Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 12:06:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110433 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #675 na: Rujan 29, 2013, 07:03:51 »

sad ju tu pozdravljaš i šalješ ruže i puse a kad je bila moderator prvo si bio da ju se skine..... kakav obraz,kao opanak...
Evidentirano

MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #676 na: Rujan 29, 2013, 07:10:38 »

sad ju tu pozdravljaš i šalješ ruže i puse a kad je bila moderator prvo si bio da ju se skine..... kakav obraz,kao opanak...
nit znam ko si nit sta si al vec si poco ici na K sa tim prozivanjem imal ista da ce hours da napise da ti covjeka neomalovazavas mozda je on to sve uradio sto ti pricas al brate ti si vis pretjerao sa tim prozivanjem kad god udem na ovaj forum ti prozivas lika
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #677 na: Rujan 29, 2013, 07:18:10 »

nit znam ko si nit sta si al vec si poco ici na K sa tim prozivanjem imal ista da ce hours da napise da ti covjeka neomalovazavas mozda je on to sve uradio sto ti pricas al brate ti si vis pretjerao sa tim prozivanjem kad god udem na ovaj forum ti prozivas lika
hmm, mora, ja sam mu dusevna hrana. on se hrani mojim postovima. kad ne napisem cijeli dan post on je u bedu i razbija case ili udara glavom o zid. gadno je kad se tako navuces na nekog. jel tako pi pi  Wink

jednom je napisao da svaki put pisne u gace od uzbudjenja kad vidi moj post  Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2013, 07:19:41 od Horus » Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #678 na: Rujan 29, 2013, 07:28:56 »

Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
jasmina
Gost
« Odgovor #679 na: Rujan 29, 2013, 07:41:39 »

sad ju tu pozdravljaš i šalješ ruže i puse a kad je bila moderator prvo si bio da ju se skine..... kakav obraz,kao opanak...

kao prvo oprostite što sam upala u temu a ne držim se iste,dac srićo moja,da te informiram,nedam ti se ja lako skinuti  Wink,horus hvala na ruži i pusi,da bio si dobar igrač v4 priznati se mora ali isto tako kroz sve ovo vrijeme kako te znam mogu ti reči da si poprilično teškog karaktera,uživajte u ostatku večeri  *friends*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #680 na: Rujan 29, 2013, 07:43:09 »

nit znam ko si nit sta si al vec si poco ici na K sa tim prozivanjem imal ista da ce hours da napise da ti covjeka neomalovazavas mozda je on to sve uradio sto ti pricas al brate ti si vis pretjerao sa tim prozivanjem kad god udem na ovaj forum ti prozivas lika
šta te briga koga ja prozivam? jel ja tebi govorim kako ćeš pisat i šta? imam razlog za to što radim i sve što kažem je istina....a ti lagano odhebi u skokovima---
a ti horse reci da nije bilo tako? da si najviše verbalno vršio veliku nuždu i zatrpavao tigera sa privat porukama kako ona nije kompetentna za taj posao...
Evidentirano

MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #681 na: Rujan 29, 2013, 07:48:18 »

šta te briga koga ja prozivam? jel ja tebi govorim kako ćeš pisat i šta? imam razlog za to što radim i sve što kažem je istina....a ti lagano odhebi u skokovima---
a ti horse reci da nije bilo tako? da si najviše verbalno vršio veliku nuždu i zatrpavao tigera sa privat porukama kako ona nije kompetentna za taj posao...
napravis sebi temu pa pises sta ti je volja ovo je tema cs3 server ostalo idi negdje drugo pisi
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #682 na: Rujan 29, 2013, 08:01:32 »

 Grin ti ćeš mi reći.... rekao sam odhleb u skokovima
Evidentirano

MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #683 na: Rujan 29, 2013, 08:10:55 »

Grin ti ćeš mi reći.... rekao sam odhleb u skokovima
ma ja ti sam mogu reci da se napusis K a admini ako ce ti govorit da se drzis teme to je njihova stvar
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #684 na: Rujan 29, 2013, 08:30:50 »

šta te briga koga ja prozivam? jel ja tebi govorim kako ćeš pisat i šta? imam razlog za to što radim i sve što kažem je istina....a ti lagano odhebi u skokovima---
a ti horse reci da nije bilo tako? da si najviše verbalno vršio veliku nuždu i zatrpavao tigera sa privat porukama kako ona nije kompetentna za taj posao...
verbalnu veliku nuzdu vrsis ti sa svakim postom koji tu napises i modovi bi trebali reagirati na to. jer ako ne reagiraju poteze se pitanje njihove kompetencije. tu si u 3 posta iznio 3 klasicne uvrede. dalje iznosis neistine i dezinformacije: citas li ti tigerovu postu ili ti se tiger zalio na mene sto mu pisem u porukama. sigurno nije , znaci kokodaces bez veze i siris neistine i dezinformacije. jasminina jedina greska dok je bila GM je bila ta sto nije tebe mandju i klauna zauvijek banirala zbog onih silnih uvreda sto ste napisali hr. repprezentaciji.jest, mandjo i klaun su zauvijek ostali bez svojih racuna, ali su otvorili nove. tad je trebalo brisat svaki vas racun dok ne odustanete od foruma i ona to nije napravila i radije je otisla nego da stvar privede kraju.
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #685 na: Rujan 29, 2013, 08:33:56 »

Dosta sa skretanjem teme i kreiranjem tuđe osobine i pušenjem raznoraznih stvari!
Tema je o cs3 i pišite postove vezane o cs3.
MaJoRcek88 ti se ohladi malo, vidim da ti treba. Smiley
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #686 na: Rujan 29, 2013, 08:54:44 »

verbalnu veliku nuzdu vrsis ti sa svakim postom koji tu napises i modovi bi trebali reagirati na to. jer ako ne reagiraju poteze se pitanje njihove kompetencije. tu si u 3 posta iznio 3 klasicne uvrede. dalje iznosis neistine i dezinformacije: citas li ti tigerovu postu ili ti se tiger zalio na mene sto mu pisem u porukama. sigurno nije , znaci kokodaces bez veze i siris neistine i dezinformacije. jasminina jedina greska dok je bila GM je bila ta sto nije tebe mandju i klauna zauvijek banirala zbog onih silnih uvreda sto ste napisali hr. repprezentaciji.jest, mandjo i klaun su zauvijek ostali bez svojih racuna, ali su otvorili nove. tad je trebalo brisat svaki vas racun dok ne odustanete od foruma i ona to nije napravila i radije je otisla nego da stvar privede kraju.
horus moj racun nije ni jedan trajno banan ako bas hoces da znas niti sam ikad ostao bez svog racuna  Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #687 na: Rujan 29, 2013, 08:56:47 »

prije sam se zvao igorzg i tako sam na forumu isto bio sad se zovem u igri mandjo tako i na forumu se zovem
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #688 na: Rujan 29, 2013, 09:01:26 »

prije sam se zvao igorzg i tako sam na forumu isto bio sad se zovem u igri mandjo tako i na forumu se zovem

Tema je cs3, a ne ' kako sam se prije zvao', drži se teme
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #689 na: Rujan 29, 2013, 09:06:10 »

Tema je cs3, a ne ' kako sam se prije zvao', drži se teme
Angry
Evidentirano
 Str: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!