Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 12:17:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110434 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #945 na: Listopad 09, 2013, 10:33:15 »

opasna to neka taktika nece moci vise od dva puta Grin u sljedecem ratu morat ce novi savez radit  *WALL*
pitanje je dali ce biti drugi put kontran Grin kako god mi vodimo i vas smo dobili pokrijte se uhekima i na spavanje  *black_eye*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #946 na: Listopad 09, 2013, 10:34:58 »

vi ste svoje znanje pokazali u prethodnom ratu  Grin Grin Grin ako hocete opet da nam ga pokazete izdonirate oko 100m zlata i objavite  *black_eye*
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #947 na: Listopad 09, 2013, 10:39:47 »

vi ste svoje znanje pokazali u prethodnom ratu  Grin Grin Grin ako hocete opet da nam ga pokazete izdonirate oko 100m zlata i objavite  *black_eye*
ma cuj mandjoo zasluzeno ste pobjedili taj rat ali ovo sto ste uradili protiv lavica je stidno za takve igrace mene nije stid sto sam izgubio rat protiv vas ali izgubio sam ga posteno jer ste bili bolji i sta sad ali ovo sto ste vi uradili je jadno Wink Wink
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #948 na: Listopad 09, 2013, 10:53:55 »

ma cuj mandjoo zasluzeno ste pobjedili taj rat ali ovo sto ste uradili protiv lavica je stidno za takve igrace mene nije stid sto sam izgubio rat protiv vas ali izgubio sam ga posteno jer ste bili bolji i sta sad ali ovo sto ste vi uradili je jadno Wink Wink
pa sto smo to uradili  Smiley ne kuzim te
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #949 na: Listopad 09, 2013, 10:54:44 »

ma jadnieje da nemoze biti umjesto da vrate izgubljeno ko u ratu s nama oni odma crta van saveza ... sad ste dokazali kakva ste vi skupina .... nesmijem nikakve etikete stavljat jer ce manđo odma sredit ban , a nemožemo znat možda im je to taktika sa svijetckog prvenstva sad mi je jasno sto je podli govorio od pocetka ere i koliko je govorio da su to ubiti antiljudi sa svim suvremenim vrlinama tip neljudcko , nefer , opet nesmijem pisat nesto drugo prati travolta inače manđin dobar prijatelj ili mozda proxi on bana podmukolo ban i onda niko kao nezna da je neko dobio ban osim igrac koji nemoze pisat haha . ma razocarao si manđo ali ono baš razočarao ti si Svjecki Prvak u Prevarama a ne u ratnim igrama a ti primi to kako oces
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #950 na: Listopad 09, 2013, 10:59:59 »

ma jadnieje da nemoze biti umjesto da vrate izgubljeno ko u ratu s nama oni odma crta van saveza ... sad ste dokazali kakva ste vi skupina .... nesmijem nikakve etikete stavljat jer ce manđo odma sredit ban , a nemožemo znat možda im je to taktika sa svijetckog prvenstva sad mi je jasno sto je podli govorio od pocetka ere i koliko je govorio da su to ubiti antiljudi sa svim suvremenim vrlinama tip neljudcko , nefer , opet nesmijem pisat nesto drugo prati travolta inače manđin dobar prijatelj ili mozda proxi on bana podmukolo ban i onda niko kao nezna da je neko dobio ban osim igrac koji nemoze pisat haha . ma razocarao si manđo ali ono baš razočarao ti si Svjecki Prvak u Prevarama a ne u ratnim igrama a ti primi to kako oces
neznam ja o cemu ti pricas nisi mi jasan zato sto je nas jedan igrac napustio savez i vratio se i tu ima nesto lose i sad mene tu imenujes da sam prijatelj sa moderatorima radi toga ,nije tebi dobro vidim ja Grin odi pajkiti Grin pa moderatori kad daju ban kaj moraju svima javiti privatnim porukama da si ti dobio bana ovo jos nisam cuo eto moderatori sad znate kad netko zasluzi ban svima u pp morate javiti  Grin Grin Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #951 na: Listopad 09, 2013, 11:03:38 »

pa oni svi igraju po tvom naređenju , šta misliš da bi ptica izdrzo cijeli rat da ne napadne da mu ti nisi zabranio da napada .
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #952 na: Listopad 09, 2013, 11:05:03 »

neznam ja o cemu ti pricas nisi mi jasan zato sto je nas jedan igrac napustio savez i vratio se i tu ima nesto lose i sad mene tu imenujes da sam prijatelj sa moderatorima radi toga ,nije tebi dobro vidim ja Grin odi pajkiti Grin pa moderatori kad daju ban kaj moraju svima javiti privatnim porukama da si ti dobio bana ovo jos nisam cuo eto moderatori sad znate kad netko zasluzi ban svima u pp morate javiti  Grin Grin Grin

dovoljno je samo meni a ne da neznam zasto sam dobio , nejavljaju jer ih sramota zasto banaju ali opet nemogu ne banati jer ste si fendici
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #953 na: Listopad 09, 2013, 11:07:17 »

pa oni svi igraju po tvom naređenju , šta misliš da bi ptica izdrzo cijeli rat da ne napadne da mu ti nisi zabranio da napada .
pa sto bi napadao ako dobijamo rat Grin cuj njega Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #954 na: Listopad 09, 2013, 11:15:51 »

ma , odi gledaj ko ce sljedeci iz saveza
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #955 na: Listopad 09, 2013, 11:17:12 »

ma , odi gledaj ko ce sljedeci iz saveza
kom ja kazem  Wink
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #956 na: Listopad 09, 2013, 11:25:27 »

nema tu sta puno pricati,..sve je jasno,....

ANJABANJAANJA usljed proracunate kontre napusta savez,croleone povlaci napad,nakon tog ,da ne bi imao nepotrebne gubitke od kojih ne bi imao koristi,...a anja se vraca u savez

anjabanjaanja ispada  klasicni klown,jado,sugi mugi,..itd,...ugl. neko koga treba OZNACITI CRVENIM MARKEROM
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #957 na: Listopad 09, 2013, 11:45:05 »

nema tu sta puno pricati,..sve je jasno,....

ANJABANJAANJA usljed proracunate kontre napusta savez,croleone povlaci napad,nakon tog ,da ne bi imao nepotrebne gubitke od kojih ne bi imao koristi,...a anja se vraca u savez

anjabanjaanja ispada  klasicni klown,jado,sugi mugi,..itd,...ugl. neko koga treba OZNACITI CRVENIM MARKEROM
a sta se ti javljas  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #958 na: Listopad 09, 2013, 11:51:41 »

nema tu sta puno pricati,..sve je jasno,....

ANJABANJAANJA usljed proracunate kontre napusta savez,croleone povlaci napad,nakon tog ,da ne bi imao nepotrebne gubitke od kojih ne bi imao koristi,...a anja se vraca u savez

anjabanjaanja ispada  klasicni klown,jado,sugi mugi,..itd,...ugl. neko koga treba OZNACITI CRVENIM MARKEROM

JA sam ŠOKIRAN ovim šumskim rječnikom
Evidentirano

Vrapche
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #959 na: Listopad 09, 2013, 11:55:25 »

a vrijedja recimo šugi rijec nije prilicna ovom forumu moram prijaviti nema druge ,jesam sta cu  *xxx*
Evidentirano
 Str: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!