Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:24:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109927 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #990 na: Listopad 10, 2013, 03:13:04 »

kobajagi dosadan si ko proliv ,ako ti smeta nemoj se pojavljivat na forumu a uostalom ovo je hrvatski ,odi na srpski i otvori temu cs3 pa žugaj do mile volje

.... ja sam iz cro ne iz srbije  Grin ako ne razlikuješ vlastito pismo od ekavice vrati se u školu
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #991 na: Listopad 10, 2013, 03:55:05 »

pa prijatelji smo i sta to ima veze sa tobom ne kuzim ,proxya ni ne znam  Cry i to kaj ima veze sta hoces da ti dokazes da ti dobijas banove jer sam ja nekom prijatelj  Smiley ne razumijem te bas skroz pricas u prazno tj pucas ,bolje se smiri dok jos nisi jedan ban popio i onda opet kad ti istekne doci tu i pricati ko je sa kim igrao i tko je sa kim prijatelj ,sta ja i travolta imamo osobno to je nase a da si ti ili bilo koji drugi tu dobio ban radi toga sto ja znam covjeka ne bi rekao Sad
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #992 na: Listopad 10, 2013, 04:06:15 »

eto proxya neznam pa ti on slijepi bana  Grin Grin Grin ali ne ti kazes da i njega znam e neznam cak covjek i meni zalijepi bana kad pretjeram  Grin Grin Grin sve mi se cini da ti hoces jos malo da ti brnjicu stave trazeci pravdu  Tongue Tongue Tongue a onda ces reci prijatelji od mandje  Grin Grin Grin kakav freek  ;D ;D nasmijavas me ko ti svi tvoji stormicki do bolaaa *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #993 na: Listopad 10, 2013, 04:12:41 »

nego ajmo se vratiti na temu №    Protivnički savez    Početak    Kraj    Vaši vojni bodovi    Protivnički vojni bodovi    % vašeg saveza na odmoru    % protivnika na odmoru    Operacije
1    Pravi_lavovi    08.10.2013 22:17    12.10.2013 10:17    25 271    14 201    26%    16%    neznalice iz saveza nazzael_ jos jedan rat uspjesno odradjuju  Wink
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #994 na: Listopad 10, 2013, 04:25:45 »

pa prijatelji smo i sta to ima veze sa tobom ne kuzim ,proxya ni ne znam  Cry i to kaj ima veze sta hoces da ti dokazes da ti dobijas banove jer sam ja nekom prijatelj  Smiley ne razumijem te bas skroz pricas u prazno tj pucas ,bolje se smiri dok jos nisi jedan ban popio i onda opet kad ti istekne doci tu i pricati ko je sa kim igrao i tko je sa kim prijatelj ,sta ja i travolta imamo osobno to je nase a da si ti ili bilo koji drugi tu dobio ban radi toga sto ja znam covjeka ne bi rekao Sad

to sto ti i travolta imate osobno me ne zanima , ja samo ocu pravdu jednaku za sve . i ovim putem se ispricavam proxyu ako se uvrijedio sto sam ga nazvao tvojim prijateljem . travolta iskreno ja nemam nista protiv SP nisam nikad ni imao , ja imam samo protiv manđe jer čovjek se ne prestaje hvalit od kad je post osnovan . Dapače drago mi je da je svijecko osvojila momčad iz cro a ne neka iz brazila , bugarske ... i drago mi je da niste slični manđi jer nemogu zamislit taj forum sa svijeckog di se cijela momčad samo hvali  *WALL*
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #995 na: Listopad 10, 2013, 04:29:26 »

kad ja budem imo crno na bijelo zasto sam dobio drugi ban znat cu ....
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #996 na: Listopad 10, 2013, 04:33:00 »

pokazao sam vam u ratu kako se igra a i opet cu  Tongue Tongue i tog vaseg najboljeg sam deericu isprasio  *black_eye* *black_eye* jos mu u usima zvoni od one bitke  Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #997 na: Listopad 10, 2013, 04:47:11 »

uostalom izdonirajte si tamo par milijunceka kao mi i objavite rat Huh?,ali vi imate strah tj farmercica i ratnika koji misle da znaju a pojma nemaju primjer deeraa evo nema veze sa vezom sa igrom osim se nadgledavati u ogledalu i misliti da je najbolji pokazao je svoje znanje u ratu imao je priliku ali sta kad nezna to mu nisam ja kriv a ni vama  Wink
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #998 na: Listopad 10, 2013, 05:05:04 »

Manđo iskreno niko tebi neosporava da si dobar igrač , jesi . Ali pretjerujes sa samohvaljenjem samo to ti želim ukazat
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #999 na: Listopad 10, 2013, 05:31:31 »

Manđo iskreno niko tebi neosporava da si dobar igrač , jesi . Ali pretjerujes sa samohvaljenjem samo to ti želim ukazat
gledajs svoja posla moze Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1000 na: Listopad 10, 2013, 06:21:59 »

Oprosti djontravolta manđo je reko da niste prijatelji a zajedno ste igrali SP , pa sta ste onda neprijatelji ? ti , proxi i manđo se znate zar je to laž ? šta nije sukob interesa da su administratori prijatelji od jedne strane ? šta nije nepravedno da se banira samo jedna strana sa i bez povoda ? šta niej van teme spominjanje tuđe djece i obtielji pa prođeš bez ičega ? šta nije nepravedno banirat čovjeka ( mene  ) a da mu se nekaže zašto ? prvi ban sam dobio i to znam zašto za drugi još nisam dobio odgovor pregledo sma postove i nisam vidio da sam igdje piso prosto !
Ovako niko ovdje nema nikakve povlastice, mandjo ima vise banova nego plovica forumasa. Mislim da je neko drugi spominjo djecu a ne mandjo, malo si pobrko loncice. Ja kad dam ban forumasu citiram  njegov post zbog kojeg je dobio ban, napisem razlog i koliko dana ban. Ako nisi vidio moj post i razlog svog bana znaci da te ja nisam bano.
Evidentirano
plisani_zec
Private
*

Karma: +6/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #1001 na: Listopad 10, 2013, 06:32:29 »

.... ja sam iz cro ne iz srbije  Grin ako ne razlikuješ vlastito pismo od ekavice vrati se u školu
ok profesore hrvackog ,,, moga bi možda i na svjeckoj sceni predavat o hrvackom pismu  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1002 na: Listopad 10, 2013, 07:15:38 »

Oprosti djontravolta manđo je reko da niste prijatelji a zajedno ste igrali SP , pa sta ste onda neprijatelji ? ti , proxi i manđo se znate zar je to laž ? šta nije sukob interesa da su administratori prijatelji od jedne strane ? šta nije nepravedno da se banira samo jedna strana sa i bez povoda ? šta niej van teme spominjanje tuđe djece i obtielji pa prođeš bez ičega ? šta nije nepravedno banirat čovjeka ( mene  ) a da mu se nekaže zašto ? prvi ban sam dobio i to znam zašto za drugi još nisam dobio odgovor pregledo sma postove i nisam vidio da sam igdje piso prosto !

Kobajagi, osobno ne poznajem nikoga, ali samo dvoje ljudi imam na fejsu i razmjenjene brojeve mobitela, a to su mrki i uncutica koji su, naravno, pobrali ban od mene jer se nisu držali pravila foruma. Mandjoo je bio opomenuti i nakon toga je dobio ban - i opet će ako bude igrao prljavu igru, nema povlaštenih svi su jednaki i svi imaju ista prava.
 Dragi Kobajagi, u pravilima foruma ti lijepo piše da nismo dužni dati objašnjenje zašto smo koga banali, neznam zašto sada ti tražiš povlasticu da ja tebi izvučem post zbog kojeg si ušutkan. Sad ispada da ti javno tražiš od mene povlasticu, neku vrstu pristranosti tebi, a onda će se i drugi buniti i oni žele isto povlastice i tu počinju svađe i preprike na forumu - a to stvarno nema smisla. U admin alatu mi obavezno napišemo razlog bana koji je bananom korisniku foruma vidljiv pri prijavi na forum ili ako je ušutkan ako pokušava nešto napisati. Inače, da ne skrečeš sa teme stalno sa sličnim eskapadama, pošalješ privatnu poruku nekom od moderatora, odnosno u protivnom samo dobiješ brnjicu opet i pisat će ti pri prijavi/ postanju da si kažnjen zbog spamanja, skretanja sa teme Smiley

to sto ti i travolta imate osobno me ne zanima , ja samo ocu pravdu jednaku za sve . i ovim putem se ispricavam proxyu ako se uvrijedio sto sam ga nazvao tvojim prijateljem . travolta iskreno ja nemam nista protiv SP nisam nikad ni imao , ja imam samo protiv manđe jer čovjek se ne prestaje hvalit od kad je post osnovan . Dapače drago mi je da je svijecko osvojila momčad iz cro a ne neka iz brazila , bugarske ... i drago mi je da niste slični manđi jer nemogu zamislit taj forum sa svijeckog di se cijela momčad samo hvali  *WALL*

Kao prvo, hvala na isprici, nisi svjestan koliko si me uvrijedio tim postom Smiley
Ako se ima s čime hvalit, neka se hvali. Ti budi frajer i igračina budi poseban po nečemu i slobodno si otvori temu odgovarajučoj rubrici i hvali se. Drugi savezi ili igrači se isto hvale svojim postignučima u igri, nekome je drago, a netko je ljubomoran ili srdit pa će pokušati pomrsiti planove u sljedečoj eri.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1003 na: Listopad 10, 2013, 07:46:10 »

Manđo iskreno niko tebi neosporava da si dobar igrač , jesi . Ali pretjerujes sa samohvaljenjem samo to ti želim ukazat
kako nece bit dobar, kad sam ga ja ucio.  jest, treba ga jos malo brusit, ali sam ga pustio s lanca da vam pokaze sto zna. naravno tu sam i pratim ga sto radi Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1004 na: Listopad 10, 2013, 07:59:37 »

NISAM IMAO INTERENTA 2 DANA Sad
Evidentirano

 Str: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!