Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:07:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180952 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1500 na: Kolovoz 02, 2013, 02:42:02 »

Došle medalje na profile sad cekamo one u rukama Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1501 na: Kolovoz 02, 2013, 03:14:17 »

Mandjooo - lijepo te molim da prekineš sa tom temom.  Mislim da je je bilo i previše na ovom forumu.
Hvala
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1502 na: Kolovoz 02, 2013, 03:15:25 »

Mandjooo - lijepo te molim da prekineš sa tom temom.  Mislim da je je bilo i previše na ovom forumu.
Hvala
tiger ja prekidam sad Grin samo pokazivam da imam slike i sa njima cu izaci u uredu eto vise necu o tome pisati  Wink
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1503 na: Kolovoz 02, 2013, 03:16:39 »

Mandjooo - lijepo te molim da prekineš sa tom temom.  Mislim da je je bilo i previše na ovom forumu.
Hvala

De ti reci nešto korisno kao npr. kad cemo dobit svoje medalje iskovane u Carskoj kovačnici po cijeni od 10 zlatika po komadu ?! Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1504 na: Kolovoz 02, 2013, 03:18:52 »

Pozdrav svim forumasima i mojim suigracima..

Uvijek su me ucili da realno sagledam na situaciju i onda razmislim ,pokuso sam se smiriti nakon svega sta se desavalo zadnjih dana svjetskog ali jednostavno ne mogu i moram to podijeliti s vama....Moja sumlja se obistinila koju sam cijelo vrijeme imao u sebi da neko daje mozda cak i previse informacija van saveza ali posto nemozes nikome dokazati nisam nikoga ni mogao optuzivati...Sve sta se desavalo u nasem savezu..razgovor privatni na skaypu i sve ostalo izlazilo je van pa mi nije bilo jasno odakle to sve ali ipak kako se uvijek sve na kraju otkrije tako i ovakve stvari ..Necu ga prozvati jel smatram da to nije uredu ali ono sta cu mu poruciti je nesto sta je od njega nisko i podlo prvenstveno nisi mene izdao izdao si i suigrace a sutra ces izdati  na isti nacin svoje kod kuce i najbolje prijatelje..Kada shvatis sta si napravio ili ces u buducnosti napraviti vratiti ce se kad tad i tebi , onda ces osjetiti kako to izgleda i kako se osjeca onaj drugi....Sada mozda se neki nece sloziti s ovim mojim sta sam objavio ali jednostavno nisam ni u jednom trenutku napravio nisa lose da bi ostetio savez i njemu nastetio da dode do medalje..Ono sta je on napravio moglo nas je kostati   medalje ali na srecu nije ,,da se to desilo onda bi se i mnogi slozili s menom, ovako sigurno mozda ce sloziti jedan ili dva clana iz razloga sta njega duze poznaju jel jednostavno ja sam novi medu vama i bilo mi je ispocetka dosta tesko se prilagoditi .Sada bi se zahvalio svojim suigracima s kojim mi je bilo prekrasno igrati..moram stvarno pohvaliti UNCUTICU,ADIJA,PRDEKE koji su dali onaj najveci dio i kojima moram zahvaliti da su ovaj savez zadrzali skupa ..Pogotovo velika hvala UNCUTICI koja je i na momenete bila UN-PLAVAC i mirila situaciju medu nama da ne dode do vecih problema unutar saveza....Mandjo za tebe mogu reci da si me i previse iznenadio i stitio si savez ali istovremeno i sve Hrvate koji koriste ovaj forum i na njemu se osjecaju nesigurno a cak i ugozeno...Mikac uhh pravi galamdija a najveci dobrica u savezu i drago mi je bilo igrati s tobom ,,veliko hvala...Bubi, njemu sam se nasmijo najvise jel voli paliti a kada njega neko pocne   nestane i nema ga par dana.Ostali bez ljutnje bili ste super ,,neki su me i malo znali razljutiti  znao sam se posvadati ali uvijek bi igro svama jel smatram da ste trenutno najbolji sta imamo ovdje u Hrvatsko Lips Sealed Da sada ne duljim ovaj forum je za mene proslost iz razloga kojeg i da napisem dobio bi ban ili uklonili bi ovaj post kako i sve maknu da zastite svoje guzice..Veliko hvala jos jednom mojim suigracima ,donatorima,reprterima i navijacima koji ste nas nosili a i velika hvala zlim jezicima  koji su nam s svojim pisanjima davali inat i prkos da napravimo najveci uspjeh koji ce tesko se vise moci ponoviti.....Vratit cu se na ovaj forum kada dode do promjena i kada ce se napokon poceti realno razmisljati i poceti davati i nama poneko mjesto a ne samo igracima iz Srbije da budu dio ovoga foruma..Da nije bilo nas par danas bi se na ovom forumu pisalo ekavicom i cirilicom a onda bi shvatili svi koliko su tocna ova moja razmisljanja...Nista svima jos jednom hvala i veliki pozdrav od mene! Smiley
Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1505 na: Kolovoz 02, 2013, 03:24:01 »

dodjela medalja u Hrvatskoj zasto?Huh?Huh?Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1506 na: Kolovoz 02, 2013, 03:29:41 »

dodjela medalja u Hrvatskoj zasto?Huh?Huh?Grin
To je zadnja vijest koju sam dobio... ne znam razlog... možda ljudi žele malo lijepu našu vidjeti. Smiley
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1507 na: Kolovoz 02, 2013, 03:30:01 »

Boje se mandjo da im ne napraviš krš i lom u bugarskoj u uredu ovako im se vise isplati Grin
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #1508 na: Kolovoz 02, 2013, 03:34:00 »

Bugarska posla Smiley koliko se ja sjećam na videu koji je bio kao najava za svjetsko su pričali pobjednici ce doći u bugarsku i jesti i piti njihovo piće i hranu Smiley
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1509 na: Kolovoz 02, 2013, 03:35:14 »

dodjela medalja u Hrvatskoj zasto?Huh?Huh?Grin

Neka nek vide malo zemlju koja ih je porazila Grin samo nek je prije sljedeceg cetvrtka
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1510 na: Kolovoz 02, 2013, 03:42:51 »

Neka nek vide malo zemlju koja ih je porazila Grin samo nek je prije sljedeceg cetvrtka
Najranije je u rujnu, prije sigurno ne.
Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1511 na: Kolovoz 02, 2013, 03:44:45 »

Najranije je u rujnu, prije sigurno ne.

hehe ocu dobit ispricnicu ? Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1512 na: Kolovoz 02, 2013, 03:47:20 »

hehe ocu dobit ispricnicu ? Grin Grin Grin
Grin Grin
Evidentirano
adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #1513 na: Kolovoz 02, 2013, 03:51:30 »

hehe ocu dobit ispricnicu ? Grin Grin Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1514 na: Kolovoz 02, 2013, 03:59:52 »

Već ste nam zatvorili temu za reportaže sa svjetskog a ...
2. najjača bitka u povijesti Imperie Online , 12 443 602 bodova , dogodila se 01.08.2013. godine . U ovom trenutku ne zna se kome pripada jer s nestrpljenjem čekamo završetak SP2013. Tog dana Srbija osvaja svoju 16. medalju a Rusija 2. , glavni mogući kandidati za tu medalju su bichboziji i Dedaboroded .
Hrvatska , 2. po broju medalja , ukupno 10 , Poljska 5 , Bugarska i Grčka 4 , Makedonija 3 ...
Najjača bitka .. 25.07.2013 : bichboziji ( Srbija ) Vs. Sowizdrzal ( Poljska ) - http://prntscr.com/1iyqxq

Sve ostalo se uglavnom već zna   ;D
Evidentirano

 Str: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!