Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 06:04:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 182116 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1830 na: Kolovoz 06, 2013, 05:19:43 »

Da se razumijemo zašto si ti - Horus dobio od igrača broj 1 zlatne HR reprezentacije na svjetskom prvenstvu 2013 bun iz reprezentacije.
Kada si mi ovo napisao:

"meso nije dovoljno, trebas imati pameti, a po tvojim postovima ocito je nemas. odkud ti ideja da je neki crvic na 10om mjestu uopce dostojan mog pogleda, a kamo li da potrosim koju diju na njega. stvarno si kreten, ne zato sto pises  Smiley  na forumu, jer za to ces biti adekvatno nagradjen, vec zato sto uzimas mjesto nekom normalnom igracu koji bi htio nesto napraviti za repku. usput umjesto ekoloskih, probaj pusiti maricu, ima manje bjelancevina pa ne udara toliko u glavu. i daj mi reci jel te otac nije volio ili si mami ispao dvaput iz ruku dok si bio mali???"

Onda si mogu misliti šta si tek drugima napisao da si popušio 14 glasova,....
 Smiley a...
 Cool
Grin kao što je rekao mandjo,kvalifikacije igrat može,ali nacionalni dres neće navući na svoje truplo Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1831 na: Kolovoz 06, 2013, 05:33:30 »

Da se razumijemo zašto si ti - Horus dobio od igrača broj 1 zlatne HR reprezentacije na svjetskom prvenstvu 2013 bun iz reprezentacije.
Kada si mi ovo napisao:

"meso nije dovoljno, trebas imati pameti, a po tvojim postovima ocito je nemas. odkud ti ideja da je neki crvic na 10om mjestu uopce dostojan mog pogleda, a kamo li da potrosim koju diju na njega. stvarno si kreten, ne zato sto pises  Smiley  na forumu, jer za to ces biti adekvatno nagradjen, vec zato sto uzimas mjesto nekom normalnom igracu koji bi htio nesto napraviti za repku. usput umjesto ekoloskih, probaj pusiti maricu, ima manje bjelancevina pa ne udara toliko u glavu. i daj mi reci jel te otac nije volio ili si mami ispao dvaput iz ruku dok si bio mali???"

Onda si mogu misliti šta si tek drugima napisao da si popušio 14 glasova,....
 Smiley a...
 Cool
a sto si ocekivao kad si me poceo vrijedjati i javno prozivati da sam ti ja pojacao napad. ti si bio na 10. a ja na 2.kraj svih ostalih nisam ni znao da postojis, a ti me poceo prati po forumu ko balavca. mos si misliti od svih igraca tebi pojacati napad.  Lips Sealed , ulovio si me na krivoj nozi, dobro si i prosao Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1832 na: Kolovoz 06, 2013, 05:42:35 »

Grin kao što je rekao mandjo,kvalifikacije igrat može,ali nacionalni dres neće navući na svoje truplo Grin
tebi kao i mandji uskratit cu odgovor na ovo jos par dana, jer vidim da se vas dvojica i jos neki vise hrane s time sto nisam odigrao cijelo SP nego sto steu postali svijetski prvaci. neka vas sisajte samo i uzivajte, ali zapamtite da ce sisa uskoro presahnuti i tada cete se morati suociti s grubom cinjenicom da je taj izvor vase dusevne hrane presahnuo. skoro me je i strah kako ce se neki od vas suociti s tim Smiley

a za iduce kvalifikacije tko igrao tko ne. ako cu ja igrati sigurno ce te pamtiti to prvenstvo vise od ovoga Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1833 na: Kolovoz 06, 2013, 05:48:56 »

nećemo...jer je naprosto bio užitak igrati bez tebe,a posebno je bio užitak što se nisi na forumu pojavljivao,jel od sramote ili nečeg drugog,nezz...ali kako vidim brzo te stid napustio Grin kamo sreće da svjetsko prvenstvo traje čitavu godinu...
vidim ne pomaže ti što smo te izbacili..ti i dalje nastavljaš po svome..to te je koštalo i opet će te...ne brini Wink
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1834 na: Kolovoz 06, 2013, 05:49:16 »

tebi kao i mandji uskratit cu odgovor na ovo jos par dana, jer vidim da se vas dvojica i jos neki vise hrane s time sto nisam odigrao cijelo SP nego sto steu postali svijetski prvaci. neka vas sisajte samo i uzivajte, ali zapamtite da ce sisa uskoro presahnuti i tada cete se morati suociti s grubom cinjenicom da je taj izvor vase dusevne hrane presahnuo. skoro me je i strah kako ce se neki od vas suociti s tim Smiley

a za iduce kvalifikacije tko igrao tko ne. ako cu ja igrati sigurno ce te pamtiti to prvenstvo vise od ovoga Grin
nije mandjo samo za tebe horus nego gosp.vojni strateg za tebe Grin ipak sam ja 3 igrac svijeta po vojnim da se razumijemo obracaj mi se sa vi kad samnom zelis da pricas  *crazy*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1835 na: Kolovoz 06, 2013, 06:00:03 »

nije mandjo samo za tebe horus nego gosp.vojni strateg za tebe Grin ipak sam ja 3 igrac svijeta po vojnim da se razumijemo obracaj mi se sa vi kad samnom zelis da pricas  *crazy*
odkud ti ideja da uopce hocu pricati s tobom *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
a kad mi se to i prohtije uvijek cu pred sobom imati klinca kojeg sam 2 godine ucio igrati imperiju. evo cak ti priznam da si poslije disturbeda i anubisa moj najbolji ucenik Smiley :hooray:
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1836 na: Kolovoz 06, 2013, 06:03:51 »

odkud ti ideja da uopce hocu pricati s tobom *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
a kad mi se to i prohtije uvijek cu pred sobom imati klinca kojeg sam 2 godine ucio igrati imperiju. evo cak ti priznam da si poslije disturbeda i anubisa moj najbolji ucenik Smiley :hooray:
kakav si ti umisljeni lik Grin rekao sam ti takvi poput tebe me mogu nauciti jedino kako da mi kradu rese Grin ako bas ako hoces mene je ucio imperiju ivek iz ladmirevaca igrao je spartaka i dany00 na proslom svjetskom hors Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1837 na: Kolovoz 06, 2013, 06:08:09 »

jedino od tebe sto sam vidio kako ti nose rese svi Grin i rade po 3-4 centralizacije u nizu od toga Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1838 na: Kolovoz 06, 2013, 06:08:37 »

nećemo...jer je naprosto bio užitak igrati bez tebe,a posebno je bio užitak što se nisi na forumu pojavljivao,jel od sramote ili nečeg drugog,nezz...ali kako vidim brzo te stid napustio Grin kamo sreće da svjetsko prvenstvo traje čitavu godinu...
vidim ne pomaže ti što smo te izbacili..ti i dalje nastavljaš po svome..to te je koštalo i opet će te...ne brini Wink
istina, cinjenica da necu morati provesti 3-4 tjedna s tobom, mrkijem i klaunom ucinila me je ustvari sretnim a ne tuznim sto necu odigrati ostatak prvenstva. ipak ni sve medalje svijeta nisu virjedne tih zivaca. đoni je tu napravio dobar potez. na forumu se nisam pojavljivao jer sam bio 7. mjesec na godisnjem, i znao sam da ce te to jednako kvalitetno odraditi, bio ja tu ili ne. ali vidim da bio ja tu ili ne sveto ime horus ne  silazi iz misli i postova sudionika ovog foruma. zaista fascinantno Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1839 na: Kolovoz 06, 2013, 06:10:36 »

istina svi smo se divili gluposti svevišnjega...a posebno kako je maestralno izbačen Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1840 na: Kolovoz 06, 2013, 06:13:38 »

kakav si ti umisljeni lik Grin rekao sam ti takvi poput tebe me mogu nauciti jedino kako da mi kradu rese Grin ako bas ako hoces mene je ucio imperiju ivek iz ladmirevaca igrao je spartaka i dany00 na proslom svjetskom hors Grin
hahahahaha pa onda si moj ucenik po dvostrukoj liniji. moj si direktan ucenik  i ucenik si mog ucenika. pitaj iveka u koji je savez prvi dosao, mislim da je imao nick croarmy ili tako nesto i tko ga je ucio igrati imperiju jos u 1. cro1 eri. Smiley
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1841 na: Kolovoz 06, 2013, 06:15:43 »

hahahahaha pa onda si moj ucenik po dvostrukoj liniji. moj si direktan ucenik  i ucenik si mog ucenika. pitaj iveka u koji je savez prvi dosao, mislim da je imao nick croarmy ili tako nesto i tko ga je ucio igrati imperiju jos u 1. cro1 eri. Smiley
nema kaj sve si nas ti naucio Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1842 na: Kolovoz 06, 2013, 06:17:31 »

zato ja i jesam 3 po vojnim Grin radi toga ti si uvjek skupljao brdo vojnih ja mislim da ti nisi skupio vojnih u cijeloj svojoj karijeri io koliko ja na svjetskom Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1843 na: Kolovoz 06, 2013, 06:17:38 »

nema kaj sve si nas ti naucio Grin
bravo sine, odi da ti tata pusu da, napokon jedna pametna i od tebe Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1844 na: Kolovoz 06, 2013, 06:19:52 »

bravo sine, odi da ti tata pusu da, napokon jedna pametna i od tebe Grin
ma ja cu biti mama Grin odi tata mami da popu.... Tongue Tongue
Evidentirano
 Str: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!