Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:27:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro2 ---novi početak---  (Posjeta: 3742 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« na: Srpanj 11, 2013, 11:11:46 »

Evo počela je još jedna verzija monotonog cro2 svijeta  Grin  ...Bolje reći : Novo vrijeme , isti ljudi... Neznam zašto nema malo više igrača u tom svijetu bilo bi lipo  da nas je više i da začinimo taj cro2 svijet tako da bude jedan od ''Razigranijih'' na IO.. Pozvao bi sve igrače da idu u cro2 i da ga začine .. evo ja s novim nickom ušao u igru , u novi savez i polako ali sigurno se razvijam .. svijet traje tek 6-7 dana pa nije još kasno da se priključite Wink  Cool
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #1 na: Srpanj 11, 2013, 01:40:07 »

CRO 2 je bio jedan od najjacih svijetova na IO,svijet je istina normalne brzine i sporije se covjek razvija ali je dobar za duze igre i za svakoga tko ima radne obaveze u tom svijetu ima jako dobrih igraca jedni od najboljih na cijeloj imperiji istina neki su mi i protivnici zestoki ali su jedni od najboljih sa kojima sam ikada igrao...ali izgleda da je u interesu administracije i bugara da se taj svijet unisti,.na dobrom su putu..jos proslu eru ja sam pisao Tigeru zasto je to tako,.zasto link nije u javnosti da se svatko moze ulogirat kao u svaki drugi svijet,..pametnog odgovora nisam nikad dobio,ovu eru sam napravio post i napisao poruku Tigeru da kaze svima zasto opet nema link za registraciju za sve nove koji hoce igrat,.nezeli se ni javit,..opet ih pozivam Tigera i Kiki neka kazu svima zasto nema link i zasto svijet nije otvoren za javnost,..vjeruj te mi opet nece bit odgovora,..
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 11, 2013, 05:25:32 »

Ja sam slučajno naišao na link , a i primjetio sam da kad god koji svijet završi odmah dođe obavijest ali za ovaj nisam dobio iako igram na HR jeziku ..  Huh?
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #3 na: Srpanj 11, 2013, 11:04:23 »

dobro si primjetio,ja igram sa poliop i pocinje neki svijet ispocetka odmah se mogu ulogirat sa poliop u taj svijet a u svijetu nekom nije vazno kojem imam jedan drugi acc koji sada nemogu ulogirat u svijet cro2 isto tako nijedan novi igrac nemoze doci u cro2..ali njih to nedira,..proslu eru nije bilo ni link na postavkama,..znaci nitko nije mogo doci,..i tako 3 mjeseca,onda se oni sjete stavit link na postavke,..a ove nase  Lips Sealed  sute nesmiju ni pisnut zasto je to tako,..sacu dobit ban 48h bas me briga a ja cu si zato popit gemist sada,..hahaha
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 12, 2013, 10:06:43 »

Znam da je u početku bio jak svijet ,a onda su došli ovi Cro/srb svjetovi i otad propada Sad
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Srpanj 13, 2013, 03:40:03 »

Da se stavi na x2 možda bi bilo malo življe u tom cro2. http://youtu.be/--KIM_KUriw
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
luckgood
Gost
« Odgovor #6 na: Srpanj 13, 2013, 04:09:46 »

Da se stavi na x2 možda bi bilo malo življe u tom cro2. http://youtu.be/--KIM_KUriw

ziva istina era maksimalno traje 12 mjeseci sto je mnogo ali dobro ko igra nek igra
Evidentirano
tony.montana
Lieutenant
***

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 148



Profil
« Odgovor #7 na: Srpanj 13, 2013, 08:38:35 »

treba se napravit nešta sličn taktikalu .. to bi onda bilo  Cool
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #8 na: Srpanj 14, 2013, 08:34:42 »

Meni su draži x2 svijetovi tj. najdraži ali čekam da se otvori neki ispočetka ..
Evidentirano

Someone
Gost
« Odgovor #9 na: Srpanj 15, 2013, 05:11:30 »

Ma treba sve ukinut, samo internacionalni da su..
Evidentirano
ice-b
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 11, 2016, 09:16:55 »

Dali se moze dobiti link za registraciju?
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #11 na: Prosinac 12, 2016, 12:36:10 »

Imas link pod razgovori ,...tema ....cro2 -era 9
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!