Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:43:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110410 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #825 na: Listopad 05, 2013, 07:04:47 »

u 3 najvece bitke dosadasnje ere cs3  ucestvovao je vrapche,...u sve 3 je bio gubitnik.to su cinjenice,...nova pljuska je bitka ere

deeraa vs  vrapche:




ma to su namjestili da mi deeraa pobjegne s vojnim i sa cascu. a ti mandjo vidio da je tata tu, pa bi na odmor hmmm. jeste mi igracine  Grin Grin Grin
Evidentirano

Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #826 na: Listopad 05, 2013, 07:10:43 »

u 3 najvece bitke dosadasnje ere cs3  ucestvovao je vrapche,...u sve 3 je bio gubitnik.to su cinjenice,...nova pljuska je bitka ere

deeraa vs  vrapche:





ooo svaka čast za bitku  Angry Angry Angry nije on za rat treba se znat vise je za farmanje sto najbolje zna  Grin Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #827 na: Listopad 05, 2013, 07:12:46 »

ooo svaka čast za bitku  Angry Angry Angry nije on za rat treba se znat vise je za farmanje sto najbolje zna  Grin Grin Grin

bas si pametan Grin jel ti znas sto je opce farmanje  Grin
Evidentirano

Vrapche
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #828 na: Listopad 05, 2013, 07:16:52 »

bas si pametan Grin jel ti znas sto je opce farmanje  Grin
trpat dije to znas najbolje al mora se i sa dijama znat igrat  Tongue Tongue tj koliko su te puta nalovili,a koliko mene?? mene nijednom  Cool Cool ako ti znas sve zasto su ti drugi osvajali umjesto tebe dvorac prošle ere???!!  Embarrassed Embarrassed
Evidentirano
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #829 na: Listopad 05, 2013, 07:18:27 »

bas si pametan Grin jel ti znas sto je opce farmanje  Grin
tocnije osvojili zlato umjesto tebe uz pomoc lavova to treba naglasit  Shocked   [:-} i rekao si da sam ti meta broj 1 nevidim nista od toga  Grin Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #830 na: Listopad 05, 2013, 07:30:02 »

tocnije osvojili zlato umjesto tebe uz pomoc lavova to treba naglasit  Shocked   [:-} i rekao si da sam ti meta broj 1 nevidim nista od toga  Grin Grin Grin
da na jos dva djela raspolovim vojsku opet sam jaci od tebe... lavovi se lani nisu mjesali, ali mi smo sami preuzeli dvorce  ;D
Evidentirano

Vrapche
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #831 na: Listopad 05, 2013, 07:35:28 »

da na jos dva djela raspolovim vojsku opet sam jaci od tebe... lavovi se lani nisu mjesali, ali mi smo sami preuzeli dvorce  ;D
al pokazao si da neznas sve kad je keko91 umjesto tebe osvojio i kida77 ak se ne varam  taj dan  Tongue Tongue  Grin Grin  ajde slobodno ja te samo cekam uvijek cu te dobro pogostit samo navrati  Angry
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #832 na: Listopad 05, 2013, 07:42:19 »

al pokazao si da neznas sve kad je keko91 umjesto tebe osvojio i kida77 ak se ne varam  taj dan  Tongue Tongue  Grin Grin  ajde slobodno ja te samo cekam uvijek cu te dobro pogostit samo navrati  Angry

kida i keko su odigrali stvar na kraju i maznuli sredisnji, ali oni su bili s nama u savezu
Evidentirano

Vrapche
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #833 na: Listopad 05, 2013, 07:46:03 »

ma to su namjestili da mi deeraa pobjegne s vojnim i sa cascu. a ti mandjo vidio da je tata tu, pa bi na odmor hmmm. jeste mi igracine  Grin Grin Grin
jesi ti normalan covjek kog bus ti stigao horuse sta se sa tobom sinek dogadja Grin
Evidentirano
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #834 na: Listopad 05, 2013, 07:48:48 »

kida i keko su odigrali stvar na kraju i maznuli sredisnji, ali oni su bili s nama u savezu

Bataja: reci mu da mu je bataja rekao da mu lavovi nisu s Lips Sealed ali oni koji neznaju da nikad do zlata nebi dosao!   Tongue

pa kazem ja nemoj onda govorit da znas sve da ti nitko nije do koljena a umjesto tebe osvojili zlato.....to ti je kao kad igras  igru osvojio je tron onaj koji je sa tobom upravljao a ne lutka kojom se upravljalo  Grin Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #835 na: Listopad 05, 2013, 07:53:32 »

Bataja: reci mu da mu je bataja rekao da mu lavovi nisu s Lips Sealed ali oni koji neznaju da nikad do zlata nebi dosao!   Tongue

pa kazem ja nemoj onda govorit da znas sve da ti nitko nije do koljena a umjesto tebe osvojili zlato.....to ti je kao kad igras  igru osvojio je tron onaj koji je sa tobom upravljao a ne lutka kojom se upravljalo  Grin Grin Grin

pa naravno da mi nitko nije do koljena  Grin Grin Grin zar to nisi znao

sto se tice bataje oni su također imali koristi iz feda jer su cjelu eru bili na miru  *hmm*
Evidentirano

Vrapche
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #836 na: Listopad 05, 2013, 07:58:43 »

pa naravno da mi nitko nije do koljena  Grin Grin Grin zar to nisi znao

sto se tice bataje oni su također imali koristi iz feda jer su cjelu eru bili na miru  *hmm*

ma istina da nitko ti nije do koljena samo tako nastavi  Tongue Tongue
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #837 na: Listopad 05, 2013, 08:02:02 »

ma istina da nitko ti nije do koljena samo tako nastavi  Tongue Tongue

u životu nije važno koliko si puta pao, već koliko si puta ustao Smiley

Evidentirano

Vrapche
Croleone
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #838 na: Listopad 05, 2013, 08:19:05 »

u životu nije važno koliko si puta pao, već koliko si puta ustao Smiley



pao sam ja mnogo puta ali sam naucio kako je tesko ustati igrajuci bez dija zato ni sada kad sam ubacio nesto love ne padam tako lako  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #839 na: Listopad 05, 2013, 08:22:37 »

jesi ti normalan covjek kog bus ti stigao horuse sta se sa tobom sinek dogadja Grin
bit cu na velesajmu,
je sine, tata te bu stigao s bodovima , vojnim, a ti se sad izvlaci i idi na odmor.
Evidentirano

 Str: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!