Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:50:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109940 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1125 na: Listopad 15, 2013, 07:49:44 »

nista ja ne slavim ,sve je otvoreno ali,samo objektivno gledam situaciju,...dada je jedan od najaktivnijih nasih nomada,i iako je izgubila vojsku u 1 plus 2 vezana napada isto tako je i vrapcheta docekala uspjesno u odbrani u jednoj velikoj bitci,nemojte ni to zaboraviti,...ali dada je mozda po vojnoj moci mozda 4.igrac u nasem savezu,..pokucaj na moja vrata ili deerinna od koga vam leprsaju bijele zastave,trenutno,....forbija necu uopce ni da spominjem,,..malo izvucite glavu iz oblaka...mada vojska se relativno brzo i obnovi ,nebitno ,..bice tu jos velikih bitki,nek pobijedi bolji,...tamo nekad kasnije kad pocnu dvorci ne mogu uopce zamisliti na koji nacin bi uopce parirali stormbornu na tom planu,..i mislim da vam fale bar jos 2 top igraca da bi se pojavila neka vrsta neizvjesnosti,..ne kazem da ce bilo kome biti lako,ali neizvjesnost nikakvu ovdje ne vidim na saveznom nivou,..ali eto imace te priliku da se i tu pokazete,..a dotad SETAJTE VOJSKE S PUNO PAZNJE Cool

Joj sto si pametan, baš...

dok dodju dvorci deeraa i ti ćete bit razvaljeni ko dada golmanica  Grin 

Evidentirano

Vrapche
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1126 na: Listopad 15, 2013, 08:00:48 »

Kaj se vi znate međusobno samo provocirati i onda me moljakat da nekome slisitm ban samo zato kaj ste vi vidjeli da vas je netko uvredio? Uopće neču gledati tko je koga uvrijedio a tko nije, jer 50% vas provocira, a ostatak ( kad se razljute ) pišu vam uvrede. Zadnjie 3-4 stranice osim kaj ste si dali međusobno pogrdna imena, spuštali se na niski nivo konverzacije, nista ama baš ništa korisno o cs3 svijetu napisali, tu i tam neka bitka i nakon toga bar jedna stranica postova prepunih provokacija, narušavanja dostojanstva žena... sramotno...

Neki članovi foruma su dobili ban, neki opomenu, a oni koji nisu dobili ban, na lijepi način ih opominjem da smjesta prekinu sa provokacijama, podbadanjem igrača drugog saveza, spuštanjem, vrijeđanjem, imenovanjem kvazi-uvredama i sve kaj ide u tom paketu jer ako se nevaram već samo opominjali zbog takvog razgovora i očito nije pomoglo pa je ovo posljednja opomena pred roštiljadu + zaključana tema.  Još da napomenem, vidim da nekim članovima foruma koji su dobili brnjicu ili ban od 1-2 dana nije pomoglo pa ako se nastavi u istome tonu ban može produžiti na primjerice 10-tak dana ili više.





Izvini Proxy, ali jednostavno se moram nasmijat Grin, ti si to napisa, a ispod nastavak postova ka da nisi nista ni napisa haha, evo ja cu prestat sa provokacijama, mozda ubacin nekad ponekog smajlica, ali to je sve Grin  Grin *black_eye* *freak* Lips Sealed
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1127 na: Listopad 15, 2013, 08:04:16 »

Joj sto si pametan, baš...

dok dodju dvorci deeraa i ti ćete bit razvaljeni ko dada golmanica  Grin 



joj,sta da radim s ovim vrapchetom,,...ajd poslacu ti ovaj isti post onog trenutka kad se nase vojske sudare pa ili cu ti cestitati ili ces odletiti momentalno u v 7 realm,... Grin

evo prigodan video,..xd

http://www.youtube.com/watch?v=rdlL65LD6I4
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1128 na: Listopad 15, 2013, 08:05:54 »

nista ja ne slavim ,sve je otvoreno ali,samo objektivno gledam situaciju,...dada je jedan od najaktivnijih nasih nomada,i iako je izgubila vojsku u 1 plus 2 vezana napada isto tako je i vrapcheta docekala uspjesno u odbrani u jednoj velikoj bitci,nemojte ni to zaboraviti,...ali dada je mozda po vojnoj moci mozda 4.igrac u nasem savezu,..pokucaj na moja vrata ili deerinna od koga vam leprsaju bijele zastave,trenutno,....forbija necu uopce ni da spominjem,,..malo izvucite glavu iz oblaka...mada vojska se relativno brzo i obnovi ,nebitno ,..bice tu jos velikih bitki,nek pobijedi bolji,...tamo nekad kasnije kad pocnu dvorci ne mogu uopce zamisliti na koji nacin bi uopce parirali stormbornu na tom planu,..i mislim da vam fale bar jos 2 top igraca da bi se pojavila neka vrsta neizvjesnosti,..ne kazem da ce bilo kome biti lako,ali neizvjesnost nikakvu ovdje ne vidim na saveznom nivou,..ali eto imace te priliku da se i tu pokazete,..a dotad SETAJTE VOJSKE S PUNO PAZNJE Cool

Stvarno je aktivna jucer sam primjetio Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1129 na: Listopad 15, 2013, 08:07:48 »

Stvarno je aktivna jucer sam primjetio Grin Grin Grin Grin
da nema kaj da smo je uspjeli u istom danu 3x uloviti
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1130 na: Listopad 15, 2013, 08:10:30 »

joj,sta da radim s ovim vrapchetom,,...ajd poslacu ti ovaj isti post onog trenutka kad se nase vojske sudare pa ili cu ti cestitati ili ces odletiti momentalno u v 7 realm,... Grin

evo prigodan video,..xd

http://www.youtube.com/watch?v=rdlL65LD6I4
aga to je film samo neznam jesi kad prije isao u kino gledati bruce lee filmove pitam jer neznam tvoje godine Grin a ako jesi jesi vidio poslije filma cigice kako glume bruce lee Grin ispred kina Grin e ja jesam i to nakon svakog Grin uzive se ulogu koda su on Grin nemoj ti da se previse ufuras u ta koplja pa da tresnes od pod Grin jer to je samo film nisi ti hrabro srce niti je cigo bruce lee Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1131 na: Listopad 15, 2013, 08:17:53 »

aga to je film samo neznam jesi kad prije isao u kino gledati bruce lee filmove pitam jer neznam tvoje godine Grin a ako jesi jesi vidio poslije filma cigice kako glume bruce lee Grin ispred kina Grin e ja jesam i to nakon svakog Grin uzive se ulogu koda su on Grin nemoj ti da se previse ufuras u ta koplja pa da tresnes od pod Grin jer to je samo film nisi ti hrabro srce niti je cigo bruce lee Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *pardon*
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1132 na: Listopad 15, 2013, 08:23:48 »

aga to je film samo neznam jesi kad prije isao u kino gledati bruce lee filmove pitam jer neznam tvoje godine Grin a ako jesi jesi vidio poslije filma cigice kako glume bruce lee Grin ispred kina Grin e ja jesam i to nakon svakog Grin uzive se ulogu koda su on Grin nemoj ti da se previse ufuras u ta koplja pa da tresnes od pod Grin jer to je samo film nisi ti hrabro srce niti je cigo bruce lee Grin

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1133 na: Listopad 15, 2013, 08:32:07 »

xd,..dobar si mandjo,...mada ja ne znam u kojem kinu ti gledas filmove,koje posjecuje toliki broj cigana,...takva mjesta bi trebao izbjegavati osim ako nemas frendova medu romskom populacijom,onda je to uredu,xd
nisam ufuran,moja vojska lezi u centralnoj ,vec duze vrijeme,eto kad skupite nesto vojske oprobajte se obadvojica u napadu od 5 sekundi,pa cemo vidjeti  sta ce biti,..a dotad misevi vojske na put kad idete leci,....xddd
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1134 na: Listopad 15, 2013, 08:34:06 »

i da zaboravio sam,..dignite vise tu spijunazu,..pa slijepi ste ko zamorci,...
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1135 na: Listopad 15, 2013, 08:34:10 »

xd,..dobar si mandjo,...mada ja ne znam u kojem kinu ti gledas filmove,koje posjecuje toliki broj cigana,...takva mjesta bi trebao izbjegavati osim ako nemas frendova medu romskom populacijom,onda je to uredu,xd
nisam ufuran,moja vojska lezi u centralnoj ,vec duze vrijeme,eto kad skupite nesto vojske oprobajte se obadvojica u napadu od 5 sekundi,pa cemo vidjeti  sta ce biti,..a dotad misevi vojske na put kad idete leci,....xddd
a ja ti ozbiljno kazem prije 25 godina i cigici su isli u kina evo neka starijaq generacija potvrdi Grin posebno na bruce lee filmove eto ako ja lazem onda starija generacija nece a za mene su ljudi i cigani nemam predrasude prema njima niti bilo i jednom covjeku druge rase i vjere i imam prijatelja cigica da Grin probaj  mozda ti bude ok Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 08:36:23 od mandjooo » Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1136 na: Listopad 15, 2013, 08:35:47 »

i da zaboravio sam,..dignite vise tu spijunazu,..pa slijepi ste ko zamorci,...
hahaha aga igrac.....uvijek bio i ostao najslabija karika u savezu Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1137 na: Listopad 15, 2013, 08:38:08 »

I drazen ladic je rom i aljosa asanovic isto i vidi ih zive da ne nabrajam dalje  Wink evo pa si citaj http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Romani_people da te mandjo informira znaci da nebi trebao imati roma prijatelja  Undecided samo sto ih se ne spominje kao rome jer nebi bili tako uspjesni u tome je  Wink
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 08:43:52 od mandjooo » Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1138 na: Listopad 15, 2013, 08:49:09 »

hahaha aga igrac.....uvijek bio i ostao najslabija karika u savezu Grin

xd,...LIBERO ;LIBERO je moja pozicija ,kockar,eto ,da ponovim ,vec sam to jednom rekao evo za tebe spec. definicija,a ti lupetaj ko maksim po diviziji,...xd

Libero je slobodnija verzija središnjega braniča koji čisti loptu ako protivnička momčad prođe iza obrane. Njegova (ili njezina) pozicija je iza obrane, a ispred vratara. Kreće se slobodno uzduž i poprijeko terena unutar 30 metara od svoga gola (iako, naravno, ograničenja nema, tj. može igrati bilo gdje na terenu). Zbog te slobode dolazi izraz libero (tal. slobodan). Kada libero dođe u posjed lopte, od njega se očekuje da je ne izgubi, a ponekad da povuče i kontra - napad.

ugl.zbog ovakvih igraca ne mozete uzeti zlato,..xd

mandjo ja definitivno nema nikakvih predrasuda,svaki dan mi mlada ciganka gata u dlan ,i kaze da cu nabit neke jazavce u nekoj igri,...uvijek se se lijepo ispricamo i popijemo kavicu,..xd
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1139 na: Listopad 15, 2013, 08:52:41 »

xd,...LIBERO ;LIBERO je moja pozicija ,kockar,eto ,da ponovim ,vec sam to jednom rekao evo za tebe spec. definicija,a ti lupetaj ko maksim po diviziji,...xd

Libero je slobodnija verzija središnjega braniča koji čisti loptu ako protivnička momčad prođe iza obrane. Njegova (ili njezina) pozicija je iza obrane, a ispred vratara. Kreće se slobodno uzduž i poprijeko terena unutar 30 metara od svoga gola (iako, naravno, ograničenja nema, tj. može igrati bilo gdje na terenu). Zbog te slobode dolazi izraz libero (tal. slobodan). Kada libero dođe u posjed lopte, od njega se očekuje da je ne izgubi, a ponekad da povuče i kontra - napad.

ugl.zbog ovakvih igraca ne mozete uzeti zlato,..xd

mandjo ja definitivno nema nikakvih predrasuda,svaki dan mi mlada ciganka gata u dlan ,i kaze da cu nabit neke jazavce u nekoj igri,...uvijek se se lijepo ispricamo i popijemo kavicu,..xd
neznam zakazao im onda libero u zadnje vrijeme previse solira izgleda i izgubi loptu i mandjo zabije ili vrapche ili sisa to je ucestalo postalo u zadnje vrijeme  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!