Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:04:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109876 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1380 na: Prosinac 12, 2013, 10:06:36 »

daleko ste vi stormi od internacionalnih svjetova tamo igraju klase poput mene ,mrkog ,daca ,travolte,babe ,unce i drugih da sad sve ne nabrajam one koje nisam nabrojao neka se NE uvrede vi jos zganjaca morate da jedete a kad se dohranite slobodno onda zaigrajte do tada  Lips Sealed  zivot je takav Grin:D

xd,..da vi igrate te svijetove ,...to je ok,..borite se ,ratujete ...al ja ne pricam o igranju u tim svijetovima nego o izbijanju iz cizama i osvajanju jednog takvog realma s SVOJOM EKIPOM,......savez _u_ je bio strasan savez sto se tice ratova i igre ,ali PRICAM O PRVOM MJESTU I ZLATU;:::znam da se volis saliti i ocigledno potcijeniti protivnika ,...tako da te necu ni shvatiti ozbiljno ,...nadam se da ako ikad zaigramo jedan takav realm da ce nas i drugi savezi neozbiljno shvatiti,....poput tebe,..koji sad sjedis u cs 3 na odmoru s 2.7 mil bodova,....al nije rijec o tebi nego o snazi stormborna u jednom takvom realmu,....malo vatrice nece skoditi ,ne pamtim kad sam gorio ,..xd..
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1381 na: Prosinac 12, 2013, 11:34:21 »

lol, jel ti znas sto opce znaci to vip? pa kad pređes određene pare s dijama dobijes to, a ne zato jer si bitan  *freak* *freak* *freak*
mojne tisra ? Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1382 na: Prosinac 13, 2013, 12:03:19 »

STORmBORN treba vec gledati sta i kako dalje,....u IO,...situacija u cs3 je kristalno jasna vec neko vrijeme,...treba samo odigrati do kraja,....pitanje je sta i da li dalje igrati I GDJE,....cs svjetove stormborn po mom misljenju mozda i ne bi trebao igrati vise, jos jedan (ALI KOJI) int. realm ,oprostajni bar za one igrace koji su ogorceni situacijom u IO VEzanoj za cijene ,dijamante i mehaniku igre,koja je postala pay to win igra,neosporivo.
vrapche iako pun entuzijazma bez pokrica u jednoj takvoj situaciji bi bio dobrodosao bar sto se mene tice,a i neki drugi protivnici ,...U INT. realmu naravno ,..
upasti u jos jedan sto tezi int. realm mozda cak i x4 brzine zajedno s vec poznatom ekipom uz veterane iz cs1 realma poharati sve sto se da poharati i oprostiti se od ove beskrupulozne igre koja se NIKAD NIJE SMIJELA BAZIRATI NA PRINCIPIMA - pay to win
ako imate neke prijedloge gdje jos vrijedi odmjeriti snage ,pisite,...xd
 *guns*

http://www.youtube.com/watch?v=XYFdldfYEJk
ako hoces pokazati koliko vrijedis, mega blitz je jedino mjesto za to, ostalo je sve isfurano i razvodnjeno
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1383 na: Prosinac 13, 2013, 12:07:41 »

xd,..da vi igrate te svijetove ,...to je ok,..borite se ,ratujete ...al ja ne pricam o igranju u tim svijetovima nego o izbijanju iz cizama i osvajanju jednog takvog realma s SVOJOM EKIPOM,......savez _u_ je bio strasan savez sto se tice ratova i igre ,ali PRICAM O PRVOM MJESTU I ZLATU;:::znam da se volis saliti i ocigledno potcijeniti protivnika ,...tako da te necu ni shvatiti ozbiljno ,...nadam se da ako ikad zaigramo jedan takav realm da ce nas i drugi savezi neozbiljno shvatiti,....poput tebe,..koji sad sjedis u cs 3 na odmoru s 2.7 mil bodova,....al nije rijec o tebi nego o snazi stormborna u jednom takvom realmu,....malo vatrice nece skoditi ,ne pamtim kad sam gorio ,..xd..
ja sjedim na odmoru jer mi se ne igra vise imperija niti cu je igrati ako me shvacas ne igram ni internacionalne svjetove ni v6 ni ista sto je proizvod koji se zove imperija Grin samo sam clan foruma i to je to  :Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1384 na: Prosinac 13, 2013, 12:10:00 »

ja sam osvojio vrh poznato ti je da sam svjetski prvak i to je to Grin 3 po vojnim bio tamo mislim i da je to moj vrh i pomirio sam se sa time imperija me vise nazalost ne zanima
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1385 na: Prosinac 13, 2013, 01:54:18 »

ma di ste svi vi za mene treća liga  Grin Grin Grin

neki bi se trebali uhvatit posla i ostavit imperije.... kad igram full time nepobjediv sam  ;D
Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1386 na: Prosinac 13, 2013, 01:54:35 »

ma di ste svi vi za mene treća liga  Grin Grin Grin

neki bi se trebali uhvatit posla i ostavit imperije.... kad igram full time nepobjediv sam  ;D

 *hmm*
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1387 na: Prosinac 13, 2013, 04:22:14 »

ma di ste svi vi za mene treća liga  Grin Grin Grin

neki bi se trebali uhvatit posla i ostavit imperije.... kad igram full time nepobjediv sam  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=MJX0iZGO5xI
 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #1388 na: Prosinac 13, 2013, 08:00:29 »

pa  Lips Sealed  mu materina (evo mi bana opet ) mandji svaka čast na postignućima iako puno kaka i laprda ... dobar je igrač ali dedi ni do kolina ali koji q..c se ti tico javljaš ... najjači si igrač na svitu a mi se doslovno sprdamo sa tobom i cilin tvojim (čitaj) ne savezom nego realmom ... pa ja san treći igrač na realmu i prvi časnik u mom savezu  a majke mi jedva da igran ... dije san zadnji x kupija sredinom 10 tog miseca ... pa koliko više kenjati moreš kad svi znamo da si jako limitiran igrač u vojnom pogledu.... pa još nissmo eru odradili da ti nismo poklali do zadnjeg vojnika što tvog što saveznog ... pa  Lips Sealed a te konj lavići su ti poklali cilu saveznu vojsku jer je nemaš sa čime hraniti ... pokloni se i reci jači ste i bolji i cjeniti ću te uvik a vako samo ispadaš glupan a mandjo je panjina x 5 samo zato jer se izgleda rodija glupav pa se i dalje sramoti bez potribe
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #1389 na: Prosinac 13, 2013, 08:03:48 »

a ti mandjo cjeni to zlato sa svjetskog prvenstva jer si ga zaradija pod svetom zastavom i ne blamiraj se više ... po naški rečeno ... ili igraj ili od Lips Sealed i
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1390 na: Prosinac 13, 2013, 10:06:49 »

a ti mandjo cjeni to zlato sa svjetskog prvenstva jer si ga zaradija pod svetom zastavom i ne blamiraj se više ... po naški rečeno ... ili igraj ili od Lips Sealed i
pa daj ti osvoji zlato pod svetom zastavom Grin:D ili taj tvoj deda Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1391 na: Prosinac 13, 2013, 11:42:47 »

pa daj ti osvoji zlato pod svetom zastavom Grin:D ili taj tvoj deda Grin
ihh kad bi vam deda dosao na SP jeo bi sve ko malu djecu Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1392 na: Prosinac 13, 2013, 12:14:19 »

ihh kad bi vam deda dosao na SP jeo bi sve ko malu djecu Grin Grin
vidio sam kad se zabio u mene njegovo sve znanje Grin i u onom ratu Grin Grin to mi je dovoljno da procjenim junfek Grin
Evidentirano
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1393 na: Prosinac 13, 2013, 01:18:28 »

vidio sam kad se zabio u mene njegovo sve znanje Grin i u onom ratu Grin Grin to mi je dovoljno da procjenim junfek Grin
zabio si se i ti u mene cak imam medalju na tebi svjetskom prvaku koji je bio 3. po vojnim u svijetu  to znaci da si jedna velika nula za mene i da naravno pazi dosli su ti gosti  Grin Grin Grin Grin Grin Grin  tu sam ja vidio tvoje znanje kao sta sam te naucio da nije 5 minuta premjestaj iz prove u ratu nego 2 i pol  Tongue Tongue
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1394 na: Prosinac 13, 2013, 01:28:10 »

zabio si se i ti u mene cak imam medalju na tebi svjetskom prvaku koji je bio 3. po vojnim u svijetu  to znaci da si jedna velika nula za mene i da naravno pazi dosli su ti gosti  Grin Grin Grin Grin Grin Grin  tu sam ja vidio tvoje znanje kao sta sam te naucio da nije 5 minuta premjestaj iz prove u ratu nego 2 i pol  Tongue Tongue
ma nemas ti pojma Grin i ja ti ne igram imperiju dao sam acc pa posjecujte Grin zato i jesmo dobili taj rat i dobio 400 dija sto sam se zabio i ratni prihod i da dalje ne nabrajam znalac Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!