i dinamo  Grin
opet si na lepku skini se vise sa toga Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1402 na: Prosinac 14, 2013, 08:17:41 »

http://prntscr.com/2b4o90 savezni tribun  Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1403 na: Prosinac 14, 2013, 08:20:32 »

http://prntscr.com/2b4o90 savezni tribun  Grin Grin
http://prntscr.com/2b4onz da bi ticurak odma posalo da zna sta pisem o njemu i opet cu reci na forumu da je SLJAM OD IGRACA I IZA TOGA STOJIM a sad me slobodno ban koliko god ocete jer zna da nemoze nista SB pa ubacuje spijune u savez i ulazi preko necijeg acc Wink Wink toliko o velkom vrapche ili (TICURAK ZVANI SLJAM)
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1404 na: Prosinac 14, 2013, 08:39:39 »

http://prntscr.com/2b4onz da bi ticurak odma posalo da zna sta pisem o njemu i opet cu reci na forumu da je SLJAM OD IGRACA I IZA TOGA STOJIM a sad me slobodno ban koliko god ocete jer zna da nemoze nista SB pa ubacuje spijune u savez i ulazi preko necijeg acc Wink Wink toliko o velkom vrapche ili (TICURAK ZVANI SLJAM)

joj kakvih sve likova ima, točno mi dođe da odustanem od igre.... al tek kad uzmem zlato  Tongue

nego ADMINI da vas odmah upozorim, SB planira raspustit vojsku i mene optuzit  Grin neće ići
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1405 na: Prosinac 14, 2013, 08:44:48 »

joj kakvih sve likova ima, točno mi dođe da odustanem od igre.... al tek kad uzmem zlato  Tongue

nego ADMINI da vas odmah upozorim, SB planira raspustit vojsku i mene optuzit  Grin neće ići
hahaha ticurak boli te istina to znam Wink imas mahanje od SB Smiley
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1406 na: Prosinac 16, 2013, 01:33:52 »

oho makli su mi ban mislio sma da nece do kraja ere  Grin

ako sam prije imalo sumnjo sad sma se skroz uvjerio da su admini ovdje pristrani , meni ban za sliku bitke a manđa i ticak stavljali slike kad su napali dadu 30 minuta nakon bitke i nikom nista sramota ... samo mi nemojte opet filozofirat moral vam je 0 , profesionalizam -20 , pa kako mozete tako prozirno i pristrano da se ponasate ma sramota  Grin

vrabac hehe pa di si ... igras mutne igre ti ... ali đaba sve to , koliko si dija dao da dođeš u CS6 i okacis zlatnu , tamo si bar dobio na lak nacin sve drugi napravili ti doso samo na kraj , oces tako i ovdje pokusat 2/3 ere suncobran i mucke igre umjesto borba konji ti zamrznuti u dubokom nisi ih proseto ima 3 mjeseca  Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2013, 01:40:49 od Kobajagi » Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1407 na: Prosinac 16, 2013, 02:10:56 »

oho makli su mi ban mislio sma da nece do kraja ere  Grin

ako sam prije imalo sumnjo sad sma se skroz uvjerio da su admini ovdje pristrani , meni ban za sliku bitke a manđa i ticak stavljali slike kad su napali dadu 30 minuta nakon bitke i nikom nista sramota ... samo mi nemojte opet filozofirat moral vam je 0 , profesionalizam -20 , pa kako mozete tako prozirno i pristrano da se ponasate ma sramota  Grin

vrabac hehe pa di si ... igras mutne igre ti ... ali đaba sve to , koliko si dija dao da dođeš u CS6 i okacis zlatnu , tamo si bar dobio na lak nacin sve drugi napravili ti doso samo na kraj , oces tako i ovdje pokusat 2/3 ere suncobran i mucke igre umjesto borba konji ti zamrznuti u dubokom nisi ih proseto ima 3 mjeseca  Grin

Onda drugi puta budi pametan i javi u privatne poruke ako netko stavi sliku bitke koja nije starija od 7 dana  Cool
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1408 na: Prosinac 16, 2013, 03:01:59 »

joj kakvih sve likova ima, točno mi dođe da odustanem od igre.... al tek kad uzmem zlato  Tongue

nego ADMINI da vas odmah upozorim, SB planira raspustit vojsku i mene optuzit  Grin neće ići

 Shocked  Shocked  Shocked SB planira raspustit vojsku i tebe optužiti ... pazi ! "SB planira raspustit vojsku i mene optuzit"   Shocked  Grin
1. Koji si ti faktor u cs3  Huh?
- ne igraš već ne znam ni ja koliko izudarali smo te uzduž i poprijeko još možeš vidjet bitku ere itd --- savez se raspo ko u cs4 zadnju eru i jadniji je da ne može bit jadniji --- Lavovi su vam ne izudarali saveznu već ANULIRALI saveznu zip zero nula
2. S obzirom da nisi faktor nikakav ne vidim zašto bi više mjesečni trud od strane svih članova SB raspuštali  Huh?
3. E sad s obzirom da ulaziš u SB ne znam ni ja na koji nači i hvališ se razno - raznim slikicama sa našeg tribuna - postoji vjerovatnost da si došao do nekih PASSWORD-a  --- mada te niko ne šljivi 5% a "kosti" moš bacat dovijeka ---jedino me zanima kaj će ti isti ADMINI napraviti i ukoliko dođe do takvog scenarija jer opet kažem meni si osobno napisao a sve se može provjeriti jer su poruke na serverima ... kako se hvališ da nam SAVEZNA VOJSKA MOŽE NESTATI i kako ulaziš sa IP nekog AMERIČKOG i da te ne mogu uhvatiti --- bla bla ... daj Tica ... i još mi pišeš kako će Lavovi krenut na nas  *crazy* ...  ti si puko ko koka ali si opasan bracek moj ... i možda bi trebo potražiti pomoć - stručnu
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2013, 03:03:48 od DeeRaa » Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1409 na: Prosinac 16, 2013, 07:10:35 »

Onda drugi puta budi pametan i javi u privatne poruke ako netko stavi sliku bitke koja nije starija od 7 dana  Cool

pa neznam ja sva pravila ko spominjana dvojica novi sam ja na forumima opcenito  Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!