Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:10:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109864 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #660 na: Rujan 29, 2013, 03:38:14 »

Umjesto da probate nekaj izvući iz Horusa, neku strategiju, shemu razvijanja, način igre ili sl. vi se sprdate i smijete a na kraju ćete biti debelo iza njega.
Ja se u potpunosi slazem s tobom, vidi se iznad u horusovom postu da covjek jednostavno dominira u svim ralmovim i to bez dija. Bravo horuse

šta je, daje vam on iz svog džepa 20% na plaću za takve komentare? krkani... *crazy*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #661 na: Rujan 29, 2013, 03:41:18 »

šta je, daje vam on iz svog džepa 20% na plaću za takve komentare? krkani... *crazy*
Mrki88 nemoj bit bezobrazan nego malo bolje sagledaj situaciju!
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #662 na: Rujan 29, 2013, 03:42:08 »

OODGOVORI:
Majorcek: sto se tice v5, tebi tu neka pouka i netreba. sto se mene tice ti si mi jeidna konkurencija za vojne i mogu ti reci da sam se zabrinuo kad sam vidio da si se vratio s odmora i odmah skocio s 10. na 5 mjesto. svaka cast Smiley sto se v6 tice, dodji kod mene u savez pa cemo uciti skupa, jer u v6 sam i ja na pocetku.

plisani_zec: zeko, ti si sigurno brat blizanac od imperi, ako ne  po icem drugom onda po poznavanju i znanju imperie, tj. noobcina do boli. ako nista drugo mogao si nauciti da od onih koji su prestali igrati nemas vojnih bodova.a sto su za tebe pravi igraci Huh? svi ovi iznad 800 000 bodova su jadnici koji lijece komplekse s dijamantima izuzev gott-a jer znam da on moze bit na toj poziciji i bez dija. i nemoj da me sad tko pokusava demantirati jer sam vidio tko je koliko poklona imao za pocetak skole  ;D ;D ja sam jos i pauzirao mjesec dana, ali to nije razlog da ne ostvarim sto sam zacrtao. a ti reci "pravim igracima" neka odvedu djecu u kino i na pizzu za novce s kojima kupuju dije,pa cu ih ja stici, pa neka onda pokazu koliko su pravi Smiley

mrki88: vidjet sto je tema i drzati se teme, ne spamati po forumu ;D ;D ;D

Dacmih: pi pi pii po po poo  ukrali.....
uh ne mogu vise tipkat jer mi žili ruka  Tongue
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2013, 03:44:21 od Horus » Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #663 na: Rujan 29, 2013, 04:26:47 »

horus je dobar igrac na stranu sve sto ga neki ne mogu ali igra dobro Wink Wink zna se kakva je to ekipa bila angola horus aga avion deeraa pavlefanatic tomeooo celicni itd itd Wink Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #664 na: Rujan 29, 2013, 04:34:52 »

horus je dobar igrac na stranu sve sto ga neki ne mogu ali igra dobro Wink Wink zna se kakva je to ekipa bila angola horus aga avion deeraa pavlefanatic tomeooo celicni itd itd Wink Wink
jest, da onaj aga nije sve raz Lips Sealed o i danas bismo bili glavni u sc4 Sad
Evidentirano

plisani_zec
Private
*

Karma: +6/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #665 na: Rujan 29, 2013, 04:47:47 »

tada je horus liječio komplekse sa dijama, a sad sere
Evidentirano
MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #666 na: Rujan 29, 2013, 04:50:10 »

tada je horus liječio komplekse sa dijama, a sad sere
a ko si ti na cs3 kako ti ide nik ako se moze znati ?
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #667 na: Rujan 29, 2013, 04:53:00 »

tada je horus liječio komplekse sa dijama, a sad sere
Molim vas pripazite na izrazavanje...
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #668 na: Rujan 29, 2013, 05:14:12 »

Mrki88 nemoj bit bezobrazan nego malo bolje sagledaj situaciju!
ooo moj Bože.... Grin Grin Grin Grin
OODGOVORI:
mrki88: vidjet sto je tema i drzati se teme, ne spamati po forumu ;D ;D ;D
oprosti, gospodine, al nije ni naslov teme "plaćeni hvalospjevi o bogu rata"... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #669 na: Rujan 29, 2013, 05:30:53 »

ooo moj Bože.... Grin Grin Grin :Doprosti, gospodine, al nije ni naslov teme "plaćeni hvalospjevi o bogu rata"... Smiley
nisam ja placao nista. kvalitetan igrac zna prepoznati kvalitetnog igraca. nekvalitetan misli da je najbolji i za sve koji su bolji od njega misli da varaju ili su dijamantosi. a ponekad i zavist ne dozvoli za realno gleda na situaciju. zavist i bedastoca, hmm gadne stvari
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #670 na: Rujan 29, 2013, 05:48:58 »

nisam ja placao nista. kvalitetan igrac zna prepoznati kvalitetnog igraca. nekvalitetan misli da je najbolji i za sve koji su bolji od njega misli da varaju ili su dijamantosi. a ponekad i zavist ne dozvoli za realno gleda na situaciju. zavist i bedastoca, hmm gadne stvari
joj daj, molim te... tko ti ima na čemu bit zavidan, osim početnika koji ne znaju razvit carstvo pravim redoslijedom...
kvalitetan igrac zna prepoznati kvalitetnog igraca.... nećemo o ovome, ode tema u klinac onda... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #671 na: Rujan 29, 2013, 06:28:25 »

joj daj, molim te... tko ti ima na čemu bit zavidan, osim početnika koji ne znaju razvit carstvo pravim redoslijedom...
kvalitetan igrac zna prepoznati kvalitetnog igraca.... nećemo o ovome, ode tema u klinac onda... Smiley

da prepoznajete kvalitetnog igrača onda bi se svi vi hvalisavci ovdje na forumu okušali u v4 gdje nema škrinjica,trenutačne mobilizacije,poklončića za svaki neradni dan,stotinu čuvara računa,hramove i da ne nabrajam dalje,kvalitetni igrači ne švrljaju po forumu i ne pišu nebuloze  Tongue
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #672 na: Rujan 29, 2013, 06:31:28 »

šta ti radiš tu onda? Tongue Kiss
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #673 na: Rujan 29, 2013, 06:39:12 »

šta ti radiš tu onda? Tongue Kiss

dok prevozim resurse čitam vaše budalaštine  Tongue *heart*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #674 na: Rujan 29, 2013, 06:46:58 »

da prepoznajete kvalitetnog igrača onda bi se svi vi hvalisavci ovdje na forumu okušali u v4 gdje nema škrinjica,trenutačne mobilizacije,poklončića za svaki neradni dan,stotinu čuvara računa,hramove i da ne nabrajam dalje,kvalitetni igrači ne švrljaju po forumu i ne pišu nebuloze  Tongue
pozz  Kiss *rose* dugo se nismo culi Smiley

eh v4, sad me vracas u mladost. v4 san igrao pune 3 godine, da nisu izmislili v5 sigurno ne bih bio tu, jer sve sto se tamo dalo napraviti, napravio sam. postao sam marsal sa 5 mjeseci, 11 najjacih hoplita natjerao da dignu gace mu isto vrijeme, doveo savez na 1. mjesto po net, vojnim i teh bodovima. u int r95 svijetu bio 2.  ne znam koji motiv bi me natjerao d azaigram v4. isto je sada s v5. cekam da zavrsi cs5 era i da u cs3  pokazem skepticima da nisam samo farmer:)
sad je vrijeme da preskocis v5 i krenes u v6. i kao sto ne moras a mozes na ulici kupiti drogu, tako mozes , a ne moras otvoriti skrinju s dijama i uzet 10 sati i neces nimalo izgubiti na kvaliteti igre. jer te cuva x2 sistem, pa oni s dijama odu naprijed i igraju se sami sa sobom ili ako nisu dovoljno iskusni onda kupuju dije a ti im uzimas rese Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!