Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:46:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110334 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1275 na: Studeni 08, 2013, 01:29:38 »

Samo žalim šta sam krenuo mjesec i pol kasnije i nije bilo smisla igrati pa da tog analitičara i najlosijeg igrača agu stavim u mali đep...Kakav aga kakvi bakrači pa ovaj STORMBOR je najsmiješniji savez protiv kojeg sam igro..Pa statistike su pokazale koliko sta losi u svemu ..  A aga i ostalo društvo lajte na mjesec i njemu se divite Tongue
i meni je zao Grin Grin Grin stormborn je najtrofejniji savez u cs realmovima i bit ce i dalje ... osnovali su ga stari igraci IO ... bilo je i par poletaraca Grin Grin Grin ... a ono sto ce dalje stormi napraviti vjerovatno nitko nece jer nece biti vremena za to (izmedju ostalog) a i bit ce pretesko i da ima vremena Wink a ti i dalje kreni mjesec dana kasnije pisaj i kenjaj di oces  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1276 na: Studeni 08, 2013, 02:28:22 »

i meni je zao Grin Grin Grin stormborn je najtrofejniji savez u cs realmovima i bit ce i dalje ... osnovali su ga stari igraci IO ... bilo je i par poletaraca Grin Grin Grin ... a ono sto ce dalje stormi napraviti vjerovatno nitko nece jer nece biti vremena za to (izmedju ostalog) a i bit ce pretesko i da ima vremena Wink a ti i dalje kreni mjesec dana kasnije pisaj i  Lips Sealed  di oces  Cheesy  Cheesy  Cheesy

a ti si mi pokazo kako igras....zali boze para i vremena koje provedes, kada bas i jesi poletarac..stormborn stari moze biti ,,a ovo sta sada igra obicni placljivci i lajavci Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1277 na: Studeni 08, 2013, 04:15:34 »

ja v4 nisam ni igrao nikad , a ti si samo jos jedan koji a kad bi ja onda bi vidili pa ima takvih more koji pricaju vidili bi ovo vidili bi ovo da ja ono da ja ovo ... pa prestanite vise  Cheesy i napravite nesto ... ili sutite ja sigurno necu otic na neki neznam koji server di se ljudi prepucavaju i ici im pricat kako sam ja kralj svih kraljeva i da sma bio tu od pocetka svi bi se meni klanjali ... pusta naklapanja ako neigras ovaj server odi di igras i tamo se prepucavaj
ma pusti kokosara neka baljezga, da je imao sto reci, rekao bi to sa svojim racunom Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1278 na: Studeni 08, 2013, 07:22:37 »

za mene ste preslabi zato i neigram  Wink gubiti vrijeme da vas svaki dan tlacim nije mi gust  Sad ,i svjetko prvenstvo je preslab svijet za mene to se i pokazalo okacivsi zlato oko vrata ,ne trebam suvislo rijeci da trosim  Grin Grin Grin morate se pomiriti sa cinjenicama  Wink ;)uzivajte Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1279 na: Studeni 08, 2013, 08:43:52 »

pa ovaj STORMBOR je najsmiješniji savez protiv kojeg sam igro..Pa statistike su pokazale koliko sta losi u svemu ..  A aga i ostalo društvo lajte na mjesec i njemu se divite Tongue
alooooooooo
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1280 na: Studeni 08, 2013, 08:44:19 »

stormborn stari moze biti ,,a ovo sta sada igra obicni placljivci i lajavci Grin
aloooooo
 Angry Angry
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1281 na: Studeni 09, 2013, 09:46:49 »

a ti si mi pokazo kako igras....zali boze para i vremena koje provedes, kada bas i jesi poletarac..stormborn stari moze biti ,,a ovo sta sada igra obicni placljivci i lajavci Grin
http://www.youtube.com/watch?v=KO0lY1jOqRw  Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1282 na: Studeni 09, 2013, 09:49:04 »

za mene ste preslabi zato i neigram  Wink gubiti vrijeme da vas svaki dan tlacim nije mi gust  Sad ,i svjetko prvenstvo je preslab svijet za mene to se i pokazalo okacivsi zlato oko vrata ,ne trebam suvislo rijeci da trosim  Grin Grin Grin morate se pomiriti sa cinjenicama  Wink ;)uzivajte Grin
http://www.youtube.com/watch?v=Jb87okeVaFM svatas nema logike da se vratis sa odmora mogao si uzeti SP ali cs3 ne mozes Tongue Tongue
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1283 na: Studeni 10, 2013, 12:25:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=Jb87okeVaFM svatas nema logike da se vratis sa odmora mogao si uzeti SP ali cs3 ne mozes Tongue Tongue
mandjin britak odgovr će stići ubrzo  Grin Grin  (nekako sam siguran u to )
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1284 na: Studeni 10, 2013, 07:06:34 »

mandjin britak odgovr će stići ubrzo  Grin Grin  (nekako sam siguran u to )
ma oni su svi presmješni  Cheesy  Cheesy  Cheesy toliko prijetnji nisam vidio niti čuo još od legendarnog "patka" koji ako ništa drugo u svojim izjavama ima i ponešto šarma a ovi kad i izgube bitku su dobili bitku ... kad troše dije onda im smeta što drugi troše dije , kad su krenuli igrat mjesec dana kasnije onda šteta što nisu počeli na vijeme i tako unedogled Grin Grin Grin a mandjo je poseban soj ... eto pozivam ga ovim putem da skine suncobran pa da se malo oproba na IO a ne samo na riječima u što sam uvjeren da će ostati do kraja  Cheesy Cheesy  Cheesy btw dns je skino črape pa ih je opet obuko samo da ne skida gaće .... ajmoooo mandjo Wink
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1285 na: Studeni 10, 2013, 07:31:49 »

ma oni su svi presmješni  Cheesy  Cheesy  Cheesy toliko prijetnji nisam vidio niti čuo još od legendarnog "patka" koji ako ništa drugo u svojim izjavama ima i ponešto šarma a ovi kad i izgube bitku su dobili bitku ... kad troše dije onda im smeta što drugi troše dije , kad su krenuli igrat mjesec dana kasnije onda šteta što nisu počeli na vijeme i tako unedogled Grin Grin Grin a mandjo je poseban soj ... eto pozivam ga ovim putem da skine suncobran pa da se malo oproba na IO a ne samo na riječima u što sam uvjeren da će ostati do kraja  Cheesy Cheesy  Cheesy btw dns je skino črape pa ih je opet obuko samo da ne skida gaće .... ajmoooo mandjo Wink
a sta se ja tebi imam vise dokazivati i bilo kome tamo jeste mi ulovili vojsku niste jesam ja vama jesam sta imam vise igrati Grin sa vama niste mi dorasli i ne igram vise ovu igru niti cu je igrati  Smiley pa-pa imali ste sansu niste je iskoristili zao mi je  Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1286 na: Studeni 10, 2013, 07:35:26 »

smijesni ste stormi pucate u prazno  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1287 na: Studeni 10, 2013, 07:57:46 »

 Stvarno vise ne znam sta je ovo zensko ili musko mislim na tog DeeRaa Grin ..Place, cvili onda se oprasta sa svima pa se vrati  pa ni zenske se tako ne ponasaju  Grin
 A za horusa sam tek sada shvatio da je najbolji,,stvarno horus imo si pravo ,dobro da znas svoj nick ukucati i sifru svaka cast Smiley

Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1288 na: Studeni 10, 2013, 08:03:09 »

Stvarno vise ne znam sta je ovo zensko ili musko mislim na tog DeeRaa Grin ..Place, cvili onda se oprasta sa svima pa se vrati  pa ni zenske se tako ne ponasaju  Grin
 A za horusa sam tek sada shvatio da je najbolji,,stvarno horus imo si pravo ,dobro da znas svoj nick ukucati i sifru svaka cast Smiley


ma deeraa ti je igracina Grin kad ga poklopis ode pa se sad vratio i opet hoce ali ja necu oprostio sam se od igre ove i to je to a da igram pa da ga opet spremim pod suncobran nije uredu od mene ipak sam ja klasa  Grin Grin Grin mora potraziti nekog u svom rangu i ratovati a meni nema ravnog tu zato i ne igram vise  Grin Grin Grin ne samo csr3 nego nista  Grin Grin Grin jedino ako bugari naprave za mandju neki super super elitni svijet onda da ovo drugo je sve slabo  Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1289 na: Studeni 10, 2013, 08:18:41 »

ma deeraa ti je igracina Grin kad ga poklopis ode pa se sad vratio i opet hoce ali ja necu oprostio sam se od igre ove i to je to a da igram pa da ga opet spremim pod suncobran nije uredu od mene ipak sam ja klasa  Grin Grin Grin mora potraziti nekog u svom rangu i ratovati a meni nema ravnog tu zato i ne igram vise  Grin Grin Grin ne samo csr3 nego nista  Grin Grin Grin jedino ako bugari naprave za mandju neki super super elitni svijet onda da ovo drugo je sve slabo  Grin Grin Grin
Cheesy  Cheesy  Cheesy i krivom k... dlačica smeta kao što rekoh  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin on neće igrat jer je najbolji  Cheesy  Cheesy  Cheesy Cheesy  Cheesy  Cheesy ae bar sam se nasmijao od srca i do suza Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!