Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:59:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: poruke  (Posjeta: 3634 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kire55
Gost
« Odgovor #30 na: Veljača 25, 2009, 09:25:30 »

ma bilio je na travianu 30 i nešto strana svađe moderatora sa početnicima,pa su ih sve banali,bez nekog posebnog razloga.....
Evidentirano
mapa_falsh
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 20


Profil Email
« Odgovor #31 na: Rujan 07, 2009, 01:19:08 »

zašto nema poslani poruka---------nalo je to debilno, šalješ nekome nešto, pa sad istu stvar tribaš poslat nekome drugome pa ponovno sve ponovo pisat


sve ostalo je EXTRA
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 07, 2009, 05:23:41 »

zašto nema poslani poruka---------nalo je to debilno, šalješ nekome nešto, pa sad istu stvar tribaš poslat nekome drugome pa ponovno sve ponovo pisat


sve ostalo je EXTRA
to se dugo predlaže i mene je to smetalo dok sam igrao... nezz zašto valjda tiger zna?  *freak*
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #33 na: Rujan 07, 2009, 05:35:56 »

hmmm da i meni malo to smeta, jer nakon npr 12 h covijek ti odgovori i na kraju neznas ni sta si ga pitao haha XD  Grin Grin Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #34 na: Rujan 07, 2009, 05:57:06 »

To je predloženo već oho, jako dugo. Navodno bi poduplalo potrebe za spremištem servera jer se onda poruke pamte na 2 mjesta.
S jedne strane, nije loša ideja jer je ponekad ok imati što si napisao. S druge, ako zaboravim što sam pisao, očto mi nije bilo bitno. Smiley
Imam već par stvari koje me zanimaju a nisam saznao zbog ovih problema sa serverom pa ću probati razgovarati, najvj da samo podsjetim na to. Smiley
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!