Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 11:04:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110536 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #975 na: Listopad 10, 2013, 02:05:52 »

  Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #976 na: Listopad 10, 2013, 02:14:20 »

ispravak Grin Grin Grin molim , ispriku
http://prntscr.com/1wcelu
 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #977 na: Listopad 10, 2013, 02:24:41 »

 
ispravak Grin Grin Grin molim , ispriku
http://prntscr.com/1wcelu
 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Cry Cry
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #978 na: Listopad 10, 2013, 02:34:10 »

mozda ti se sad i digne "moral"  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #979 na: Listopad 10, 2013, 06:04:51 »

ma jadnieje da nemoze biti umjesto da vrate izgubljeno ko u ratu s nama oni odma crta van saveza ... sad ste dokazali kakva ste vi skupina .... nesmijem nikakve etikete stavljat jer ce manđo odma sredit ban , a nemožemo znat možda im je to taktika sa svijetckog prvenstva sad mi je jasno sto je podli govorio od pocetka ere i koliko je govorio da su to ubiti antiljudi sa svim suvremenim vrlinama tip neljudcko , nefer , opet nesmijem pisat nesto drugo prati travolta inače manđin dobar prijatelj ili mozda proxi on bana podmukolo ban i onda niko kao nezna da je neko dobio ban osim igrac koji nemoze pisat haha . ma razocarao si manđo ali ono baš razočarao ti si Svjecki Prvak u Prevarama a ne u ratnim igrama a ti primi to kako oces
U ratu i ljubavi sve je dopusteno' Taj ''podli'' pozna sve igrace sa svjetskog prvenstva? A vidim i ti nas sve poznas ipak podli ti je sve objasnio pa mozes pljuvat po svim igracima sa SPa.. Ako igras protiv mandje onda njega spominji koliko hoces, ako opet spomenes svjetske prvake koji nemaju veze s ovom temom dobit ces ban bar na mjesec dana. Dosta je vise spominjanja i pljuvanja po ljudima o kojima nemas pojma. Jedan igrac sa SPa  igra cs3 a svi ostali su ispali .......
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2013, 08:08:38 od djontravolta » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #980 na: Listopad 10, 2013, 09:33:12 »

kaj ti je to  Grin Grin Grin nesto protiv pravila igre ili  Sad podigao se 150M ratni u drvima 45M u zeljezu napravila vojska i ceka se igracino  Wink da te opet pospremim na v-mod  Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2013, 09:44:41 od mandjooo » Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #981 na: Listopad 10, 2013, 10:09:21 »

Jel popio ban onaj nekulturni?? Smiley
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #982 na: Listopad 10, 2013, 10:49:00 »

kaj ti je to  Grin Grin Grin nesto protiv pravila igre ili  Sad podigao se 150M ratni u drvima 45M u zeljezu napravila vojska i ceka se igracino  Wink da te opet pospremim na v-mod  Grin Grin Grin
aha Grin Grin i vase gace Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #983 na: Listopad 10, 2013, 10:50:39 »

aha Grin Grin i vase gace Grin Grin
a malo da odmorimo nisam htio da zurim sa potrosnjom prihoda polako sam to obavio Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #984 na: Listopad 10, 2013, 12:38:23 »

a i vidim odmah si pun sebe deeraa siher stojis pred ogledalom i divis se sam sebi  Cheesy da nije dada kupila nove soknice  Grin Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2013, 12:52:09 od mandjooo » Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #985 na: Listopad 10, 2013, 01:07:04 »

a i vidim odmah si pun sebe deeraa siher stojis pred ogledalom i divis se sam sebi  Cheesy da nije dada kupila nove soknice  Grin Grin
a tebi mamica nove gace Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #986 na: Listopad 10, 2013, 01:29:38 »

a tebi mamica nove gace Grin Grin Grin
sa strumfovima imam  Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #987 na: Listopad 10, 2013, 03:06:15 »

U ratu i ljubavi sve je dopusteno' Taj ''podli'' pozna sve igrace sa svjetskog prvenstva? A vidim i ti nas sve poznas ipak podli ti je sve objasnio pa mozes pljuvat po svim igracima sa SPa.. Ako igras protiv mandje onda njega spominji koliko hoces, ako opet spomenes svjetske prvake koji nemaju veze s ovom temom dobit ces ban bar na mjesec dana. Dosta je vise spominjanja i pljuvanja po ljudima o kojima nemas pojma. Jedan igrac sa SPa  igra cs3 a svi ostali su ispali .......

Oprosti djontravolta manđo je reko da niste prijatelji a zajedno ste igrali SP , pa sta ste onda neprijatelji ? ti , proxi i manđo se znate zar je to laž ? šta nije sukob interesa da su administratori prijatelji od jedne strane ? šta nije nepravedno da se banira samo jedna strana sa i bez povoda ? šta niej van teme spominjanje tuđe djece i obtielji pa prođeš bez ičega ? šta nije nepravedno banirat čovjeka ( mene  ) a da mu se nekaže zašto ? prvi ban sam dobio i to znam zašto za drugi još nisam dobio odgovor pregledo sma postove i nisam vidio da sam igdje piso prosto !
Evidentirano

plisani_zec
Private
*

Karma: +6/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #988 na: Listopad 10, 2013, 03:10:09 »

kobajagi dosadan si ko proliv ,ako ti smeta nemoj se pojavljivat na forumu a uostalom ovo je hrvatski ,odi na srpski i otvori temu cs3 pa žugaj do mile volje
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #989 na: Listopad 10, 2013, 03:11:38 »

neznam ja o cemu ti pricas nisi mi jasan zato sto je nas jedan igrac napustio savez i vratio se i tu ima nesto lose i sad mene tu imenujes da sam prijatelj sa moderatorima radi toga ,nije tebi dobro vidim ja Grin odi pajkiti Grin pa moderatori kad daju ban kaj moraju svima javiti privatnim porukama da si ti dobio bana ovo jos nisam cuo eto moderatori sad znate kad netko zasluzi ban svima u pp morate javiti  Grin Grin Grin

manđo navodi da niste prijatelji a zajedno ste igrali Sp je to laž ? i da nemoraju javit svima nego toj osobi koja dobije ban iz razloga da zna zašto je dobila i da ispravi ponašanje , te da nedobije ban opet ... kako ne dobit ban kad neznaš ni zašto ga dobiješ . i slobodno me baniraj i na godinu dana ako čš tad biti sretan i ako če ti samo hvalospjeve pisat ja pišem istinu nekog to boli nekog ne . ja sm aiznio činjenice i jos uvjek nisam dobio odgovor kad me baniras reci zasto !!!!!!
Evidentirano

 Str: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!