Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:42:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Čast  (Posjeta: 600 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
soxi
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« na: Listopad 01, 2009, 06:21:38 »

Molim Vas da mi objasnite zašto kad ja napadam igrača koji ima 3  puta više bodova meni smanji moral i skine mi čast jer kaže da ja imam više od duplo bodova. Wink
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 01, 2009, 08:03:00 »

u svakom slucaju, to je jer napadas ili slabijeg ili jaceg od tebe tj. do x2 mozes napadati igrace i na njima ne gubis moral ni cast, a ako napadas slabijeg ili jaceg to je uvijek isto jer su ti izvan x2, u svakom slucaju cim ti je izvan x2 tada gubis moral i casti, cim je slabiji od tebe npr. x3 tada gubis oko 1-15 morala, a ako ti je u domjeru x4 tada ti je od 15-20(25) tako nesto i tako dalje, jesil skuzio?  Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 01, 2009, 10:38:31 »

da ja to objasnim ne vezano uz igru znaci.....da si ti u vojsci i da ides na nekog slabijeg, nije casno moral je manji jer napadas slabiju vojsku.....ako opet napadas jaceg gubis moral jer je jaci i sumljas da ces ga pobijediti....evo ovo bi otprilike bilo objasnjenje  Grin Grin

e da i opet kriva tema....ljudi Invazija Nomada je nesto drugo a imate topic za pitanja za IO  :evil3:
Evidentirano

soxi
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 02, 2009, 07:10:03 »

Pa mogu shvatiti za moral ali nije mi jasno zašto gubim čast ako napadam duplo jačeg,i piše da napadam duplo slabijeg protivnika.

Svejedno hvala. Embarrassed
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 02, 2009, 10:27:51 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=728.0     ako te nesto zanima prvo procesljaj forum jer na veliku vecinu pitanja odgovori vec postoje..... tako da se neponavljamo cijelo vrijeme..... pozzz.....  Cool Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!