Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 02:38:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110548 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #1080 na: Listopad 15, 2013, 04:13:15 »

juče su u jednoj temi padale opomene zbog riječi...jadnici i kokošinjac....u ovoj temi sada čitam riječi.....luzerčići,provokacije poput riječi tange i padobranke.....provokacije poput riječi da je nekome mali.......hm,počinjem se i ja pomalo pitati dali stvarno na ovom forumu igrači i članovi ovog foruma koji su igrali svjetsko imaju privilegije
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1081 na: Listopad 15, 2013, 04:20:33 »

juče su u jednoj temi padale opomene zbog riječi...jadnici i kokošinjac....u ovoj temi sada čitam riječi.....luzerčići,provokacije poput riječi tange i padobranke.....provokacije poput riječi da je nekome mali.......hm,počinjem se i ja pomalo pitati dali stvarno na ovom forumu igrači i članovi ovog foruma koji su igrali svjetsko imaju privilegije

ja bi bio ponosan da je meni mali nebi imo toliko posla onda  Grin Grin Grin kokošinjac je objekt a ne vrijedanje...tange svi nosimo i dio su zajednice Grin a padobranke su dio exstremnih sportova. Grin privilegije imam volim sve sta vole mladi Grin
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1082 na: Listopad 15, 2013, 04:20:49 »

bas zato se i zabio jer je vrabac preslab za njega jel bi se zabio da su u x2? nebi zato ne pricaj gluposti

Pa to je reci igracina, ne zna simulirati i napada slabijeg igraca i jos se zabije Wink to je odlika igracine teske na benzin Grin Grin Grin mogu se dije rokati, ali znanja nema ni trunke Grin Grin Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
jasmina
Gost
« Odgovor #1083 na: Listopad 15, 2013, 04:36:39 »

ja bi bio ponosan da je meni mali nebi imo toliko posla onda  Grin Grin Grin kokošinjac je objekt a ne vrijedanje...tange svi nosimo i dio su zajednice Grin a padobranke su dio exstremnih sportova. Grin privilegije imam volim sve sta vole mladi Grin

ok,zbog tvog hendikepa što ti je mali u kokošinjcu članu tvoje zajednice vrijedan pijetao skida tange,kako si ti ponosan zbog veličine tj manjine utjehu pronalaziš u extremnom sportu gdje upotrebljavaš padobranke da bi ćirio toliko nedostižan kokošinjac
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1084 na: Listopad 15, 2013, 04:42:33 »

juče su u jednoj temi padale opomene zbog riječi...jadnici i kokošinjac....u ovoj temi sada čitam riječi.....luzerčići,provokacije poput riječi tange i padobranke.....provokacije poput riječi da je nekome mali.......hm,počinjem se i ja pomalo pitati dali stvarno na ovom forumu igrači i članovi ovog foruma koji su igrali svjetsko imaju privilegije
i tebi pozzz jasmina Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1085 na: Listopad 15, 2013, 04:46:11 »

dok smo te branili dok si bila moderatorica bili smo dobri sad kad vise nisi nevaljamo vise ,okreces nam ledja Grin i jos nesto nemamo privilegije popio sam i ja bana prije mozda 10 tak dana  Angry
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1086 na: Listopad 15, 2013, 04:49:30 »

Jedino sto mi dojavljuju ti moderatori kad je tko off od storma i tak ili ako mi se postave stormici sa vojskom onda promjene broj vojske moje i tak jedina je to pomoc nista vise od njih  Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #1087 na: Listopad 15, 2013, 04:53:26 »

dok smo te branili dok si bila moderatorica bili smo dobri sad kad vise nisi nevaljamo vise ,okreces nam ledja Grin i jos nesto nemamo privilegije popio sam i ja bana prije mozda 10 tak dana  Angry

nitko nikome ne okreće leđa,to što sam sa tobom igrala i što te znam a aktere druge priče neznam,ne znači da pravila za tebe,mene i sve ostale nisu ista
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1088 na: Listopad 15, 2013, 04:57:16 »

dok smo te branili dok si bila moderatorica bili smo dobri sad kad vise nisi nevaljamo vise ,okreces nam ledja Grin i jos nesto nemamo privilegije popio sam i ja bana prije mozda 10 tak dana  Angry
popio ga je i mrki cini mi se neki dan  , nema ga dugo Grin:D:D
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1089 na: Listopad 15, 2013, 05:00:06 »

nitko nikome ne okreće leđa,to što sam sa tobom igrala i što te znam a aktere druge priče neznam,ne znači da pravila za tebe,mene i sve ostale nisu ista
nema to veze znaju li oni mene ili ne nego oni meni ne smiju da lupe ban Grin u tome je znas mene jasmina nema tu veze prijateljstvo Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1090 na: Listopad 15, 2013, 05:01:39 »

da evo mrki je svjetski prvak dobio ban ,dac je svjetski prvak dobije ban ja sam svjetski prvak neki dan dobio ban  ;D ;D grijesite ljudi sirite neistine ali stas takav smo mi narod zavidan mos ga  Lips SealedGrin Grin Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1091 na: Listopad 15, 2013, 05:11:39 »

a tek ja ,popio dozivotni ban na Srpskom forumu.. sta ces sudeno mi bilo Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #1092 na: Listopad 15, 2013, 05:16:45 »

Vidite igrača i čuda Grin




A što je najbolje, kad vas u SB neko robi, onda to rade imperijani, nigdje veze s mozgom  Grin Grin Grin
Evidentirano

Vrapche
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1093 na: Listopad 15, 2013, 05:19:58 »

hahahaha vrhunski igrac taj aga..ko zna jel se zna prijaviti na forum Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1094 na: Listopad 15, 2013, 05:22:45 »

hahahaha vrhunski igrac taj aga..ko zna jel se zna prijaviti na forum Grin
a zna kad naprave kakvu bitkicu stormi jer im pustimo Grin onda cak i fomacije znaju da sloze
Evidentirano
 Str: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!