Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 12:45:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Gubitak kredita  (Posjeta: 992 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DANFINJO
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Rujan 18, 2009, 07:52:07 »

Pozdrav!Zanima me posto sam jućer obnovio porukom 20 kredita i iskoristio samo 10 na 10 sati proizvodnje zbog ćega sada imam samo 6 kredita??? a od jućer ih nisam trošio. To mi se već par puta dogodilo mislim da neću više dizati kredite jer to nije u redu. Dali možete to provjeriti i vratiti nazad.L.P Danijel
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 18, 2009, 07:58:11 »

jedino sto mi pada na pamet jest da si jucer nakon tvoje poruke uzeo 4 h gradnje, tj. 2 kredita i onda jos drugi dan jos 4 h za jos 2 kredita, ako nisi bas nista uzimao osim 10 h proizvodnje, onda javi osobnom porukom tiger-u korisnicko ime i realm pa ce on pogledati Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 18, 2009, 07:59:11 »

i posalji mu IMP bro Lips Sealed ..
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 18, 2009, 08:22:20 »

bosanac je sve rekao. prvo moraš biti siguran da nisi uzimao još i građevinske sate?
ako zbilja nisi, onda mi treba korisničko ime i realm(svijet) u kojem igraš.  Pa ću obavijestiti admine da provjere, ali nažalost tek drugi tjedan jer je sad vikend i još je praznik kod admina. Smiley ali biti će provjereno i ako ti je zbilja uzimalo previše, dobiti ćeš natrag.
Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 18, 2009, 08:31:19 »

smuc, zasto bosanac ako sam ja reko korisnicko ime i realm, gradjevinske sate itd??? smuc bas ste neravnopravni  *freak*  Undecided
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 18, 2009, 09:37:09 »

lol.. mislim da tiger nije ni vidio da si mu to ti napisao andrea XD kad je pogledao post od bosanca, mislio je da je i onaj gornji njegov Grin tak je barem meni bilo, dok nisam skuzio kaj si dole napisao  Tongue
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 18, 2009, 10:27:41 »

lol.. mislim da tiger nije ni vidio da si mu to ti napisao andrea XD kad je pogledao post od bosanca, mislio je da je i onaj gornji njegov Grin tak je barem meni bilo, dok nisam skuzio kaj si dole napisao  Tongue

Grin a htio si tu zelenu oznaku i sad te ne razlikujem od bosanca.  Wink nikad zadovoljan. morati ću ti staviti neki pink tag da te raspoznajem. Smiley
sory, zbilja nisma skužil da si ti postal.
Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 18, 2009, 10:45:58 »

heh, ajd stavi neki rozasti hehe Grin i zar me ne prepoznajete po slici, na bosovoj je boss a na mojoj je jesica alba  *freak*  :hard:
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 19, 2009, 12:32:19 »

dobro andrea od sad ako budem trebao nesto dodat na tvoj ogd cu ti poslat privat mass tako da se nemjesam u tvoje odg.... hehehehehehe.....  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 19, 2009, 05:23:58 »

Wink hehehe, ma np nemoj se ljutiti Grin  Cheesy  Wink
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 19, 2009, 05:49:28 »

hehehehhehehe... sreca da hyena nije vise aktivan jer da se on jos umijesa tu bi na forumu pisali samo TRUSTED MEMBER-i hehehehehehe.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
DANFINJO
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #11 na: Rujan 19, 2009, 10:57:43 »

Hvala vam na odgovorima ! Sačekat ču još pa ako se to ponovi onda cu napraviti kako ste rekli nisam koristio građevinske sate u to sam siguran. L.P Danijel
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!