Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:01:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180955 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1170 na: Srpanj 31, 2013, 09:56:37 »

najbolje da pitaju amatera Grin Grin Grin Grin
Grin Grin Grin

ma hlebeš bugare, djontra, ne valja puno trošit slova na njih, no sikiriki... previše su se digli i prelagano krenuli od prvog dana, sad im netko drugi mora bit kriv, bar nekim njihovim igračima...

nego, ajde bolje pišite Vladi RH, dnevnom tisku, igračim magazinima, hrt-u, rtl-u, novo Lips Sealed . nijedna reprezentacija Hrvatske u nekoj disciplini nije osvojila zlato dugo vremena, ovo je za anale... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1171 na: Srpanj 31, 2013, 09:58:31 »

gle vlado sta god da smo napravili napravili smo Grin sta se opterecujes sa time mi smo prvaci oni su 0 i to je bilo za ocekivat da prvaka pokusaju ocrniti neka se sramote sa ovim sto su napravili na svjetskom pokazali su da su 0 i da nemaju pojma o igri Grin

Nisu 0, nemoj tako pisat. Igrali su super i da ih nije bilo brazil bi imo 60% mape najvjerovatnije....
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1172 na: Srpanj 31, 2013, 10:01:49 »

Nisu 0, nemoj tako pisat. Igrali su super i da ih nije bilo brazil bi imo 60% mape najvjerovatnije....
ma za mene su 0 ja gledam poredak sad Grin koga su oni zaustavili mene ne zanima
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1173 na: Srpanj 31, 2013, 10:05:22 »

Grin Grin Grin

ma hlebeš bugare, djontra, ne valja puno trošit slova na njih, no sikiriki... previše su se digli i prelagano krenuli od prvog dana, sad im netko drugi mora bit kriv, bar nekim njihovim igračima...

nego, ajde bolje pišite Vladi RH, dnevnom tisku, igračim magazinima, hrt-u, rtl-u, novo Lips Sealed . nijedna reprezentacija Hrvatske u nekoj disciplini nije osvojila zlato dugo vremena, ovo je za anale... Grin
da mogli bi put platiti Grin
Evidentirano
adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #1174 na: Srpanj 31, 2013, 10:08:51 »

da mogli bi put platiti Grin
evo pita milanovic za kolko osoba  Grin Grin
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #1175 na: Srpanj 31, 2013, 10:10:39 »

ne veselite  se krkani još..uvijek tuta bugar nešto s Lips Sealed e da drugoga za Lips Sealed e  *xxx*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1176 na: Srpanj 31, 2013, 10:13:08 »

ne veselite  se krkani još..uvijek tuta bugar nešto s Smiley e da drugoga za Smiley e  *xxx*

na dvorce više ne, manje od 17h je do kraja... jedino neki čarobni skok od najmanje 150m bodova za poljake, a za druge još i veći... naravno, bugovi su uvijek mogući... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1177 na: Srpanj 31, 2013, 10:21:00 »

na dvorce više ne, manje od 17h je do kraja... jedino neki čarobni skok od najmanje 150m bodova za poljake, a za druge još i veći... naravno, bugovi su uvijek mogući... Grin

Da dobro zboris mrki vidi se da si proveo mjesec dana u mojoj skoli..naucio sam te svemu i preobratio da malo pises i na ovom forumu....ko bi reko da se od mededa moze napraviti nesto normalno... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1178 na: Srpanj 31, 2013, 10:36:07 »

Dragi moj prijatelju Koko... ja ne mogu riječima opisati koliko mi znači tvoj lik i tvoje dijelo... Ti si jedno divno biće, tvoje prijateljstvo, tvoj način odnošenja prema prijateljima, a pogotovo neprijateljima, takav miran i staložen duh koji živi u tebi, tvoja volja za pomoći onima kojima je potrebna pomoć... sve to te kroz život učinilo takvim kakav jesi... jedna prekrasna odrasla osoba, sa puno, puno razumijevanja za druge... Jednostavno ti se divim, i želio bih jednoga dana da budem barem upola takva osoba kao što si ti sada...

Želim ti od srca da poživiš duboku starost , i uživaš sa svojim prijateljima po stare dane... najviše sa Alzheimerom i Parkinsonom...  *heart* *heart* *heart*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1179 na: Srpanj 31, 2013, 10:40:16 »

Dragi moj prijatelju Koko... ja ne mogu riječima opisati koliko mi znači tvoj lik i tvoje dijelo... Ti si jedno divno biće, tvoje prijateljstvo, tvoj način odnošenja prema prijateljima, a pogotovo neprijateljima, takav miran i staložen duh koji živi u tebi, tvoja volja za pomoći onima kojima je potrebna pomoć... sve to te kroz život učinilo takvim kakav jesi... jedna prekrasna odrasla osoba, sa puno, puno razumijevanja za druge... Jednostavno ti se divim, i želio bih jednoga dana da budem barem upola takva osoba kao što si ti sada...

Želim ti od srca da poživiš duboku starost , i uživaš sa svojim prijateljima po stare dane... najviše sa Alzheimerom i Parkinsonom...  *heart* *heart* *heart*
Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
pirat1996
Gost
« Odgovor #1180 na: Srpanj 31, 2013, 10:42:00 »

momci,ja vam od srca čestitam na zlatu,od početka sam tu uz vas na forumu,i svaka čast svima,bili ste ko jedan,ali olakšali ste i sljedećoj generaciji sa 100k dija u rizi i hvala vam na tome Smiley Smiley Smiley Smiley
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1181 na: Srpanj 31, 2013, 10:43:09 »

momci,ja vam od srca čestitam na zlatu,od početka sam tu uz vas na forumu,i svaka čast svima,bili ste ko jedan,ali olakšali ste i sljedećoj generaciji sa 100k dija u rizi i hvala vam na tome Smiley Smiley Smiley Smiley
pa olaksali sami sebi Grin:D:D:D
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1182 na: Srpanj 31, 2013, 10:45:09 »

momci,ja vam od srca čestitam na zlatu,od početka sam tu uz vas na forumu,i svaka čast svima,bili ste ko jedan,ali olakšali ste i sljedećoj generaciji sa 100k dija u rizi i hvala vam na tome Smiley Smiley Smiley Smiley
da mi cemo sad u penziju vjerovatno Grin vecina nas a na vama je da drugo svjetsko pokazete koliko vrijede svi Hrvati Grin samo nemoj te dati nikad horusu da igra za repku vise Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1183 na: Srpanj 31, 2013, 10:46:36 »

da mi cemo sad u penziju vjerovatno Grin vecina nas a na vama je da drugo svjetsko pokazete koliko vrijede svi Hrvati Grin samo nemoj te dati nikad horusu da igra za repku vise Grin

 Grin Grin Grin

a jel mogu ja? Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1184 na: Srpanj 31, 2013, 10:52:23 »

Grin Grin Grin

a jel mogu ja? Grin Grin Grin
ti mozes bitno je samo da eliminiraju zabca i horusa svi drugi mogu Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!