Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:19:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109861 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #960 na: Listopad 09, 2013, 11:59:28 »

ja ne mogu još uvijek doći k sebi od ovakva rječnika  Sad Sad Sad
Evidentirano

Vrapche
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #961 na: Listopad 10, 2013, 12:00:20 »

tica ti suti ti bi letio iz saveza kad ti dee spuco kontru da nisi vođa saveza trenutno  Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #962 na: Listopad 10, 2013, 12:01:07 »

tica ti suti ti bi letio iz saveza kad ti dee spuco kontru da nisi vođa saveza trenutno  Grin
ma nebi sve je to dio plana bio  Wink
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #963 na: Listopad 10, 2013, 12:10:18 »

sta je problem mandjo,..............?anjabanjaanja s svojim postupkom moze samo pojest 100 jezika,....kakav jad,ide kontra i izade iz saveza,.....uuuuu....LOSE:,loseeee...

druga stvar,....

rat izmedu nazzazela vs stormborna,..hoces da cujes ,sta ja mislim o tome,....?
prvo -cestitam na dobijenom ratu
drugo-mislim da ovim ratovima SAMO STAGNIRATE KAO SAVEZ;LAVOVI SU VAS EKONOMSKI STIGLI ,s stormbornom ste na x2,,vucete ocajnicke poteze,hvatate se za slamcicu spasa,..vas trojica ili cetvorica ste imali neku korist od rata a svi OSTALI CLANOVI TRUNU u mraku
trece-nikad nisam vidio da jedan savez od 17 igraca objavi rat protivnickom savezu a trojica salju napade,a ostali u brda,....jesu li oni nesposobni,retardi ili sta vec,...PA COVJECE nijedan napad nije niko od vasih 14 igraca poslao,...LOSE
cetvrto-imali ste dobar plan,..vrapce ga je momentalno upropastio nepaznjom ,napad van kolonije,derina kontra ,...poslije je i on slao napade iz kolonije,..
peto-da nije ovog rata bilo ne bi vidio uopce s kolikom snagom vas mozemo tuci i koliko smo mi jaki,vi ste tu bili jedan savez od 3 igraca koji je ratovao protiv 20 -torice i jedva ste dobili,...a vasi preostali clanovi su bili strasno disciplinovano smece,NIJEDAN NAPAD NIKO NIJE POSLAO:
SESTO-niste losi momci ,ali na kraju cete izgoriti,i vi i mi to znamo,...gledajte da poginete hrabro,...
 Cool
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #964 na: Listopad 10, 2013, 12:17:54 »

sta je problem mandjo,..............?anjabanjaanja s svojim postupkom moze samo pojest 100 jezika,....kakav jad,ide kontra i izade iz saveza,.....uuuuu....LOSE:,loseeee...

druga stvar,....

rat izmedu nazzazela vs stormborna,..hoces da cujes ,sta ja mislim o tome,....?
prvo -cestitam na dobijenom ratu
drugo-mislim da ovim ratovima SAMO STAGNIRATE KAO SAVEZ;LAVOVI SU VAS EKONOMSKI STIGLI ,s stormbornom ste na x2,,vucete ocajnicke poteze,hvatate se za slamcicu spasa,..vas trojica ili cetvorica ste imali neku korist od rata a svi OSTALI CLANOVI TRUNU u mraku
trece-nikad nisam vidio da jedan savez od 17 igraca objavi rat protivnickom savezu a trojica salju napade,a ostali u brda,....jesu li oni nesposobni,retardi ili sta vec,...PA COVJECE nijedan napad nije niko od vasih 14 igraca poslao,...LOSE
cetvrto-imali ste dobar plan,..vrapce ga je momentalno upropastio nepaznjom ,napad van kolonije,derina kontra ,...poslije je i on slao napade iz kolonije,..
peto-da nije ovog rata bilo ne bi vidio uopce s kolikom snagom vas mozemo tuci i koliko smo mi jaki,vi ste tu bili jedan savez od 3 igraca koji je ratovao protiv 20 -torice i jedva ste dobili,...a vasi preostali clanovi su bili strasno disciplinovano smece,NIJEDAN NAPAD NIKO NIJE POSLAO:
SESTO-niste losi momci ,ali na kraju cete izgoriti,i vi i mi to znamo,...gledajte da poginete hrabro,...
 Cool
polako aga odavno te nisam vidjeo takvog raspucanog :S :S
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #965 na: Listopad 10, 2013, 12:21:28 »

sta je problem mandjo,..............?anjabanjaanja s svojim postupkom moze samo pojest 100 jezika,....kakav jad,ide kontra i izade iz saveza,.....uuuuu....LOSE:,loseeee...

druga stvar,....

rat izmedu nazzazela vs stormborna,..hoces da cujes ,sta ja mislim o tome,....?
prvo -cestitam na dobijenom ratu
drugo-mislim da ovim ratovima SAMO STAGNIRATE KAO SAVEZ;LAVOVI SU VAS EKONOMSKI STIGLI ,s stormbornom ste na x2,,vucete ocajnicke poteze,hvatate se za slamcicu spasa,..vas trojica ili cetvorica ste imali neku korist od rata a svi OSTALI CLANOVI TRUNU u mraku
trece-nikad nisam vidio da jedan savez od 17 igraca objavi rat protivnickom savezu a trojica salju napade,a ostali u brda,....jesu li oni nesposobni,retardi ili sta vec,...PA COVJECE nijedan napad nije niko od vasih 14 igraca poslao,...LOSE
cetvrto-imali ste dobar plan,..vrapce ga je momentalno upropastio nepaznjom ,napad van kolonije,derina kontra ,...poslije je i on slao napade iz kolonije,..
peto-da nije ovog rata bilo ne bi vidio uopce s kolikom snagom vas mozemo tuci i koliko smo mi jaki,vi ste tu bili jedan savez od 3 igraca koji je ratovao protiv 20 -torice i jedva ste dobili,...a vasi preostali clanovi su bili strasno disciplinovano smece,NIJEDAN NAPAD NIKO NIJE POSLAO:
SESTO-niste losi momci ,ali na kraju cete izgoriti,i vi i mi to znamo,...gledajte da poginete hrabro,...
 Cool
pusti nas i nasu igru Grin i nemoj nas omalozavati  Grin Grin Grin tj moje clanove saveza jer im nisi dorastao ni u nicemu a ne da govoris kako tko igra Grin jos tu vrijedjas i omalozavas ih ,sramota  Tongue Tongue Tongue trazio sam baneka  Kiss
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #966 na: Listopad 10, 2013, 12:26:56 »

Koliko vam treba da banirate ovakav rijecnik?? Nazivati protivnike smećem Huh???  *xxx*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #967 na: Listopad 10, 2013, 12:27:48 »

ti si uspio poslati cak 4 napada i od tih cetri 2 si se zabio  Undecided zato bolje suti gurni glavu u zemlju i ne vadi je dugo dugo godina a rijecnik si malo promjeni za ubuduce  Lips Sealed
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #968 na: Listopad 10, 2013, 12:29:11 »

Koliko vam treba da banirate ovakav rijecnik?? Nazivati protivnike smećem Huh???  *xxx*
ma ne samo smecem nego nesposobni ,retardi itd da ne nabrajam ne prilici to ovom forumu  Shocked
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #969 na: Listopad 10, 2013, 12:31:15 »

Šta nisi ti vlasnik i glavni tu? Daj ga sam baniraj Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #970 na: Listopad 10, 2013, 12:32:10 »

Šta nisi ti vlasnik i glavni tu? Daj ga sam baniraj Grin
ja tu samo predlozim Grin kome ban Grin mozda usvoje a hoce znam  ;D
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #971 na: Listopad 10, 2013, 12:35:58 »

izvinjavam se,ako sam bio ostar  i nekog uvrijedio,.nece se ponoviti.ako treba ban od travolte ili proxija,ok,prihvatam ,...nadam se da ce mi progledat kroz prste ,jer puno gorih stvari je proslo bez bana,....a ja uglavnom pazim sta pisem,...kad je zapoceo ovaj rat ocekivao sam da cu izac iz njega totalno porusen i zapaljen ,..a sta bi ,..nikad se bolje nisam razvio nego u toku rata,xd,..nista lave moj igraj svoju igru i ti i ekipa ja cu svoju,na kraju je je jedan pobjednik,...NA KRAJU;::::
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #972 na: Listopad 10, 2013, 12:37:10 »

izvinjavam se,ako sam bio ostar  i nekog uvrijedio,.nece se ponoviti.ako treba ban od travolte ili proxija,ok,prihvatam ,...nadam se da ce mi progledat kroz prste ,jer puno gorih stvari je proslo bez bana,....a ja uglavnom pazim sta pisem,...kad je zapoceo ovaj rat ocekivao sam da cu izac iz njega totalno porusen i zapaljen ,..a sta bi ,..nikad se bolje nisam razvio nego u toku rata,xd,..nista lave moj igraj svoju igru i ti i ekipa ja cu svoju,na kraju je je jedan pobjednik,...NA KRAJU;::::
Cry
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #973 na: Listopad 10, 2013, 12:41:03 »

POSLAO SAM TI full napad,mandjo sto se nisi branio,..sisavcu takoder,...,desetinu,...nigdje ga nije bilo,....nebitno,...hocu samo da kazem da cemo vas nabit ,..nista vise,...u ratu ste pobjedili ali kao savez gubite,..-.-KONTAS
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #974 na: Listopad 10, 2013, 02:01:45 »

http://prntscr.com/1wccc3
 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
 Str: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!