Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:29:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180548 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1860 na: Kolovoz 06, 2013, 07:53:33 »

nisam se odlogirao valjda Grin

mandjo ne lazi nisi bio online 12 sati  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1861 na: Kolovoz 06, 2013, 07:55:20 »

bravo, Horuse... ljudina si... da znamo da te neće boliti što nisi No.1 u reprezentaciji, dozvolili bi ti da igraš.... ovako, draže nam je gledat braću Poljake... sorry, but hlebiga... Smiley
sve 5. napisao sam vec. zahvalan sam đoniju sto me oslobodio toga da tebe , dacha i klauna trpim mjesec dana.
na kraju kako god okrenes zlato je nase Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1862 na: Kolovoz 06, 2013, 07:55:59 »

djecace u ovim vrucim danima ako nemas sto raditi , citaj forum IOa. dok si ti radio osmice s guzom po pijesku i nisi ni znao sto je IO cika Horus je vodio saveze i osvajo s njima sve sto se osvajati dalo. prvu eru sam se igrao velikog ratnika, a drugu s vec vecim iskustvom i uspjesnog vodje saveza. pa je tako zadnja cro1 era zavrsila ovako:

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2834.0

PS onaj igorzg ti je "veliki" mandjoo, spartak32 njegov ucitelj, a cherokee je anubis, koji je postao igrac kakav ti neces jos godinama.

ajde i ti probaj sam napraviti nesto ne uvijek s bratom igrati na istom racunu i skupa glumite velicinu  *crazy* *crazy*
Samo jedna stvar, moj brat je onaj koji je "pametan" a ja "nogometas" on je igrac a ja poberem svu slavu. Tako da se ostavi mog brata i slobodno mozes po meni pljuvat.....
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1863 na: Kolovoz 06, 2013, 08:01:48 »

sve 5. napisao sam vec. zahvalan sam đoniju sto me oslobodio toga da tebe , dacha i klauna trpim mjesec dana.
na kraju kako god okrenes zlato je nase Grin
Moras shvatit jos jednu stvar, ja samo samo jedan glas dao i klikno tipku za izbacivanje po dogovoru sa ostalima.......
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1864 na: Kolovoz 06, 2013, 08:03:24 »

sve 5. napisao sam vec. zahvalan sam đoniju sto me oslobodio toga da tebe , dacha i klauna trpim mjesec dana.
na kraju kako god okrenes zlato je nase Grin

osjećaji su obostrani... Grin
dokazao sam ti da se mogu kvalificirati, unatoč silnim tvojim sranjima po mojoj igri... e sad ti mogu reći da nikad nećeš biti u reprezentaciji... takvo gov.no neće sramotit ono što smo napravili... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1865 na: Kolovoz 06, 2013, 08:04:54 »

Samo jedna stvar, moj brat je onaj koji je "pametan" a ja "nogometas" on je igrac a ja poberem svu slavu. Tako da se ostavi mog brata i slobodno mozes po meni pljuvat.....
sam si napisao da ti je brat "pametan" znaci ako postavi pitanje i ako je pitanje suvislo , a ja dobre volje dobit ce odgovor, sada i ubuduce. zapamti da odogovorim nekom, moram biti dobre volje i pitanje mora biti suvislo, inace nema odogvora. i ne vidim zasto bih pljuvao po tebi, pa na kraju ti si zasluzan sto imamo zlato Grin  i da,radije razgovaram s pametnima , nego s nogometasima  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1866 na: Kolovoz 06, 2013, 08:12:46 »

sam si napisao da ti je brat "pametan" znaci ako postavi pitanje i ako je pitanje suvislo , a ja dobre volje dobit ce odgovor, sada i ubuduce. zapamti da odogovorim nekom, moram biti dobre volje i pitanje mora biti suvislo, inace nema odogvora. i ne vidim zasto bih pljuvao po tebi, pa na kraju ti si zasluzan sto imamo zlato Grin  i da,radije razgovaram s pametnima , nego s nogometasima  Tongue Tongue Tongue

onda nikad neces moc vrsit monolog  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1867 na: Kolovoz 06, 2013, 08:12:54 »

sam si napisao da ti je brat "pametan" znaci ako postavi pitanje i ako je pitanje suvislo , a ja dobre volje dobit ce odgovor, sada i ubuduce. zapamti da odogovorim nekom, moram biti dobre volje i pitanje mora biti suvislo, inace nema odogvora. i ne vidim zasto bih pljuvao po tebi, pa na kraju ti si zasluzan sto imamo zlato Grin  i da,radije razgovaram s pametnima , nego s nogometasima  Tongue Tongue Tongue
 Mozda si vec skuzio da smo vecina "nogometasi" tu i da su nogometasi osvojili zlato uz pomoc mog brata Smiley   Koliko se sjecam reko si da sam ti ustedio 200 eura pa evo budi gospodin i plati janje "nogometasima" Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1868 na: Kolovoz 06, 2013, 08:13:14 »

Moras shvatit jos jednu stvar, ja samo samo jedan glas dao i klikno tipku za izbacivanje po dogovoru sa ostalima.......
nemoj me vuci za jezik. ti se sjecas da si mi jos 6 dana prije kraja kval. prijetio izbacivanjem, i znas i zasto, ali necemo sad o tome, vec sam najavio cijelu pricu koja ce opsezno objasniti forumasima sve te dogadjaje, pa necemo nista unaprijed  Lips Sealed
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1869 na: Kolovoz 06, 2013, 08:16:07 »

bol bolujem moji jarani..... Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1870 na: Kolovoz 06, 2013, 08:20:43 »

nemoj me vuci za jezik. ti se sjecas da si mi jos 6 dana prije kraja kval. prijetio izbacivanjem, i znas i zasto, ali necemo sad o tome, vec sam najavio cijelu pricu koja ce opsezno objasniti forumasima sve te dogadjaje, pa necemo nista unaprijed  Lips Sealed
Cekam pricu Smiley imam sve tvoje postove i poruke spremljene ali ipak mislim da ce me moji igraci branit i da necu morat niti posta napisat
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1871 na: Kolovoz 06, 2013, 08:28:49 »

djontra nisam  ja "nogometas" just for a record Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1872 na: Kolovoz 06, 2013, 08:30:23 »

djontra nisam  ja "nogometas" just for a record Smiley
  hahahha reko sam vecina Smiley ti si se izgelda prepozno Smiley
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #1873 na: Kolovoz 06, 2013, 09:05:24 »

Evo i mene,,s kim se treba svađat? Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1874 na: Kolovoz 06, 2013, 09:22:40 »

nemoj me vuci za jezik. ti se sjecas da si mi jos 6 dana prije kraja kval. prijetio izbacivanjem, i znas i zasto, ali necemo sad o tome, vec sam najavio cijelu pricu koja ce opsezno objasniti forumasima sve te dogadjaje, pa necemo nista unaprijed  Lips Sealed

ne, to sam bio ja na računu, sorry... Grin
daj storiju,  Lips Sealed   Lips Sealed  grbavi... željan sam je ko mladih krumpira... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!