Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 06:32:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110293 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #315 na: Rujan 02, 2013, 12:32:56 »

jeste jeste rokali, porobe i rusenje kad bi otisa off Grin nego deeraa ko tebe pusti na forum, zar nisi ima problema sa pritiskom ili slicno Grin Grin Grin Grin ili ti dada spusta pritisak  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

ma nemoj, i tebi je prodavao te fore...? pa nama je rekao da nas na cs3 nije ubio i uzeo zlato jer ima neku frku... ok, mozda ima, al sta onda po cijele noci visi na IO  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano

Vrapche
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #316 na: Rujan 02, 2013, 12:34:05 »

ma nemoj, i tebi je prodavao te fore...? pa nama je rekao da nas na cs3 nije ubio i uzeo zlato jer ima neku frku... ok, mozda ima, al sta onda po cijele noci visi na IO  *freak* *freak* *freak*

Kuzin ja sve to, ali mi fora, mi mladji pa nas boli kita, ja dodjen pijan na IO pa seren ljudima do 6 ujutro, a ovo dvoje staraca side do 6 ujutro i onda na posa idu igrat hahahahha A DI SU VAM DICA MOJ DERA, KAKAV JE TO UZOR SUNCE LI TI  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #317 na: Rujan 02, 2013, 12:45:30 »

Kuzin ja sve to, ali mi fora, mi mladji pa nas boli kita, ja dodjen pijan na IO pa seren ljudima do 6 ujutro, a ovo dvoje staraca side do 6 ujutro i onda na posa idu igrat hahahahha A DI SU VAM DICA MOJ DERA, KAKAV JE TO UZOR SUNCE LI TI  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy

kakav uzor mladima predstavljaju ovi ljudi u zrelim godinama koji do jutra igraju igricu?


već je neka frka unutar saveza, šefica piz*di jer je nitko nije došao branit na forum Grin
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #318 na: Rujan 02, 2013, 01:03:28 »

 Grin  Grin  Grin
ma zekamo se do ****
ae spomenite bilo čiju djecu još jednom ...
Evidentirano
storm
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #319 na: Rujan 02, 2013, 01:22:43 »

Ja, inače ne pišem na forumu, ali budući da ste mi Vrapče i Kojeen uzeli moju obitelj, znači i djecu kao temu na forumu i spominjete ih moram vas zamoliti da to više nikad ne napravite. Ja vam ne šaram po profilima niti pišem  po forumu o vama,  niti vašim savezima. Zato lijepo molim da me izostavite, a pogotovo moju obitelj iz ovih klupskih tema. Imperija je za mene prvo druženje sa ljudima iz mog saveza koje jako poštujem i na neki način volim, a onda igra . O vama ni ovaj put ne bi htjela dati nikakav komentar jer ste pokazali da ni kao ljudi neznate gdje je granica kulture, kućnog odgoja , a o ostalom da ne govorim. Previše je dobrih I KARAKTEROM kvalitetnih ljudi u STORMIMA koji se ne mogu spustiti na vaš nivo komunikacije jer im to odgoj i razum ne dozvoljava zato se ni ne očituju na mjestima kao što je forum. To bi tribalo biti mjesto gdje će ljudi razmjenjivati iskustva stečena u igrici .... , a sami znate da je to mjesto za liječenje frustracija , ega i ostalog za što inače ljudi idu kod savjetnika ili psihijatara. Toliko od mene .

Molim moderatora da vrapča i kojeen blokira zbog uvredljivih izjava i da isto postupi i jednako prema svima. HVala
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #320 na: Rujan 02, 2013, 01:37:50 »

Ja, inače ne pišem na forumu, ali budući da ste mi Vrapče i Kojeen uzeli moju obitelj, znači i djecu kao temu na forumu i spominjete ih moram vas zamoliti da to više nikad ne napravite. Ja vam ne šaram po profilima niti pišem  po forumu o vama,  niti vašim savezima. Zato lijepo molim da me izostavite, a pogotovo moju obitelj iz ovih klupskih tema. Imperija je za mene prvo druženje sa ljudima iz mog saveza koje jako poštujem i na neki način volim, a onda igra . O vama ni ovaj put ne bi htjela dati nikakav komentar jer ste pokazali da ni kao ljudi neznate gdje je granica kulture, kućnog odgoja , a o ostalom da ne govorim. Previše je dobrih I KARAKTEROM kvalitetnih ljudi u STORMIMA koji se ne mogu spustiti na vaš nivo komunikacije jer im to odgoj i razum ne dozvoljava zato se ni ne očituju na mjestima kao što je forum. To bi tribalo biti mjesto gdje će ljudi razmjenjivati iskustva stečena u igrici .... , a sami znate da je to mjesto za liječenje frustracija , ega i ostalog za što inače ljudi idu kod savjetnika ili psihijatara. Toliko od mene .

Molim moderatora da vrapča i kojeen blokira zbog uvredljivih izjava i da isto postupi i jednako prema svima. HVala

Jel mi mos to molin te poslat mom advokatu, vasi kvazi intelektualni tekstovi zbunili su mene i mog psa. Hvala
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #321 na: Rujan 02, 2013, 07:21:22 »

Kuzin ja sve to, ali mi fora, mi mladji pa nas boli kita, ja dodjen pijan na IO pa seren ljudima do 6 ujutro, a ovo dvoje staraca side do 6 ujutro i onda na posa idu igrat hahahahha A DI SU VAM DICA MOJ DERA, KAKAV JE TO UZOR SUNCE LI TI  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy


kakav uzor mladima predstavljaju ovi ljudi u zrelim godinama koji do jutra igraju igricu?


već je neka frka unutar saveza, šefica piz*di jer je nitko nije došao branit na forum Grin


Vas dvoje pripazite na rječnik jer takvim nekulturnim izražavanjem nebudete baš ništa postigli osim flastera ili bana na forumu. Ovo je igra i ponašajte se u skladu toga, dokažite se u igri tko je bolji a ne dizati tenzije i spominjati tuđu djecu. Svaki roditelj je najbolji uzor vlastitom djetetu i mislim da je su to niski udarci na sramotan način provokacije.

Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #322 na: Rujan 02, 2013, 08:56:55 »


Vas dvoje pripazite na rječnik jer takvim nekulturnim izražavanjem nebudete baš ništa postigli osim flastera ili bana na forumu. Ovo je igra i ponašajte se u skladu toga, dokažite se u igri tko je bolji a ne dizati tenzije i spominjati tuđu djecu. Svaki roditelj je najbolji uzor vlastitom djetetu i mislim da je su to niski udarci na sramotan način provokacije.



Jel postoji sansa da ti isto ovo dvoje kazes da prestanu koristiti moje ime na forumu Smiley s obziron da ne igram taj cs3 Smiley
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #323 na: Rujan 02, 2013, 09:33:36 »

Jel postoji sansa da ti isto ovo dvoje kazes da prestanu koristiti moje ime na forumu Smiley s obziron da ne igram taj cs3 Smiley
kojot sam si usao na cs3 temu i javio si se  Tongue Tongue tako da ne dipr
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #324 na: Rujan 02, 2013, 10:23:28 »

Jel postoji sansa da ti isto ovo dvoje kazes da prestanu koristiti moje ime na forumu Smiley s obziron da ne igram taj cs3 Smiley

Naravno da postoji. Pravila su jasna i osobni razgovori se NESMIJU postati ako nisu u to uključene obje strane. Ovak otkrivanje tuđeg imena, broj mobitela, adrese, facebook profila i neznam čega sve ne je zabranjeno, eventualno ako ( ponavljam ) obje strane nisu pristale na tu vrstu razgovora.
Ako ne igraš cs3, zašto onda postaš u toj temi? Zašto neki post jednostavno ne ignoriraš? Nije zabranjeno nigdje da nesmiju izreči 'kojeen' ali čemu onda razgovarati o rušenju utvrda, paljenju prova ako nemaš račun u cs3. Ispada da cijelo vrijeme skrečete sa teme. Držite se teme i razgovarajte o cs3, imate otvorene teme za ostale svjetove a ako nema otvorite je i nema problema.
Smiley
Evidentirano

MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #325 na: Rujan 02, 2013, 02:30:33 »

HAHAHAHAHHAHAHAHAHA koje ste vi bolesti nemogu da vjerujem pa jos malo cete se trazit po gradovima pa se tuci na cesti kako ste krenuli ahhahahhahahahaha
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #326 na: Rujan 02, 2013, 04:33:58 »

HAHAHAHAHHAHAHAHAHA koje ste vi bolesti nemogu da vjerujem pa jos malo cete se trazit po gradovima pa se tuci na cesti kako ste krenuli ahhahahhahahahaha

Ovih dana ću do Bihaća tako da ne izlaziš vanka  *black_eye* *freak* Cheesy
Evidentirano

Vrapche
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #327 na: Rujan 02, 2013, 04:36:47 »

mislim kojeena pozovi  Grin  Grin  Grin

Naravno da postoji. Pravila su jasna i osobni razgovori se NESMIJU postati ako nisu u to uključene obje strane. Ovak otkrivanje tuđeg imena, broj mobitela, adrese, facebook profila i neznam čega sve ne je zabranjeno, eventualno ako ( ponavljam ) obje strane nisu pristale na tu vrstu razgovora.
Ako ne igraš cs3, zašto onda postaš u toj temi? Zašto neki post jednostavno ne ignoriraš? Nije zabranjeno nigdje da nesmiju izreči 'kojeen' ali čemu onda razgovarati o rušenju utvrda, paljenju prova ako nemaš račun u cs3. Ispada da cijelo vrijeme skrečete sa teme. Držite se teme i razgovarajte o cs3, imate otvorene teme za ostale svjetove a ako nema otvorite je i nema problema.
Smiley

junf, ne budi svakom loncu poklopac Wink

Od moderatora trazim da se ove provokacije sankcioniraju, jer ja ne namjeravam ignorirati da mi se neko tako obraca, jer ako vidin da oni mogu ovako, ja cu uci u mnogo bolnije teme po njih i ocekivati da ni mene ne sankcionirate. Hvala
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #328 na: Rujan 02, 2013, 05:35:30 »

Ovih dana ću do Bihaća tako da ne izlaziš vanka  *black_eye* *freak* Cheesy
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAAHHAAHHAHAHAA
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #329 na: Rujan 02, 2013, 05:54:38 »

Ovako nekako Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=cKXzrWSdgOE
Evidentirano

 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!