Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 01:49:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110546 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1110 na: Listopad 15, 2013, 06:29:21 »

sine, nemoj da ja dodjem u storm, pa da vidis tarapane  Grin Grin
ma nemoze im pomoci 6 bogova ratova vise sve cu ih izbiti to sam im jednom obecao samo sad ih podsjecam mast cu da im vadim ovu eru  Wink
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1111 na: Listopad 15, 2013, 06:39:30 »

jedino kaj znate reci dojava ,moderatori ,programi to su vase rijeci umjesto da govorite sa macevima kao ja i moji prijatelji iz saveza _nazzazel_
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1112 na: Listopad 15, 2013, 06:47:52 »

pa tvoji prijatelji i ti ste ukupno vise dobili po lampi ovu eru nego mi ... a kolko vidim vojskice se i dalje setaju ili gace vise ili gromobran se nosi
 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #1113 na: Listopad 15, 2013, 06:50:06 »

puno previše laprdaš mandjo ... dobro pripazi da nebi ispa obična budaletina ka i još neki prije tebe ... manje seri više igraj
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1114 na: Listopad 15, 2013, 06:52:43 »

puno previše laprdaš mandjo ... dobro pripazi da nebi ispa obična budaletina ka i još neki prije tebe ... manje seri više igraj
iza mene su samo djela a ne takav rijecnik kao ti sto imas i sad kad popijes baneka reci ce te mandjo prijatelj sa moderatorima ,prijavio sam samo da znas  Grin Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1115 na: Listopad 15, 2013, 06:54:06 »

pa tvoji prijatelji i ti ste ukupno vise dobili po lampi ovu eru nego mi ... a kolko vidim vojskice se i dalje setaju ili gace vise ili gromobran se nosi
 Cheesy  Cheesy  Cheesy
 

gle malog  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

Vrapche
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1116 na: Listopad 15, 2013, 06:54:44 »

pa tvoji prijatelji i ti ste ukupno vise dobili po lampi ovu eru nego mi ... a kolko vidim vojskice se i dalje setaju ili gace vise ili gromobran se nosi
 Cheesy  Cheesy  Cheesy
http://prntscr.com/1xi8qa ponovo si srusen maloprije  Lips Sealed Bitke
mandjo35 je napao DeeRaa u provinciji broj 18

Pobjednik mandjo35 (_nazzazel_)
Opljačkani resursi:
Drva   0
Željezo    0
Kamenje   0
Zlato   0
Vojni bodovi    32
Izgubljeni ekonomski bodovi:   0 tocnije prije 22 minute  Kiss
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1117 na: Listopad 15, 2013, 07:00:29 »

puno previše laprdaš mandjo ... dobro pripazi da nebi ispa obična budaletina ka i još neki prije tebe ... manje seri više igraj

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

 *sos* *sos* *sos* prijava  Grin

Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1118 na: Listopad 15, 2013, 07:07:52 »

pa tvoji prijatelji i ti ste ukupno vise dobili po lampi ovu eru nego mi ... a kolko vidim vojskice se i dalje setaju ili gace vise ili gromobran se nosi
 Cheesy  Cheesy  Cheesy

E to je ratnik mandjo vidis kako on zna  Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1119 na: Listopad 15, 2013, 07:10:51 »

E to je ratnik mandjo vidis kako on zna  Grin
ma zna a pola ere skoro proslo a grcio se da ce mi se nahvatati vojske a je se nahvatao Grin a pitaj njega jeli njega mandjo uhvatio Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1120 na: Listopad 15, 2013, 07:20:26 »

eej,.. Cool   nesto se opijeni vas dvojica ,...mandjo i vau-vau(kakav je to nick UOPCE ,vau vau  S SLIKOM MACKE,s kakvim mastovitm protivnikom igram,da ne kazem nesto drugo,hehe,stvarno )
ovaj vau vau prikazuje statisktiku jednog impera farmera,...a on veliki nomad do juce bio sprdnja s statistikom,cak sam vam predlagao da ga smijenite s pozicije vode,...spominjes forbija a isti si kao on sto se tice znanja ,kad si onaj vikend pao 600-700k ekonomskih isao si uplatit paketic od 400 eurica,..psst
razlika izmedu mene i vas je sto  vi forsirate INDIVIDUALNI USPJEH;a meni je prioritet kolektivni uspjeh,vec odavno,...a vas kolektivni uspjeh vec je pljusno u vodu i ostaje vam jos da poberete malo slave kojom dobrom bitkom,...ugl vau vau,...setaj vojsku,...falange mi  nisu podmazane!
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1121 na: Listopad 15, 2013, 07:21:57 »

Kaj se vi znate međusobno samo provocirati i onda me moljakat da nekome slisitm ban samo zato kaj ste vi vidjeli da vas je netko uvredio? Uopće neču gledati tko je koga uvrijedio a tko nije, jer 50% vas provocira, a ostatak ( kad se razljute ) pišu vam uvrede. Zadnjie 3-4 stranice osim kaj ste si dali međusobno pogrdna imena, spuštali se na niski nivo konverzacije, nista ama baš ništa korisno o cs3 svijetu napisali, tu i tam neka bitka i nakon toga bar jedna stranica postova prepunih provokacija, narušavanja dostojanstva žena... sramotno...

Neki članovi foruma su dobili ban, neki opomenu, a oni koji nisu dobili ban, na lijepi način ih opominjem da smjesta prekinu sa provokacijama, podbadanjem igrača drugog saveza, spuštanjem, vrijeđanjem, imenovanjem kvazi-uvredama i sve kaj ide u tom paketu jer ako se nevaram već samo opominjali zbog takvog razgovora i očito nije pomoglo pa je ovo posljednja opomena pred roštiljadu + zaključana tema.  Još da napomenem, vidim da nekim članovima foruma koji su dobili brnjicu ili ban od 1-2 dana nije pomoglo pa ako se nastavi u istome tonu ban može produžiti na primjerice 10-tak dana ili više.



Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1122 na: Listopad 15, 2013, 07:22:00 »

eej,.. Cool   nesto se opijeni vas dvojica ,...mandjo i vau-vau(kakav je to nick UOPCE ,vau vau  S SLIKOM MACKE,s kakvim mastovitm protivnikom igram,da ne kazem nesto drugo,hehe,stvarno )
ovaj vau vau prikazuje statisktiku jednog impera farmera,...a on veliki nomad do juce bio sprdnja s statistikom,cak sam vam predlagao da ga smijenite s pozicije vode,...spominjes forbija a isti si kao on sto se tice znanja ,kad si onaj vikend pao 600-700k ekonomskih isao si uplatit paketic od 400 eurica,..psst
razlika izmedu mene i vas je sto  vi forsirate INDIVIDUALNI USPJEH;a meni je prioritet kolektivni uspjeh,vec odavno,...a vas kolektivni uspjeh vec je pljusno u vodu i ostaje vam jos da poberete malo slave kojom dobrom bitkom,...ugl vau vau,...setaj vojsku,...falange mi  nisu podmazane!
nemoj prerano slaviti aga vidjet cemo taj kolektiv  Wink
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1123 na: Listopad 15, 2013, 07:42:56 »

eej,.. Cool   nesto se opijeni vas dvojica ,...mandjo i vau-vau(kakav je to nick UOPCE ,vau vau  S SLIKOM MACKE,s kakvim mastovitm protivnikom igram,da ne kazem nesto drugo,hehe,stvarno )
ovaj vau vau prikazuje statisktiku jednog impera farmera,...a on veliki nomad do juce bio sprdnja s statistikom,cak sam vam predlagao da ga smijenite s pozicije vode,...spominjes forbija a isti si kao on sto se tice znanja ,kad si onaj vikend pao 600-700k ekonomskih isao si uplatit paketic od 400 eurica,..psst
razlika izmedu mene i vas je sto  vi forsirate INDIVIDUALNI USPJEH;a meni je prioritet kolektivni uspjeh,vec odavno,...a vas kolektivni uspjeh vec je pljusno u vodu i ostaje vam jos da poberete malo slave kojom dobrom bitkom,...ugl vau vau,...setaj vojsku,...falange mi  nisu podmazane!

ti si neki zaj ebani, a? Grin Grin Grin

vidjet cemo sve na kraju aga... mislio sam da si neki igrac, kad ono nula Grin 
Evidentirano

Vrapche
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1124 na: Listopad 15, 2013, 07:46:26 »

nista ja ne slavim ,sve je otvoreno ali,samo objektivno gledam situaciju,...dada je jedan od najaktivnijih nasih nomada,i iako je izgubila vojsku u 1 plus 2 vezana napada isto tako je i vrapcheta docekala uspjesno u odbrani u jednoj velikoj bitci,nemojte ni to zaboraviti,...ali dada je mozda po vojnoj moci mozda 4.igrac u nasem savezu,..pokucaj na moja vrata ili deerinna od koga vam leprsaju bijele zastave,trenutno,....forbija necu uopce ni da spominjem,,..malo izvucite glavu iz oblaka...mada vojska se relativno brzo i obnovi ,nebitno ,..bice tu jos velikih bitki,nek pobijedi bolji,...tamo nekad kasnije kad pocnu dvorci ne mogu uopce zamisliti na koji nacin bi uopce parirali stormbornu na tom planu,..i mislim da vam fale bar jos 2 top igraca da bi se pojavila neka vrsta neizvjesnosti,..ne kazem da ce bilo kome biti lako,ali neizvjesnost nikakvu ovdje ne vidim na saveznom nivou,..ali eto imace te priliku da se i tu pokazete,..a dotad SETAJTE VOJSKE S PUNO PAZNJE Cool
Evidentirano

 Str: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!