Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:56:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 109890 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #150 na: Kolovoz 26, 2013, 05:00:16 »

a sto ih ne dođes probat zabit !!!
decko decko jos si zelen
baba neshvacaj ozbiljno,to su ovi ljubomorni iz cro/srb3.najbolje ti neulazit u raspravu za njih samo mandjo ima zivce on bi moga bit tamo doktor kod mrkice a oni bi bili ono sta mrki cuva  Grin Grin moram pazit sta pisem proxy mi je strog  Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #151 na: Kolovoz 26, 2013, 05:03:42 »

 Cheesy zamisli mandju u bijeloj kuti i bijelim klompama kako im objašnjava neke stvari Grin
Evidentirano

ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #152 na: Kolovoz 26, 2013, 05:43:51 »

hahahah majko mila sto se uzdigli... pa i ja bi gospodo vama objasnjavao neke stvari da potrosim 10k dija po eri...  Grin
mada nadju se neki dijamantasi kojima objasnim ja i bez dija  Grin Grin Grin
da ne spominjem one koji igraju bez njih... Angry Angry Angry Angry Angry
bitno je strpljenje i malo mucnuti glavom ne samo novcanikom  Grin
 al sta pricati onima koji samo novcanikom muckaju ahahahahaha
(gis86)  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #153 na: Kolovoz 26, 2013, 05:48:11 »

hahahah majko mila sto se uzdigli... pa i ja bi gospodo vama objasnjavao neke stvari da potrosim 10k dija po eri...  Grin
mada nadju se neki dijamantasi kojima objasnim ja i bez dija  Grin Grin Grin
da ne spominjem one koji igraju bez njih... Angry Angry Angry Angry Angry
bitno je strpljenje i malo mucnuti glavom ne samo novcanikom  Grin
 al sta pricati onima koji samo novcanikom muckaju ahahahahaha
(gis86)  Tongue Tongue Tongue Tongue
dije dije dije  *crazy* Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #154 na: Kolovoz 26, 2013, 05:59:20 »

hahahah majko mila sto se uzdigli... pa i ja bi gospodo vama objasnjavao neke stvari da potrosim 10k dija po eri...  Grin
mada nadju se neki dijamantasi kojima objasnim ja i bez dija  Grin Grin Grin
da ne spominjem one koji igraju bez njih... Angry Angry Angry Angry Angry
bitno je strpljenje i malo mucnuti glavom ne samo novcanikom  Grin
 al sta pricati onima koji samo novcanikom muckaju ahahahahaha
(gis86)  Tongue Tongue Tongue Tongue
čekaj tebi puna usta tih dija...nemoj igrat ako ti smetaju ... jednostavno to je tako Grin

baljezgaš mali bezveze i galamiš tu po cro-srb 3 svijetu...koji igraš internacionalni svijet? koga si tamo ubijao bar verbalnim načinom kao ovdje? jel igraš uopće ikoji svijet osim ovog u kojem 250 aktivnih igrača a od toga su pola dupli ili trodupli accei od prvih 50 Grin daj molim te..a za ove ostale pola realma ima passove Grin
čekaj smiješan je to svijet,treba si to priznat i ja nikoga tu ne vrijeđam...
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #155 na: Kolovoz 26, 2013, 06:03:27 »

baba neshvacaj ozbiljno,to su ovi ljubomorni iz cro/srb3.najbolje ti neulazit u raspravu za njih samo mandjo ima zivce on bi moga bit tamo doktor kod mrkice a oni bi bili ono sta mrki cuva  Grin Grin moram pazit sta pisem proxy mi je strog  Grin Grin
mrki i mandjo??  znas ti sto bi to bilo Grin:D:D:D
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #156 na: Kolovoz 26, 2013, 09:08:24 »

nijedan svijet nije rangiran,...logicno je da su internacionalni svijetovi kvalitetniji,nikad ne znas na kakve manijake ces naci,i veci je broj igraca..xd,...sto IO ne rangira svjetove ILI nesto slicno ne napravi,?Huh??...ali s obzirom da je hrvatska aktuelni svjetski prvak ,takoder logicno je da su cro-srb svijetovi ipak kvalitetniji ,od kojekakvih drugih,..jer iz ovih svijetova pocev od starog cro 2 dosli svi ovi sadasnji prvaci,...ne moze svjetsko prvenstvo u fudbalu osvojit austrija,...nego nacija cije su nacionalne lige(citaj realmovi) jaki,....

2. stvar nikad ne znas kako bi stormborn NPR PROSAO U  nekom INT. realmu jer nikad nisu ni igrali ,i slicne stvari,...ima toliko realmova ,naravno ,opet se vracamo na razlog ,jer niko nece zapocet realm igrat nakon 2 mjeseca kasnjenja,te IO siroj populaciji pruza mogucnost ranog starta,time razvodnjava se kvalitet SVAKOG REALMA;nema ranga...,znaci IO FORSIRA VISE REALMOVA,OD KOJIH NIJEDAN NIJE RANGIRAN;i okitit se zlatnom medaljom u nekom realmu jest uspjeh ali zbog gore navedenih razloga,ne bljesti to zlato uopce toliko,...
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #157 na: Kolovoz 26, 2013, 09:17:50 »

nijedan svijet nije rangiran,...logicno je da su internacionalni svijetovi kvalitetniji,nikad ne znas na kakve manijake ces naci,i veci je broj igraca..xd,...sto IO ne rangira svjetove ILI nesto slicno ne napravi,?Huh??...ali s obzirom da je hrvatska aktuelni svjetski prvak ,takoder logicno je da su cro-srb svijetovi ipak kvalitetniji ,od kojekakvih drugih,..jer iz ovih svijetova pocev od starog cro 2 dosli svi ovi sadasnji prvaci,...ne moze svjetsko prvenstvo u fudbalu osvojit austrija,...nego nacija cije su nacionalne lige(citaj realmovi) jaki,....

2. stvar nikad ne znas kako bi stormborn NPR PROSAO U  nekom INT. realmu jer nikad nisu ni igrali ,i slicne stvari,...ima toliko realmova ,naravno ,opet se vracamo na razlog ,jer niko nece zapocet realm igrat nakon 2 mjeseca kasnjenja,te IO siroj populaciji pruza mogucnost ranog starta,time razvodnjava se kvalitet SVAKOG REALMA;nema ranga...,znaci IO FORSIRA VISE REALMOVA,OD KOJIH NIJEDAN NIJE RANGIRAN;i okitit se zlatnom medaljom u nekom realmu jest uspjeh ali zbog gore navedenih razloga,ne bljesti to zlato uopce toliko,...
zato cemo se ja, mandjo i prdek okitit zlatom i u cs3 tako da nam  vi iz storma skinete kapu jer vama je to ipak glavni svijet i posto treba to osvojit i to cemo osvojit  Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #158 na: Kolovoz 26, 2013, 09:24:39 »

pa ok je to memnon,ali kad već igraš ili igrate za ozbiljno zašto ne igrate u nekom internazi svijetu? znači imate dobru bazu igrača koja bi mogla negdje napravit globalno dobar rezultat i da isto tako budete globalno poznati Smiley
mislim sama činjenica da neki kupuju škrinje od 200 eura u takvom igračima,slabom realmu kao CS 3 je meni suluda...ispada mi to kao podcjenjivanje samog sebe..
sa tom količinom dija bi negdje vani među brazilcima i bugarima mogao napravit veliki kaos Grin
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #159 na: Kolovoz 26, 2013, 09:33:36 »

pa koji su to kvalitetni realmovi,...ako imamo 3 kategorije,x2....x5.....x10............ajde napisi nekad kad uhvatis vremena,jer neki rang ne postoji,jer io ne zeli takav rang,...sto je lose,...sto ne bi postojale neke opce tablice vrijednosti saveza ,i igraca,mjerila bi bila npr.ucesca u svjetovima,rezultat(citaj medalja,ekon.poredak),RANG SVIJETOVA,rez. na svjetskom,..i sl stvari...za to ne treba grafiku igre dizat,..heheh....ali opet se svodi na kritiku io tima koji to ne zeli napraviti,...a ja kad god kritikujem ovu igru ,radim to dobronamjerno jer zelim da bude bolja,..al blago meni,tesko ce se to desiti,..xd

KLAUN,...naravno da cu cestitati,AKO GA OSVOJITE;mada realm ce osvojit onaj savez koji to vise zeli,....

ALI nisam o tome gore govorio,..procitaj jos jednom o cemu sam pisao,..

Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #160 na: Kolovoz 26, 2013, 10:09:22 »

pa koji su to kvalitetni realmovi,...ako imamo 3 kategorije,x2....x5.....x10............ajde napisi nekad kad uhvatis vremena,jer neki rang ne postoji,jer io ne zeli takav rang,...sto je lose,...sto ne bi postojale neke opce tablice vrijednosti saveza ,i igraca,mjerila bi bila npr.ucesca u svjetovima,rezultat(citaj medalja,ekon.poredak),RANG SVIJETOVA,rez. na svjetskom,..i sl stvari...za to ne treba grafiku igre dizat,..heheh....ali opet se svodi na kritiku io tima koji to ne zeli napraviti,...a ja kad god kritikujem ovu igru ,radim to dobronamjerno jer zelim da bude bolja,..al blago meni,tesko ce se to desiti,..xd

KLAUN,...naravno da cu cestitati,AKO GA OSVOJITE;mada realm ce osvojit onaj savez koji to vise zeli,....

ALI nisam o tome gore govorio,..procitaj jos jednom o cemu sam pisao,..


naravno cestitat cu i ja tebi ako vi budete ti sta vise zele,inace nikad nebi ni igra ovaj svijet da nisam vidio podcjenjivanje i ruganje na mandjinom i prdekovom profilu.necemo se rugat nekome zato sta je svjetski prvak,nevelicam to ali trebalo je puno odricanja da se to postigne a ne samo dijamanata kao sta pisu pojedinci iz tvog saveza Smiley
Evidentirano

buuu
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #161 na: Kolovoz 26, 2013, 10:36:19 »

klaune pod kojim nikom ti igras  Grin
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #162 na: Kolovoz 26, 2013, 10:42:00 »

klaune pod kojim nikom ti igras  Grin
pogodi kobajagi  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #163 na: Kolovoz 26, 2013, 10:46:30 »

ne da cemo vas pojesti na dvorce  Grin Grin Grin nego cemo vas pobacati iz dvoraca Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #164 na: Kolovoz 26, 2013, 10:57:51 »

ne da cemo vas pojesti na dvorce  Grin Grin Grin nego cemo vas pobacati iz dvoraca Grin
Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!