Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:23:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: i opet bugari varaju i opet nikom ništa :)  (Posjeta: 2192 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« na: Studeni 04, 2013, 01:41:46 »

jutros napadamo bugarčića. prođu napadi na palade, počnemo ubacivati špije kad ono svakih, ravno, 10 min špije pohvatane. ja 3 min do udara u glavnu i sad sav razočaran, putovao cijelu noć za džabe, očekujem kako ću se vratiti praznih džepova kući  Cry. minuta do udara ne miče vojsku, ne miče rese, mislim si ima lik vremena, samo me malo loži Grin pola minute do udara sve stoji, ni mic. omlatim ga, špije se i narednih pola sata pecaju svakih 10 min. 7 min nakon zadnje uhvaćenog špijuna, uhvaćen špijun Grin porast vojnih bodova, lik se pojavio. jel tu neko lud, ili se samo nisam sinoć baš naspavao?  Huh?
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 04, 2013, 05:51:14 »

jutros napadamo bugarčića. prođu napadi na palade, počnemo ubacivati špije kad ono svakih, ravno, 10 min špije pohvatane. ja 3 min do udara u glavnu i sad sav razočaran, putovao cijelu noć za džabe, očekujem kako ću se vratiti praznih džepova kući  Cry. minuta do udara ne miče vojsku, ne miče rese, mislim si ima lik vremena, samo me malo loži Grin pola minute do udara sve stoji, ni mic. omlatim ga, špije se i narednih pola sata pecaju svakih 10 min. 7 min nakon zadnje uhvaćenog špijuna, uhvaćen špijun Grin porast vojnih bodova, lik se pojavio. jel tu neko lud, ili se samo nisam sinoć baš naspavao?  Huh?

Kako si onda ti tu prevaren,ili što je tu prijevara, ne razumijem poantu ovoga.  Huh?
Evidentirano

ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 04, 2013, 07:00:51 »

Kako si onda ti tu prevaren,ili što je tu prijevara, ne razumijem poantu ovoga.  Huh?
nisi pomno pročitao poruku. lik je bio offline a špije se upecale svakih 10 min. tu ti nije ništa čudno?  *xxx*
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 04, 2013, 08:57:56 »

nisi pomno pročitao poruku. lik je bio offline a špije se upecale svakih 10 min. tu ti nije ništa čudno?  *xxx*

Jel ti je on peco špije,ili si ti refreš napravio pa se upecao sam, a druga solucija, dečko se namjeravao braniti  *crazy*
Evidentirano

ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 04, 2013, 09:02:30 »

Jel ti je on peco špije,ili si ti refreš napravio pa se upecao sam, a druga solucija, dečko se namjeravao braniti  *crazy*
ne mogu se sami upecati u v4 svijetu. v5, v6 porast vojnih je trenutan, dok u v4 tek prvim ulogiravanjem. tako da je očito da se radi o nekom trećem faktoru Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Studeni 04, 2013, 11:28:27 »

ne mogu se sami upecati u v4 svijetu. v5, v6 porast vojnih je trenutan, dok u v4 tek prvim ulogiravanjem. tako da je očito da se radi o nekom trećem faktoru Smiley
stari v4 je imao puno nedostataka. i nekih pomocnih programa. ja sam zadnju eru koristio dojavljivac napada npr. mali programcic koji je refresao comp  u nepravilnom razmaku i kad se pojavio mali crveni kvadratic komp je svirao uzbunu. pa me ne  cudi da netko ima programe i za druge stvari , kao npr. ovu koju si opisao. da se ne brines v4 se gasi pa ce nestat i tih briga Grin
Evidentirano

ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 05, 2013, 12:39:39 »

upravo to želim reći. koristi se programom, jer su špije hvatane dok je bio off (i to milijun posto), jer neznam koja budala bi pustila da mu se potamani oko 100k palada u sporednima i odnese 42mil golda (+ uništena armija skupljana kroz cijelu eru) iz glavne. mislim da se čak radi o istim programima samo ih različito podešavaš, ali nije ni važno. zdimio je na odmor i sad ga neću ni prijavljivati, možda kad se vrati, iako mislim da je besmisleno pošto će iz ureda javiti da nisu naišli na nikakve nepravilnosti  *freak*
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!