Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:31:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: OPET NEPRAVDA GREŠKOM SERVERA I BUGARSKE SLUŽBE  (Posjeta: 2255 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« na: Srpanj 10, 2013, 09:51:35 »

Protivnička vojska stiže jednu sekundu prije u provu nego što stiže vojska IGRAČA kojeg se napada i server računa normalnu bitku a IGRAČ mobilizirao usput 250k vojske i sve zajedno prebacuje u provu koja mu se napada jer nakon tog napada stižu još 2 koje može dobit ali pošto mu je prva bitka računata i prepolovili mu vojsku IGRAČ je ostao bez 50% vojske.
Kakav je to način i ponašanje stvaraoca igre IMPERIJA ONLINE, gdje je tu poštenje i razum ,,,,,,
Pročitao sam post i odgovor od Tigra i to apsolutno nema smisla i to je ponižavanje kompletno svih IGRAČA imperije,,,,
RED BI BIO DA SE RESETIRA I VRATI KOMPLETNO SVE NA POČETNO STANJE, ŠTO ZNAČI DA SE IGRAČU REFUNDIRA (POVRATI) KOMPLETNA IZGUBLJENA VOJSKA JER TO JE JEDINI ISPRAVNI I POŠTEN NAČIN A NE NAPISAT SAMO ODGOVOR SVE JE U REDU UPRAVA JE PROVJERILA....99% PRIMJEDBI I UPITA VJERUJEM TA AKO POSTOJI PODRŠKA, UPRAVA NIJE NIT VIDJELA A KAMOLI PROVJERILA.
OSOBNO NA SVE I JEDNU PRIMJEDBU KOJU SAM PROSLIJEDIO NITI JEDNOM U OVE ZADNJE TRI ERE NIJE DOŠAO POTVRDNI ODGOVOR UNATOČ SVIM DOKAZIMA TIGAR ODGOVARA ; UPRAVA , ADMIN KAKO GOD OČEŠ DA ZOVEŠ TOG BUGARA JE PROVJERILA I SVE JE U REDU.

Koliko sam vidio ovo nije samo jedan primjer već dosta se igrača žali,,,pa dokle će ovako da samo uzimate novce od nas i pravite budale od većine nas a ne ispunjavate svoje obveze.
 
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #1 na: Srpanj 10, 2013, 11:21:49 »

Protivnička vojska stiže jednu sekundu prije u provu nego što stiže vojska IGRAČA kojeg se napada i server računa normalnu bitku a IGRAČ mobilizirao usput 250k vojske i sve zajedno prebacuje u provu koja mu se napada jer nakon tog napada stižu još 2 koje može dobit ali pošto mu je prva bitka računata i prepolovili mu vojsku IGRAČ je ostao bez 50% vojske.
Kakav je to način i ponašanje stvaraoca igre IMPERIJA ONLINE, gdje je tu poštenje i razum ,,,,,,
Pročitao sam post i odgovor od Tigra i to apsolutno nema smisla i to je ponižavanje kompletno svih IGRAČA imperije,,,,
RED BI BIO DA SE RESETIRA I VRATI KOMPLETNO SVE NA POČETNO STANJE, ŠTO ZNAČI DA SE IGRAČU REFUNDIRA (POVRATI) KOMPLETNA IZGUBLJENA VOJSKA JER TO JE JEDINI ISPRAVNI I POŠTEN NAČIN A NE NAPISAT SAMO ODGOVOR SVE JE U REDU UPRAVA JE PROVJERILA....99% PRIMJEDBI I UPITA VJERUJEM TA AKO POSTOJI PODRŠKA, UPRAVA NIJE NIT VIDJELA A KAMOLI PROVJERILA.
OSOBNO NA SVE I JEDNU PRIMJEDBU KOJU SAM PROSLIJEDIO NITI JEDNOM U OVE ZADNJE TRI ERE NIJE DOŠAO POTVRDNI ODGOVOR UNATOČ SVIM DOKAZIMA TIGAR ODGOVARA ; UPRAVA , ADMIN KAKO GOD OČEŠ DA ZOVEŠ TOG BUGARA JE PROVJERILA I SVE JE U REDU.

Koliko sam vidio ovo nije samo jedan primjer već dosta se igrača žali,,,pa dokle će ovako da samo uzimate novce od nas i pravite budale od većine nas a ne ispunjavate svoje obveze.
 
ti bi trebo to malo bolje pojasnit,...a drugo na ove sve muljaze,spletke,namjestanja igre budala je svatko tko kupuje dijamante i kako  onda od tebe pravit budalu,..prije dvije godine sam kupio zadnje dije i nikad vise,..a uredno se nosim u igre sa svakim igracom i mogu ti rec ljepo se igram,..samo trebate naucit koristit sustav igre i one legalne stvari koje su dozvoljene,..netreba niti jedan dijamant kupit,...to ti moze rec puno igraca i to su najbolji igraci imperije online jer oni znadu igrat bez dija,..
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 10, 2013, 12:27:07 »

Ma nije stvar u dijama , ja nemam protiv dija ništa oni koji imaju kupuju koji nemaju mogučnost ne kupuju a koji su zadovoljni sa igrom bez dija ko naprimjer ti naša si si šemu kako možeš bez njih i to je ok, ja ne govorin ništa za to, i to poštujem,,,ali o čemu se radi evo malo bolje ćun ti objasnit ;
Na mene ide 5 napada a moja 1/3 vojske se vraća 2/3 su po provama i u inkubatoru....
Prvi napad me fula za 8 sek (protivnička vojska dolazi prije moje 8 sek.)
Drugi napad me fula za 1 sek (protivnička vojska dolazi prije moje 1 sek.)
Treći napad me udara jer je razlika 4 sek
Četvrti me hvata jer je opet razlika 3 sek
Peti dolazi 45 sek. poslije moje vojske.

E sad pošto imaš sve na screen-u vidiš i znaš koliko je prebačaj vojske iz jedne u drugu provu.
Izbacio sam Inkubator i namjestim da lovim treći i četvrti napad jer ih dobijam a za prvi nemogu dobit ali me niti ne interesira kao niti drugi jer me fulaju. Također peti napad zadnji je jak za mene ali imam 45 sekundi da se maknem znači opet nema problema.
Što se desilo, prvi je fulao što je normalno e sad drugi napad njegova (napadačka vojska) stiže 1 sekundu do mene prije moje vojske i server  Lips Sealed ate priznaje i obračuna ostvarenu bitku što je normalno jer i sam znam da sam za nju slab i nakon toga kad je sva vojska stigla opalio me i drugi i treći i pobrali vrhnje a ja cuclaj kitu Grin:D:D:D:D ,,,,i normalno da san popizdio....
Pa nisan tolika budala da ću komplet vojsku namjerno poturit nekome da mi ju uništi.
Eto o tome se radi , nadam se da je malo jasnije sad.
 
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #3 na: Srpanj 10, 2013, 01:17:17 »

Ma nije stvar u dijama , ja nemam protiv dija ništa oni koji imaju kupuju koji nemaju mogučnost ne kupuju a koji su zadovoljni sa igrom bez dija ko naprimjer ti naša si si šemu kako možeš bez njih i to je ok, ja ne govorin ništa za to, i to poštujem,,,ali o čemu se radi evo malo bolje ćun ti objasnit ;
Na mene ide 5 napada a moja 1/3 vojske se vraća 2/3 su po provama i u inkubatoru....
Prvi napad me fula za 8 sek (protivnička vojska dolazi prije moje 8 sek.)
Drugi napad me fula za 1 sek (protivnička vojska dolazi prije moje 1 sek.)
Treći napad me udara jer je razlika 4 sek
Četvrti me hvata jer je opet razlika 3 sek
Peti dolazi 45 sek. poslije moje vojske.

E sad pošto imaš sve na screen-u vidiš i znaš koliko je prebačaj vojske iz jedne u drugu provu.
Izbacio sam Inkubator i namjestim da lovim treći i četvrti napad jer ih dobijam a za prvi nemogu dobit ali me niti ne interesira kao niti drugi jer me fulaju. Također peti napad zadnji je jak za mene ali imam 45 sekundi da se maknem znači opet nema problema.
Što se desilo, prvi je fulao što je normalno e sad drugi napad njegova (napadačka vojska) stiže 1 sekundu do mene prije moje vojske i server  Smiley ate priznaje i obračuna ostvarenu bitku što je normalno jer i sam znam da sam za nju slab i nakon toga kad je sva vojska stigla opalio me i drugi i treći i pobrali vrhnje a ja cuclaj kitu Grin:D:D:D:D ,,,,i normalno da san popizdio....
Pa nisan tolika budala da ću komplet vojsku namjerno poturit nekome da mi ju uništi.
Eto o tome se radi , nadam se da je malo jasnije sad.
 
ako si dugo ulogiran u igre onda ti se nemoze poklopit vrijeme servera i tvoje vrijeme,...najbolje ti je da kada tako nesto radis restartaj igru pa onda kalkuliraj da se vrijeme servera i tvoje vrijeme podudara,..isto kada nekome kopiras vrijeme napada  izajdes iz igre i ponovo ujdes i onda ides kopirat,..
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 10, 2013, 01:49:51 »

http://www.youtube.com/watch?v=22ut_pzoWgY
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #5 na: Srpanj 10, 2013, 01:55:12 »


zaljepi tamo taj post pod muzika i filmovi,..covjek napravi temu za razgovor a ti pustas te gluposti,...ili reci nesto pametno ili nemoj nista,..nemoj se glupirat
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 10, 2013, 02:06:06 »

a što npr. kad je već sve rečeno i ponovljeno više puta , i baš je dobra glazba Smiley
Evidentirano

ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #7 na: Srpanj 10, 2013, 03:26:30 »

Uvrede izbrisane - 2 dana hlađenja - tiger


Sve bitke i vremena su provjereni i  vojska koja je stizala 1 sekundu prije(XXXXXX) je stizala ustvari par stotinki sekund prije vaše. Vremena se zaokružuju na sekunde, pošto nije moguće prikazati manji vremenski period - tako da se recimo 10:49 sec zaokružuje na 10 sec, a 10:51 zaokružuje na 11 sec. I kad vojske stižu tako blizu, a kalkuliranje bitke zahtijeva određeno vrijeme, u slučaju zauzetosti servera, može se desiti da se vojska koja stiže par stotinki kasnije bori sa napadačem. Na to nažalost ne možemo utjecati. Nažalost, nikakvog vraćanja vojske neće biti, jer ne vraćamo vojske u takvim situacijama.

Marijo



Lijep pozdrav,




Hrvatski Community Manager


Imperia Online



« Zadnja izmjena: Srpanj 10, 2013, 03:40:23 od Tiger » Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #8 na: Srpanj 10, 2013, 03:32:36 »

Ajme judi ovo nije moguće pa server je poludija sam od sebe odgovorio na postavljen post Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #9 na: Srpanj 10, 2013, 03:35:41 »

Mora da je Mamić ima umješane prste hahahahahahahah kad nabija redom  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #10 na: Srpanj 10, 2013, 03:37:34 »

Ajme judi ovo nije moguće pa server je poludija sam od sebe odgovorio na postavljen post Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue Tongue
negine ti sad bar  dana hladenja  Smiley
Evidentirano

buuu
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!