Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:08:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110342 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #795 na: Listopad 05, 2013, 12:48:57 »

ja sma dobio i flaster i ban i ocu da se kazni kojen Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #796 na: Listopad 05, 2013, 01:21:48 »

Savez _nazzazel_ je promijenio odnose sa vašim savezom u Rat. i tica sam se sprema da se nabode Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #797 na: Listopad 05, 2013, 01:27:06 »

Savez _nazzazel_ je promijenio odnose sa vašim savezom u Rat. i tica sam se sprema da se nabode Grin Grin
oni stvarno imaju srca  *heart*  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #798 na: Listopad 05, 2013, 01:30:47 »

nama je bitno da ti imas kaj komentirati  Wink
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #799 na: Listopad 05, 2013, 02:08:40 »

 
ma ti si kralj ove igre skidam kapu  Cheesy
Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #800 na: Listopad 05, 2013, 02:14:15 »

... stvarno ne znam jeli tvoja "pomoć" bugarima oko sređivanja određenih "sigurnosnih" zakrpa uvjetovala i mogućnost takvog ponašanja ili je to samo "veličina" face u RL-u ...  s tim da već i vrapci znaju a popriličan broj ljudi me pitalo da li ste ti i vrapche neki moderatori ili što ... jer ... ne jednom se hvalite oko nekih stvari koje ste "pronašli" u igri koristili 2-3 mjeseca i onda hvalevrijedno prijavili bugarima ... pa super imate kredite kod istih a jeli to znači da opet ponavljam svaka tema mora biti vaša sprdnja na forumu i još k tome se čudite kako sad ovo Huh? ne govorim o igri svako igra na svoj način kako zna i umije netko koristi dije ... netko tzv bug-ove ... netko ne koristi ništa ... pa uživa u igri na svoj način ... ali razina samoljublja kod vas je valjda na vrhuncu ... Ipak, nadam se da od vas novi članovi i neki koji tek upoznaju čar ove igre neće prihvatiti niti 0.001% ... jer sam ja u svoje vrijeme imao i "učitelje" na forumu i "obične" igrače koju su činili sve (koliko su mogli i(ili) htjeli) da pomognu ... Nadam se da će ovaj forum biti približno mjesto kakav je bio prije nekih 3-4 godine
ništa od nabrojenog....bitan je online status i majke..aaaa...da..i majke.....http://www.youtube.com/watch?v=1B_CQuYhXCk
a nisam komunjara ni ljevuičar...a ni viljuškar
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #801 na: Listopad 05, 2013, 02:17:46 »

Dragi moj Manđo tebi je tvoje zlato SP i 3 na SP stvarno vrijedno i svaka ti čast ali prije par godina na forumu su izašle kolonije Husara iz 2 realma cro2 ... Tigar je sutradan stisno takvu bančinu da se onom sve smučilo ... isto tako 99.9 % foruma je osudilo objavu ... i saveznici i neprijatelji ... ne sekira mene toliko objava već vrlo vidljiv način na koji se dolazi do informacija oko kolonija i ne samo to ... jer kojeen je prevelika faca da bi tako uredno tipkao i složio sve redom XD ... a u stormima ima jedna osoba zadužena za kolonije koja to voli raditi pa se tipkaj oko toga sa njom XD
pazi cro 2...a dok su se u prvom v5 svijetu dešavale "nemoguće misije" svi su šutjeli...mislim..pazi liku potuku 1,2m falangi i slijedeće jutro on ima 3 m Grin  halo bogati...čekaj ono na čemu si ti si zakasnio-----potrudi se i budi u trendu Grin ili ona fraza " totalno sam moderan " Grin
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #802 na: Listopad 05, 2013, 03:44:40 »

nazzazel rendam, Reverend Run
rep Mont Everest, ne mozes sam
na ledene bedeme rijetki uspiju
sta ti je lave ba, djes' na STORMBORN
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #803 na: Listopad 05, 2013, 03:48:53 »

ma neki napuhanko  Huh?
joj kojote taman se slozimo u necemu i odma pravis probleme  Angry Angry Angry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #804 na: Listopad 05, 2013, 08:22:11 »

Pa nije normalno da se stavljaju kordinate od tudjih kolonija na forum, stavi onda i svoje pa da znaju oni gdje se tvoje nalaze. Nije problem nikakav prosljedit cu im ja "znanje" kako nac kolonije pa nek oni i vase stavlju po forumu ili nek vam pisu kordinate po profilima u svim ralmovima itd...
zasto ne bi bilo normalno  Huh?  kolonije su sagradjene na posebnim resursima, a oni su jasno vidljivi na mapi, sto dakle nije nikakva tajna. a ako imas "znanje" kako naci kolonije reci ga svima nama, pokazi da nesto znas, da vidimo tvoju velicinu. sto mislis bi li iznikli ovakvi igraci kao mandjo da sam ja skrivao svoje znanje i nisam prenosio na mladju populaciju  [:-}
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #805 na: Listopad 05, 2013, 10:07:47 »

ali prije par godina na forumu su izašle kolonije Husara iz 2 realma cro2 ... Tigar je sutradan stisno takvu bančinu da se onom sve smučilo ... isto tako 99.9 % foruma je osudilo objavu ... i saveznici i neprijatelji ... ne sekira mene toliko objava već vrlo vidljiv način na koji se dolazi do informacija oko kolonija i ne samo to .
mislim da sam to bio ja , ban nisam dobio Smiley
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #806 na: Listopad 05, 2013, 10:49:50 »

mislim da sam to bio ja , ban nisam dobio Smiley
da bio sam ja ,a evo komentari koji su slijedili iza toga :

dacmih : " hehehe bravo igore...hbte netko će ti pokucat na kućna vrat uskoro...i to sa sjekirom Grin "
memnon : " svaka cast za tabelu,profi posao,evo karma plus,... "
radazg1 : " koji k ti umišljaš tu...ako oćeš igrat onda igraj,a ne pisat  Lips Sealed rije tu po forumu.mogao si odmah  od svih saveza napisati kolonije...jadniče "
wwwww : " pa ta tabela postoji več duze vrijeme, ajde krenite rusit, imate sve, svaku koloniju, počniteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee "
buuu : " heheh bravo igore udri po husarima "
AlucardJunior : " uz pravu cijenu ja popunim rupe koje vam fale medju tim kolonijama  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin "
wwwww : " Lips Sealed eni igrači ste, svaka čast, skidam kapu:D:D Cool pišam od smjeha Grin Grin Grin "
Dunkan1973 : " Postalo je opet zabavno forum između eureke i igre prijestolja pročitat Grin Igor nije ti bilo u redu objavljivat tablice kolonija na forumu, mada nema veze jer ta tablica kruži okolo po svim savezima koliko čujem, al red je red *hmm* Daj ti dalje ovdje izvještaje o dvorcima rađe, postaje interesantno, borba za treće mjesto je neizvjesna Grin Eru će Husari osvojit tu sumnje nema čak i da im se nije 300SG priključio, ali ovako je sad zacementirana pobjeda, patrija budu drugi ako se ne raspadnu a neće valjda, sad je počela borba za treće mjesto... Pistoljerosi pokupili spavače od 300-500k da im doniraju i vojsku prokockali sad će im neko to dokrajčit valjda, ali ostaju još uvijek u igri za treće mjesto zajedno s još par saveza Grin
Mada će na kraju drugo i treće mjesto možda i saveznicima Husara pripast jer Husarima nema ravne ekipe u cro2 realmu i oni će na kraju pokosit ostale saveze i njihove savezne vojske a vjerujem saveznicima prepustit koji dvorac tako da možda i patrija na kraju ostane bez medalje Cheesy "
don_sever : " niste trebali   obajvljivat tablicu   jer sad husari  znaju  da mi  znamo  !!! al  to  još  može proc i  sve na  ovoj temi  al  kad mi  se dunkan   digne iz mrtvih i  pocne fantazirat    to  ne prolazi  nikak   dunkan   odi  spavat kao  šta spavaš  cijelu  eru  "
mrki888 : " kakv vas je zanimljivo čitat..... Grin Grin Grin "
itd... Smiley
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #807 na: Listopad 05, 2013, 10:55:00 »

bas i ne vidim da su se bunili Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #808 na: Listopad 05, 2013, 10:56:22 »

zasto ne bi bilo normalno  Huh?  kolonije su sagradjene na posebnim resursima, a oni su jasno vidljivi na mapi, sto dakle nije nikakva tajna. a ako imas "znanje" kako naci kolonije reci ga svima nama, pokazi da nesto znas, da vidimo tvoju velicinu. sto mislis bi li iznikli ovakvi igraci kao mandjo da sam ja skrivao svoje znanje i nisam prenosio na mladju populaciju  [:-}
Ja sam vec pokazo da znam, iduce godine je na tebi red da nesto pokazes. "Moju velicinu" Grin:D:D nisam iskompleksiran ko ti da moram pokazivat "moju velicinu" lol
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #809 na: Listopad 05, 2013, 11:11:21 »

Ja sam vec pokazo da znam, iduce godine je na tebi red da nesto pokazes. "Moju velicinu" Grin:D:D nisam iskompleksiran ko ti da moram pokazivat "moju velicinu" lol
davno sam pokazao sto znam u IO i u v4 i u v5. nekad kad sam poceo igrati 2009 sam za 5 mjeseci dosao do marsalske zvijezdice i 11 igraca stavio u hajdukove navijace istovremeno (poceli mahat bijelim zastavama Grin ) ali ekipa koja je dosla kasnije kao mandjo i jos neki me zovu farmerom, pa samo da ih podsjetim u ovom realmu da je tata bog rata i odlazim zauvijek. a za tebe sam mislio da pokazes konkretno i objasnis svima neku taktiku ili strategiju, da mogu ljudi reci da su nesto naucili od tebe. sto se mene osobno tice pokazao si mi samo da imas dubok novcanik i das obzirom na svoje godine ne znas adekvatno potrosit taj novac. to isto rade mandjo i deeraa u cs3. ratuju s novcanicima. sto vrijedi deeraa te njegove "silne" borbee i novac koji je potrosio i ima 10x jaci racun, kad ima vojnih kao ja i malo vise casti, ili mandjo koji ima malo vise vojnih, ali i njega cu sttic , pa neka onda vice farmer  Smiley

Evidentirano

 Str: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!