Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:39:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110649 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #195 na: Kolovoz 30, 2013, 06:54:56 »

haha nije strah klaune ( tebe je strah skrivas se iza drugog nika ) nego vasa nedosljednost , tu se vidi vas strah pa se udružujete , je ti stvarno pročitaš to što napišeš ?
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #196 na: Kolovoz 30, 2013, 06:59:53 »

zar je netko ostavio otvoren kavez, a koba? Grin

mi se vas tako bojimo da ćemo pobjeć svi na kolektivni (godisnji) odmor Grin

fino me je vaš dragi vođa neko jutro na za je b dobio, to mu je prvi i zadnji put  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

Vrapche
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #197 na: Kolovoz 30, 2013, 07:04:49 »

vidim jos uvjek te to boli  Grin

a cuj svakom se desi greska tako i tebi da nema gresaka nebi niko nikom voju uvatil zar ne , nedaj se tica sad ce tebi sampaci obucit bit ces ti najstrasniji od svih strasnih

ja samo ukazujem na nedosljednost sampiona s Lips Sealed sli su tebe na pocetku i rekli da mogu sami sve razbit ... koji tjedan kasniej svi ste skupa i ono sto su napravili na pocetku zaboravljeno . da se mene pita ja to nebi zaboravio ali ja sma ja ti si ti  Cool
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #198 na: Kolovoz 30, 2013, 07:07:44 »

vidim jos uvjek te to boli  Grin

a cuj svakom se desi greska tako i tebi da nema gresaka nebi niko nikom voju uvatil zar ne , nedaj se tica sad ce tebi sampaci obucit bit ces ti najstrasniji od svih strasnih

ja samo ukazujem na nedosljednost sampiona s Lips Sealed sli su tebe na pocetku i rekli da mogu sami sve razbit ... koji tjedan kasniej svi ste skupa i ono sto su napravili na pocetku zaboravljeno . da se mene pita ja to nebi zaboravio ali ja sma ja ti si ti  Cool
ti mora da si glasnogovornik storma  Grin Grin da tako dobro igras ko sto jezik koristis mozda bi te i shvatio ozbiljno.al neboj se dopustit cemo vam na kraju da uzmete srebro  Grin Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2013, 07:15:36 od klaun1 » Evidentirano

buuu
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #199 na: Kolovoz 30, 2013, 07:15:30 »



novo jutro je doneslo par novih gaća Grin
Evidentirano

Vrapche
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #200 na: Kolovoz 30, 2013, 07:16:37 »

to i dee i aga digli zastavu,a mom mandji se rugali  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #201 na: Kolovoz 30, 2013, 07:17:16 »

vidim jos uvjek te to boli  Grin

a cuj svakom se desi greska tako i tebi da nema gresaka nebi niko nikom voju uvatil zar ne , nedaj se tica sad ce tebi sampaci obucit bit ces ti najstrasniji od svih strasnih

ja samo ukazujem na nedosljednost sampiona s Lips Sealed sli su tebe na pocetku i rekli da mogu sami sve razbit ... koji tjedan kasniej svi ste skupa i ono sto su napravili na pocetku zaboravljeno . da se mene pita ja to nebi zaboravio ali ja sma ja ti si ti  Cool
cekaj kobajagi ja jos nisam poceo igrati ni kupovati dije :d kad to krenem onda je igra tek pocela Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #202 na: Kolovoz 30, 2013, 07:18:49 »

hvala ti ako mislis da sam glasnogovornik onda vlajda dobro pisem Smiley hvala na ponuđenom srebru ali mi smo navikli nekako na zlato u zadnje vrijeme , uzet cemo srebro jedino ako vi uzmete broncu  Grin
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #203 na: Kolovoz 30, 2013, 07:20:25 »

hvala ti ako mislis da sam glasnogovornik onda vlajda dobro pisem Smiley hvala na ponuđenom srebru ali mi smo navikli nekako na zlato u zadnje vrijeme , uzet cemo srebro jedino ako vi uzmete broncu  Grin

navikli ste se vi na CS3 na drvene medalje  Grin Grin Grin

bar je tako bilo eru dva, a imali ste 3-4 dvorca Grin
Evidentirano

Vrapche
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #204 na: Kolovoz 30, 2013, 07:22:46 »

daj manđo ne gnjovi pa sam si napiso da ti je blokiralo kupovanje preko moba pa nemos kupit vise da si ispunio maximum poruka za kupovanje , ja neznam koliki je to maximalni broj . ocigledno si presal tu da te vrabac fila dijama ... mislim neznam zasto se stalno vracate na te dije koriste se u oba saveza i tokcka ... ko koliko to se vidi i po bodovima
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #205 na: Kolovoz 30, 2013, 07:24:37 »

haha vrapcicu sjecanje te lose sluzi tad su se spartanci prodali za drvenu medalju a mi nismo imali nijednu , drvenu medalju smo uzeli proslu eru gisu i to u zadnjih 2 tjedna servera sto su igrali nasa 2 clana aktivno haha  Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #206 na: Kolovoz 30, 2013, 07:25:40 »

daj manđo ne gnjovi pa sam si napiso da ti je blokiralo kupovanje preko moba pa nemos kupit vise da si ispunio maximum poruka za kupovanje , ja neznam koliki je to maximalni broj . ocigledno si presal tu da te vrabac fila dijama ... mislim neznam zasto se stalno vracate na te dije koriste se u oba saveza i tokcka ... ko koliko to se vidi i po bodovima
naravno da sam presao radi dija vrabac mi svako vece daje 200 komada ali to je davanje ja pricam o kupovini Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #207 na: Kolovoz 30, 2013, 07:28:58 »

sta kupovanje preko mobitela nije kupovanje ? jer tata placa racun za mobac ? to su ti isto pare sine moj samo dolazi racun na kraju mjeseca
Evidentirano

Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #208 na: Kolovoz 30, 2013, 07:29:45 »

http://prntscr.com/1oc93r  za vrabca era 3 znaci prosla koju nisamo igrali
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #209 na: Kolovoz 30, 2013, 07:30:26 »

sta kupovanje preko mobitela nije kupovanje ? jer tata placa racun za mobac ? to su ti isto pare sine moj samo dolazi racun na kraju mjeseca
nece tata da plati pa mamu zaspreham pa ona mi uvjek plati racun Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!