Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:53:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Traba li  djontravolta ostati moderator na forumu?  (Glasanje završeno: Rujan 04, 2013, 06:20:31 )
da,dobar je, treba ostati - 44 (86.3%)
nov je pa se nije priviknuo na taj posao - 2 (3.9%)
ne , nesposoban je - 1 (2%)
ne , nepodoban i nije nepristran - 4 (7.8%)
Ukupno glasača: 47

 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vaše mišljenje o novom moderatoru djontravolti  (Posjeta: 5101 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Kolovoz 16, 2013, 06:36:44 »

Grin 14 kratkih pričica prolupalog kapetana mamuze Grin
hajde moderatori i manageri, hocemo li drzati nivo  Huh? oce li ovo biti klasicni 3 dana ban , ili ce  biti 6 dana posto nije naucio nista od prva tri. ili nece dobiti nista, pa ipak je on povlastena kasta pa moze govoriti ljudima na forumu da su prolupali   ;D
ili cu mozda taj ban morati opet platiti nekom kompenzacijom . evo  Smiley pa mozda i meni daju koliko njemu *crazy* *crazy*
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2013, 06:40:46 od Horus » Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Kolovoz 16, 2013, 06:45:47 »

joj, pa meni si posvetio prvu priču... kako slatko...  Kiss Embarrassed
da pogodim, bit će 14 priča? kao i glasova koje si dobio za izbacivanje? biseru...  *WALL* *suicide*

dragi moj Horuse...odi pa se leči,, molim te..
ne , to je bio uvod, glavni lik si u sljedecoj prici. sigurno znas da sam te uvrijedio i zato dobio ban, ne znas  Huh? nema veze, doznaces iz price. trebalo je nesto izmislit, pa sluzbeno stoji da te vrijedjam.
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 16, 2013, 07:11:50 »

"tko je bez grijeha neka baci kamen prvi"       

kad smo se već poćeli bavit fitopatologijom evo i tvojih bisera Horuse   http://prntscr.com/1lm38m  (nisi ni ti za sve dobio ban)

....svi smo svjesni da nema idealnih situacija ni idealne pravde ... i zaista mi nije jasno šta želiš postić sa svim ovim
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Kolovoz 16, 2013, 07:30:05 »

"tko je bez grijeha neka baci kamen prvi"       

kad smo se već poćeli bavit fitopatologijom evo i tvojih bisera Horuse   http://prntscr.com/1lm38m  (nisi ni ti za sve dobio ban)

....svi smo svjesni da nema idealnih situacija ni idealne pravde ... i zaista mi nije jasno šta želiš postić sa svim ovim
inace moj britki um se ne sjeca da sam to ikad postao na forum. ako jesam molio bih te da das cijelu sliku ili cu to smatrati montazom, a mozda je to bila necija privatna poruka, u tom slucaju:
- Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
slijedi ti ban, pa trazim da se hitno izjasnis , tako, ako je potreba da te moderatori odrade u skladu s pravilima Smiley
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #19 na: Kolovoz 16, 2013, 07:30:23 »

Prica 2:
     CJENJKANJE S BANOVIMA

prica pocinje s postom jednog od bezobraznijih korisnika foruma.
http://prntscr.com/1l2npt
rijeci hors, papkar, kopitar konjko upucene drugom igracu, trebale su bez razmisljanja rezultirati BANom od strane moderatora koji je tada bio prisutan i pratio je temu. medjutim umjesto da ga bana, on meni javino i u privatnoj poruci nudi kompromis. tj trazi da ga ne bana, tj ako ga bana , da ce tad i mene. naravno dacmih spada u povlastenu kastu i ne dobiva ban samo tako. pa ja zato trebam birati pred ucjenom ili ga voljeni mod nece banati ili ako ce ga banat, onda ce banati i mene.  *crazy* *crazy* *crazy*
naravno da sam mu rekao da radi svoj posao, a on meni da ih provociram pa i i meni pride jedan ban. igrac damih je tada tobio 3 dana ban, a ja za par minuta isto.
eto to je nacin na koji moderator djontravolta dijeli pravdu.

u iducoj prici: zasto sam dobio ban  Huh?

PS tiger, ako nakon svih ovih prica ti i kika kazete da zasluzuje ostati moderator, ja cu se sloziti s tobom ivprihvatiti tu cinjenicu  Smiley
Lazes ko i inace, prvo je dac dobio ban zbog vrijedjanja a onda si ti zbog vrijedjanja i provokacija. Isto sam obavjestio tigera o tom banu ko i o svakom banu kojeg sam dao. Preko privata sam pokuso smirit situaciju izmedju vas dvoje ali nisam uspio i morao sam vas oba dvojicu banat. Onda sam ti napiso ako ne rijesite medjusobno da ide ban i tebi i njemu zasluzeni. Nakon te moje poruke ''ti'' si se poceo prijetit da ces me potjerat s mjesta moderatora ako te banam. Kad vec pises, pisi istinu.
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 16, 2013, 07:33:05 »

Evo da ti se opet opravdam, preko moba sam pa nemogu do alata. Tiger i proxy paze na forum dok me nema...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Kolovoz 16, 2013, 07:36:32 »

Lazes ko i inace, prvo je dac dobio ban zbog vrijedjanja a onda si ti zbog vrijedjanja i provokacija. Isto sam obavjestio tigera o tom banu ko i o svakom banu kojeg sam dao. Preko privata sam pokuso smirit situaciju izmedju vas dvoje ali nisam uspio i morao sam vas oba dvojicu banat. Onda sam ti napiso ako ne rijesite medjusobno da ide ban i tebi i njemu zasluzeni. Nakon te moje poruke ''ti'' si se poceo prijetit da ces me potjerat s mjesta moderatora ako te banam. Kad vec pises, pisi istinu.
ocemo uz suglasnost obojice objaviti privatne da vidimo tko laze Grin sto se tice 2 posta za koja si me banao oni su dio iduce price, svi ce ih moci ponovno vidjeti pa neka zakljuce jesu li ti postovi bili za  ban ili je ban bio izmisljen Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 16, 2013, 07:48:43 »

Zanimljivo  Wink
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #23 na: Kolovoz 16, 2013, 07:50:03 »

ne , to je bio uvod, glavni lik si u sljedecoj prici. sigurno znas da sam te uvrijedio i zato dobio ban, ne znas  Huh? nema veze, doznaces iz price. trebalo je nesto izmislit, pa sluzbeno stoji da te vrijedjam.

ti mene vrijeđaš?
ako si za to dobio ban od nekoga, sram ih bilo... Grin
moj psihopatski um se hrani sa stvarima koji bi normalnu osobu uvrijedilo, tako da... samo nastavi gdje si stao... Smiley
inace moj britki um se ne sjeca da sam to ikad postao na forum. ako jesam molio bih te da das cijelu sliku ili cu to smatrati montazom, a mozda je to bila necija privatna poruka, u tom slucaju Smiley

sad mi je žao što nemam običaj slikati neke stvari... jesi, rekao si, onda kad si bio u banani što smo te izbacili iz reprezentacije rekordnom brzinom... nema veze, ovaj psihopat to razumije i znam da to nisi bio ti, već samo ljutnja i mržnja koja je u tom trenutku pretpostavljam bila ogromna, iz tog razloga sam se nasmijao samo na taj post...


P.S.- ako već znaš kako psihopat djeluje i razmišlja, znaš da sam ovo bezveze napisao.. Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 16, 2013, 07:54:36 »

inace moj britki um se ne sjeca da sam to ikad postao na forum. ako jesam molio bih te da das cijelu sliku ili cu to smatrati montazom, a mozda je to bila necija privatna poruka, u tom slucaju:
- Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
slijedi ti ban, pa trazim da se hitno izjasnis , tako, ako je potreba da te moderatori odrade u skladu s pravilima Smiley

Grin Grin eto da me moderatori ne bi morali odradit  pod temom  Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat ) stranica 6 može se vidit ono što je tvoj britki um zaboravio...
 .... vjerujem da se može još toga nać al ovo je bilo prvo na šta sam naletila pa sam to iskoristila samo da podvućem crtu na citat u mom postu .. ( shvati ipak sam dalmatinka i drži me fjaka Smiley )
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 16, 2013, 07:56:00 »

ocemo uz suglasnost obojice objaviti privatne da vidimo tko laze Grin sto se tice 2 posta za koja si me banao oni su dio iduce price, svi ce ih moci ponovno vidjeti pa neka zakljuce jesu li ti postovi bili za  ban ili je ban bio izmisljen Grin
Na momackoj sam, kad dodjem u nedelju cujemo se na prvo na privat pa cemo onda objavljivat. Tu jedva da imam signala
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #26 na: Kolovoz 16, 2013, 08:01:04 »

Joj Horuse ti si gori od Marie iz Raimonda smuči mi se kad čitam te tvoje postove
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 16, 2013, 08:13:28 »

ovo stvarno postaje zanimljivo Grin Grin Grin
ipak mi se cini da se broj ljubitelja polako penje preko onih 14 slavnih Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2013, 08:29:47 od babagiga » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 16, 2013, 08:21:03 »

http://prntscr.com/1lmcyl

kad misliš počet? Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #29 na: Kolovoz 16, 2013, 08:24:37 »

Prica 3
                                      BAN ZA HORUSA
znaci, kad nisam htio kompenzirati  *crazy* *crazy* dobio sam i ja BAN. pa pitam ja odgovorne zasto, i tiger mi odgovori da me dragi moderator banao zbog dva posta s kojim vrijedjam i provociram igrace  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

znaci, evo "teske provokacije" http://prntscr.com/1kpimv
da pojasnim, par "svijetskih prvaka"  umjesto u mega blic otislo u provinciju (cs3) da pokaze lokalnom pucanstvu tko je gazda. ispocetka su im svi cestitali, ali kad su ovi poceri udarat po njima i provincijalci su pokazali zube i poceli tamburati "prvake". mandjo koji 20x na dan potsjeca da je svjetski prvak taj dan je dobio po tamburi i to je ekipa komentirala. , na sto sam ja napisao gore naveden post. no posto je dragi moderator pristran , a mandjo povlastena kasta ,a ktome trebalo naci kompenzaciju za dacmihov ban, gore naveden post je proglasen provokatorski na na osnovu njega mi je dan ban za provokaciju.. strasna provokaicja nema sto  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

a "tesko sam uvrijedio" mrkija sljedecim postom: http://prntscr.com/1kplf8
mozda bi ovo bilo uvreda za sve ostale ali ne i za covjeka koji je pocetkom blitza 5 i epskog sukoba krkana i reprezentativaca u par navrata na forumu i privat napisao. :"kako ce vazelin teci potocima i nece ga biti gdje za kupiti kad nas oni budi nabijali na svoja velika koplja" po toj izjavi je savez _U_ i dobio naziv vazelinci. pa dajte mi recite, ako se covjek sam tako izjasnio sto ga onda u mom postu gore vrijedja  Huh? Huh? Huh?
usput jedna digresija:mrki je tu u svom postu napisao  ...... i štalu i iz Lips Sealed at sve seljanke.....
za tu recenicu on nije dobio BAN. pa iskreno  nije ni trebao, ali ako smo svi jednaki i ako je lemans za svoj smajli : ma  Lips Sealed ite se svi skupa dobio 2 dana ban onda je i mrki za svoj trebao dobiti ban.
eto, to su ta sva posta ukojima sam ja provoicrao i vrijedjao i za koje sam dobio ban.

uskoro ide nova prica o nasem djeljitelju pravde pod nazivom konjska posla Smiley
 
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!