Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:33:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180472 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #1560 na: Kolovoz 02, 2013, 10:06:25 »

Djontra slazem se s tobom da je sa saveznom igrat i branit dvorac neopisiv dozivljaj. Imo sam priliku prisustovat s tvojim bratom u jednom svijetu . Branili smo dvorac od 1 do 6h ujutro . Ja vam nemogu opisat taj dozivljaj :d :d i sam znas kolko se vojske tu noc popusilo da se spasi dvorac .
Evidentirano

hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #1561 na: Kolovoz 02, 2013, 10:07:10 »

dobro dobro IDEM !!!
ne samo jednu Grin
 Cool
Evidentirano
windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #1562 na: Kolovoz 02, 2013, 10:16:20 »

Dečki svaka čast!!! Skidam kapu!!!  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1563 na: Kolovoz 02, 2013, 10:22:30 »

 Grin ma sve 5...samo sam htjeo dokazat da Gospodar dijamanta je ipak bio ništkoristan na ovom SP
ja da nisam vjerovao u vođu a posebno u ekipu,davno bi,još u kvalifikacijama sa bubijem zajedno igrao netko drugi Grin
jedino me patio,nezz zašto ga uopće spominjem ali moram i nek se to riješi ovako javno, čika horus...
znao sam da on može izazvat pomutnju u savezu i tu smo se većina složili..ne većina 100% kad je bio kandidiran za izbacivanje..jer 15-20 sek je trajalo glasanje Grin
a za većinu je trebalo 12 ili 13 glasova...on je dobio max 14 Grin
misilm bilo mi je žao ali za dobrobit ekipe je moralo tako biti i to se pokazalo ispravnim...
e sad drugi izbačeni.anubis...o njemu nebi previše...
ali jedan od razloga,koji nezz jel smijem ovako javnio reći,je taj da na 2 svjetskom prvenstvu...kad je CRO ekipa već bila sigurna u broncu(?),u zadnjih 20 minuta odbrojabanja,su se odigrala čudna dešavanja u našem dvorcu,vođe nije bilo online i onih od povjerenja...uglavnom postoje indicije da pod udarom rumunja na naš dvorac,netko je namjerno maknuo saveznu vojsku koja bi se obranila od tih napada...s tim micanjem je medalja bila izgubljena za nas i osvojilo srebro rumunjima...
a znamo s kime dotični većinom igra po realmovima...ovo sam načuo,ne mora biti istina..neka dotični demantira...
eto sve je bilo opravdano i svaka moguća opasnost se morala unaprijed otklonit..
znači s tim potezima smo dobili prdeka i to dva Grin u ekipu,koja bi bez njih jako teško ili nikako funkcionirala Grin
jednostavno čuda od djece...po mojoj procijeni,oni su činili 62,87% saveza Grin
naravno tu i je unca,ali ona je kraljica...nećemo previše o njoj da se nebi umislila  *heart*...ona kao ministar unutarnjih poslova je bila na razini zadatka i smirivala usijane situacije,ali ne pendrekom,vodenim topovima i suzavcem(iako je i to nekad bilo potrebno) nego svojim smirenim , pametnim glasom i riječi je uvijek svela testosteron u granice normale ... Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1564 na: Kolovoz 02, 2013, 10:36:51 »

Grin ma sve 5...samo sam htjeo dokazat da Gospodar dijamanta je ipak bio ništkoristan na ovom SP
ja da nisam vjerovao u vođu a posebno u ekipu,davno bi,još u kvalifikacijama sa bubijem zajedno igrao netko drugi Grin
jedino me patio,nezz zašto ga uopće spominjem ali moram i nek se to riješi ovako javno, čika horus...
znao sam da on može izazvat pomutnju u savezu i tu smo se većina složili..ne većina 100% kad je bio kandidiran za izbacivanje..jer 15-20 sek je trajalo glasanje Grin
a za većinu je trebalo 12 ili 13 glasova...on je dobio max 14 Grin
misilm bilo mi je žao ali za dobrobit ekipe je moralo tako biti i to se pokazalo ispravnim...
e sad drugi izbačeni.anubis...o njemu nebi previše...
ali jedan od razloga,koji nezz jel smijem ovako javnio reći,je taj da na 2 svjetskom prvenstvu...kad je CRO ekipa već bila sigurna u broncu(?),u zadnjih 20 minuta odbrojabanja,su se odigrala čudna dešavanja u našem dvorcu,vođe nije bilo online i onih od povjerenja...uglavnom postoje indicije da pod udarom rumunja na naš dvorac,netko je namjerno maknuo saveznu vojsku koja bi se obranila od tih napada...s tim micanjem je medalja bila izgubljena za nas i osvojilo srebro rumunjima...
a znamo s kime dotični većinom igra po realmovima...ovo sam načuo,ne mora biti istina..neka dotični demantira...
eto sve je bilo opravdano i svaka moguća opasnost se morala unaprijed otklonit..
znači s tim potezima smo dobili prdeka i to dva Grin u ekipu,koja bi bez njih jako teško ili nikako funkcionirala Grin
jednostavno čuda od djece...po mojoj procijeni,oni su činili 62,87% saveza Grin
naravno tu i je unca,ali ona je kraljica...nećemo previše o njoj da se nebi umislila  *heart*...ona kao ministar unutarnjih poslova je bila na razini zadatka i smirivala usijane situacije,ali ne pendrekom,vodenim topovima i suzavcem(iako je i to nekad bilo potrebno) nego svojim smirenim , pametnim glasom i riječi je uvijek svela testosteron u granice normale ... Grin

sutra cu ti odovorit, u gradu sam i cura ce me ubit Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1565 na: Kolovoz 02, 2013, 10:37:45 »

Grin ma sve 5...samo sam htjeo dokazat da Gospodar dijamanta je ipak bio ništkoristan na ovom SP
ja da nisam vjerovao u vođu a posebno u ekipu,davno bi,još u kvalifikacijama sa bubijem zajedno igrao netko drugi Grin
jedino me patio,nezz zašto ga uopće spominjem ali moram i nek se to riješi ovako javno, čika horus...
znao sam da on može izazvat pomutnju u savezu i tu smo se većina složili..ne većina 100% kad je bio kandidiran za izbacivanje..jer 15-20 sek je trajalo glasanje Grin
a za većinu je trebalo 12 ili 13 glasova...on je dobio max 14 Grin
misilm bilo mi je žao ali za dobrobit ekipe je moralo tako biti i to se pokazalo ispravnim...
e sad drugi izbačeni.anubis...o njemu nebi previše...
ali jedan od razloga,koji nezz jel smijem ovako javnio reći,je taj da na 2 svjetskom prvenstvu...kad je CRO ekipa već bila sigurna u broncu(?),u zadnjih 20 minuta odbrojabanja,su se odigrala čudna dešavanja u našem dvorcu,vođe nije bilo online i onih od povjerenja...uglavnom postoje indicije da pod udarom rumunja na naš dvorac,netko je namjerno maknuo saveznu vojsku koja bi se obranila od tih napada...s tim micanjem je medalja bila izgubljena za nas i osvojilo srebro rumunjima...
a znamo s kime dotični većinom igra po realmovima...ovo sam načuo,ne mora biti istina..neka dotični demantira...
eto sve je bilo opravdano i svaka moguća opasnost se morala unaprijed otklonit..
znači s tim potezima smo dobili prdeka i to dva Grin u ekipu,koja bi bez njih jako teško ili nikako funkcionirala Grin
jednostavno čuda od djece...po mojoj procijeni,oni su činili 62,87% saveza Grin
naravno tu i je unca,ali ona je kraljica...nećemo previše o njoj da se nebi umislila  *heart*...ona kao ministar unutarnjih poslova je bila na razini zadatka i smirivala usijane situacije,ali ne pendrekom,vodenim topovima i suzavcem(iako je i to nekad bilo potrebno) nego svojim smirenim , pametnim glasom i riječi je uvijek svela testosteron u granice normale ... Grin

nemoj lagati sebe ni druge. reci istinu , a to je da je nekolicina glasala na tudjim racunima preko cuvara racuna. za koji dan cu otvoriti posebnu temu gdje cu svima detaljno objasniti zasto i na koji nacin je racun horus izbacen iz repezentacije jer ima jako puno upita, pa da ne odgovaram svima posebno Smiley
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1566 na: Kolovoz 02, 2013, 10:42:10 »

nemoj lagati sebe ni druge. reci istinu , a to je da je nekolicina glasala na tudjim racunima preko cuvara racuna. za koji dan cu otvoriti posebnu temu gdje cu svima detaljno objasniti zasto i na koji nacin je racun horus izbacen iz repezentacije jer ima jako puno upita, pa da ne odgovaram svima posebno Smiley
ma kakvi cuvari moj horuse Grin samo sa moga je glasano tako jer sam bio na moru ali uz moje odobrenje koje sam dao deckima na skypu da glasaju da te izbace  Tongue Tongue Tongue Tongue pa znalo se vec na pocetku kvalifikacija da ce te izbaciti Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1567 na: Kolovoz 02, 2013, 10:42:38 »

 Grin no comment  *tired*
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1568 na: Kolovoz 02, 2013, 10:46:11 »

nemoj lagati sebe ni druge. reci istinu , a to je da je nekolicina glasala na tudjim racunima preko cuvara racuna. za koji dan cu otvoriti posebnu temu gdje cu svima detaljno objasniti zasto i na koji nacin je racun horus izbacen iz repezentacije jer ima jako puno upita, pa da ne odgovaram svima posebno Smiley
a uostalom kad das cuvarstvo nekome bez ogranicenja Grin moze da radi kaj hoce samim time sto si dao nekome cuvarstvo rekao si time da se horus izbaci Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1569 na: Kolovoz 02, 2013, 10:50:22 »

http://prntscr.com/1j14zp
slika sve govori..moraš biti specijalac da još nešto ideš odgovarati..ja ne bih ni komp upalio da me 14 ljudi jednoglasno bacilo van na tako važnnoj stvari..stvarno hors ti si bolestan čovijek
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1570 na: Kolovoz 02, 2013, 10:53:59 »

http://prntscr.com/1j14zp
slika sve govori..moraš biti specijalac da još nešto ideš odgovarati..ja ne bih ni komp upalio da me 14 ljudi jednoglasno bacilo van na tako važnnoj stvari..stvarno hors ti si bolestan čovijek
evo mu i od mene jedan minus Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1571 na: Kolovoz 02, 2013, 11:01:05 »

vi isto seruckate previše,nije samo anubis igra sa sudionicima prvenstva,već i prdek,nemojte to zaboravit Tongue Tongue
ne razumijem bas taj sad post Grin
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1572 na: Kolovoz 02, 2013, 11:07:56 »

Niti ja ,al nek mu bude Smiley
Evidentirano
adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #1573 na: Kolovoz 02, 2013, 11:09:00 »

Sta cete uzet u bonus skrinjama :d :d
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1574 na: Kolovoz 02, 2013, 11:19:01 »

di je mrki  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!