Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:24:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PROBLEMI SA UČITAVANJEM  (Posjeta: 6437 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« na: Srpanj 17, 2013, 04:23:07 »

Poštovani,
OVO JE VEC DRUGI DAN da imamo problema sa učitavanjem bilo čega vezanog za imperiju , nemoguce je otvaranje rudnika , globalne mape , slanje špijuna ,prebacivanje resursa po provincijama, trosenje istih. Ukratko sve sto ovu igru cini tako zanimljivom. Ti problemi cine ovo svjetsko prvensto jos stresnijem, a to nam nikome netreba jer je stresa ionako vec previse. A obzirom da smo zbog toga primorani da komuniciramo na razno razne nacine svi smo svjedoci istoga problema .
http://prntscr.com/1fxrrm
ovo je slika  sto se dogodilo kada sam pokusao otvoriti forum. ostalo mi se nije dalo slikat jer nemam zivaca.
 
Molio bih odgovorne da učine nesto po tome pitanju. ( i jos Vas molim da mi ne govorite da je problem sa pruzateljem usluga ili slicno. )

Unaprijed zahvaljujem

Babagiga
Evidentirano
lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 17, 2013, 04:47:13 »

i ja i svi moji clanovi u savezu u blitz 53 su imali te probleme danas i to u vise navrata
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 17, 2013, 04:48:40 »

Ono što znam da prije 10-20 minuta je bilo problema sa ISP providerom i da je taj problem riješen. Zbog toga je nekih 5 min bilo otežano spajanje u igru i na tome se ispričavam. Ali za jučer i za danas prije toga nisam upoznat sa nekim problemima.
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 17, 2013, 05:04:38 »

Ono što znam da prije 10-20 minuta je bilo problema sa ISP providerom i da je taj problem riješen. Zbog toga je nekih 5 min bilo otežano spajanje u igru i na tome se ispričavam. Ali za jučer i za danas prije toga nisam upoznat sa nekim problemima.
isprika prihvacena,
bilo je problema i jucer u dva navrata negdje oko 18 h ( nase vrijeme ) i oko 21 h nase vrijeme
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!