Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:36:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110349 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #510 na: Rujan 22, 2013, 04:00:47 »

Evo zaljepio sam se u dadu  Grin

čestitam
ma nisi u dadu brate mili Grin Grin Grin ae stavi slikicu ... i nije sve u jakim bokovima Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #511 na: Rujan 22, 2013, 04:01:45 »

Evo zaljepio sam se u dadu  Grin

čestitam
krkan Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #512 na: Rujan 22, 2013, 04:03:09 »

Evo zaljepio sam se u dadu  Grin

čestitam
čestitam na činu brigadira Smiley sad si najjači ratnik u realmu Smiley
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #513 na: Rujan 22, 2013, 04:04:31 »

čestitam na činu brigadira Smiley sad si najjači ratnik u realmu Smiley



dobro, napravio sam danas kiks ko jednom davno u cs4:) zivot ide dalje, navečer ce opet bjezat  Grin
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #514 na: Rujan 22, 2013, 04:05:46 »



dobro, napravio sam danas kiks ko jednom davno u cs4:) zivot ide dalje, navečer ce opet bjezat  Grin
*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #515 na: Rujan 22, 2013, 04:07:42 »

moj vrapche sad 400 eura okreni Grin nema druge Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #516 na: Rujan 22, 2013, 04:12:29 »

crni vikend Grin vrabac Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #517 na: Rujan 22, 2013, 04:18:52 »

crni vikend Grin vrabac Grin
bolje da te je kurim nego oni Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #518 na: Rujan 22, 2013, 04:50:19 »

*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
ajd bar smo ja i deeraa opet sprijateljili Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #519 na: Rujan 22, 2013, 04:55:28 »

pozz,...mislim da je vrijeme da  ekipa iz nazzazela  sprovede jednu anketu u savezu,tema tj,pitanje za glasanje ce glasiti:

DA LI ZELITE DA OVAJ COVJEK VODI SAVEZ:



trebao bi bolje igrati ,imas iza sebe  svjetske prvake a ti gubis po 600k ekonomskih u jednom danu,sto se desi 2x u citavoj x2 eri, ne mozes se po znanju mjerit ni s forbijem koji je juce poceo igrati, Grin cak sta vise mislim da bi bilo bolje za vas savez da sides s pozicije i da prepustis mandji poziciju vode,... Grin

ne znam kako te uopce mogu sljediti,....
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #520 na: Rujan 22, 2013, 04:59:40 »

pozz,...mislim da je vrijeme da  ekipa iz nazzazela  sprovede jednu anketu u savezu,tema tj,pitanje za glasanje ce glasiti:

DA LI ZELITE DA OVAJ COVJEK VODI SAVEZ:



trebao bi bolje igrati ,imas iza sebe  svjetske prvake a ti gubis po 600k ekonomskih u jednom danu,sto se desi 2x u citavoj x2 eri, ne mozes se po znanju mjerit ni s forbijem koji je juce poceo igrati, Grin cak sta vise mislim da bi bilo bolje za vas savez da sides s pozicije i da prepustis mandji poziciju vode,... Grin

ne znam kako te uopce mogu sljediti,....
ja sam neozbiljan Grin za tu poziciju aga a ja mislim ipak da on u zelji izgori da pokaze nama svjetskim prvacima kako se to radi Grin nemoj te mi ga zezati htio je najbolje  Wink
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #521 na: Rujan 22, 2013, 05:03:12 »

ajd bar smo ja i deeraa opet sprijateljili Grin
*hahaha* *hahaha* *bye* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *pardon*
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #522 na: Rujan 22, 2013, 05:06:35 »

Aga bar nisam kao ti, da 10 dana stojim na istim bodovima i dizem gace svima koji me napadnu..(i onda kupis dije i skaces po 500k). Ono s forbidenom opce ne smatram porazom.. za ovo danas sam sam kriv,  omjer vojnika je takav kakav je, najvise sam popusio ove vojske koja se lako pravi.

ja sam za dan dva nazad, a ti ces opet dizat gaće svaki put kad te napadnem;)
Evidentirano

Vrapche
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #523 na: Rujan 22, 2013, 05:06:45 »

sve u svemu dobro je ali ja sam jos uvjek ziv  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #524 na: Rujan 22, 2013, 05:54:29 »

Aga bar nisam kao ti, da 10 dana stojim na istim bodovima i dizem gace svima koji me napadnu..(i onda kupis dije i skaces po 500k). Ono s forbidenom opce ne smatram porazom.. za ovo danas sam sam kriv,  omjer vojnika je takav kakav je, najvise sam popusio ove vojske koja se lako pravi.

ja sam za dan dva nazad, a ti ces opet dizat gaće svaki put kad te napadnem;)


ja sam samo imper  koji ce odigrati svoju ulogu u savezu kad dode vrijeme,vidjeces o cemu je rijec nesto kasnije,...gace se dizu,iz raznih razloga,ne uvijek zbog  onih koje vi mislite,...
mozda bi trebao razmislit da i ti igras impera jer si definitivno nesposoban da igras kvalitetnog nomada,...

da ti objasnim slikovito fudbalskim rijecnikom razliku izmedu nasa 2 tima,ko razumije shvatice:

NAZZAZEL

FORMACIJA 0-3-5-3....

golmana nemate na golu, Grin

                                                                               gott----big.k-----hurem


                                                       prdek----cilkenius-----anjab-----strumfeta-----kokocar


                                                                             sisaj.-----mandjo------vrabac(najskuplje i najgore pojacanje u nazzazelu)

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     dada------deerra

   protiv STORMBORNA;FORMACIJA 4-4-2
                                                                     junf----sinjal-------samunj------68mvp


                                                                      nosf----     --------rista-----bare
                                                                                 aga


                                                                                          forbiden



klupu nemate,a nasa gori,ne znam koga stavit u top 11.i teskom mukom sam se odlucio za ovu postavu,xddd...vi imate loptu u nogama al kad je izgubite primite gol,....xd,.....
ja igram libera u svom savezu,xd
Libero je slobodnija verzija središnjega braniča koji čisti loptu ako protivnička momčad prođe iza obrane. Njegova  pozicija je iza obrane, a ispred vratara. Kreće se slobodno uzduž i poprijeko terena unutar 30 metara od svoga gola (iako, naravno, ograničenja nema, tj. može igrati bilo gdje na terenu). Zbog te slobode dolazi izraz libero (tal. slobodan). Kada libero dođe u posjed lopte, od njega se očekuje da je ne izgubi, a ponekad da povuče i kontra - napad
Evidentirano

 Str: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!