Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 08:59:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 181041 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1545 na: Kolovoz 02, 2013, 09:03:21 »

Potpisujem svaku riječ...
Naravno da treba funkcional balista promijeniti, to je bug u vojnoj jedinici a ne u modulu igre dominacije.
  Po mom misljenju, ako je svjet x10 znaci da x10 puta treba moc stat vojske u dvorac i da x10 puta traba moc vojske napast taj dvorac. Pa da vidimo ko ce drzat 3 dvorca s 1m balista.
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1546 na: Kolovoz 02, 2013, 09:05:17 »

  Po mom misljenju, ako je svjet x10 znaci da x10 puta treba moc stat vojske u dvorac i da x10 puta traba moc vojske napast taj dvorac. Pa da vidimo ko ce drzat 3 dvorca s 1m balista.
pa onda po tome nema kraja opet kako zauzmes dvorac neces ga ni moci da obranis
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1547 na: Kolovoz 02, 2013, 09:15:41 »

Da je bar nagrada za Svjetsko,izgradnja Dvorca u Hrvatskom Zagorju kod Tigera,da mu bude tamo ured i da kad je svjetsko pripremi 15 soba za igrače, 15 komada da nas masiraju super ultra brz internet i hrpe pića i hrane.  Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1548 na: Kolovoz 02, 2013, 09:16:57 »

Da je bar nagrada za Svjetsko,izgradnja Dvorca u Hrvatskom Zagorju kod Tigera,da mu bude tamo ured i da kad je svjetsko pripremi 15 soba za igrače, 15 komada da nas masiraju super ultra brz internet i hrpe pića i hrane.  Grin
konobar horus Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1549 na: Kolovoz 02, 2013, 09:18:01 »

pa onda po tome nema kraja opet kako zauzmes dvorac neces ga ni moci da obranis
Stvar je u tom to jedan savez nece moc skupit trecinu balitsa u obrani (10k) i ako 2 saveza krenu sa 60m vojske dvorac pada 100%  tako funkcionira igra i tako bi trebalo bit. Isti problem se javlja sa sefovima, nije normalno da sef cuva 250k rese u x1 i 250k rese u x10 gdje se to skupi za 5min..
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1550 na: Kolovoz 02, 2013, 09:19:40 »

konobar horus Grin
vodonosa Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1551 na: Kolovoz 02, 2013, 09:21:38 »

Da je bar nagrada za Svjetsko,izgradnja Dvorca u Hrvatskom Zagorju kod Tigera,da mu bude tamo ured i da kad je svjetsko pripremi 15 soba za igrače, 15 komada da nas masiraju super ultra brz internet i hrpe pića i hrane.  Grin
hahahahahaaa pito sam tigera da nas ugosti kod njega doma, kaze da cemo se pogubit u sumi od vina i alkohola Smiley   evo  neka kaze ako lazem Smiley
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1552 na: Kolovoz 02, 2013, 09:23:42 »

ali da se vratim još malo Svjetskom Prvenstvu... i šta smo dobili od njega?
dobili smo kao prvo pobjedu na osnovu ekonomskih bodova! što je jako zanimljivo i već gore rečeno kako je gospodar disfunkcionalan i ne igriv!
dobili smo pobjedu na osnovu verzije v4....da...šokantno Grin pobjedio je savez sa najviše ekonomskih..ejjj.. Grin šta to govori!?
kao u dobra stara vremena Wink što mi je ujedno i drago i krivo...
drago zbog toga što je imperia ipak zadržala onaj stari šarm i ono zbog čega smo postali ovisni o njoj,bez obzira na ovaj "diamant fever"
a krivo i opet drago Grin što je tvrdnja (moja),još kad sam zaigrao prvi v5 r82,da taj mod sa gospodarom je čisti promašaj Embarrassed
da..dobili smo pobjednika po v4 pravilima uz neke razlike,što sada postoje 2 rase i naravno što postoje proklete škrinje Smiley
i zbog toga su pravila za svjetsko ipak trebala biti drugačija od normalnog blitz x10 svijeta...a posebno raspodijela medalja...
prvo i najvažnije--škrinje..trebalo ih je ukinuti ili bar ukinuti da se može birat šta želiš iz njih,jer je to apsurdno i totalno nije vezano za samu igru a da ne pričam tu o nekoj ravnopravnosti a posebno o znanju- ovih koji imaju i koji nemaju za dije..tu se već jasno daje do znanja u kojem pravcu igra ide...
drugo medalje..osim za prva 3 mjesta...medalju je trebao dobit i najjači igrač,a posebno savez za najviše vojnih pobjeda...čile i srbija..iako mislim da čile ima jednu više...itd ..prostora je bilo za napravit da ovo bude puno bolje,igrivije i puno intezivnije na svim poljima igre...
ipak diamant fever rules i tu se nemože puno toga učinit...
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1553 na: Kolovoz 02, 2013, 09:23:51 »

hahahahahaaa pito sam tigera da nas ugosti kod njega doma, kaze da cemo se pogubit u sumi od vina i alkohola Smiley   evo  neka kaze ako lazem Smiley

eh da mi je to vidjet bauljanje po šumama i gorama Hrvatskog Zagorja, možda i netko na drvetu završi na kraju . hehehe
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1554 na: Kolovoz 02, 2013, 09:32:20 »

eh da mi je to vidjet bauljanje po šumama i gorama Hrvatskog Zagorja, možda i netko na drvetu završi na kraju . hehehe
Pa po nekom balkanskom pravilu mislim da je to poanta price. Evo ako bugari iz ureda ne nadju "jeftin" smjestaj svi su pozvani kod mene doma plus svi igraci repke. Ima 120 kvadrata plus ako bude trebalo kod brata u stanu se neko spavat. Evo priredio bi nam nezaboravni vikend, ipak sam ja bio vodja a mogo bi se oduzit igracima koji su pazili na mene........
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1555 na: Kolovoz 02, 2013, 09:35:08 »

Pa po nekom balkanskom pravilu mislim da je to poanta price. Evo ako bugari iz ureda ne nadju "jeftin" smjestaj svi su pozvani kod mene doma plus svi igraci repke. Ima 120 kvadrata plus ako bude trebalo kod brata u stanu se neko spavat. Evo priredio bi nam nezaboravni vikend, ipak sam ja bio vodja a mogo bi se oduzit igracima koji su pazili na mene........
ma  Lips Sealed s njihovu proslavu neka slave sa svojima treba doci samo uzeti medalje i otici ,sto se toga tice vlado mozemo bilo gdje evo i moja zena je rekla ona ostrokondja kako je nazivate Grin da mozete i kod mene u stanu Grin treba se negdje organizirati i napraviti festu a pustite te feste od bugara neka se sami nalaze
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1556 na: Kolovoz 02, 2013, 09:36:41 »

mikac nas zove u dalmaciju imamo di samo se treba organizirati i festati Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #1557 na: Kolovoz 02, 2013, 09:38:29 »

Ja vas ne razumijem...Odmorite se dečki zaslužili ste, što visite ovdje?! Grin 
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1558 na: Kolovoz 02, 2013, 09:44:03 »

  hmmmm ja recimo obozavam tuc sa saveznom vojskom, nemoze se usporedit igra sa saveznom i privatnom vojskom. Kad sam ubio cijeli jedan savez, znaci svaki vojnik sto su donirali tu sam naso neki adrenalin i sve ispod tog mi je postalo dosadno. Pa tu je i branjenje dvorca u kojem nema 1m balista i postavljanje vojske izmedju 6 napada koji idu  u razmaku 10 sekundi. Tu je adrenalin i sve ostalo ako obranis dvorac. Hvatanje necije vojske je nista naprema toj sreci i adrenalinu kad znas da si sacuvao savezni dvorac ili vojsku za koju su svi cijelu eru rintali Smiley
ok travolta ali reci ti meni šta smo mi napravili kad smo donirali tu saveznu vojsku? koliko smo dana bili u plusu sa tim silnim balistima?
treba priznati da smo igrali jako rizičnu igru u jednu ruku...zarobili smo samo sebi saveznu vojsku!  za 3 dana smo bili u debelom minusu...ok imali smo 2 praktički neosvojiva dvorca ali oni ti nisu garantirali ništa,jer kombinacija je puno...znači sa punjenjem ta 2 dvorca,mi smo sa gospodarom svijeta završili i općenito tim načinom igre....volim i ja napadat sa saveznom vojskom druge saveze i jesam..ali da to radiš moraš biti u plusu sa zlatom Grin ovako nisi poslao ni jedan napad sa saveznom vojskom iako ti je to užitak Grin
hoću reći da ekonomija 15 igrača nemože podnijeti gospodara svijeta,da ne znam kakvi su,ok budimo realni ne govorim o onim igračima u čije acc-e je ugrađeno 3 soma eura Grin,ali takvih igrača imaš u savezu 1 ili 2,15 sigurno ne Smiley, a posebno nemože podnijeti omjere vojske kakvu smo imali,odnosno 1,2m balista po dvorcu, jer previše troše i to je bilo očigledno...
samo sam naglasio da gospodar nije dorađen do kraja i to se dokazalo....i sad ti meni reci kako bi ti osvojio 6 dvoraca i zadržao ih na osnovu gospodara,ne samo ti govorim o svim savezima u ovakvom svijetu kakav je bio SP? jedino da drugi nisu igrali uopće Grin
ok brazil je to nagovještavao ali uvjeren sam da ni oni nebi mogli ostat u pozitvi...možda bi došli do 4 ili 5 dvorca i tu bi stali....
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1559 na: Kolovoz 02, 2013, 09:55:57 »

ok travolta ali reci ti meni šta smo mi napravili kad smo donirali tu saveznu vojsku? koliko smo dana bili u plusu sa tim silnim balistima?
treba priznati da smo igrali jako rizičnu igru u jednu ruku...zarobili smo samo sebi saveznu vojsku!  za 3 dana smo bili u debelom minusu...ok imali smo 2 praktički neosvojiva dvorca ali oni ti nisu garantirali ništa,jer kombinacija je puno...znači sa punjenjem ta 2 dvorca,mi smo sa gospodarom svijeta završili i općenito tim načinom igre....volim i ja napadat sa saveznom vojskom druge saveze i jesam..ali da to radiš moraš biti u plusu sa zlatom Grin ovako nisi poslao ni jedan napad sa saveznom vojskom iako ti je to užitak Grin
hoću reći da ekonomija 15 igrača nemože podnijeti gospodara svijeta,da ne znam kakvi su,ok budimo realni ne govorim o onim igračima u čije acc-e je ugrađeno 3 soma eura Grin,ali takvih igrača imaš u savezu 1 ili 2,15 sigurno ne Smiley, a posebno nemože podnijeti omjere vojske kakvu smo imali,odnosno 1,2m balista po dvorcu, jer previše troše i to je bilo očigledno...
samo sam naglasio da gospodar nije dorađen do kraja i to se dokazalo....i sad ti meni reci kako bi ti osvojio 6 dvoraca i zadržao ih na osnovu gospodara,ne samo ti govorim o svim savezima u ovakvom svijetu kakav je bio SP? jedino da drugi nisu igrali uopće Grin
ok brazil je to nagovještavao ali uvjeren sam da ni oni nebi mogli ostat u pozitvi...možda bi došli do 4 ili 5 dvorca i tu bi stali....
Ludi dac  Smiley ja sam prvi probo tu taktiku u mega blitzu za vrijeme uskrsa, znaci kolonije pokraj dvorca za doniranje vojske i 1.1m balista u dvorcu. Nebi ja predlozio takav plan da sam mislio da mozemo izgubit dvorac. Znao sam da imamo najmanje srebro. Igram ovo na saveznu vojsku i kalkuliranje vec 2 godine, uzivam igrat s vama i slusat mandju kad rokne nekom vojsku ali savenu svojsku i ratovanje  s njom ostavite meni, to je moj uzitak koji isto ove ere nisam imao zbog minusa na koji sam racunao.
Evidentirano
 Str: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!