Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:43:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110370 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1260 na: Listopad 30, 2013, 03:34:28 »

http://prntscr.com/20p50k  copacabana   Cheesy
a kaj bi ti Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1261 na: Studeni 05, 2013, 01:01:35 »

Idu Vrabac i Manđo u Školu .. dolaze na busnu stanicu a bus več odlazi . Krene Vrabac trčat , a Manđo ga povuče za rukav : " di češ čovječe ne trči , ma iskoristit čemo dijamante da instant dođe drugi " .  Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1262 na: Studeni 05, 2013, 02:57:43 »

Idu Vrabac i Manđo u Školu .. dolaze na busnu stanicu a bus več odlazi . Krene Vrabac trčat , a Manđo ga povuče za rukav : " di češ čovječe ne trči , ma iskoristit čemo dijamante da instant dođe drugi " .  Grin
ne izusti ime gospodina svoga uzalud  Cheesy
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1263 na: Studeni 05, 2013, 03:12:55 »

moro sma neki vic nabacit dugo niko neskraba po forumu  Grin
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1264 na: Studeni 05, 2013, 10:34:55 »

moro sma neki vic nabacit dugo niko neskraba po forumu  Grin

nema se vise STA pisati u cs3,moj koba,.....GOTOVO JE,...
uglavnom,evo preuranjeni rezime,ili mozda cak epilog cs3 vec sad,...necu vas gusiti ,..xd 4 recenice,...

1. savez nazzazel kao izravni konkurent stormbornu za zlato nakon par junackih djela ,pogotovo vrapcheta,...i mandje  koji su ruku na srce i nosili KOMPLETAN SAVEZ ,upalili su odmore koje povremeno ugase ,cini mi se vise radi zeze,nego ozbiljne akcije,...suncobrane su podigli i ostali clanovi,OSIM PAR HEROJA ,...gotta i milosa,...bravo momci,xd....ugl.respektabilan protivnik,koji su po mom misljenju trebali ici na sklapanje fedova s  nekim savezima kojima je sad svanulo,xd,da bi pruzili jos jaci otpor,....pogotovo kad su znali da je stormborn u fedu s vec tradicionalno jakim savezom pravi lavovi koji sad cvrsto drze 2. mjesto ...koji su napravili BINGO kad su doveli perspektivan savez odin u svoje redove,...i pozdravljam ih ovom prilikom
2. stormborn je dominantan savez u cs3 koji ima sve sto treba imat jedan top savez ,....kvalitetno vodstvo,odane clanove,iskustvo,KLUPU,dijamante.volju i moral, i cuvare ,xd.....
3.u neku ruku zahvaljujem se nazazzelu sto je je vidio kakav kraj ih ceka,i postedio i nas i njih trosenja nepotrebnih kolicina dija,...koji DUSMANI  IZ BUGARSKE BASNOSLOVNO NAPLACUJU ,.....IMAM SAMO RUZNE I VULGARNE RIJECI ZA TU PLJACKASKU SKUPINU,.....I UOPCE ZA IO STA JE POSTALA,.....ali o tome u nekoj drugoj temi
4.i spec muzicka zelja za savez stormborn,...
http://www.youtube.com/watch?v=XYFdldfYEJk
3.
Evidentirano

imperi
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #1265 na: Studeni 06, 2013, 10:24:21 »

Pricas o Bugarima kao da te oni tjeraju da  kupujes dijamante    *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* cccc.
Da si pametan ne bi ih ni kupovao ali u svakom slucaju nisu ti oni krivi.
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1266 na: Studeni 06, 2013, 09:10:36 »

Pricas o Bugarima kao da te oni tjeraju da  kupujes dijamante    *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* cccc.
Da si pametan ne bi ih ni kupovao ali u svakom slucaju nisu ti oni krivi.

fulas totalno,TOTAL,xd....nemas pojma sta ja zelim reci i sta pricam,....cijena dija je relativna stvar,...i mozda je za mene sitnica,....u sustini i jeste,...ali nije za tebe jer bi ti bio u ovoj igri gdje sam i ja,ali nisi....rijec je o principima , rijec je o divnoj igri koja je NEKAD BILA BAZIRANA na strategiji,znanju,a sad je  bazirana na novcaniku,prvenstveno,...
p.s. ti meni nemas apsolutno nis reci sto ja ne znam,gledaj ti svoju "PAMET",...
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2013, 09:12:51 od memnon » Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1267 na: Studeni 06, 2013, 10:08:25 »

fulas totalno,TOTAL,xd....nemas pojma sta ja zelim reci i sta pricam,....cijena dija je relativna stvar,...i mozda je za mene sitnica,....u sustini i jeste,...ali nije za tebe jer bi ti bio u ovoj igri gdje sam i ja,ali nisi....rijec je o principima , rijec je o divnoj igri koja je NEKAD BILA BAZIRANA na strategiji,znanju,a sad je  bazirana na novcaniku,prvenstveno,...
p.s. ti meni nemas apsolutno nis reci sto ja ne znam,gledaj ti svoju "PAMET",...
RESPECT AGA - tocno u sridu Wink ... eto i mene za koji dan Smiley KONACNO Smiley
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1268 na: Studeni 07, 2013, 09:31:57 »

RESPECT AGA - tocno u sridu Wink ... eto i mene za koji dan Smiley KONACNO Smiley

evo i mene za koji dan Grin

aga radi nekakve kvazi analize Smiley ugl zaboravite na zlato  Wink
Evidentirano

Vrapche
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1269 na: Studeni 08, 2013, 08:32:00 »

Vrabac se posteno odmorio pa sad prica svasta Smiley koliko is mjesec na suncobranu s 2 skidanja da bi uzeo 2 puta po 10h i otvorio kofere za 2 dana i onda bjez na sunce opet ....  Cheesy *crazy*
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1270 na: Studeni 08, 2013, 11:23:53 »

nema se vise STA pisati u cs3,moj koba,.....GOTOVO JE,...
uglavnom,evo preuranjeni rezime,ili mozda cak epilog cs3 vec sad,...necu vas gusiti ,..xd 4 recenice,...

1. savez nazzazel kao izravni konkurent stormbornu za zlato nakon par junackih djela ,pogotovo vrapcheta,...i mandje  koji su ruku na srce i nosili KOMPLETAN SAVEZ ,upalili su odmore koje povremeno ugase ,cini mi se vise radi zeze,nego ozbiljne akcije,...suncobrane su podigli i ostali clanovi,OSIM PAR HEROJA ,...gotta i milosa,...bravo momci,xd....ugl.respektabilan protivnik,koji su po mom misljenju trebali ici na sklapanje fedova s  nekim savezima kojima je sad svanulo,xd,da bi pruzili jos jaci otpor,....pogotovo kad su znali da je stormborn u fedu s vec tradicionalno jakim savezom pravi lavovi koji sad cvrsto drze 2. mjesto ...koji su napravili BINGO kad su doveli perspektivan savez odin u svoje redove,...i pozdravljam ih ovom prilikom
2. stormborn je dominantan savez u cs3 koji ima sve sto treba imat jedan top savez ,....kvalitetno vodstvo,odane clanove,iskustvo,KLUPU,dijamante.volju i moral, i cuvare ,xd.....
3.u neku ruku zahvaljujem se nazazzelu sto je je vidio kakav kraj ih ceka,i postedio i nas i njih trosenja nepotrebnih kolicina dija,...koji DUSMANI  IZ BUGARSKE BASNOSLOVNO NAPLACUJU ,.....IMAM SAMO RUZNE I VULGARNE RIJECI ZA TU PLJACKASKU SKUPINU,.....I UOPCE ZA IO STA JE POSTALA,.....ali o tome u nekoj drugoj temi
4.i spec muzicka zelja za savez stormborn,...
http://www.youtube.com/watch?v=XYFdldfYEJk
3.


Samo žalim šta sam krenuo mjesec i pol kasnije i nije bilo smisla igrati pa da tog analitičara i najlosijeg igrača agu stavim u mali đep...Kakav aga kakvi bakrači pa ovaj STORMBOR je najsmiješniji savez protiv kojeg sam igro..Pa statistike su pokazale koliko sta losi u svemu ..  A aga i ostalo društvo lajte na mjesec i njemu se divite Tongue
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1271 na: Studeni 08, 2013, 11:25:49 »

pa da nisi 2 mjeseca na suncobranu nisi moro zalit
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1272 na: Studeni 08, 2013, 11:30:03 »

pa da nisi 2 mjeseca na suncobranu nisi moro zalit

Joj kobajagi ko mi prica ,,ajde se pokri usima jel jos nisi ni usavrsio v4 a igras v5 ..uci i suti to ti je bolje... Smiley
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1273 na: Studeni 08, 2013, 11:53:55 »

ja v4 nisam ni igrao nikad , a ti si samo jos jedan koji a kad bi ja onda bi vidili pa ima takvih more koji pricaju vidili bi ovo vidili bi ovo da ja ono da ja ovo ... pa prestanite vise  Cheesy i napravite nesto ... ili sutite ja sigurno necu otic na neki neznam koji server di se ljudi prepucavaju i ici im pricat kako sam ja kralj svih kraljeva i da sma bio tu od pocetka svi bi se meni klanjali ... pusta naklapanja ako neigras ovaj server odi di igras i tamo se prepucavaj
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1274 na: Studeni 08, 2013, 12:24:14 »

ja v4 nisam ni igrao nikad , a ti si samo jos jedan koji a kad bi ja onda bi vidili pa ima takvih more koji pricaju vidili bi ovo vidili bi ovo da ja ono da ja ovo ... pa prestanite vise  Cheesy i napravite nesto ... ili sutite ja sigurno necu otic na neki neznam koji server di se ljudi prepucavaju i ici im pricat kako sam ja kralj svih kraljeva i da sma bio tu od pocetka svi bi se meni klanjali ... pusta naklapanja ako neigras ovaj server odi di igras i tamo se prepucavaj
Meni kada se piša ja pišam,kada mi se piše ja pišem tako da ima pravo pisati gdje hoću a ti laj na mjesec.... Smiley Pa to šta nisi igro moraš poćeti jel previše laješ a malo igraš,pa najgore šta ti ni neznaš se prebaciti na drugi server ili poćeti igrati drugi svijet Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!