Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:39:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180440 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1635 na: Kolovoz 04, 2013, 11:08:21 »

vauuuuuu 577 karme, danas 583. hvala sto si me potsjetio na to. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* jos sto karmi i prestici cu Tigera i postati najkarizmaticnija osoba na forumu. dragi posjetitelji, drago mi je sto prepoznajete jacinu mojih poruka i sto vas one poticu da obratite paznju na njih. citajte me i ako osjetite energiju u poruci, izrazite se prema osjecaju, pa ma kakav on bio.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* e, to je tebi vazna stvar. da je to mali prdek napisao, potpuno bih ga razumio. jednom 16 godisnjaku sudjelovanje na takvom turniru i druzenje s starijim igracima sigurno predstavlja nesto vazno sto ce pamtiti godinama. ali sto tebi pedesetgodisnjaku, koji bi trebao unuke setati umjesto da tu pises nebuloze, sto je tebi tu vazno   Huh? Huh? Huh? da ti je iole vazno kvalificirao bi se barem jednom i dao doprinos svojoj drzavi, illi ako nisi sposoban,onda si mogao pomoci donacijom, barem ti to nebi trebao biti problem posto se dobro hranis na drzavnim jaslama. probaj ti ne upaliti kompjutor, vidjet ces da tad nema nicega i da je IO skup 0 i 1 i za realni zivot nista vazno. i mozes tu biti 100x prvak, od toga ni sendvic neces moci kupiti. jedino izgubiti mozes realni novac i vrijeme  *crazy* *crazy*
na  kraju cestitao  bih novom moderatroru na funkciji. potsjetio bih ga da je to odgovorna duznost dobro placena dijamantima i da bi ostao duze vremena na njoj treba ispunjavati odredjen niz uvijeta. jedan od najbitnijih je nepristranost. posto je vec vise puta kopirao ovo
1.2. Zabranjeno je:
- Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
- Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
- Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
- Spamovi i floodovi idu pod ključ;
- Provociranje korisnika foruma i igre;
- Odgovarati na provokacije i uvrede;
- Oglašavanje
- Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
- objavljivanje linkova za ilegalni softver;
- objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
- ponovno objavljivanje zaključanih tema;
- objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
- Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
- imati više od jedne registracije na forumu

siguran sam da je slucajno previdio gore izrecenu tesku uvredu i da je samo zbog previda nije primjereno i na vrijeme sankcionirao. ali kao za vraga, zlo ne dolazi samo, pa je zbog toga previda i nesankcioniranja istog , gore spomenuti igrac jucer napisao jos jedan uvrijedljiv post u kojem vrijeđa i omalovazava korisnike cirilicnog pisma. nadam se brzoj i ucinkovitoj kazni objedinjenoj za obe teske uvrede. a tebi da dugo budes moderator, sto ce ovisiti iskljucivo o nacinu tvog rada Smiley
kiro je prosviro Grin
Evidentirano
Damba13
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #1636 na: Kolovoz 04, 2013, 11:13:51 »

unce mi posudila na kratko... Grin

Ako je ona onda ok ... i onako je nebi imao da nije bilo nje ... i Prdeka Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1637 na: Kolovoz 04, 2013, 11:14:04 »

kiro je prosviro Grin

prdek salji tozla Angry
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1638 na: Kolovoz 04, 2013, 11:15:54 »

Ako je ona onda ok ... i onako je nebi imao da nije bilo nje ... i Prdeka Grin

unce mu posudila sad se mrki fali po forumu Tongue
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #1639 na: Kolovoz 04, 2013, 11:17:39 »

unce mu posudila sad se mrki fali po forumu Tongue

...samo je skroman ...dala sam mu je u trajno vlasništvo Tongue Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1640 na: Kolovoz 04, 2013, 11:18:12 »

Ako je ona onda ok ... i onako je nebi imao da nije bilo nje ... i Prdeka Grin

eto šta ti je žensko... već me traži da je vratim... Grin

unce mu posudila sad se mrki fali po forumu Tongue
posudim i ja tebi nešto, pa se fali... Grin Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1641 na: Kolovoz 04, 2013, 11:18:39 »

...samo je skroman ...dala sam mu je u trajno vlasništvo Tongue Grin Grin

auuuuuaaaa mrki svjetski sampion sta ce to biti
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1642 na: Kolovoz 04, 2013, 11:18:58 »

eto šta ti je žensko... već me traži da je vratim... Grin
posudim i ja tebi nešto, pa se fali... Grin Wink

moze Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1643 na: Kolovoz 04, 2013, 11:21:40 »

moze Grin
[/quot

imas kola Grin oce moc stat
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1644 na: Kolovoz 04, 2013, 11:23:50 »

 Lips Sealed , Cro... gori si od mandje u spamanju...Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1645 na: Kolovoz 04, 2013, 11:24:29 »

Lips Sealed , Cro... gori si od mandje u spamanju...Grin

hvala nebi da falim al biti bolji od mandje u bilo cimu je uspjeh Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1646 na: Kolovoz 04, 2013, 11:25:00 »

Lips Sealed , Cro... gori si od mandje u spamanju...Grin
to sam bas htio napisati mrki Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1647 na: Kolovoz 04, 2013, 11:32:25 »

hvala nebi da falim al biti bolji od mandje u bilo cimu je uspjeh Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
driver62
Gost
« Odgovor #1648 na: Kolovoz 04, 2013, 12:15:36 »

vauuuuuu 577 karme, danas 583. hvala sto si me potsjetio na to. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* jos sto karmi i prestici cu Tigera i postati najkarizmaticnija osoba na forumu. dragi posjetitelji, drago mi je sto prepoznajete jacinu mojih poruka i sto vas one poticu da obratite paznju na njih. citajte me i ako osjetite energiju u poruci, izrazite se prema osjecaju, pa ma kakav on bio.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* e, to je tebi vazna stvar. da je to mali prdek napisao, potpuno bih ga razumio. jednom 16 godisnjaku sudjelovanje na takvom turniru i druzenje s starijim igracima sigurno predstavlja nesto vazno sto ce pamtiti godinama. ali sto tebi pedesetgodisnjaku, koji bi trebao unuke setati umjesto da tu pises nebuloze, sto je tebi tu vazno   Huh? Huh? Huh? da ti je iole vazno kvalificirao bi se barem jednom i dao doprinos svojoj drzavi, illi ako nisi sposoban,onda si mogao pomoci donacijom, barem ti to nebi trebao biti problem posto se dobro hranis na drzavnim jaslama. probaj ti ne upaliti kompjutor, vidjet ces da tad nema nicega i da je IO skup 0 i 1 i za realni zivot nista vazno. i mozes tu biti 100x prvak, od toga ni sendvic neces moci kupiti. jedino izgubiti mozes realni novac i vrijeme  *crazy* *crazy*
na  kraju cestitao  bih novom moderatroru na funkciji. potsjetio bih ga da je to odgovorna duznost dobro placena dijamantima i da bi ostao duze vremena na njoj treba ispunjavati odredjen niz uvijeta. jedan od najbitnijih je nepristranost. posto je vec vise puta kopirao ovo
1.2. Zabranjeno je:
- Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
- Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
- Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
- Spamovi i floodovi idu pod ključ;
- Provociranje korisnika foruma i igre;
- Odgovarati na provokacije i uvrede;
- Oglašavanje
- Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
- objavljivanje linkova za ilegalni softver;
- objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
- ponovno objavljivanje zaključanih tema;
- objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
- Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
- imati više od jedne registracije na forumu

siguran sam da je slucajno previdio gore izrecenu tesku uvredu i da je samo zbog previda nije primjereno i na vrijeme sankcionirao. ali kao za vraga, zlo ne dolazi samo, pa je zbog toga previda i nesankcioniranja istog , gore spomenuti igrac jucer napisao jos jedan uvrijedljiv post u kojem vrijeđa i omalovazava korisnike cirilicnog pisma. nadam se brzoj i ucinkovitoj kazni objedinjenoj za obe teske uvrede. a tebi da dugo budes moderator, sto ce ovisiti iskljucivo o nacinu tvog rada Smiley
od svih koji te vole ti si baš meni našao pametovati Sad
ostavi se privatnoga života na forumu jer imam i ja za tebe štošta napisati što ti se neće svidjeti
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1649 na: Kolovoz 04, 2013, 01:43:32 »

vauuuuuu 577 karme, danas 583. hvala sto si me potsjetio na to. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* jos sto karmi i prestici cu Tigera i postati najkarizmaticnija osoba na forumu. dragi posjetitelji, drago mi je sto prepoznajete jacinu mojih poruka i sto vas one poticu da obratite paznju na njih. citajte me i ako osjetite energiju u poruci, izrazite se prema osjecaju, pa ma kakav on bio.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* e, to je tebi vazna stvar. da je to mali prdek napisao, potpuno bih ga razumio. jednom 16 godisnjaku sudjelovanje na takvom turniru i druzenje s starijim igracima sigurno predstavlja nesto vazno sto ce pamtiti godinama. ali sto tebi pedesetgodisnjaku, koji bi trebao unuke setati umjesto da tu pises nebuloze, sto je tebi tu vazno   Huh? Huh? Huh? da ti je iole vazno kvalificirao bi se barem jednom i dao doprinos svojoj drzavi, illi ako nisi sposoban,onda si mogao pomoci donacijom, barem ti to nebi trebao biti problem posto se dobro hranis na drzavnim jaslama. probaj ti ne upaliti kompjutor, vidjet ces da tad nema nicega i da je IO skup 0 i 1 i za realni zivot nista vazno. i mozes tu biti 100x prvak, od toga ni sendvic neces moci kupiti. jedino izgubiti mozes realni novac i vrijeme  *crazy* *crazy*
na  kraju cestitao  bih novom moderatroru na funkciji. potsjetio bih ga da je to odgovorna duznost dobro placena dijamantima i da bi ostao duze vremena na njoj treba ispunjavati odredjen niz uvijeta. jedan od najbitnijih je nepristranost. posto je vec vise puta kopirao ovo
1.2. Zabranjeno je:
- Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
- Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
- Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
- Spamovi i floodovi idu pod ključ;
- Provociranje korisnika foruma i igre;
- Odgovarati na provokacije i uvrede;
- Oglašavanje
- Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
- objavljivanje linkova za ilegalni softver;
- objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
- ponovno objavljivanje zaključanih tema;
- objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
- Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
- imati više od jedne registracije na forumu

siguran sam da je slucajno previdio gore izrecenu tesku uvredu i da je samo zbog previda nije primjereno i na vrijeme sankcionirao. ali kao za vraga, zlo ne dolazi samo, pa je zbog toga previda i nesankcioniranja istog , gore spomenuti igrac jucer napisao jos jedan uvrijedljiv post u kojem vrijeđa i omalovazava korisnike cirilicnog pisma. nadam se brzoj i ucinkovitoj kazni objedinjenoj za obe teske uvrede. a tebi da dugo budes moderator, sto ce ovisiti iskljucivo o nacinu tvog rada Smiley
     Hvla horus sto me ucis mom poslu, evo da se opravdam posto vidim da previse brige vodis o meni. Dao mi je sef godisnji odmor "zasluzeni" trenutno sam bez kompa tako da sef vodi racuna o forumu. Ako imas kakav problem i opasku o mom radu slobodno se javi u ured. Ko zna mozda bi zaposlili nekog s  karmom od 500 al u minusu Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!