Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 09:17:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110566 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1005 na: Listopad 10, 2013, 08:32:54 »

Kobajagi, osobno ne poznajem nikoga, ali samo dvoje ljudi imam na fejsu i razmjenjene brojeve mobitela, a to su mrki i uncutica koji su, naravno, pobrali ban od mene jer se nisu držali pravila foruma. Mandjoo je bio opomenuti i nakon toga je dobio ban - i opet će ako bude igrao prljavu igru, nema povlaštenih svi su jednaki i svi imaju ista prava.
 Dragi Kobajagi, u pravilima foruma ti lijepo piše da nismo dužni dati objašnjenje zašto smo koga banali, neznam zašto sada ti tražiš povlasticu da ja tebi izvučem post zbog kojeg si ušutkan. Sad ispada da ti javno tražiš od mene povlasticu, neku vrstu pristranosti tebi, a onda će se i drugi buniti i oni žele isto povlastice i tu počinju svađe i preprike na forumu - a to stvarno nema smisla. U admin alatu mi obavezno napišemo razlog bana koji je bananom korisniku foruma vidljiv pri prijavi na forum ili ako je ušutkan ako pokušava nešto napisati. Inače, da ne skrečeš sa teme stalno sa sličnim eskapadama, pošalješ privatnu poruku nekom od moderatora, odnosno u protivnom samo dobiješ brnjicu opet i pisat će ti pri prijavi/ postanju da si kažnjen zbog spamanja, skretanja sa teme Smiley

Kao prvo, hvala na isprici, nisi svjestan koliko si me uvrijedio tim postom Smiley
Ako se ima s čime hvalit, neka se hvali. Ti budi frajer i igračina budi poseban po nečemu i slobodno si otvori temu odgovarajučoj rubrici i hvali se. Drugi savezi ili igrači se isto hvale svojim postignučima u igri, nekome je drago, a netko je ljubomoran ili srdit pa će pokušati pomrsiti planove u sljedečoj eri.

Izvinjavan se sto se mjesam ali... imam jedno pitanje.

Citiran te "u pravilima foruma ti lijepo piše da nismo dužni dati objašnjenje zašto smo koga banali."

Pa di ti jos ima, to mi se cini kao diktatura, za svaki ban na svakom normalnog forumu moras fino da das razlog zbog cega je korisnik banan, tako da sam taj korisnik zna koju gresku je napravija i da je ne ponovi, medjutim ocito to ne djeluje na ovon forumu.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1006 na: Listopad 10, 2013, 08:39:22 »

Izvinjavan se sto se mjesam ali... imam jedno pitanje.

Citiran te "u pravilima foruma ti lijepo piše da nismo dužni dati objašnjenje zašto smo koga banali."

Pa di ti jos ima, to mi se cini kao diktatura, za svaki ban na svakom normalnog forumu moras fino da das razlog zbog cega je korisnik banan, tako da sam taj korisnik zna koju gresku je napravija i da je ne ponovi, medjutim ocito to ne djeluje na ovon forumu.
pa pise ti crvenim velikim slovima zasto si dobio ban  Grin Grin Grin samo trebas procitati i to je to i daj te ovo nije tema bana tu je cro -srb3 tema
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1007 na: Listopad 11, 2013, 10:00:39 »

NISAM IMAO INTERENTA 2 DANA Sad
jadan ti... Cry
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mmxxmm
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #1008 na: Listopad 11, 2013, 01:47:41 »

molio bih bilo koga pametnoga da mi pojasni ovu bitku: battleRep=361994]mmxxmm Vs demons987[/battleRep]
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1009 na: Listopad 11, 2013, 01:52:51 »

molio bih bilo koga pametnoga da mi pojasni ovu bitku: battleRep=361994]mmxxmm Vs demons987[/battleRep]
ne mozes tako slati poslikaj i posalji mi u privat cijelu bitku sa vojskom
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1010 na: Listopad 11, 2013, 03:21:59 »

Izvinjavan se sto se mjesam ali... imam jedno pitanje.

Citiran te "u pravilima foruma ti lijepo piše da nismo dužni dati objašnjenje zašto smo koga banali."

Pa di ti jos ima, to mi se cini kao diktatura, za svaki ban na svakom normalnog forumu moras fino da das razlog zbog cega je korisnik banan, tako da sam taj korisnik zna koju gresku je napravija i da je ne ponovi, medjutim ocito to ne djeluje na ovon forumu.

evo ja se salzem s kojeenom i odma odgvoaram manđi pise crvenim slovima , ali pise ovako " zbog neprimjerenog pisanja ... " i opet ja neznam zbog cega jer ja nisam vidio neprimjereno pisanje . a travolta onaj prvi ban sam vidio fino si me citiro i znam zasto hvala , ja nemam nis protiv da me banaju ako zasluzim samo zelim znati zasto ... necu vise o tome
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1011 na: Listopad 11, 2013, 03:43:29 »

http://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

ova pjesma odgovara trenutnom stanju CS3  Grin  molim dogledati
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1012 na: Listopad 11, 2013, 03:44:22 »

evo ja se salzem s kojeenom i odma odgvoaram manđi pise crvenim slovima , ali pise ovako " zbog neprimjerenog pisanja ... " i opet ja neznam zbog cega jer ja nisam vidio neprimjereno pisanje . a travolta onaj prvi ban sam vidio fino si me citiro i znam zasto hvala , ja nemam nis protiv da me banaju ako zasluzim samo zelim znati zasto ... necu vise o tome
pa onda te nije drugi put moj prijatelj Travolta banao znaci proxy a ja i on nismo prijatelji a ti si tvrdio da si radi mene dobio ban sad mi nisi skroz ni jasan vise  *hmm*prvo optuzis sve tu da ukazes na neko prijateljstvo a na kraju se uspostavi da je drukcije  *hmm* *hmm* prica ti ne drzi bas vodu prosipa ti se putem  *hmm* *black_eye*
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1013 na: Listopad 11, 2013, 04:27:21 »

kako ne drzi , ja do danas nisam znao je me travolta ili proxy ... ako je istina sto je reko ja sam se isprico kako i stoji kad se pogrijesi , ali opet naglasavam administrator bi morao napisat zasto ide ban jer onda moze doc isfrustiran ili zivcan zbog necega pogleda malo po forumu podjeli par banova ... nekazem da je ali moze .
Još uvjek tvrdim da sam zbog tebe dobio ban jer dva posta koja sam piso si ti bio u njima jedino neznam je li zasluzeno ili nije , mislim da nije ali ovaj zbog te mogucnosti koju ima da nikom ne govori nista onda nikad necu ni saznat ...

ovo je manđo kriv sto sma reko da necu vise o tome i opet sam napiso
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1014 na: Listopad 11, 2013, 04:39:00 »

kako ne drzi , ja do danas nisam znao je me travolta ili proxy ... ako je istina sto je reko ja sam se isprico kako i stoji kad se pogrijesi , ali opet naglasavam administrator bi morao napisat zasto ide ban jer onda moze doc isfrustiran ili zivcan zbog necega pogleda malo po forumu podjeli par banova ... nekazem da je ali moze .
Još uvjek tvrdim da sam zbog tebe dobio ban jer dva posta koja sam piso si ti bio u njima jedino neznam je li zasluzeno ili nije , mislim da nije ali ovaj zbog te mogucnosti koju ima da nikom ne govori nista onda nikad necu ni saznat ...

ovo je manđo kriv sto sma reko da necu vise o tome i opet sam napiso
tjesi se sinko  Wink
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1015 na: Listopad 11, 2013, 04:43:39 »

kako ne drzi , ja do danas nisam znao je me travolta ili proxy ... ako je istina sto je reko ja sam se isprico kako i stoji kad se pogrijesi , ali opet naglasavam administrator bi morao napisat zasto ide ban jer onda moze doc isfrustiran ili zivcan zbog necega pogleda malo po forumu podjeli par banova ... nekazem da je ali moze .
Još uvjek tvrdim da sam zbog tebe dobio ban jer dva posta koja sam piso si ti bio u njima jedino neznam je li zasluzeno ili nije , mislim da nije ali ovaj zbog te mogucnosti koju ima da nikom ne govori nista onda nikad necu ni saznat ...

ovo je manđo kriv sto sma reko da necu vise o tome i opet sam napiso
a niti si neki igrac a niti ikakav potrosac da ti odredjujes moderatorima sta ce oni pisati i javljati zbog cega je ban pa nebi ni ja na tebe slovo trosio za bezveze jer si nebitana karika u io lancu  Grin Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #1016 na: Listopad 11, 2013, 04:58:57 »

u pravu si manđo nebitan sam , pa zasto toliko postova trosis na mene  Grin kontradiktoran si , recimo ja cu sad reci nebitan si ( ali cu to stvarno misliti ) ....
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1017 na: Listopad 11, 2013, 06:33:34 »

u pravu si manđo nebitan sam , pa zasto toliko postova trosis na mene  Grin kontradiktoran si , recimo ja cu sad reci nebitan si ( ali cu to stvarno misliti ) ....
Pa ti moje ime prozivas tu ne ja tvoje kako znam  Embarrassed
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1018 na: Listopad 11, 2013, 07:30:05 »

kako ne drzi , ja do danas nisam znao je me travolta ili proxy ... ako je istina sto je reko ja sam se isprico kako i stoji kad se pogrijesi , ali opet naglasavam administrator bi morao napisat zasto ide ban jer onda moze doc isfrustiran ili zivcan zbog necega pogleda malo po forumu podjeli par banova ... nekazem da je ali moze .
Još uvjek tvrdim da sam zbog tebe dobio ban jer dva posta koja sam piso si ti bio u njima jedino neznam je li zasluzeno ili nije , mislim da nije ali ovaj zbog te mogucnosti koju ima da nikom ne govori nista onda nikad necu ni saznat ...

ovo je manđo kriv sto sma reko da necu vise o tome i opet sam napiso

Neznam kaj da ti kažem ali eto slikica da te podsjetim na taj događaj.

http://prntscr.com/1wnrub

Ta rečenica ti je pisala dok si pobrao ban kad si se pokušavao ulogirati. Svakome tko god pobere ban će pisati razlog zašto je došlo do bana, a to kaj neki ljudi ne čitaju ili nežele pročitati je drugi par čarapa.

Opet opominjem ne skreči sa teme i ne spamaj temu postovima nevezanim za cs3.
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #1019 na: Listopad 11, 2013, 10:32:51 »

ma sve treba ban Grin Grin evo prvog mene haha
Evidentirano
 Str: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!