Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 07:53:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 182128 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1815 na: Kolovoz 06, 2013, 09:11:06 »

Haha i ja bi reko da je on Grin Grin

oce se ova tema zatvorit ikad Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1816 na: Kolovoz 06, 2013, 10:29:39 »

svasta ces procitat Smiley
Evidentirano

buuu
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #1817 na: Kolovoz 06, 2013, 12:48:58 »

Isuse dok sam se ovoga svega načitao morao sam naočale staviti i popiti praxiten Grin
Klanska igra dogovorena u naprijed?
Majka ti Božja Bistrička.
U životu ove krkane nisam čuo ni vido, nikada igrao sa tim seronjama. U biti jedino sam nešto čuo za te "klanovce" (Patria nostra cro2) i to od Sonje i Anubisa... za njihovo postojanje. A igrao sam SP 2011 baš sa Anubisom i Horusom. Jedino sam znao Mrkija od 2011.
Ajde,... valjda je to definicija inicijacije u "klan" Grin

 Cool
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #1818 na: Kolovoz 06, 2013, 12:53:47 »

reporter umjesto da se naklonis prvacima i budes ponosan sto su momci odigrali svjetsko i uzeli zlato ti laprdas gluposti bezveze,,,,,da li bi uzeli zlato sa horusom i anubisom,,nikad necemo znat,,ovako su ga uzeli i ima da im se naklonis kao i ostatak igraca imperie online,,,, *heart* *heart*
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #1819 na: Kolovoz 06, 2013, 02:42:17 »

Bolje pričajte i pišite o ljudima koju su sve nama pomogli, a ne nose medalju na svom profilu iako su je zaslužili ..... Uncutica, Goronja, Dunkan,...
Na skypeu je bilo više od 30 ljudi. Svi su oni zlatna CRO repka. I njima čestitam prvenstveno jer nisu igrali za sebe nego za repku.


 Cool
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1820 na: Kolovoz 06, 2013, 04:09:01 »

bas ste jadni umjesto da slavite naslov svjetskog prvaka vi blatite ostale igrace IO ko da ste boga za jaja uhvatili bas me zanima cemu onda kvalifikacije ako vi sada unaprijed govorite koga cete izbacit trebalo bi vas sve diskvalificirat eto to je moj problem
e pa onda se lijepo ubacis u sljedce kvalifikacije i rijesio si svoj problem. zavrsis prvi , skupis si ekipu  koja tebi i tvojim ciljevima odgovara i to ti je to
rijesio si problem .  to moze svatko na io napraviti nigdje nema pravila protiv ili za to . nas pusti na miru i zabavljaj se Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1821 na: Kolovoz 06, 2013, 04:26:19 »

Bolje pričajte i pišite o ljudima koju su sve nama pomogli, a ne nose medalju na svom profilu iako su je zaslužili ..... Uncutica, Goronja, Dunkan,...
Na skypeu je bilo više od 30 ljudi. Svi su oni zlatna CRO repka. I njima čestitam prvenstveno jer nisu igrali za sebe nego za repku.
 Cool
ne treebas im se cuditi, oni samo zele malo vise slave za sebe. oni vicu "mi smo prvaci". opcenito kolektiv od 10-15 cčanova ima 2/3 radilica koji sute i rade i 1/3 galamdjija i zabusanata koji galame i busaju se u prsa Grin jer uskoro ce vecina njih pasti u zaborav. za koju godinu ako ce postojati IO i  foruma, znat ce se samo da je SP IO 2013 osvojila hrvatska.
 sjecas li se 1. SPa? tko ga se vise sjeca. evo vidim da se vecina jos uvijek sjeca anubisa i horusa, pa hajde, igrajuci ovo SP i tvoje se ime donekle vratilo iz zaborava. ne vjerujes mi, hajde probaj nabrojiti jos nekoga, mozda se i sjetis jer si bio tamo, a sad zamisli one koji nikad nisu bili. znaju li jos koga od tada. evo  ja se sjecam goronje koji je tada uzeo racun od vodje. i to ga se sjecam zato jer me igra srbijanske reprezentacije  podsjetila na njega. ni on tada kao ni oni sada nisu procitali pravila igre, pa su mislili da se tamo treba ratovati i skupljati vojne bodove *crazy* *crazy* *crazy*
no srbi su sada svoje "orlove" unatoc promasenoj taktici i osmom mjestu docekali maltene kao osvajace kupa, a nas su tada za istu promasenu taktiku i mislim osvojeno 4. mjesto razapinjali na forumu i proglasavali izdajicama.
tako ce biti i sada, za par godina sjecat ce se jedino da je Hrvatska osvojila SP IO 13. od imena ce se mozda spominjati samo djontravolta i horus. prvi zato sto je pogodio taktiku, koja bas i nije bila ljepa, ali je bila ucinkovita. a drugog zato sto je bio sudionik SPa manje od pola sata, ili sto ja znam zbog cega. cinjenica je da i sa samo pola sata angazmana na SPu i prakticno ne sudjelovanjem u ovoj temi, moje ime je daleko najvise puta spomenuto, od bilo kojeg drugog ucesnika prvenstva. zasto je to tako, ne znam, zasto svi radije spominju horusa, nego druge igrace s SP za to nemam odgovor. ali cinjenica je da ce se to ime najduze vezati za ovo SP Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1822 na: Kolovoz 06, 2013, 04:27:51 »

i jos nesto ova repka je osvojila zlato zato jer nije imala najboljeG igraca , nego zato jer je imala NAJBOLJE igrace !!! svi su disali i igrali kao JEDAN! SVI!!!  
horus je izbacen sa 14 glasova!!! aloooo 14!!!  bugari su se raspali zato jer nisu bili TIM, brazilci isto tako , jednostavno nisu materijal za prvake.
igraci su iz vise saveza dosli u repku , cak i iz vise svjetova, jednostavno smo se poklopili i to smo iskoristili najbolje kako smo mogli i donjeli zlato za sve hrvate  pa tako i za anubisa i horusa .
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1823 na: Kolovoz 06, 2013, 04:36:05 »

i jos nesto ova repka je osvojila zlato zato jer nije imala najboljeG igraca , nego zato jer je imala NAJBOLJE igrace !!! svi su disali i igrali kao JEDAN! SVI!!!  
horus je izbacen sa 14 glasova!!! aloooo 14!!!  bugari su se raspali zato jer nisu bili TIM, brazilci isto tako , jednostavno nisu materijal za prvake.
igraci su iz vise saveza dosli u repku , cak i iz vise svjetova, jednostavno smo se poklopili i to smo iskoristili najbolje kako smo mogli i donjeli zlato za sve hrvate  pa tako i za anubisa i horusa .
bravo babagiga, napokon da netko od vas napise nesto pametno na  forumu. potpisujem potpuno. upravo to. ZLATO ZA SVE HRVATE!!!
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1824 na: Kolovoz 06, 2013, 04:51:00 »

bravo babagiga, napokon da netko od vas napise nesto pametno na  forumu. potpisujem potpuno. upravo to. ZLATO ZA SVE HRVATE!!!
  Da osvojili smo zlato za sve hrvate a ne samo za nas par, igrali smo za Hr repku a ne za neki savez.
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1825 na: Kolovoz 06, 2013, 04:54:32 »

ne treebas im se cuditi, oni samo zele malo vise slave za sebe. oni vicu "mi smo prvaci". opcenito kolektiv od 10-15 cčanova ima 2/3 radilica koji sute i rade i 1/3 galamdjija i zabusanata koji galame i busaju se u prsa Grin jer uskoro ce vecina njih pasti u zaborav. za koju godinu ako ce postojati IO i  foruma, znat ce se samo da je SP IO 2013 osvojila hrvatska.
 sjecas li se 1. SPa? tko ga se vise sjeca. evo vidim da se vecina jos uvijek sjeca anubisa i horusa, pa hajde, igrajuci ovo SP i tvoje se ime donekle vratilo iz zaborava. ne vjerujes mi, hajde probaj nabrojiti jos nekoga, mozda se i sjetis jer si bio tamo, a sad zamisli one koji nikad nisu bili. znaju li jos koga od tada. evo  ja se sjecam goronje koji je tada uzeo racun od vodje. i to ga se sjecam zato jer me igra srbijanske reprezentacije  podsjetila na njega. ni on tada kao ni oni sada nisu procitali pravila igre, pa su mislili da se tamo treba ratovati i skupljati vojne bodove *crazy* *crazy* *crazy*
no srbi su sada svoje "orlove" unatoc promasenoj taktici i osmom mjestu docekali maltene kao osvajace kupa, a nas su tada za istu promasenu taktiku i mislim osvojeno 4. mjesto razapinjali na forumu i proglasavali izdajicama.
tako ce biti i sada, za par godina sjecat ce se jedino da je Hrvatska osvojila SP IO 13. od imena ce se mozda spominjati samo djontravolta i horus. prvi zato sto je pogodio taktiku, koja bas i nije bila ljepa, ali je bila ucinkovita. a drugog zato sto je bio sudionik SPa manje od pola sata, ili sto ja znam zbog cega. cinjenica je da i sa samo pola sata angazmana na SPu i prakticno ne sudjelovanjem u ovoj temi, moje ime je daleko najvise puta spomenuto, od bilo kojeg drugog ucesnika prvenstva. zasto je to tako, ne znam, zasto svi radije spominju horusa, nego druge igrace s SP za to nemam odgovor. ali cinjenica je da ce se to ime najduze vezati za ovo SP Smiley
ma neodoljiv si...  Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1826 na: Kolovoz 06, 2013, 05:04:25 »

  Da osvojili smo zlato za sve hrvate a ne samo za nas par, igrali smo za Hr repku a ne za neki savez.
bravo đoni, jos da si to uspio utuviti u glavu nekim clanovima repke, koji ovdje iz dana u dan svojim izjavama ruse rejting reprezentacije i umanjuju ono sto su postigli.  Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1827 na: Kolovoz 06, 2013, 05:07:47 »

ne treebas im se cuditi, oni samo zele malo vise slave za sebe. oni vicu "mi smo prvaci". opcenito kolektiv od 10-15 cčanova ima 2/3 radilica koji sute i rade i 1/3 galamdjija i zabusanata koji galame i busaju se u prsa Grin jer uskoro ce vecina njih pasti u zaborav. za koju godinu ako ce postojati IO i  foruma, znat ce se samo da je SP IO 2013 osvojila hrvatska.
 sjecas li se 1. SPa? tko ga se vise sjeca. evo vidim da se vecina jos uvijek sjeca anubisa i horusa, pa hajde, igrajuci ovo SP i tvoje se ime donekle vratilo iz zaborava. ne vjerujes mi, hajde probaj nabrojiti jos nekoga, mozda se i sjetis jer si bio tamo, a sad zamisli one koji nikad nisu bili. znaju li jos koga od tada. evo  ja se sjecam goronje koji je tada uzeo racun od vodje. i to ga se sjecam zato jer me igra srbijanske reprezentacije  podsjetila na njega. ni on tada kao ni oni sada nisu procitali pravila igre, pa su mislili da se tamo treba ratovati i skupljati vojne bodove *crazy* *crazy* *crazy*
no srbi su sada svoje "orlove" unatoc promasenoj taktici i osmom mjestu docekali maltene kao osvajace kupa, a nas su tada za istu promasenu taktiku i mislim osvojeno 4. mjesto razapinjali na forumu i proglasavali izdajicama.
tako ce biti i sada, za par godina sjecat ce se jedino da je Hrvatska osvojila SP IO 13. od imena ce se mozda spominjati samo djontravolta i horus. prvi zato sto je pogodio taktiku, koja bas i nije bila ljepa, ali je bila ucinkovita. a drugog zato sto je bio sudionik SPa manje od pola sata, ili sto ja znam zbog cega. cinjenica je da i sa samo pola sata angazmana na SPu i prakticno ne sudjelovanjem u ovoj temi, moje ime je daleko najvise puta spomenuto, od bilo kojeg drugog ucesnika prvenstva. zasto je to tako, ne znam, zasto svi radije spominju horusa, nego druge igrace s SP za to nemam odgovor. ali cinjenica je da ce se to ime najduze vezati za ovo SP Smiley
ne bi se bas slozio sa tvojom tvrdnjom da ce se zaboraviti da je Hrvatska osvojila zlatnu medalju uvjek ce ostati na peharu ugravirano ime nase Zemlje ,igraci gledajuci iz godine u godinu slike sa proteklog svjetskog prvenstva ce moci uvjek vidjeti da je Hrvatska osvojila 2013 godine  Grin,nemoj tako da blatis uspjeh cijele repke i zlatne generacije 2013 ,svi su dali svoj maximum i zasluzeno osvojili prvo mjesto
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #1828 na: Kolovoz 06, 2013, 05:08:43 »

ne treebas im se cuditi, oni samo zele malo vise slave za sebe. oni vicu "mi smo prvaci". opcenito kolektiv od 10-15 cčanova ima 2/3 radilica koji sute i rade i 1/3 galamdjija i zabusanata koji galame i busaju se u prsa Grin jer uskoro ce vecina njih pasti u zaborav. za koju godinu ako ce postojati IO i  foruma, znat ce se samo da je SP IO 2013 osvojila hrvatska.
 sjecas li se 1. SPa? tko ga se vise sjeca. evo vidim da se vecina jos uvijek sjeca anubisa i horusa, pa hajde, igrajuci ovo SP i tvoje se ime donekle vratilo iz zaborava. ne vjerujes mi, hajde probaj nabrojiti jos nekoga, mozda se i sjetis jer si bio tamo, a sad zamisli one koji nikad nisu bili. znaju li jos koga od tada. evo  ja se sjecam goronje koji je tada uzeo racun od vodje. i to ga se sjecam zato jer me igra srbijanske reprezentacije  podsjetila na njega. ni on tada kao ni oni sada nisu procitali pravila igre, pa su mislili da se tamo treba ratovati i skupljati vojne bodove *crazy* *crazy* *crazy*
no srbi su sada svoje "orlove" unatoc promasenoj taktici i osmom mjestu docekali maltene kao osvajace kupa, a nas su tada za istu promasenu taktiku i mislim osvojeno 4. mjesto razapinjali na forumu i proglasavali izdajicama.
tako ce biti i sada, za par godina sjecat ce se jedino da je Hrvatska osvojila SP IO 13. od imena ce se mozda spominjati samo djontravolta i horus. prvi zato sto je pogodio taktiku, koja bas i nije bila ljepa, ali je bila ucinkovita. a drugog zato sto je bio sudionik SPa manje od pola sata, ili sto ja znam zbog cega. cinjenica je da i sa samo pola sata angazmana na SPu i prakticno ne sudjelovanjem u ovoj temi, moje ime je daleko najvise puta spomenuto, od bilo kojeg drugog ucesnika prvenstva. zasto je to tako, ne znam, zasto svi radije spominju horusa, nego druge igrace s SP za to nemam odgovor. ali cinjenica je da ce se to ime najduze vezati za ovo SP Smiley

Generalno gledano se slažem sa tobom. Isto tako se sječam da je udarnička ekipa igrala 2011 pa ste se potukli na mrtvo ime ti i Anubis i skoro svako sa svakim, tebe skinuli sa vođe i ostavili bez čina na kraju... i od toga nije bilo rezultata kao to se vidjelo na kraju.
Ova ekipa je odigrala 100% složno od početka do kraja i postignula neočekivano. Zato imaju svi mjesta da se malo "pohvale".
A to da su svi IO igrači iz Lijepe naše dio ove pobjede da,... i ti prvi jer nisi igrao a spominjao se najviše Grin , Damir za kojega mi je osobno žao što nije igrao jer bi igrao korektno ali tako je ekipa odlučila,...
Ove godine je ispalo ovako, slijedeća nije tako daleko, tko zna tko će igrati (platiti).... neznam ni za sebe...
 Cool
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #1829 na: Kolovoz 06, 2013, 05:16:41 »

Da se razumijemo zašto si ti - Horus dobio od igrača broj 1 zlatne HR reprezentacije na svjetskom prvenstvu 2013 bun iz reprezentacije.
Kada si mi ovo napisao:

"meso nije dovoljno, trebas imati pameti, a po tvojim postovima ocito je nemas. odkud ti ideja da je neki crvic na 10om mjestu uopce dostojan mog pogleda, a kamo li da potrosim koju diju na njega. stvarno si kreten, ne zato sto pises  Smiley  na forumu, jer za to ces biti adekvatno nagradjen, vec zato sto uzimas mjesto nekom normalnom igracu koji bi htio nesto napraviti za repku. usput umjesto ekoloskih, probaj pusiti maricu, ima manje bjelancevina pa ne udara toliko u glavu. i daj mi reci jel te otac nije volio ili si mami ispao dvaput iz ruku dok si bio mali???"

Onda si mogu misliti šta si tek drugima napisao da si popušio 14 glasova,....
 Lips Sealed a...
 Cool
Evidentirano
 Str: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!