Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:12:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kritike na rad CM-ova (zabranjeno je zakljucavati ovu temu)  (Posjeta: 1055 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Kolovoz 01, 2013, 12:35:07 »

Zbog ucestalih gresaka i diskriminacije Hrvata kao igraca ovu temu otvaramo radi pravila foruma u kojoj vas molim da se izjasnite o svemu sta vas muci u vezi njihovog rada  da uskorim odlaskom u Bugarsku mozemo sastaviti pismo u kojem cemo navesti sve sta vas muci i da se isprave pogreske i zaustavi diskriminacija medu nasim igracima ...Hvala vam na podrsci i ovim putem cemo ispraviti sve pogreske i uvesti mi red a ne CM koji stite pojedine narodnosti...Hvala!
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1 na: Kolovoz 01, 2013, 12:36:25 »

Zbog ucestalih gresaka i diskriminacije Hrvata kao igraca ovu temu otvaramo radi pravila foruma u kojoj vas molim da se izjasnite o svemu sta vas muci u vezi njihovog rada  da uskorim odlaskom u Bugarsku mozemo sastaviti pismo u kojem cemo navesti sve sta vas muci i da se isprave pogreske i zaustavi diskriminacija medu nasim igracima ...Hvala vam na podrsci i ovim putem cemo ispraviti sve pogreske i uvesti mi red a ne CM koji stite pojedine narodnosti...Hvala!

Hrvatski CM-ovi su po meni u redu a za ostale necu da pricam ban cu dobiti
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 01, 2013, 12:39:00 »

Oprosti kokocar, ali nećete igrači uvoditi reda na forumu, jer red postoji, samo ga neki od vas remetite. Blokirani ste na srpskom forumu jer ste vrijeđali(mandjooo), a tvoj račun je blokiran jer je prvi već blokiran pa si napravio drugi - a dozvoljeno je posjedovanje samo jednog računa.
Meni vaše ponašanje i dalje nije jasno, a mislim da i većini ljudi ovdje na forumu također.
Lijepi pozdrav, čestitka na uspjehu... pobjednici su veliki u pobjedi! Wink
Tema zaključana.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!