Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:50:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109900 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #780 na: Listopad 04, 2013, 09:29:20 »

tko je taj deeraa uopce Huh? Huh? Huh? Huh?

ma neki napuhanko  Huh?
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #781 na: Listopad 04, 2013, 09:38:31 »

ma neki napuhanko  Huh?
znam da se meni grcio tu u cro-srbu 3 i sad se nekad bahat radi pa ga porusim i zapalim evo dadu sam maloprije cijelu porusio i popalio a cuj sta nije tu Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #782 na: Listopad 04, 2013, 09:39:34 »

Pa da mandjo, sad je jedan deeraa reka da je to JAKOOO lose i da je to protiv pravila i nasi jako utjecajni moderatori ce primjeniti sve sile svoga zakona da uvede pravilo koje nema veze sa mozgom... pa svaka cast !!!!!!!!  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

Laž sve redom.
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #783 na: Listopad 04, 2013, 09:56:48 »

Laž sve redom.

Sta je tocno laz? definiraj to.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #784 na: Listopad 04, 2013, 10:35:32 »

Sta je tocno laz? definiraj to.

Odkud ti znaš da ćemo uvesti novo pravilo foruma? Dali je bila nekakva obavjest o tome? Pričaš gluposti koje nemaju veze sa životom odnosno lažeš. Nenznam di si ti pročitao da dolazi do promjene pravila. Di je to definirano? Uopće mi se neda raspravljati o tvojim imaginarnim problemima jer ovo nije tema kojeen vs pravila foruma, nego cs3 i piši u skladu s time.
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #785 na: Listopad 04, 2013, 10:40:10 »

pa travolta je napisao da imaju rupe u zakonu i da ce se to ispraviti  Wink
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #786 na: Listopad 04, 2013, 11:15:05 »

joj ovdje je uvjek komedija na forumu Grin:D ajde mandjoo razbii cika junfica Grin Grin
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #787 na: Listopad 04, 2013, 11:21:26 »

Proxy a da malo prosurfas temom prije nego pocnes "baljezgat"  Wink ovako mi se cini da bas ne znas sta pises nego se gubis sam sa sobom, mozda te tolika moc na ovon prejakom forumu obuzela  Cheesy Cheesy Grin Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2013, 11:23:19 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #788 na: Listopad 04, 2013, 11:41:02 »

oluja se sprema u cro-srb3  Shocked
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #789 na: Listopad 04, 2013, 11:59:12 »

Pa da mandjo, sad je jedan deeraa reka da je to JAKOOO lose i da je to protiv pravila i nasi jako utjecajni moderatori ce primjeniti sve sile svoga zakona da uvede pravilo koje nema veze sa mozgom... pa svaka cast !!!!!!!!  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Pa nije normalno da se stavljaju kordinate od tudjih kolonija na forum, stavi onda i svoje pa da znaju oni gdje se tvoje nalaze. Nije problem nikakav prosljedit cu im ja "znanje" kako nac kolonije pa nek oni i vase stavlju po forumu ili nek vam pisu kordinate po profilima u svim ralmovima itd...
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #790 na: Listopad 05, 2013, 12:21:05 »

Pa nije normalno da se stavljaju kordinate od tudjih kolonija na forum, stavi onda i svoje pa da znaju oni gdje se tvoje nalaze. Nije problem nikakav prosljedit cu im ja "znanje" kako nac kolonije pa nek oni i vase stavlju po forumu ili nek vam pisu kordinate po profilima u svim ralmovima itd...
pa neka stave ko im brani  Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #791 na: Listopad 05, 2013, 12:33:50 »

Proxy a da malo prosurfas temom prije nego pocnes "baljezgat"  Wink ovako mi se cini da bas ne znas sta pises nego se gubis sam sa sobom, mozda te tolika moc na ovon prejakom forumu obuzela  Cheesy Cheesy Grin Grin
... stvarno ne znam jeli tvoja "pomoć" bugarima oko sređivanja određenih "sigurnosnih" zakrpa uvjetovala i mogućnost takvog ponašanja ili je to samo "veličina" face u RL-u ...  s tim da već i vrapci znaju a popriličan broj ljudi me pitalo da li ste ti i vrapche neki moderatori ili što ... jer ... ne jednom se hvalite oko nekih stvari koje ste "pronašli" u igri koristili 2-3 mjeseca i onda hvalevrijedno prijavili bugarima ... pa super imate kredite kod istih a jeli to znači da opet ponavljam svaka tema mora biti vaša sprdnja na forumu i još k tome se čudite kako sad ovo Huh? ne govorim o igri svako igra na svoj način kako zna i umije netko koristi dije ... netko tzv bug-ove ... netko ne koristi ništa ... pa uživa u igri na svoj način ... ali razina samoljublja kod vas je valjda na vrhuncu ... Ipak, nadam se da od vas novi članovi i neki koji tek upoznaju čar ove igre neće prihvatiti niti 0.001% ... jer sam ja u svoje vrijeme imao i "učitelje" na forumu i "obične" igrače koju su činili sve (koliko su mogli i(ili) htjeli) da pomognu ... Nadam se da će ovaj forum biti približno mjesto kakav je bio prije nekih 3-4 godine
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #792 na: Listopad 05, 2013, 12:40:20 »

... stvarno ne znam jeli tvoja "pomoć" bugarima oko sređivanja određenih "sigurnosnih" zakrpa uvjetovala i mogućnost takvog ponašanja ili je to samo "veličina" face u RL-u ...  s tim da već i vrapci znaju a popriličan broj ljudi me pitalo da li ste ti i vrapche neki moderatori ili što ... jer ... ne jednom se hvalite oko nekih stvari koje ste "pronašli" u igri koristili 2-3 mjeseca i onda hvalevrijedno prijavili bugarima ... pa super imate kredite kod istih a jeli to znači da opet ponavljam svaka tema mora biti vaša sprdnja na forumu i još k tome se čudite kako sad ovo Huh? ne govorim o igri svako igra na svoj način kako zna i umije netko koristi dije ... netko tzv bug-ove ... netko ne koristi ništa ... pa uživa u igri na svoj način ... ali razina samoljublja kod vas je valjda na vrhuncu ... Ipak, nadam se da od vas novi članovi i neki koji tek upoznaju čar ove igre neće prihvatiti niti 0.001% ... jer sam ja u svoje vrijeme imao i "učitelje" na forumu i "obične" igrače koju su činili sve (koliko su mogli i(ili) htjeli) da pomognu ... Nadam se da će ovaj forum biti približno mjesto kakav je bio prije nekih 3-4 godine
sta si ti neki sudija Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #793 na: Listopad 05, 2013, 12:45:53 »

Dragi moj Manđo tebi je tvoje zlato SP i 3 na SP stvarno vrijedno i svaka ti čast ali prije par godina na forumu su izašle kolonije Husara iz 2 realma cro2 ... Tigar je sutradan stisno takvu bančinu da se onom sve smučilo ... isto tako 99.9 % foruma je osudilo objavu ... i saveznici i neprijatelji ... ne sekira mene toliko objava već vrlo vidljiv način na koji se dolazi do informacija oko kolonija i ne samo to ... jer kojeen je prevelika faca da bi tako uredno tipkao i složio sve redom XD ... a u stormima ima jedna osoba zadužena za kolonije koja to voli raditi pa se tipkaj oko toga sa njom XD
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #794 na: Listopad 05, 2013, 12:47:30 »

... stvarno ne znam jeli tvoja "pomoć" bugarima oko sređivanja određenih "sigurnosnih" zakrpa uvjetovala i mogućnost takvog ponašanja ili je to samo "veličina" face u RL-u ...  s tim da već i vrapci znaju a popriličan broj ljudi me pitalo da li ste ti i vrapche neki moderatori ili što ... jer ... ne jednom se hvalite oko nekih stvari koje ste "pronašli" u igri koristili 2-3 mjeseca i onda hvalevrijedno prijavili bugarima ... pa super imate kredite kod istih a jeli to znači da opet ponavljam svaka tema mora biti vaša sprdnja na forumu i još k tome se čudite kako sad ovo Huh? ne govorim o igri svako igra na svoj način kako zna i umije netko koristi dije ... netko tzv bug-ove ... netko ne koristi ništa ... pa uživa u igri na svoj način ... ali razina samoljublja kod vas je valjda na vrhuncu ... Ipak, nadam se da od vas novi članovi i neki koji tek upoznaju čar ove igre neće prihvatiti niti 0.001% ... jer sam ja u svoje vrijeme imao i "učitelje" na forumu i "obične" igrače koju su činili sve (koliko su mogli i(ili) htjeli) da pomognu ... Nadam se da će ovaj forum biti približno mjesto kakav je bio prije nekih 3-4 godine

Izvinit ces molin te.
Kao prvo za mene vride sva pravila na forumu i u igri ka i za tebe, bas sam evo neki dan block dobija, a ponasanje prema proxy-u ako se o tome ric povlaci je cisto iz bijesa jer se umjesa u nesta sta nije ni procita i nazva me lazovom, sto nikako ne prilici jednom moderatoru!
I nemoj mi glumit "moderatori" itd itd, ako je ista uvjetovano ikakvin ponasanjem to sigurno nisu 1 ili 2 bug-a koje smo ja i vrapche pronasli i prijavili cisto da se ne kvari igra Wink
A ti ne znas jel bi sra il bi pisa, 10 dana seres po forumu ka i svi ostali, onda ti dodje iz guze u glavu pa odjednom postajes "Dr. Deeraa Ozbiljni Intelektualac Koji Sve Risava Na Kulturan Nacin".
Aj ne prdi vise svega ti Wink

A za kolonije??? Kolonije trazin i popisivan u excelu to ti moze i patria potvrdit i kraljevina u cs1 a i cs3 di sam poslozija sve vase sto su DRUGI, ali citaj "DRUGI" igraci prijavili na tribunu, a engleski, zato sta mi je citav IO na engleskom i zato sto 99.9% svog vremena na RL poslu i ostalom komuniciram na istom.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!