Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:25:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 108   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS3  (Posjeta: 110232 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #15 na: Kolovoz 15, 2013, 11:44:37 »

ja se skrivam  Cheesy ali u pravu si ti mandjo...svakom normalnom čovjeku bi bila čast da igra sas SVJETSKIM PRVACIMA ...to ti je isto sad odeš van na hakl a modrić i mandjo hoće u tvoju ekipu..hejj nije to mala stvar >Grin

valjda torres i valdes oni su svjetski prvaci Grin Grin Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #16 na: Kolovoz 15, 2013, 11:52:11 »

varas se,.ne igra svatko kako njemu odgovara nego kako tko moze igrat,..normalno da je lakse igrat ako mozes igru pratit financijski,..nemoras se toliko mucit da nesto postignes,..ja nisam u toj mogucnosti da igram kao i ovi koji mogu tako igrat pa igram drugacije,...zato se najlakse i najbrze razvijat preko ratova,.natuces konje i picis bitka na polju i porob,..ja sam igrao kvalifikacije ali normalno znadete i sami da ih nisam mogo odigrat znade se zbog cega pratio sma dok sam mogo i doso do prvih 20-30,.i onda vise nisam mogo pratit uz sve svoje znanje pa sam odustao,..nisam nikome zavidan ali nemoze nitko rec da je netko bolji igrac samo zato jer igra sa dijama od nekoga tko nije u mogucnosti tako igrat,..
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 15, 2013, 11:53:25 »

varas se,.ne igra svatko kako njemu odgovara nego kako tko moze igrat,..normalno da je lakse igrat ako mozes igru pratit financijski,..nemoras se toliko mucit da nesto postignes,..ja nisam u toj mogucnosti da igram kao i ovi koji mogu tako igrat pa igram drugacije,...zato se najlakse i najbrze razvijat preko ratova,.natuces konje i picis bitka na polju i porob,..ja sam igrao kvalifikacije ali normalno znadete i sami da ih nisam mogo odigrat znade se zbog cega pratio sma dok sam mogo i doso do prvih 20-30,.i onda vise nisam mogo pratit uz sve svoje znanje pa sam odustao,..nisam nikome zavidan ali nemoze nitko rec da je netko bolji igrac samo zato jer igra sa dijama od nekoga tko nije u mogucnosti tako igrat,..

ja sam sa 1000 dija bio 17 zato ne kvocaj
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 15, 2013, 11:56:45 »

˝isto kao i u nogometu imas dobrog menadjera bices najbolji nogometas iako nista neznas˝--->ajde molim te ne brukaj se
Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #19 na: Kolovoz 15, 2013, 11:58:06 »

ja se skrivam  Cheesy ali u pravu si ti mandjo...svakom normalnom čovjeku bi bila čast da igra sas SVJETSKIM PRVACIMA ...to ti je isto sad odeš van na hakl a modrić i mandjo hoće u tvoju ekipu..hejj nije to mala stvar >Grin
bio bi sretan da je tako jos bi ih pitao hoce da im donesem hamburger i pivu Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 15, 2013, 11:59:37 »

varas se,.ne igra svatko kako njemu odgovara nego kako tko moze igrat,..normalno da je lakse igrat ako mozes igru pratit financijski,..nemoras se toliko mucit da nesto postignes,..ja nisam u toj mogucnosti da igram kao i ovi koji mogu tako igrat pa igram drugacije,...zato se najlakse i najbrze razvijat preko ratova,.natuces konje i picis bitka na polju i porob,..ja sam igrao kvalifikacije ali normalno znadete i sami da ih nisam mogo odigrat znade se zbog cega pratio sma dok sam mogo i doso do prvih 20-30,.i onda vise nisam mogo pratit uz sve svoje znanje pa sam odustao,..nisam nikome zavidan ali nemoze nitko rec da je netko bolji igrac samo zato jer igra sa dijama od nekoga tko nije u mogucnosti tako igrat,..
ti hoces reci da se mi nismo tamo mucili  Shocked Shocked Shocked Shocked da smo imali debel novcanik ,sinko na svjetskom se moras namuciti i sa debelim novcanikom jer tamo imaju svi kako ti kazes debele novcanike Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #21 na: Kolovoz 16, 2013, 12:01:52 »

tamo je 15 najboljih igraca dolazi iz jedne drzave koji su spremni na sve pa da i potrose nismo spavali ni jeli kako treba a da ne pricam o nasim zenama sta su sve tolerirale Grin slusajuci nase svadje preko skypa  *crazy* *crazy* *crazy* trebas to doziviti pa onda pljuvati po svjetskim prvacima  Sad
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 16, 2013, 12:03:15 »

pitaj malog prdeka kako se skrivao po kuci sa mobitelom da ga roditelji ne uhvate u 4ili 5 ujutro da je budan koje je mali traume dozivi tako Grin bjezeci po kuci dok se starci spremaju na posao Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #23 na: Kolovoz 16, 2013, 12:08:28 »

svaka vam cast,..nista vam ne osporavam,..ali nesto si pobrko,.nitko vas nije pljuvo niti brko niti mi je bila namjera,..
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Kolovoz 16, 2013, 12:08:54 »

mislim mandjooo da si pretjerao sa spamanjem svih tema na ovom forumu,molim nadležne da se pobrinu da se članovi drže teme a ne da čitam u svakoj temi o samohvalospjevima mandje,hvala
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2013, 12:13:07 od jasmina » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 16, 2013, 12:10:44 »

mislim mandjooo da si pretjerao sa spamanjem svih tema na ovom forumu,molim nadležne da se pobrinu da se članovi drže teme a ne da čitam u svakoj temi o samosvalopjevima mandje,hvala
ja cu pisati koliko hocu a tebe nitko jasmina ne tjera da to citas Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #26 na: Kolovoz 16, 2013, 12:10:56 »

jel znas di je najveci problem,...i drugi iz tvoje ekipe su svjetski prvaci pa sute o tome,...bilo pa proslo,.nista posebno,..dabogda vam se ponovilo opet,..laku noc
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 16, 2013, 12:11:33 »

tema je cro srb 3 i pricamo O svjetskim prvacima sad u tome svijetu molim te lijepo Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #28 na: Kolovoz 16, 2013, 12:11:54 »

mislim mandjooo da si pretjerao sa spamanjem svih tema na ovom forumu,molim nadležne da se pobrinu da se članovi drže teme a ne da čitam u svakoj temi o samosvalopjevima mandje,hvala

svaka cast jasmina ,.ali ovo je istina,..
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #29 na: Kolovoz 16, 2013, 12:12:58 »

 Grin mandjo je car...ipak je on 3 na svijetu po vojnim...ali nije te vojne pokupio ko ovaj drugi na porazima..ne,ne..mandjo je o muški odradio sa svim mogućim problemima koji su ga stiskali i na privatnom i globalnom planu Grin
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 108   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!