Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:40:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180497 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1470 na: Kolovoz 02, 2013, 12:52:10 »

ako sa vašom mamom popijem 2-3 kave da potpišem "starateljstvo" da idete sa ovim "krkanima" u Sofiju - riješeno....
ja sa ti rekao..... idete sa nama pa makar u gepeku Grin

HAHAHAHAHHA Grin Grin rađe popij sa tatom
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2013, 01:02:09 od prdek2 » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1471 na: Kolovoz 02, 2013, 01:14:12 »

Nista ekipa uzivajte u nastavku igre ,ja idem u mirovinu otovriti cu svoju temu na forumu pitaj svjetskog prvaka za savjet Grin i to ce mi biti jedina aktivacija tu Grin ovi protekli dani su bili fantasticni ma da su nam neki kvarili nase lijepe dane tj pokusali ali nisu uspjeli ,od srca se zahvaljujem cijelom cro timu sto su me trpili Grin i sto sam ja njih trpio Grin ,pozdravljam isto tako i Tigera koji je imao strpljenja za mene Grin i za nas nekolicinu tu dobre bitke su se vodile i na forumu steta sto nema tu bitki dana i medalja za to Grin ,pozdravljam sve hrvatske reportere koji su svoj posao odradili kako spada i bodrili nas cijelo vrijeme  Wink,pozdravljam isto sve Hrvatske navijace diljem Lijepe Naše koji su svojim bodrenjem pokazali kako se bodri kockasti dres  *heart* *heart* *heart* *heart*ujedno cestitam svim donatorima koji su donirali dijamante ,posebno EFFECEU koji se stvarno isprsio  Wink nema sta pravi je BAJA ,cestitam i najvecim luzerima ovog prvenstva nacionalnom timu Bugarske i Brazila Grin ne odredjuju se prvaci na pocetku na nas ste zaboravili i to vam se osvetilo ,jedino koga ne pozdravljam to su CM Martina i CM Kika nisu zasluzili moje pozdrave neka se zapitaju i zasto  Undecided a i zasto bi ih morao pozdravljati Grin

                                                                                                                                                                                     VAŠ:    Mandjo
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2013, 01:15:58 od mandjooo » Evidentirano
adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #1472 na: Kolovoz 02, 2013, 01:52:20 »

Nista ekipa uzivajte u nastavku igre ,ja idem u mirovinu otovriti cu svoju temu na forumu pitaj svjetskog prvaka za savjet Grin i to ce mi biti jedina aktivacija tu Grin ovi protekli dani su bili fantasticni ma da su nam neki kvarili nase lijepe dane tj pokusali ali nisu uspjeli ,od srca se zahvaljujem cijelom cro timu sto su me trpili Grin i sto sam ja njih trpio Grin ,pozdravljam isto tako i Tigera koji je imao strpljenja za mene Grin i za nas nekolicinu tu dobre bitke su se vodile i na forumu steta sto nema tu bitki dana i medalja za to Grin ,pozdravljam sve hrvatske reportere koji su svoj posao odradili kako spada i bodrili nas cijelo vrijeme  Wink,pozdravljam isto sve Hrvatske navijace diljem Lijepe Naše koji su svojim bodrenjem pokazali kako se bodri kockasti dres  *heart* *heart* *heart* *heart*ujedno cestitam svim donatorima koji su donirali dijamante ,posebno EFFECEU koji se stvarno isprsio  Wink nema sta pravi je BAJA ,cestitam i najvecim luzerima ovog prvenstva nacionalnom timu Bugarske i Brazila Grin ne odredjuju se prvaci na pocetku na nas ste zaboravili i to vam se osvetilo ,jedino koga ne pozdravljam to su CM Martina i CM Kika nisu zasluzili moje pozdrave neka se zapitaju i zasto  Undecided a i zasto bi ih morao pozdravljati Grin

                                                                                                                                                                                     VAŠ:    Mandjo
koji si ti bog...da te nema morali bi te izmislit....Grin Grin nemoj me nasmijavat u ovo doba noci Grin Grin Grin
Evidentirano

borna555
Lieutenant
***

Karma: +14/-18
Offline Offline

Postova: 107


Profil Email
« Odgovor #1473 na: Kolovoz 02, 2013, 09:09:37 »

Citat:
Arat Fidan i Kurdia ekipa vas pozdravlja i čestita na osvojenom zlatu.
Meni su vratili uslugu iz R54 za zlato "Kurdia" savezu.
Imamo u njima prijatelje koji su "svoju" medalju dobili kroz tim "Hrvatske", a ne Turske i na tome sam im zahvalan.
Nadam se da će i Arat doći u Sofiu na rundu na račun efeece-a Grin

drago mi je da je i arat s vama,šta je s njim,nismo se čuli već 2 ere...
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1474 na: Kolovoz 02, 2013, 09:48:03 »

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Evidentirano

buuu
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1475 na: Kolovoz 02, 2013, 10:02:07 »

Ajmo nabijte ovu temu na 100 stranica...pa Tiger moze zakljucati temu Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1476 na: Kolovoz 02, 2013, 10:17:46 »

Ovako bi to nekako slikovito trebalo izgledati Smiley
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #1477 na: Kolovoz 02, 2013, 11:10:46 »

Čestitke igračima na osvojenom zlatu!
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
buco545
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 10



Profil Email
« Odgovor #1478 na: Kolovoz 02, 2013, 11:27:47 »

svaka cast svima na medalji skupa s efeceeom Grin
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1479 na: Kolovoz 02, 2013, 11:35:16 »

Pozdrav svim forumasima i mojim suigracima..

Uvijek su me ucili da realno sagledam na situaciju i onda razmislim ,pokuso sam se smiriti nakon svega sta se desavalo zadnjih dana svjetskog ali jednostavno ne mogu i moram to podijeliti s vama....Moja sumlja se obistinila koju sam cijelo vrijeme imao u sebi da neko daje mozda cak i previse informacija van saveza ali posto nemozes nikome dokazati nisam nikoga ni mogao optuzivati...Sve sta se desavalo u nasem savezu..razgovor privatni na skaypu i sve ostalo izlazilo je van pa mi nije bilo jasno odakle to sve ali ipak kako se uvijek sve na kraju otkrije tako i ovakve stvari ..Necu ga prozvati jel smatram da to nije uredu ali ono sta cu mu poruciti je nesto sta je od njega nisko i podlo prvenstveno nisi mene izdao izdao si i suigrace a sutra ces izdati  na isti nacin svoje kod kuce i najbolje prijatelje..Kada shvatis sta si napravio ili ces u buducnosti napraviti vratiti ce se kad tad i tebi , onda ces osjetiti kako to izgleda i kako se osjeca onaj drugi....Sada mozda se neki nece sloziti s ovim mojim sta sam objavio ali jednostavno nisam ni u jednom trenutku napravio nisa lose da bi ostetio savez i njemu nastetio da dode do medalje..Ono sta je on napravio moglo nas je kostati   medalje ali na srecu nije ,,da se to desilo onda bi se i mnogi slozili s menom, ovako sigurno mozda ce sloziti jedan ili dva clana iz razloga sta njega duze poznaju jel jednostavno ja sam novi medu vama i bilo mi je ispocetka dosta tesko se prilagoditi .Sada bi se zahvalio svojim suigracima s kojim mi je bilo prekrasno igrati..moram stvarno pohvaliti UNCUTICU,ADIJA,PRDEKE koji su dali onaj najveci dio i kojima moram zahvaliti da su ovaj savez zadrzali skupa ..Pogotovo velika hvala UNCUTICI koja je i na momenete bila UN-PLAVAC i mirila situaciju medu nama da ne dode do vecih problema unutar saveza....Mandjo za tebe mogu reci da si me i previse iznenadio i stitio si savez ali istovremeno i sve Hrvate koji koriste ovaj forum i na njemu se osjecaju nesigurno a cak i ugozeno...Mikac uhh pravi galamdija a najveci dobrica u savezu i drago mi je bilo igrati s tobom ,,veliko hvala...Bubi, njemu sam se nasmijo najvise jel voli paliti a kada njega neko pocne   nestane i nema ga par dana.Ostali bez ljutnje bili ste super ,,neki su me i malo znali razljutiti  znao sam se posvadati ali uvijek bi igro svama jel smatram da ste trenutno najbolji sta imamo ovdje u Hrvatsko Lips Sealed Da sada ne duljim ovaj forum je za mene proslost iz razloga kojeg i da napisem dobio bi ban ili uklonili bi ovaj post kako i sve maknu da zastite svoje guzice..Veliko hvala jos jednom mojim suigracima ,donatorima,reprterima i navijacima koji ste nas nosili a i velika hvala zlim jezicima  koji su nam s svojim pisanjima davali inat i prkos da napravimo najveci uspjeh koji ce tesko se vise moci ponoviti.....Vratit cu se na ovaj forum kada dode do promjena i kada ce se napokon poceti realno razmisljati i poceti davati i nama poneko mjesto a ne samo igracima iz Srbije da budu dio ovoga foruma..Da nije bilo nas par danas bi se na ovom forumu pisalo ekavicom i cirilicom a onda bi shvatili svi koliko su tocna ova moja razmisljanja...Nista svima jos jednom hvala i veliki pozdrav od mene! Smiley
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1480 na: Kolovoz 02, 2013, 11:48:24 »

krkane kako ti se da tolko pisat  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1481 na: Kolovoz 02, 2013, 11:56:55 »

Pozdrav svim forumasima i mojim suigracima..

Uvijek su me ucili da realno sagledam na situaciju i onda razmislim ,pokuso sam se smiriti nakon svega sta se desavalo zadnjih dana svjetskog ali jednostavno ne mogu i moram to podijeliti s vama....Moja sumlja se obistinila koju sam cijelo vrijeme imao u sebi da neko daje mozda cak i previse informacija van saveza ali posto nemozes nikome dokazati nisam nikoga ni mogao optuzivati...Sve sta se desavalo u nasem savezu..razgovor privatni na skaypu i sve ostalo izlazilo je van pa mi nije bilo jasno odakle to sve ali ipak kako se uvijek sve na kraju otkrije tako i ovakve stvari ..Necu ga prozvati jel smatram da to nije uredu ali ono sta cu mu poruciti je nesto sta je od njega nisko i podlo prvenstveno nisi mene izdao izdao si i suigrace a sutra ces izdati  na isti nacin svoje kod kuce i najbolje prijatelje..Kada shvatis sta si napravio ili ces u buducnosti napraviti vratiti ce se kad tad i tebi , onda ces osjetiti kako to izgleda i kako se osjeca onaj drugi....Sada mozda se neki nece sloziti s ovim mojim sta sam objavio ali jednostavno nisam ni u jednom trenutku napravio nisa lose da bi ostetio savez i njemu nastetio da dode do medalje..Ono sta je on napravio moglo nas je kostati   medalje ali na srecu nije ,,da se to desilo onda bi se i mnogi slozili s menom, ovako sigurno mozda ce sloziti jedan ili dva clana iz razloga sta njega duze poznaju jel jednostavno ja sam novi medu vama i bilo mi je ispocetka dosta tesko se prilagoditi .Sada bi se zahvalio svojim suigracima s kojim mi je bilo prekrasno igrati..moram stvarno pohvaliti UNCUTICU,ADIJA,PRDEKE koji su dali onaj najveci dio i kojima moram zahvaliti da su ovaj savez zadrzali skupa ..Pogotovo velika hvala UNCUTICI koja je i na momenete bila UN-PLAVAC i mirila situaciju medu nama da ne dode do vecih problema unutar saveza....Mandjo za tebe mogu reci da si me i previse iznenadio i stitio si savez ali istovremeno i sve Hrvate koji koriste ovaj forum i na njemu se osjecaju nesigurno a cak i ugozeno...Mikac uhh pravi galamdija a najveci dobrica u savezu i drago mi je bilo igrati s tobom ,,veliko hvala...Bubi, njemu sam se nasmijo najvise jel voli paliti a kada njega neko pocne   nestane i nema ga par dana.Ostali bez ljutnje bili ste super ,,neki su me i malo znali razljutiti  znao sam se posvadati ali uvijek bi igro svama jel smatram da ste trenutno najbolji sta imamo ovdje u Hrvatsko Lips Sealed Da sada ne duljim ovaj forum je za mene proslost iz razloga kojeg i da napisem dobio bi ban ili uklonili bi ovaj post kako i sve maknu da zastite svoje guzice..Veliko hvala jos jednom mojim suigracima ,donatorima,reprterima i navijacima koji ste nas nosili a i velika hvala zlim jezicima  koji su nam s svojim pisanjima davali inat i prkos da napravimo najveci uspjeh koji ce tesko se vise moci ponoviti.....Vratit cu se na ovaj forum kada dode do promjena i kada ce se napokon poceti realno razmisljati i poceti davati i nama poneko mjesto a ne samo igracima iz Srbije da budu dio ovoga foruma..Da nije bilo nas par danas bi se na ovom forumu pisalo ekavicom i cirilicom a onda bi shvatili svi koliko su tocna ova moja razmisljanja...Nista svima jos jednom hvala i veliki pozdrav od mene! Smiley
    Niko nije ugrozio medalju, pomoc bugarima nije ugrozila jel cak i da su supjeli uzet dvorac nije bilo sanse da uzmu drugi. A zabijanje mrkog nije ugrozilo medalju jel smo pobjedilis debelom razlikom. Ovaki postovi poslje svega sto smo prosli su nepotrebni
Evidentirano
borna555
Lieutenant
***

Karma: +14/-18
Offline Offline

Postova: 107


Profil Email
« Odgovor #1482 na: Kolovoz 02, 2013, 12:12:32 »

evo svima karma +  Smiley
Evidentirano

adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #1483 na: Kolovoz 02, 2013, 12:50:55 »

Ovako bi to nekako slikovito trebalo izgledati Smiley

  :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #1484 na: Kolovoz 02, 2013, 01:08:21 »

Pozdrav svim forumasima i mojim suigracima..

Uvijek su me ucili da realno sagledam na situaciju i onda razmislim ,pokuso sam se smiriti nakon svega sta se desavalo zadnjih dana svjetskog ali jednostavno ne mogu i moram to podijeliti s vama....Moja sumlja se obistinila koju sam cijelo vrijeme imao u sebi da neko daje mozda cak i previse informacija van saveza ali posto nemozes nikome dokazati nisam nikoga ni mogao optuzivati...Sve sta se desavalo u nasem savezu..razgovor privatni na skaypu i sve ostalo izlazilo je van pa mi nije bilo jasno odakle to sve ali ipak kako se uvijek sve na kraju otkrije tako i ovakve stvari ..Necu ga prozvati jel smatram da to nije uredu ali ono sta cu mu poruciti je nesto sta je od njega nisko i podlo prvenstveno nisi mene izdao izdao si i suigrace a sutra ces izdati  na isti nacin svoje kod kuce i najbolje prijatelje..Kada shvatis sta si napravio ili ces u buducnosti napraviti vratiti ce se kad tad i tebi , onda ces osjetiti kako to izgleda i kako se osjeca onaj drugi....Sada mozda se neki nece sloziti s ovim mojim sta sam objavio ali jednostavno nisam ni u jednom trenutku napravio nisa lose da bi ostetio savez i njemu nastetio da dode do medalje..Ono sta je on napravio moglo nas je kostati   medalje ali na srecu nije ,,da se to desilo onda bi se i mnogi slozili s menom, ovako sigurno mozda ce sloziti jedan ili dva clana iz razloga sta njega duze poznaju jel jednostavno ja sam novi medu vama i bilo mi je ispocetka dosta tesko se prilagoditi .Sada bi se zahvalio svojim suigracima s kojim mi je bilo prekrasno igrati..moram stvarno pohvaliti UNCUTICU,ADIJA,PRDEKE koji su dali onaj najveci dio i kojima moram zahvaliti da su ovaj savez zadrzali skupa ..Pogotovo velika hvala UNCUTICI koja je i na momenete bila UN-PLAVAC i mirila situaciju medu nama da ne dode do vecih problema unutar saveza....Mandjo za tebe mogu reci da si me i previse iznenadio i stitio si savez ali istovremeno i sve Hrvate koji koriste ovaj forum i na njemu se osjecaju nesigurno a cak i ugozeno...Mikac uhh pravi galamdija a najveci dobrica u savezu i drago mi je bilo igrati s tobom ,,veliko hvala...Bubi, njemu sam se nasmijo najvise jel voli paliti a kada njega neko pocne   nestane i nema ga par dana.Ostali bez ljutnje bili ste super ,,neki su me i malo znali razljutiti  znao sam se posvadati ali uvijek bi igro svama jel smatram da ste trenutno najbolji sta imamo ovdje u Hrvatsko Lips Sealed Da sada ne duljim ovaj forum je za mene proslost iz razloga kojeg i da napisem dobio bi ban ili uklonili bi ovaj post kako i sve maknu da zastite svoje guzice..Veliko hvala jos jednom mojim suigracima ,donatorima,reprterima i navijacima koji ste nas nosili a i velika hvala zlim jezicima  koji su nam s svojim pisanjima davali inat i prkos da napravimo najveci uspjeh koji ce tesko se vise moci ponoviti.....Vratit cu se na ovaj forum kada dode do promjena i kada ce se napokon poceti realno razmisljati i poceti davati i nama poneko mjesto a ne samo igracima iz Srbije da budu dio ovoga foruma..Da nije bilo nas par danas bi se na ovom forumu pisalo ekavicom i cirilicom a onda bi shvatili svi koliko su tocna ova moja razmisljanja...Nista svima jos jednom hvala i veliki pozdrav od mene! Smiley

Nisam procito niti mislim kad je toliko dugo ,ali super napisano !!! Grin Grin Grin Grin  BTW ovo je samo da budem zadnji na 99 stranici Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2013, 02:07:29 od prdek2 » Evidentirano
 Str: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!