Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:39:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109899 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #735 na: Listopad 03, 2013, 12:04:32 »

sljedeća promjena je uvedena: ako je razlika između vrijednosti/zlatnog ekvivalenta napadačke vojske i zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja prevelika, premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom.


ajde  ko je strucan da ovo prokomentarise,....

sto ti tu treba komentirat  Grin

ako udaris slabijeg njemu se racuna premium i to je to   
Evidentirano

Vrapche
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #736 na: Listopad 03, 2013, 12:05:11 »

sljedeća promjena je uvedena: ako je razlika između vrijednosti/zlatnog ekvivalenta napadačke vojske i zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja prevelika, premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom.


ajde  ko je strucan da ovo prokomentarise,....
Jasno mi je zlatni ekvivalent napadacke vojske ali mi nije jasno kako racunaju  zlatni ekvivalent "eko" bodova. U prijevodu trebalo bi znacit ako napadas nekog ko ti nije u x2 sa jacom ili slabijom vojskom da mu se prizna premium i ako na nekog saljes lazni napad nece se vodit da je taj igrac pod napadom pa ce moc otvarat boxove i trosit dije na instant. E sad to je napravljeno zbog "laznih" napada koje smo mi slali na svjetskom prvenstvu, sad kad posaljes 400 vojske u napad na igraca njemu se to nece obracunavat kao napad pa bi ga trebao drzat pod napadom sa cijelom vojskom sto je nemoguce odrzavat. Ako sam dobro skuzio Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #737 na: Listopad 03, 2013, 12:09:44 »

Jasno mi je zlatni ekvivalent napadacke vojske ali mi nije jasno kako racunaju  zlatni ekvivalent "eko" bodova. U prijevodu trebalo bi znacit ako napadas nekog ko ti nije u x2 sa jacom ili slabijom vojskom da mu se prizna premium i ako na nekog saljes lazni napad nece se vodit da je taj igrac pod napadom pa ce moc otvarat boxove i trosit dije na instant. E sad to je napravljeno zbog "laznih" napada koje smo mi slali na svjetskom prvenstvu, sad kad posaljes 400 vojske u napad na igraca njemu se to nece obracunavat kao napad pa bi ga trebao drzat pod napadom sa cijelom vojskom sto je nemoguce odrzavat. Ako sam dobro skuzio Smiley
ovo je tema cro-srb3 a ne napadi  Tongue Tongue
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #738 na: Listopad 03, 2013, 12:10:39 »

mene je banalo sinoc na 1 dan eto kaj je to moj forum vidite da i mandjo dobije ban nisam pisao 24 sata radi bana  Smiley
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #739 na: Listopad 03, 2013, 12:14:05 »

interesantno je NOVO PRAVILO,....travolta...i ja mislim da je uvedeno da se blok koji uspjesno moze zadrzati dijamantidosa u x4 ili x10 brzine realmu upravo palo u vodu,....ako grijesim ispravite me,....sta da radim s ovim  ticicem,..de nek mu neko objasni da ce mu se dignut spomenik u cs3 realmu,.....
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #740 na: Listopad 03, 2013, 12:14:51 »

Jasno mi je zlatni ekvivalent napadacke vojske ali mi nije jasno kako racunaju  zlatni ekvivalent "eko" bodova. U prijevodu trebalo bi znacit ako napadas nekog ko ti nije u x2 sa jacom ili slabijom vojskom da mu se prizna premium i ako na nekog saljes lazni napad nece se vodit da je taj igrac pod napadom pa ce moc otvarat boxove i trosit dije na instant. E sad to je napravljeno zbog "laznih" napada koje smo mi slali na svjetskom prvenstvu, sad kad posaljes 400 vojske u napad na igraca njemu se to nece obracunavat kao napad pa bi ga trebao drzat pod napadom sa cijelom vojskom sto je nemoguce odrzavat. Ako sam dobro skuzio Smiley
dobro si skužio nema više blokova ... kao što rekoh prije mjesec dana na nečijem profilu ... ne daju bugari da se dijamantosi diraju  Cheesy
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #741 na: Listopad 03, 2013, 12:15:44 »

interesantno je NOVO PRAVILO,....travolta...i ja mislim da je uvedeno da se blok koji uspjesno moze zadrzati dijamantidosa u x4 ili x10 brzine realmu upravo palo u vodu,....ako grijesim ispravite me,....sta da radim s ovim  ticicem,..de nek mu neko objasni da ce mu se dignut spomenik u cs3 realmu,.....
ne trebaš raditi ništ on se sam zabije Grin Grin Grin samo čekaj Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #742 na: Listopad 03, 2013, 12:16:48 »

mene je banalo sinoc na 1 dan eto kaj je to moj forum vidite da i mandjo dobije ban nisam pisao 24 sata radi bana  Smiley
Cheesy popil bum si jednog Đekija u to ime Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #743 na: Listopad 03, 2013, 12:20:59 »

Cheesy popil bum si jednog Đekija u to ime Grin Grin Grin
samo nemoj pretjerati  Wink
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #744 na: Listopad 03, 2013, 12:34:13 »

ma zao mi covjeka,....trudi se,ulaze,...sjedi prikovan za laptop,..a ne moze NISTA preokrenut,....jos kad se nabije bice to kraj neke neizvjesnosti u cs3 realmu,..ostace samo gerilski napadi,.....kamikaze i samoubice,.. Grin
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #745 na: Listopad 03, 2013, 12:34:20 »

kad idemo na tu pivu više ?  Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #746 na: Listopad 03, 2013, 12:41:10 »

ma zao mi covjeka,....trudi se,ulaze,...sjedi prikovan za laptop,..a ne moze NISTA preokrenut,....jos kad se nabije bice to kraj neke neizvjesnosti u cs3 realmu,..ostace samo gerilski napadi,.....kamikaze i samoubice,.. Grin

jel netko ostavio kavez otvoren  Huh?
Evidentirano

Vrapche
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #747 na: Listopad 03, 2013, 12:47:47 »

vrapche,..dobar si,.....stvarno ,nije lako  igrat protiv tebe ,...........ali RASKOMADACEMO TE,......
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #748 na: Listopad 03, 2013, 01:05:21 »

vrapche,..dobar si,.....stvarno ,nije lako  igrat protiv tebe ,...........ali RASKOMADACEMO TE,......

ma kakvi, da vas je još deset  Grin Grin Grin
Evidentirano

Vrapche
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #749 na: Listopad 03, 2013, 01:13:35 »

BRAVO;::::vrapche,....to su rijeci vodje,...TOOOO
Evidentirano

 Str: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!