Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:58:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Traba li  djontravolta ostati moderator na forumu?  (Glasanje završeno: Rujan 04, 2013, 06:20:31 )
da,dobar je, treba ostati - 44 (86.3%)
nov je pa se nije priviknuo na taj posao - 2 (3.9%)
ne , nesposoban je - 1 (2%)
ne , nepodoban i nije nepristran - 4 (7.8%)
Ukupno glasača: 47

 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vaše mišljenje o novom moderatoru djontravolti  (Posjeta: 5106 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Kolovoz 15, 2013, 06:20:31 »

nazalost mislio sam da vise nikad necu morati kritizirati rad moderatora i traziti njegovu smjenu. svjedoci smo da poslovica:" nitko nije tako los da ne moze doci gori" realna i da nam se upravo dogodila ovdije.. rijetki clanovi foruma sjecaju se proxya i njegovih uvrnutih baniranja. za razliku od ovog sada proxy je bio nepristran i svima je dijelio isto. na zalost sada osim uvrnute pravde , podijeljeni smo na interesne skupine, pa je tako  sadasnji globalni moderator djontravolta podijelio clanove u skupine i tako im dijeli pravdu. pa sada imamo:
- clanove prvog reda, povlastena kasta, koji na forumu mogu pisati sto zele i ban dobiju tek na intervenciju trece strane ali nikad od voljenog moderatora. to su igraci reprezentacije , prvenstveno mandjo, mrki, klaun i dacmih
- clanove drugog reda.ostali clanovi kojima je dozvoljeno malo slobodnie izrazavanje ali samo kad ne komuniciraju s povlastenom kastom
- clanove treceg reda. to su clanovi koji udju u raspravu s povlastenom kastom. tada dobiju ban svakako, cak i za smajlije tipa  Smiley ati,  Smiley ,  Smiley
- clanove cetvrtog reda. to su clanovi iz drugih drzava  koji su bili na forumu i bili banirani sbog sitnica (prakticno su iskorijenjeni i nema ih vise na forumu)
- clanove petog reda. u tu skupinu mogu za sad mogu ubrojiti sebe, gdje mi je poruceno da ne smijem pisati na forumu, jer da je svaki moj post provokaicja i da cu za njega dobiti ban.
http://prntscr.com/1l2psk

iz gore napisanog, i iz onoga sto cu iducih dana ovdje iznijeti vidljivo je da djontravolta nije sposoban obnasati posao globalnog moderatora jer ne zadovoljava osnovne uvijete. jedan GM mora biti nepristran i mora imati ujednacene kriterije prema svim clanovima foruma. a djontravolta to definitivno nema.
posto sam ja osobno 24. lipnja predlozio tog igraca za moderatora dok sam tigeru pisao neke prijedloge za unaprijedjenje foruma, smatram se odgovornim za situaciju koja je nastala na nasem forumu, i imam moralnu obavezu da ispravim tu gresku.

u ovoj temi cu vas kroz desetak prica, i vise ako bude potrebno, slikom i rijecju uputiti na rad naseg GM kroz koji cu dokazati sve gore navedene cinjenice i necu stati dokle god vodstvo IO ne ukloni tog igraca s te pozicije.
Isto tako  svecano obecajem da necu pisati ni u jednoj drugoj temi , te da necu kupiti ni jedan dijamant (IO tim jako dobro zna kojih sredstava se odrice, jer ne mogu financirati organizaciju koja uposljava takve osobe) dok se isti ne makne s te funkcije.

PS osobno sam zakljucao temu do sutra, da ne brzate s anketom i dobro promislite prije nego je ispunite. isto vas sve zamoljavam koji misle tu pisati da se striktno drze teme ili neka ne pisu po njoj . hvala!
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2013, 08:01:27 od Tiger » Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 15, 2013, 08:00:43 »

Već sam krenuo obrisati temu, ali ostaviti ću je do sutra - baš da vidimo odaziv ljudi. Smiley
PS. Samo sam malo promijenio naslov, koji je bio vrlo neprimjeren.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2013, 09:33:32 od Tiger » Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 16, 2013, 10:48:25 »

Horuse   [:-}
Nisu to bila uvrnuta baniranja nego pojedini igrači koristili su ili koriste još uvijek forum za iskaljivanje bijesa i dokazivanje svoje muškosti, provociranje drugih članova i maltretiranje svih prisutnih. Zar je tebi poštivanje pravila uvrnuta pravda?  Osobno si ti zahtjevao da se uvedu pravila na forumu za koja sad govoriš da su uvrnuta. Zar je to normalno? Ako si ti već gospodin Bog, dijeljitelj pravde koju svi isčekuju, neka Tigar tebe postavi za moderatora, a ne da da drugima 'riktaš' ( kaj je nemoguče ) ovlasti i nadaš se da će se takvi ljudi založiti za tebe u bilo kojem trenutku.
Nije ti bio dobar, kikiriki, zatim ja, onda mislim da je bila Jasmina, pa sad travolta. Spec  Cool
Zašto si se založio da travolta bude mod i sad dižeš paniku da mu se maknu ovlasti? Ti kao starija osoba, sa životnim iskustvom si morao znati procijeniti dali je dotićni kompetentan za obnašanje dužnosti moderatora.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Kolovoz 16, 2013, 03:45:48 »

Horuse   [:-}
Nisu to bila uvrnuta baniranja nego pojedini igrači koristili su ili koriste još uvijek forum za iskaljivanje bijesa i dokazivanje svoje muškosti, provociranje drugih članova i maltretiranje svih prisutnih. Zar je tebi poštivanje pravila uvrnuta pravda?  Osobno si ti zahtjevao da se uvedu pravila na forumu za koja sad govoriš da su uvrnuta. Zar je to normalno? Ako si ti već gospodin Bog, dijeljitelj pravde koju svi isčekuju, neka Tigar tebe postavi za moderatora, a ne da da drugima 'riktaš' ( kaj je nemoguče ) ovlasti i nadaš se da će se takvi ljudi založiti za tebe u bilo kojem trenutku.
Nije ti bio dobar, kikiriki, zatim ja, onda mislim da je bila Jasmina, pa sad travolta. Spec  Cool
Zašto si se založio da travolta bude mod i sad dižeš paniku da mu se maknu ovlasti? Ti kao starija osoba, sa životnim iskustvom si morao znati procijeniti dali je dotićni kompetentan za obnašanje dužnosti moderatora.
nije ovo tema za to , vec nas dragi djontravolta , ali kad te dugo nije bilo da te prvo pozdravim, pa i odgovorim. znas mislio sam ovih dana da je tiger upravo zbog tebe postavio djontru za moderatora.jer kraj njega i njergove "pravde" svi ce poceti vikati:vratite prokxya!!! Grin Grin uglavnom nisu pravila uvrnuta , vec si ti bio prestrog. bananje za 4 smajlija i sl. nije imalo smisla. ali mora ti se priznati uveo si dosta reda i bio si nepristran, sto fali djontri. no dobro, tvojim dolaskom bit ce mu lakse rijesiti se, njegovih usluga , jer ti mu trebas , a on ne. uglavnom , dobro dosao, budi nepristran i neovisan kao sto si i bio i budi malo tolerantniji i neces imati problema. i naravno jos ocekujem ispriku sto si mi obrisao onaj post prije 2 godine (o bugaru neronu i bugarskim tablicama).  ;D ;D
Evidentirano

Cro-player333
Gost
« Odgovor #4 na: Kolovoz 16, 2013, 04:16:48 »

nije ovo tema za to , vec nas dragi djontravolta , ali kad te dugo nije bilo da te prvo pozdravim, pa i odgovorim. znas mislio sam ovih dana da je tiger upravo zbog tebe postavio djontru za moderatora.jer kraj njega i njergove "pravde" svi ce poceti vikati:vratite prokxya!!! Grin Grin uglavnom nisu pravila uvrnuta , vec si ti bio prestrog. bananje za 4 smajlija i sl. nije imalo smisla. ali mora ti se priznati uveo si dosta reda i bio si nepristran, sto fali djontri. no dobro, tvojim dolaskom bit ce mu lakse rijesiti se, njegovih usluga , jer ti mu trebas , a on ne. uglavnom , dobro dosao, budi nepristran i neovisan kao sto si i bio i budi malo tolerantniji i neces imati problema. i naravno jos ocekujem ispriku sto si mi obrisao onaj post prije 2 godine (o bugaru neronu i bugarskim tablicama).  ;D ;D

travolta po meni trenutno najbolji mod koga je croatia imali
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 16, 2013, 04:27:39 »

nije ovo tema za to , vec nas dragi djontravolta , ali kad te dugo nije bilo da te prvo pozdravim, pa i odgovorim. znas mislio sam ovih dana da je tiger upravo zbog tebe postavio djontru za moderatora.jer kraj njega i njergove "pravde" svi ce poceti vikati:vratite prokxya!!! Grin Grin uglavnom nisu pravila uvrnuta , vec si ti bio prestrog. bananje za 4 smajlija i sl. nije imalo smisla. ali mora ti se priznati uveo si dosta reda i bio si nepristran, sto fali djontri. no dobro, tvojim dolaskom bit ce mu lakse rijesiti se, njegovih usluga , jer ti mu trebas , a on ne. uglavnom , dobro dosao, budi nepristran i neovisan kao sto si i bio i budi malo tolerantniji i neces imati problema. i naravno jos ocekujem ispriku sto si mi obrisao onaj post prije 2 godine (o bugaru neronu i bugarskim tablicama).  ;D ;D


Da,da potpuno se slažem da mi se trebaš ispričati za sve one eskapade i tek onda se morti vratim jer vidim da ti jako nedostajem  Embarrassed
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Kolovoz 16, 2013, 04:37:32 »

Ove price opisuju rad GM djontravolta. one su tu da svi a pogotovo nasi CMovi dobiju uvid u njegov rad.
prica 1. :

                                                    POCETAK, ne bas slavan

prvo ispoljavanje svoje pravde djintravolta je imao ovdije:
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=7370.0

znaci, jedan noob se uclanjuje na forum i dolazi s njemu velikim problemom. na svoje pitanje dobiva par vise manje pametnih odgovora s kojima bas i nije zadovoljan. kao GM foruma, djontravolta mu je trebao dati kompetentan i zadovoljavajuci odgovor. no umjesto toga ,njegov jedini odgovor na to pitanje i pametovanje ostalih clanova foruma bio je  "  Grin "
Isprovociran s time lemans je napisao " Ma   Lips Sealed ite se svi skupa...  Wink. na sto mu je nas dragi GM odgovorio s 2 dana bana.
kad sam prvi put to citao sjetio sam se proxya i njegovih banova na 4 smajlija. pa rekoh, zar ce ovaj davati banove i za 2 Shocked Shocked. tada jos nisam znao da necemo svi biti isti i da ce neki moci pisati sto hoce , a neki dobivati banove zbog smajlija ili cak ni radi toga. problem je naime bio u tome sto je ta recenica bila upucena mrkiju, a on je kod djontravolte u povlastenoj kasti, jer da je lemans to napisao nekom drugom zasigurno nebi dobio ban.na kraju je tiger zakljucao temu i poslao mu privatni odgovor, ne razmisljajuci da je  lemans pod banom i da taj odgovor nece moci procitati.
lemans seposlije toga nikad vise nije prijavio na forum, sto ga potpuno razumijem. jer dosao je s problemom GM ga je prvo ismijao , a onda bezlazlozno banirao.

Moje misljenje:kao moderator, djontravolta je trebao odgovoriti sto je mogao bolje prema svom znanju a ne se ismijavati iz istog. isto tako rijeci  Lips Sealed ,  Lips Sealed  ,  Lips Sealed ati  Lips Sealed  i sl. zamjenjene su smajlijima i upravo zbog toga se ne baniraju.tako je uvedeno prije par godina i svi se toga drzimo. a to je jedan moderator trebao znati, stoga smatram da je taj ban potpuno nepotreban i doveo je do odlaska jednog clana s foruma

evo tiger i kika ovo je prva od prica po kojoj cete ocjeniti rad vaseg globalnog moderatora.
iduca prica:cjenjkanje BANovima uskoro
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #7 na: Kolovoz 16, 2013, 04:48:20 »

Biti moderator na ovom forumu je poprilično nezahvalan posao,osnovno je da prihvatimo čenjenicu da je svaki član jedinka za sebe i da ga kao takvog treba prihvatiti sa svim manama i vrlinama. Kako sam bila mjesec dana u poziciji travolte znam da mu nije lako,bar meni nije bilo,sulude prijetnje i vrijeđanja preko pp su me često dovodile do suza,žensko sam pa to i nije čudno,na kraju sam se zapitala,pa što to meni treba,igram imperiju zbog zabave i pojedinaca sa kojima razviješ neko prijateljstvo a ne zbog živciranja.Da klanovi postoje to je činjenica i normalna stvar,ljudski je da nekoga voliš više,nekoga manje a nekoga niti ne poznaš da bi mogao suditi o njemu.Travolta se nije snašao u prvih par dana što mogu i razumiti,bio je na godišnjem,igrao svjetsko gdje se zbližio sa suigračima i normalno je da je bio blaži prema njima.Kako polako sve sijeda na svoje mjesto vidim da i Travolta radi sve bolje i bolje.Želim ti na kraju puno uspijeha,strpljenja i da ostaneš što duže moderator.Proxy,dobro došao nazad  *friends*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 16, 2013, 04:55:38 »

Horuse   [:-}
 Ti kao starija osoba, sa životnim iskustvom si morao znati procijeniti dali je dotićni kompetentan za obnašanje dužnosti moderatora.

...to što je netko stariji ne znaći da ima i životno iskustvo...
 
u svakom slućaju svatko ima pravo bit nezadovoljan ili zadovoljan radom moderatora i ostalih vodećih struktura ovog foruma ...doduše simptomatićno je da se uvik isti javljaju i da su uvjek isti nezadovoljni a to je već za dublju analizu...

... ćinjenica je i da bi bez pojedinih ćlanova na forumu bilo užasno dosadno i da te ćlanove vjećno kritiziraju a u isto vrime im daju materijala za njihovu ironiju i provokaciju , a oćito je i da svi napisano ne ćitamo isto...

...dobar moderator mora imat određeni prag tolerancije i dobre živce za borbu sa našim skućenim egom i smatram da travolta dobro odrađuje taj posao iako je na toj dužnosti samo mjesec dana....
..niko nikog ne tjera ni da piše ni da ćita forum i uvik će bit nezadovoljnih zato su raspreve i ankete oko ovoga potpuno besmislene..

Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 16, 2013, 04:59:01 »

Što se tiče bana koji spominješ Horus, Djontravolta me je lijepo pitao što da napravi i na temelju posta sam mu rekao da ga može banati na 3 dana, pošto je sve rješavao preko privatnih sa mnom i morao se je javiti na support mail. I svaki početak je težak i nikad ne možeš udovoljiti svima, ma koliko se trudio.
Tako da ćeš morati  prihvatiti činjenicu da je djontravolta trenutno moderator i jednostavno priječi preko toga. I skrenuti s puta Svetih ratova protiv svih moderatora koji su do sada ovdje radili. Smiley
...to što je netko stariji ne znaći da ima i životno iskustvo...
 
u svakom slućaju svatko ima pravo bit nezadovoljan ili zadovoljan radom moderatora i ostalih vodećih struktura ovog foruma ...doduše simptomatićno je da se uvik isti javljaju i da su uvjek isti nezadovoljni a to je već za dublju analizu...

... ćinjenica je i da bi bez pojedinih ćlanova na forumu bilo užasno dosadno i da te ćlanove vjećno kritiziraju a u isto vrime im daju materijala za njihovu ironiju i provokaciju , a oćito je i da svi napisano ne ćitamo isto...

...dobar moderator mora imat određeni prag tolerancije i dobre živce za borbu sa našim skućenim egom i smatram da travolta dobro odrađuje taj posao iako je na toj dužnosti samo mjesec dana....
..niko nikog ne tjera ni da piše ni da ćita forum i uvik će bit nezadovoljnih zato su raspreve i ankete oko ovoga potpuno besmislene..


*bravo*
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 16, 2013, 05:09:59 »

stavite mene za moderatora....Grin pa da vidis reda..... Embarrassed horus ti bi odmah dobio ban na 10godina Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Kolovoz 16, 2013, 05:14:48 »

brvno-trn sluča Lips Sealed
ili ti, u svom oku ne vidi brvno(klada,trupac,..kako god) a u tuđem traži i najmanji trn...
pa već ako je tako dosljedan,neka ostane i ova tema s anketom,ali neka napravi i novu... recimo prvo anketa dali uopće zaslužuje trusted membera( pitanje je uopće na osnovu čega ga je dobio???),a drugo neka postavi jednostavno pitanje: Šta o meni misli svekoliko forumsko pučanstvo? s pod naslovom i molbom : Da moli moderatore i managere da NE brišu postove bez obzira koliko oni iskreni bili! ako mu sa ovim mojim prijedlogom neke stvari ne bude jasne,naravno ako ima obraza neku sličnu temu otvorit kao ovaj prijedlog,onda stvarno tu ne vidim nikakvu pomoć ili način za doprijeti do srži njegova bića...jednostavno po meni izgubljen sluča Lips Sealed dostojan trajnog ignoriranja..
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Kolovoz 16, 2013, 05:41:03 »

Prica 2:
     CJENJKANJE S BANOVIMA

prica pocinje s postom jednog od bezobraznijih korisnika foruma.
http://prntscr.com/1l2npt
rijeci hors, papkar, kopitar konjko upucene drugom igracu, trebale su bez razmisljanja rezultirati BANom od strane moderatora koji je tada bio prisutan i pratio je temu. medjutim umjesto da ga bana, on meni javino i u privatnoj poruci nudi kompromis. tj trazi da ga ne bana, tj ako ga bana , da ce tad i mene. naravno dacmih spada u povlastenu kastu i ne dobiva ban samo tako. pa ja zato trebam birati pred ucjenom ili ga voljeni mod nece banati ili ako ce ga banat, onda ce banati i mene.  *crazy* *crazy* *crazy*
naravno da sam mu rekao da radi svoj posao, a on meni da ih provociram pa i i meni pride jedan ban. igrac damih je tada tobio 3 dana ban, a ja za par minuta isto.
eto to je nacin na koji moderator djontravolta dijeli pravdu.

u iducoj prici: zasto sam dobio ban  Huh?

PS tiger, ako nakon svih ovih prica ti i kika kazete da zasluzuje ostati moderator, ja cu se sloziti s tobom ivprihvatiti tu cinjenicu  Smiley
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 16, 2013, 06:06:32 »

joj, pa meni si posvetio prvu priču... kako slatko...  Kiss Embarrassed
da pogodim, bit će 14 priča? kao i glasova koje si dobio za izbacivanje? biseru...  *WALL* *suicide*

dragi moj Horuse...odi pa se leči,, molim te..
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2013, 06:10:09 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Kolovoz 16, 2013, 06:11:29 »

 Grin 14 kratkih pričica prolupalog kapetana mamuze Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!