Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:58:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109869 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #165 na: Kolovoz 26, 2013, 11:10:51 »

nijedan svijet nije rangiran,...logicno je da su internacionalni svijetovi kvalitetniji,nikad ne znas na kakve manijake ces naci,i veci je broj igraca..xd,...sto IO ne rangira svjetove ILI nesto slicno ne napravi,?Huh??...ali s obzirom da je hrvatska aktuelni svjetski prvak ,takoder logicno je da su cro-srb svijetovi ipak kvalitetniji ,od kojekakvih drugih,..jer iz ovih svijetova pocev od starog cro 2 dosli svi ovi sadasnji prvaci,...ne moze svjetsko prvenstvo u fudbalu osvojit austrija,...nego nacija cije su nacionalne lige(citaj realmovi) jaki,....

2. stvar nikad ne znas kako bi stormborn NPR PROSAO U  nekom INT. realmu jer nikad nisu ni igrali ,i slicne stvari,...ima toliko realmova ,naravno ,opet se vracamo na razlog ,jer niko nece zapocet realm igrat nakon 2 mjeseca kasnjenja,te IO siroj populaciji pruza mogucnost ranog starta,time razvodnjava se kvalitet SVAKOG REALMA;nema ranga...,znaci IO FORSIRA VISE REALMOVA,OD KOJIH NIJEDAN NIJE RANGIRAN;i okitit se zlatnom medaljom u nekom realmu jest uspjeh ali zbog gore navedenih razloga,ne bljesti to zlato uopce toliko,...
Slazem se svi smo mi igrali cro svjetove, samo nekima to nije bilo dosta i otisli su vidit kako igraju ljudi u internacionalnim svjetovima. 90% ljudi koji su presli u internacionalni svijet se nikad vise nisu vratili u cro/srb svjetove i to vjerovatno s razlogom. Mislim da vas samo tu drzi drustvo i to je sve. Sad vam je problem krenut neki drugi svjet kad ste ovaj zapoceli i tesko se posvetit da 2 svjeta  igras "solidno" a i tu su  potrosene dije i ulozen sav trud koji je tesko ostavit nakon par mjeseci. Mi smo ekipa iz internacionalnih svjetova a ne iz cro2, tamo smo svi krenuli jel kad smo se regali tamo nas je sve bacilo.....
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #166 na: Kolovoz 26, 2013, 11:34:13 »

Slazem se svi smo mi igrali cro svjetove, samo nekima to nije bilo dosta i otisli su vidit kako igraju ljudi u internacionalnim svjetovima. 90% ljudi koji su presli u internacionalni svijet se nikad vise nisu vratili u cro/srb svjetove i to vjerovatno s razlogom. Mislim da vas samo tu drzi drustvo i to je sve. Sad vam je problem krenut neki drugi svjet kad ste ovaj zapoceli i tesko se posvetit da 2 svjeta  igras "solidno" a i tu su  potrosene dije i ulozen sav trud koji je tesko ostavit nakon par mjeseci. Mi smo ekipa iz internacionalnih svjetova a ne iz cro2, tamo smo svi krenuli jel kad smo se regali tamo nas je sve bacilo.....
ja sam se vratio Grin
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #167 na: Kolovoz 27, 2013, 01:31:57 »

čekaj tebi puna usta tih dija...nemoj igrat ako ti smetaju ... jednostavno to je tako Grin

baljezgaš mali bezveze i galamiš tu po cro-srb 3 svijetu...koji igraš internacionalni svijet? koga si tamo ubijao bar verbalnim načinom kao ovdje? jel igraš uopće ikoji svijet osim ovog u kojem 250 aktivnih igrača a od toga su pola dupli ili trodupli accei od prvih 50 Grin daj molim te..a za ove ostale pola realma ima passove Grin
čekaj smiješan je to svijet,treba si to priznat i ja nikoga tu ne vrijeđam...

prijatelju...ne smetaju meni dije..pa vi trosite svoje pare ne moje  Lips Sealed ...smeta mi sto se pravite da ste bolji igraci od nas koji ih ne koristimo... pa ja za tih 140k bodova koje je Vrapche veceras dobio u hramu ratujem 3 dana i jos toliko cekam da mi se obuci vojska... de se vi spustite na taj rang igre pa da vidim koliko ste vi dobri... pa evo javno ti kazem da 90% vas bez dija mi ne bi mogli zapeti..ne u cs svetovima nego u bilo kojem da ne gutate to...msm budi realan pa reci da nemate ogromnu prednost..al to vas ne cini igracima... Wink i kakve veze ima igram li cs svetove ili ne ..ako igram protiv dijamantasa nemam sanse svakako...zar ne?  a ti ako je ovaj svet smesan dodji malo ovde pa da nam pokazes kako se to igra na internacionalnim...  Angry cccc pa sto dijamantasi beze iz saveza kad im se objavi rat i to nosioci zlata vec tri ere  Shocked...jer ne znaju nista drugo sem sanduke otvarati msm o kojem znanju vi meni pricate ahahahah koliko bi ste vi bili jadni da nemate prednost majko moja...pa i farmewill bi bio prejak za vas  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #168 na: Kolovoz 27, 2013, 09:05:52 »

prijatelju...ne smetaju meni dije..pa vi trosite svoje pare ne moje  Lips Sealed ...smeta mi sto se pravite da ste bolji igraci od nas koji ih ne koristimo... pa ja za tih 140k bodova koje je Vrapche veceras dobio u hramu ratujem 3 dana i jos toliko cekam da mi se obuci vojska... de se vi spustite na taj rang igre pa da vidim koliko ste vi dobri... pa evo javno ti kazem da 90% vas bez dija mi ne bi mogli zapeti..ne u cs svetovima nego u bilo kojem da ne gutate to...msm budi realan pa reci da nemate ogromnu prednost..al to vas ne cini igracima... Wink i kakve veze ima igram li cs svetove ili ne ..ako igram protiv dijamantasa nemam sanse svakako...zar ne?  a ti ako je ovaj svet smesan dodji malo ovde pa da nam pokazes kako se to igra na internacionalnim...  Angry cccc pa sto dijamantasi beze iz saveza kad im se objavi rat i to nosioci zlata vec tri ere  Shocked...jer ne znaju nista drugo sem sanduke otvarati msm o kojem znanju vi meni pricate ahahahah koliko bi ste vi bili jadni da nemate prednost majko moja...pa i farmewill bi bio prejak za vas  Tongue Tongue Tongue Tongue
Vec u par postova kazes da ti ne smetaju dije ali ih non-stop spominjes, igraj svoju igru bez dija i ostavi ekipu koja ih koristi na miru. A mozes i slobodno potrosit nesto dija, prestigni ih eko i vojno ak si takva igracina...
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #169 na: Kolovoz 27, 2013, 11:02:49 »

prijatelju...ne smetaju meni dije..pa vi trosite svoje pare ne moje  Lips Sealed ...smeta mi sto se pravite da ste bolji igraci od nas koji ih ne koristimo... pa ja za tih 140k bodova koje je Vrapche veceras dobio u hramu ratujem 3 dana i jos toliko cekam da mi se obuci vojska... de se vi spustite na taj rang igre pa da vidim koliko ste vi dobri... pa evo javno ti kazem da 90% vas bez dija mi ne bi mogli zapeti..ne u cs svetovima nego u bilo kojem da ne gutate to...msm budi realan pa reci da nemate ogromnu prednost..al to vas ne cini igracima... Wink i kakve veze ima igram li cs svetove ili ne ..ako igram protiv dijamantasa nemam sanse svakako...zar ne?  a ti ako je ovaj svet smesan dodji malo ovde pa da nam pokazes kako se to igra na internacionalnim...  Angry cccc pa sto dijamantasi beze iz saveza kad im se objavi rat i to nosioci zlata vec tri ere  Shocked...jer ne znaju nista drugo sem sanduke otvarati msm o kojem znanju vi meni pricate ahahahah koliko bi ste vi bili jadni da nemate prednost majko moja...pa i farmewill bi bio prejak za vas  Tongue Tongue Tongue Tongue
Gis je jedan mali iskompleksirani dečkić.. siguran sam da ne može prebolit što smo mu u samom kraju opet uzeli centralni iako je ovaj put bio "siguran" da nemamo šanse Grin
to da li ja koristim dije ili ne, to je moj problem, ali tebi su vidim svakodnevno u glavi, samo o dijama pričaš... ajmo skupit za dije malome gisicu da i on bude veliki igrač  Wink
Evidentirano

Vrapche
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #170 na: Kolovoz 27, 2013, 01:14:35 »

 Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #171 na: Kolovoz 27, 2013, 08:09:40 »

Ajde sto ne stavljate bitku protiv mene  Grin

taman se spremam da prokomentiram
Evidentirano

Vrapche
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #172 na: Kolovoz 27, 2013, 09:25:57 »

Ajde sto ne stavljate bitku protiv mene  Grin

taman se spremam da prokomentiram
ako stave tvoju onda ja stavljam svoju Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #173 na: Kolovoz 27, 2013, 09:28:29 »

ako stave tvoju onda ja stavljam svoju Grin

ma ajde mandjo ne budi skrt postavi sliku  Grin da vidimo kako sampioni to rade [:-}
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #174 na: Kolovoz 27, 2013, 11:47:51 »

ma ajde mandjo ne budi skrt postavi sliku  Grin da vidimo kako sampioni to rade [:-}

citam tvoje postove cro-player333,..tj naletim na njih,..jesi ti neki poltron mozda,..
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #175 na: Kolovoz 27, 2013, 11:55:31 »

evo ti bitka vrabac pa je komentarisi, Grin.....trenutno najaca bitka realma



Evidentirano

samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #176 na: Kolovoz 28, 2013, 12:12:08 »

ima još jedna Grin ali ne i zadnja dakle krenulo je...  Tongue
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #177 na: Kolovoz 28, 2013, 12:13:13 »

http://prntscr.com/1nsxst  Tongue Tongue
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #178 na: Kolovoz 28, 2013, 12:14:46 »

a ti  stavi bitku kako si puka momka koji je otkrija io prije 20 dana  Cool e s tog računa čemo ti zabiti zadnju brukvu u lijes  [:-} [:-}
« Zadnja izmjena: Kolovoz 29, 2013, 01:11:42 od Proxy » Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #179 na: Kolovoz 28, 2013, 12:27:36 »

Odlucio sam ne komentirat, Deeraa sve zna Smiley

Čestitam, idemo dalje!
Evidentirano

Vrapche
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!