Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:13:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 127 128 [129] 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180477 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1920 na: Kolovoz 15, 2013, 08:56:39 »

znao sam da neces shvatiti Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 19, 2013, 11:13:13 od babagiga » Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1921 na: Kolovoz 19, 2013, 10:49:48 »

izgleda da su neki clanovi odlucili bojkotirati kupovinu dija i pisanje po forumu   Cry 

nema od toga nis Cry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1922 na: Listopad 15, 2013, 07:36:27 »

Auuuu, Horus a ne vidim da si se kvalificiro,,gledam igrace nigdje ne pise takvo ime...da nisi ti nesto pomjeso mozda ili da netrebas  antikslerin tablete da ti poboljsaju pamcenje Grin
moje paamcenje je dobro, nego se bojim za tvoje i mislim da antisklerin u tvom slucaju ne bi pomogao , ali zato ova tablica bi, pa se prisjeti

Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1923 na: Listopad 15, 2013, 08:16:41 »

jesi vidio Horus bio sam 12 ,,a ti 2  Cry hehehe a ne znam gdje si poslje ishlapio Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1924 na: Listopad 15, 2013, 08:20:54 »

jesi vidio Horus bio sam 12 ,,a ti 2  Cry hehehe a ne znam gdje si poslje ishlapio Grin
eto, drago mi je da sam ti poboljsao pamcenje. slobodno mi pisi nakon kojeg perioda te hice, pa da ti opet posaljem da ne zaboravis Grin
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1925 na: Listopad 15, 2013, 08:32:58 »

eto, drago mi je da sam ti poboljsao pamcenje. slobodno mi pisi nakon kojeg perioda te hice, pa da ti opet posaljem da ne zaboravis Grin

moze Hurus izgleda da te prebacilo pa jos ti jednom kazem da te nisam vidio na SP...sta se desilo s tobom Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1926 na: Listopad 15, 2013, 08:43:11 »

moze Hurus izgleda da te prebacilo pa jos ti jednom kazem da te nisam vidio na SP...sta se desilo s tobom Grin
Lips Sealed, pa ti si ozbiljan slucaj, ti zaboravis sto je bilo prije sat vremena, strasno. kak to izgleda kad zaboravis otici na pisanje  Shocked prije sat si napisao :"Auuuu, Horus a ne vidim da si se kvalificiro...." sad prvi put kazes da me nisi vidio na SP. to me ne cudi kak ces znati sto je bilo prije par mjeseci kad ne znas sto je bilo prije sat vremena. bio sam na SP jedno kratko vriejme, i ti bi to trebao znati, ali kad vidim u kakvom si stanju oprosteno ti je  Tongue
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1927 na: Listopad 16, 2013, 12:18:02 »

Lips Sealed , pa ti si ozbiljan slucaj, ti zaboravis sto je bilo prije sat vremena, strasno. kak to izgleda kad zaboravis otici na pisanje  Shocked prije sat si napisao :"Auuuu, Horus a ne vidim da si se kvalificiro...." sad prvi put kazes da me nisi vidio na SP. to me ne cudi kak ces znati sto je bilo prije par mjeseci kad ne znas sto je bilo prije sat vremena. bio sam na SP jedno kratko vriejme, i ti bi to trebao znati, ali kad vidim u kakvom si stanju oprosteno ti je  Tongue

a ja mislio horse da tebe muci nesto drugo..ajde okani se mene i mojih postova mozda naucis svremenom da razgovaras s svjetskim prvakom..daleko si od mene mozes jos koji put pokusat se kvalificirat i spremiti svoju sramotu u taj komp.... Grin
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #1928 na: Listopad 16, 2013, 01:39:22 »

pozovite Štimca na sljedeće svjetsko da vas vodi kroz kvalifikacije Grin Grin , sad je slobodan
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2013, 01:41:13 od mrelac » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1929 na: Listopad 16, 2013, 05:22:36 »

a ja mislio horse da tebe muci nesto drugo..ajde okani se mene i mojih postova mozda naucis svremenom da razgovaras s svjetskim prvakom..daleko si od mene mozes jos koji put pokusat se kvalificirat i spremiti svoju sramotu u taj komp.... Grin
naravno da sam daleko od tebe, ako si zaboraivo gore ti je tablica , milja je razlika izmedju nas. mozes biti svjetski prvak, ali jos puno zganaca moras pojesti i katica ispeglati da mi se prblizis. mislim da sam  napisao negdje: tiger na vrhu pa pustinja, pa travolta, ja i anubis (event. carlinjo) pa opet pustinja, pa onda vi sampijoni, gdje si ti negdje na kraju. zato ne laprdaj, popij antisklerin i dok te drzi pokloni se velicini pa nastavi fantazirati. vjeruj mi necu ti uzeti za zlo s obzirom na tovju situaciju. ustvari nisi ti ni los ako si tako zaboravan. zamisli , posaljes vojsku u napad, odes na wc i kad se vratis zaboravis sto si radio  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1930 na: Listopad 16, 2013, 06:50:16 »

naravno da sam daleko od tebe, ako si zaboraivo gore ti je tablica , milja je razlika izmedju nas. mozes biti svjetski prvak, ali jos puno zganaca moras pojesti i katica ispeglati da mi se prblizis. mislim da sam  napisao negdje: tiger na vrhu pa pustinja, pa travolta, ja i anubis (event. carlinjo) pa opet pustinja, pa onda vi sampijoni, gdje si ti negdje na kraju. zato ne laprdaj, popij antisklerin i dok te drzi pokloni se velicini pa nastavi fantazirati. vjeruj mi necu ti uzeti za zlo s obzirom na tovju situaciju. ustvari nisi ti ni los ako si tako zaboravan. zamisli , posaljes vojsku u napad, odes na wc i kad se vratis zaboravis sto si radio  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

auuu kartice tesko ispeglati, ja  nemam nego samo kes,nisam tolika bas budala da trosim ono sta jos nisam zaradio...polako da slucajno te prostata ne prikljesti na wc-u i da ne zaboravis farme te podici..otvori novu temu razno pa se tamo hvali ovo je ipak tema o svjetskim prvacima  gdje ti i tvoji komentari ne spadate...  Wink
a sada s nekima sam igrao a s nekima nisam od tih sta si ti nabrojo, ne mogu reci ko je najbolji..uvijek po meni onaj najbolji padne jel neko uvijek se nade bolji od njega..ja se ne volim ulizivati ko ti nisam takav..neki me voli neki ne i to je njihov problem a ne moj..igraj i prestani vise pametovat i provocirati nisi za mene nikakav igrac jel bitku tvoju nikada ni jednu nisam ni vidio koja bi ostala nekom u sjecanju..a sada oladi s teme svjetskog prvaka i proseci Smiley






Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1931 na: Listopad 16, 2013, 07:57:27 »

auuu kartice tesko ispeglati, ja  nemam nego samo kes,nisam tolika bas budala da trosim ono sta jos nisam zaradio...polako da slucajno te prostata ne prikljesti na wc-u i da ne zaboravis farme te podici..otvori novu temu razno pa se tamo hvali ovo je ipak tema o svjetskim prvacima  gdje ti i tvoji komentari ne spadate...  Wink
a sada s nekima sam igrao a s nekima nisam od tih sta si ti nabrojo, ne mogu reci ko je najbolji..uvijek po meni onaj najbolji padne jel neko uvijek se nade bolji od njega..ja se ne volim ulizivati ko ti nisam takav..neki me voli neki ne i to je njihov problem a ne moj..igraj i prestani vise pametovat i provocirati nisi za mene nikakav igrac jel bitku tvoju nikada ni jednu nisam ni vidio koja bi ostala nekom u sjecanju..a sada oladi s teme svjetskog prvaka i proseci Smiley







ok, a ti kada dodjes u zagrab proseci namom, imas sad neke stvari na akciji tamo Wink
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1932 na: Listopad 16, 2013, 08:08:58 »

moje paamcenje je dobro, nego se bojim za tvoje i mislim da antisklerin u tvom slucaju ne bi pomogao , ali zato ova tablica bi, pa se prisjeti


daj tablicu sa kraja svjetskog Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1933 na: Listopad 16, 2013, 09:30:05 »

daj tablicu sa kraja svjetskog Wink
ma lik je zaboravio tko se kvalificirao :"Auuuu, Horus a ne vidim da si se kvalificiro,,gledam igrace nigdje ne pise takvo ime.." pa sam ga podsjetio. a sto se tice konacne tablice, ured jos nije odgovorio na moju zalbu, glede toga sto nisu postovali pravila koja su propisali za kvalifikacije i kup. pa kad dobijem konacni odgovor stavit cemo i konacnu tablicu Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1934 na: Listopad 16, 2013, 09:56:27 »

ma lik je zaboravio tko se kvalificirao :"Auuuu, Horus a ne vidim da si se kvalificiro,,gledam igrace nigdje ne pise takvo ime.." pa sam ga podsjetio. a sto se tice konacne tablice, ured jos nije odgovorio na moju zalbu, glede toga sto nisu postovali pravila koja su propisali za kvalifikacije i kup. pa kad dobijem konacni odgovor stavit cemo i konacnu tablicu Smiley
cekaj jel ti to silom hoces u repku uc? ili? pa si se zato zalio ? Grin Grin Grin 
Evidentirano
 Str: 1 ... 127 128 [129] 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!